Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Sramežljivost pri tridesetih

La-di-da
26.07.2007, 10:31
A se men samo zdi al fantje okoli 30leta kar naeknrat postanejo do punc zardžani in nekako sramežljivi?

Že parkrat sem flirtala s fanti okoli trideset (preverjeno samski), pa jim je kr neki nerodno. Kaj jim je?:dontknow:

Štrudl
26.07.2007, 10:51
mogoče so zadržani, ali pa niso čutili potrebe po flirtanju :shy: :d

Marduk1
26.07.2007, 11:04
Mogoče začnejo pri tridesetih popuščati spolni hormoni in se bolj osredotočajo na denar.

TuNina
26.07.2007, 11:20
bi rekla, da starost pri tem nima veze.

zverina
26.07.2007, 11:51
A se men samo zdi al fantje okoli 30leta kar naeknrat postanejo do punc zardžani in nekako sramežljivi?

Že parkrat sem flirtala s fanti okoli trideset (preverjeno samski), pa jim je kr neki nerodno. Kaj jim je?:dontknow:

kaj razumeš pod flirtanje?

Luccka
26.07.2007, 14:56

:o to zadržanost sem tudi sama opazila....pa precejšno vzvišenost...in to, da se nikakor ne želijo odseliti od mame:rolling:

Teo
26.07.2007, 16:09
a ne gre to tako, da dec vsako leto bolj obvlada flirtanje?
men se zdi, da če bo šlo tako naprej, bom pr 30 ravno dovolj deca, da bom zapecal jessico albo:D

TuNina
26.07.2007, 16:11
očitno je tako, da te bo takrat ona sama pecala. tebe bo pa sram.

Irina
26.07.2007, 17:54

Nič jim ni, mogoče pa podzavestno nakazuješ, da računaš na nekaj več kakor samo na zabavo. Moški pri tridesetih v kolikor še nima resnega dekleta ali že družino, si želi užiti malo brezskrbnega življenje. Študij je zaključen, službica je tu, hotel mama nudi vse. Nisi povedala, koliko si stara pa ti.

nattka
26.07.2007, 18:33
zelo mladi fantje vidijo samo žensko telo ... in razmišljajo nekako takole ... zakaj bi se držal samo ene, ko je na svetu toliko lepih in samskih ...

potem pride druga faza ... takrat opazijo razliko med ženskami in dojamejo, da lepa lupina ne pomeni nujno tudi pametne bejbe ... zaželijo si še kaj drugega kot samo spolno potešitev in jim pogovor in drobne pozornosti pomenijo čedalje več ...

nato pride faza, ko si želijo primerne družbe in jim pri tem ni pomebna toliko zunanjost, kot to, da je nekdo pripravljen z njim deliti čas in prijateljstvo ...

zato je verjetno, razen nedoraslih primerkov, večina pri 30-tih že prerasla usput flirt ...

Katrin
26.07.2007, 20:22
Jaz vseeno mislim, da je občasno flirtanje zdravo za samozavest in počutje nasploh. Pa baje krepi imunski sistem :)

snežko
27.07.2007, 17:44
:) mah včasih se ti pač ne da flirtat z mladinkami, če že vnaprej veš, da bo samo en kupo govorjenja, pa nič sexa...

La-di-da
28.07.2007, 20:03
Dans je moja slovenščina bolj srednješolska. Ne lub se mi pisat.
Ja, jst sm stara 23let. Recimo za primer kaj mislim kot flirtanje, zadni primer, ki pa ni osmaljen. Prejšnji teden sem bila na morju in tam se je našel en (od oka) 30letnik, ki me je skoz opazoval, mi s pogledom dal vedeti, da sem mu lušna, ko sm šla v vodo, je gledal kje sem (da se ne bom utopila, verjetno-on je itak eden izmed onih, ki plavajo delfina), na večerji me je skoz gledu (bli smo v istem hotelu) in to s takim pogledom od nog do riti in od riti do jošk, da mi je kr nerodn ratal. Najprej me je to motl, pol sm si ga malo bolj ogledala in moram rečt, da ni izgledal tako slabo. Enkrat sm se sprehajala po plaži, mp3 v ušesih, se vsedla ob vodo tam nekje bliz njega, kao da ne vem da je tam, sm misnla, da mogoče bo probu navezat kak stik, pa ni. Zadnji dan sem na katamaranu pol ure sedela na stehi, sama nobenga od moje družbe bliz. Jst mu namignem, da naj pride bližje (on je bil naslonjen na ograjo), se stran obrnu, sm si misnla ko te ***e in čez čas sem se prestavla k ograji, ki je bla na drugi strani kamarana kot njegova. Med vstajanjem sem se obrnla in tip je bil korak stran od mene, kak je mene gledu, kao da si je premislu. Ni vedu kaj bi naredu in se je obrnu in šel po stopnicah v kabino. Ko smo v Splitu čakal avtobus, sem rekla na glas kak je vroč in on men neki zamomla, se ful hecn nasmeje, kao da mu je nerodn in se sam pobral stran. Ko je šel dol iz avtobusa, me je pogledu in mi reku lahko noč in nasvidenje, jst njemu nazaj, ful je bil vesel in to je blo to. Skrakta, kej tazga...Pa ni osamljen primer pr men. Bil je s kolegom, pa nista bla geja, ker je njgov kolega tud ful za puncami gledu.

Ko da sm zmaj-bruham ogenj, grizem, varnostna razgalja obvezna.:dontknow:

spartan
28.07.2007, 20:20
Dans je moja slovenščina bolj srednješolska. Ne lub se mi pisat.
Ja, jst sm stara 23let. Recimo za primer kaj mislim kot flirtanje, zadni primer, ki pa ni osmaljen. Prejšnji teden sem bila na morju in tam se je našel en (od oka) 30letnik, ki me je skoz opazoval, mi s pogledom dal vedeti, da sem mu lušna, ko sm šla v vodo, je gledal kje sem (da se ne bom utopila, verjetno-on je itak eden izmed onih, ki plavajo delfina), na večerji me je skoz gledu (bli smo v istem hotelu) in to s takim pogledom od nog do riti in od riti do jošk, da mi je kr nerodn ratal. Najprej me je to motl, pol sm si ga malo bolj ogledala in moram rečt, da ni izgledal tako slabo. Enkrat sm se sprehajala po plaži, mp3 v ušesih, se vsedla ob vodo tam nekje bliz njega, kao da ne vem da je tam, sm misnla, da mogoče bo probu navezat kak stik, pa ni. Zadnji dan sem na katamaranu pol ure sedela na stehi, sama nobenga od moje družbe bliz. Jst mu namignem, da naj pride bližje (on je bil naslonjen na ograjo), se stran obrnu, sm si misnla ko te ***e in čez čas sem se prestavla k ograji, ki je bla na drugi strani kamarana kot njegova. Med vstajanjem sem se obrnla in tip je bil korak stran od mene, kak je mene gledu, kao da si je premislu. Ni vedu kaj bi naredu in se je obrnu in šel po stopnicah v kabino. Ko smo v Splitu čakal avtobus, sem rekla na glas kak je vroč in on men neki zamomla, se ful hecn nasmeje, kao da mu je nerodn in se sam pobral stran. Ko je šel dol iz avtobusa, me je pogledu in mi reku lahko noč in nasvidenje, jst njemu nazaj, ful je bil vesel in to je blo to. Skrakta, kej tazga...Pa ni osamljen primer pr men. Bil je s kolegom, pa nista bla geja, ker je njgov kolega tud ful za puncami gledu.

Ko da sm zmaj-bruham ogenj, grizem, varnostna razgalja obvezna.:dontknow:

lej...včasih se moškemu s premladimi ženskami enostavno ne da ukvarjati....enostavno je preveč problemov, preveč jo je treba učiti, ne zna povedati kaj bi rada, in je nasplošno nesamostojna....pač mlada.

Dobi si fanta svoje starosti.

spartan
28.07.2007, 20:30
Mogoče malo grdo od mene....bolj lepo ti ne morem povedati.

Luccka
28.07.2007, 20:35
...opažam, da ni bistvene razlike med 23 in 30 letniki...
......tip pa je očitno v položaju ala bi pa ne more/ bi pa nebi.......

solsikke
28.07.2007, 20:41
Hahaha, ladida, imam tudi jaz enega takšnega. Kot bi opisala njega, ampak je v malce drugačnem okolju. Je namreč sodelavec. In sva si po letih ful bližje, kot sta si bila recimo vidva. Jaz sem v tem primeru malo starejša. Potem bi bil odgovor tistih, ki se tu oglašajo, da starejših se pa tipi bojijo, ker smo kao ful močne, samostojne, inteligentne, blablabla... Ni res, enostavno so tako (sramežljivi) nerodni, da me včasih kar v želodcu zvije. Ko recimo trenutek res ne more biti boljši, ko že misliš, da bo kaj rekel, pa ni nič.
Po drugi strani pa lahko rečem, da najbrž obstaja strah pred zavrnitvijo, strah, kaj pa če ona/on ne misli-čuti isto kot jaz, in potem pač besede, pogledi in kemija ostanejo nekje v zraku, neizrečeni. Škoda, ne?

Kal-El
28.07.2007, 21:14
Obstajata dve vrsti 30 letnikov... Prvi so tisti, za katere velja: služba, kul avto, in hotel mama... in so totalno pod vplivom svoje mamice in se nekako ne upajo oziroma nimajo cohones, da bi pokazali zanimanje oziroma odločno odgovorili na očitno flirtanje...
Potem smo pa drugi, ki lajf jemljemo malo drugače... stvari gledamo z drugega zornega kota...nismo pretirani avanturisti, vendar pa vseeno preverimo vsako očitno flirtanje od blizu...
Komunikativnost mi ne dela težav in že večkrat sem pristopil k dekletu in prebil led, hehe... ponavadi se je stvar zaključila tako, da sva preplesala noč, na koncu sva bila zmenjena, kje se dobiva na plaži in kaj se bo počelo čez dan...

Sicer je pa tako: kdor jezika špara -kruha strada!!!

Ni ga čez poletno flirtanje na plažah, zvečer na promenadi ali pa kasneje v lokalih/diskotekah, etc... Poleti itak delajo hormoni na polno... Ergo: vsi ki ne izkoristijo poletja za nova poznanstva in podobne scence so navadni pusiji, ...

spartan
28.07.2007, 22:05
...opažam, da ni bistvene razlike med 23 in 30 letniki...
......tip pa je očitno v položaju ala bi pa ne more/ bi pa nebi.......

hja....to ravno ni res:d
...ampak mi je pa všeč tvoj način razmišljanja.

spartan
28.07.2007, 22:08
Obstajata dve vrsti 30 letnikov... Prvi so tisti, za katere velja: služba, kul avto, in hotel mama... in so totalno pod vplivom svoje mamice in se nekako ne upajo oziroma nimajo cohones, da bi pokazali zanimanje oziroma odločno odgovorili na očitno flirtanje...
Potem smo pa drugi, ki lajf jemljemo malo drugače... stvari gledamo z drugega zornega kota...nismo pretirani avanturisti, vendar pa vseeno preverimo vsako očitno flirtanje od blizu...
Komunikativnost mi ne dela težav in že večkrat sem pristopil k dekletu in prebil led, hehe... ponavadi se je stvar zaključila tako, da sva preplesala noč, na koncu sva bila zmenjena, kje se dobiva na plaži in kaj se bo počelo čez dan...

Sicer je pa tako: kdor jezika špara -kruha strada!!!

Ni ga čez poletno flirtanje na plažah, zvečer na promenadi ali pa kasneje v lokalih/diskotekah, etc... Poleti itak delajo hormoni na polno... Ergo: vsi ki ne izkoristijo poletja za nova poznanstva in podobne scence so navadni pusiji, ...

no no...ne tako strogo.

Snif
28.07.2007, 22:10
Saj vem vsi skačete k zajci... :d Dejstvo je, da je večina pogumna samo ob velikih količinah alkohola...

spartan
28.07.2007, 23:22
Saj vem vsi skačete k zajci... :d Dejstvo je, da je večina pogumna samo ob velikih količinah alkohola...

to tudi ni res:d

La-di-da
29.07.2007, 06:52
Pa skoz mene neki pluvate, da sem po vsej verjetnosti neumna in neizkušena ker sem mlada. Mladost je relativna, neumnost tud. Zakaj se je pa pol zagledu v mene, če sem že itak premlada in preneumna? France Prešeren kompleks? Ma kr neki. Po moje bo res problem v fantu, da se je bal (še ene?) zavrnitve. Tudi jaz opažam, da bistvene razlike med 23 in 30letnikom ni, še več. Včasih imam občutek, da se 23letniki veliko bolj borijo za svojo samostojnost, kot 30letniki. Ko da jim je služba čist dovolj velika samostojnost, pa čeprav jim mama pere gate.:rolling: Verjetno si bom res morala dobit fanta svojih let, ki bo še pripravljen kmal odletet iz svojga doma.

pinky
29.07.2007, 07:13
mogoče zato, ker se obnašaš kot užaljen otrok, ki nečesa ni dobil?

a ti vsako stvar, ki jo v trgovini gledaš, potem tud kupiš?

Irina
29.07.2007, 08:47
Pa skoz mene neki pluvate, da sem po vsej verjetnosti neumna in neizkušena ker sem mlada. Mladost je relativna, neumnost tud. Zakaj se je pa pol zagledu v mene, če sem že itak premlada in preneumna? France Prešeren kompleks? Ma kr neki. Po moje bo res problem v fantu, da se je bal (še ene?) zavrnitve. Tudi jaz opažam, da bistvene razlike med 23 in 30letnikom ni, še več. Včasih imam občutek, da se 23letniki veliko bolj borijo za svojo samostojnost, kot 30letniki. Ko da jim je služba čist dovolj velika samostojnost, pa čeprav jim mama pere gate.:rolling: Verjetno si bom res morala dobit fanta svojih let, ki bo še pripravljen kmal odletet iz svojga doma.

Nimam občutka, da komentatorji pljuvamo skozi tebe. Zakaj imaš tak občutek? Bolj si ti popljuvala trideset letnike kakor oni tebe. Tvoja pričakovanja so bila drugačna od njegovih. Kadar se naša pričakovanja ne uresničijo smo običajno užaljeni. Flirt je tudi samo spogledovanje.To, da pričakuješ še nekaj več, kakor samo malo zabave, nakazuje zadnji stavek. Za nekaj zabave ni potrebno, da se fant preseli od doma.

kabala
29.07.2007, 09:28
zelo mladi fantje vidijo samo žensko telo ... in razmišljajo nekako takole ... zakaj bi se držal samo ene, ko je na svetu toliko lepih in samskih ....

tole sem jaz slišala od 35-letnika :shy:

Luccka
29.07.2007, 10:51

Nihče te ne pljuva....samo svoja mnenja ti pišemo......če si na komentarje preobčutljva, jih pač ne beri!!!
P.S. Treniraj tudi na tem, da boš znala prenest še kakšno košarico...ker takih tipov kar mrgoli!!!

Lencka
29.07.2007, 14:50
po eni strani se strinjam s pinky (hja, komu pa se še ni zgodilo, da se iz kakega "pogledovanja" ne bi razvilo nič???), pa na primer irino - ampak nikakor pa se ne morem strinjati s tistimi, ki govorijo o razliki zaradi let. ja, ok, če bi govorili o starosti 17 in 35 let... seveda so razlike. pri starosti okoli 25, 30 let pa ne gre toliko za razlike zaradi starosti, ampak zaradi osebnosti... vsaj kolikor jaz opažam. in najdeš take in onake med 23-letniki in 33-letniki :)

monster
29.07.2007, 15:11
zanimivo ane? :) ...kot, da je realnosti drugače ;)

Greš in flirtaš in evo ga, že drugače razumejo :d

Lencka
29.07.2007, 15:32
La-di-da, joj no, saj ti noben nič noče - s svojimi reakcijami spodbujaš take pomisleke... kot da narobe se razumeti ni del realnosti, kot je že monster napisal :)

monster
29.07.2007, 15:34
Ah dej no deklica ma mal težav s svojim egom in je "narobe razumljena", oziroma okolica noče razumeti sveta tako, kot da ga ona razume ... kok grdo! temu se reče drugače tudi odraščanje :)

nattka
29.07.2007, 17:39
Pa sej nisem užaljena, ker nisem dobila več, halo??? Šit, tile forumi so res kr neki. Napišem neki, pa me folk čist drugač zastop kokr mislim. :dontknow:

če na kratko povzamem ...

30 - letnik, ki ne sprejme flirtanja z mladim dekletom, ima kar lep kupček težav:

- najmanj sramežljiv je , verjetno pa že kar zakompleksan ( France Prešeren kompleks)
- verjetno mu mama še doma pere gate
- desetletje mlajši moški so bistveno bolj zreli od njega
- služba mu da dovolj samozadostnosti, da s tem poteši svojo slo v vseh oblikah
- gotovo se boji zavrnitve in neuspeha
- po mneju nekaterih funkcionira samo pod vplivom alkohola
- in nima pravice reči "ne" mlademu dekletu, ki bi tako rado pokazalo svoje čare ravno njemu

torej, kaj sem narobe razumela ...:dontknow:

Katrin
29.07.2007, 20:38
Jaz mislim, da zelo škodoželjno pretiravate - ker gre pač za hvaležno temo, v kateri je najlažje tolčt po glavi dekleta, ki samo napisalo, da ji je en dečko na morju dajal mešane signale...

Ni se mu ponujala, ni ga zalezovala, ni mu puščala spodnjic pred vrati hotelske sobe, nima 150 kil in ni grda kot smrt (pa tud če bi bila, je to tu irelavantno) in bi bilo fino, če je ne bi napadali kot trop podivjanih lačnih volkov ko zavohajo priložnost.

spartan
29.07.2007, 20:41

No...saj ni tako hudo. Tudi meni se je že naredilo nekaj podobnega, potem pa ni bilo nič. V bistvu jemlji to kot lep spomin, trenutek iz tvojga lajfa, ki nima posledic za prihodnost.

Čez čas se boš s smehom tega spominjala.

monster
29.07.2007, 20:44
Oh, tukaj pa se ne strinjam s tabo Katrin :)

In sicer zakaj: vprašanje te teme je tipična finta za igranje igric brezveze. Kaj pa so možni izhodi/nasveti glede na pobudo:
1. "A ni to grozn, kakšni so tipi!" - odlično, počnite to brez mene
2. "Joj, kok si boga, a boš kakao?" - bbb?
3. Ali pač neko kvazi znanstveno razlago, kako se tipom po 30. letu poveča raven nekega hormona, ki vpliva na sramežljivost in bla-bla.

Imam svinjsko dobre detektorje za odkrivanje kurastih tem in ta je ena izmed njih. Ne gre za simpl temico: Bemu boga, kaj se mi je zadnjič zgodil, tip mi je pošiljal mešane signale in potem ...a sem jest kej zaj.... al kaj je fora" NOT! gre za generalizacijo, kaj je narobe s tipi na30. ker se eden pač ni usedel na svojo rit zaradi čarov prelestne madam la-di-da. zato! :)

pa brez zamere :)

p.s. prosim, da v zagovor tej temi poveste nekaj, kar je vsaj na daleč odraslo nadaljevanje začete teme? in ni del manipulacije ..? hvala.

aja, od tega pride tudi užaljenost, da je forum kar neki, "ker sem narobe razumljena" ;) ...ker se žal nismo hoteli igrati igric :)

Kdor to šteka, potem šteka vse :d :d

La-di-da
29.07.2007, 20:59
G, bolj kot berem in razmišljam, bolj se mi dozdeva, da sem res poosebljena aroganca, ki od sveta ničesar ne pričakuje ampak zahteva. Ja, ja, res odraščam, kdo bi si mislu. Odraščanje je napredek, torej imam še vedno možnost, da bom enkrat takšna, kot vi, ki ne zahtevate ampak čakate, da vam samo pade in mogoče me bo takrat 30letnik celo ogovoril in ne samo dan za dnem na plaži gledal kako mi perje odpada za ritjo. Res sem kura, kaj čem druzga rečt.

Le kako sem si lahko mislila, da je naravno, če fant gleda punco, da jo tudi ogovori. Le kako sem lahko mislila, da sem mu lušna, mogoče sem mu bila le smešna. Le kako sem lahko mislila, da je mogoče le sramežljiv, kar mi res ni šlo v račun, ko pa je dejansko po sredi čisto nekaj drugega. Zgleda, da so moje percepcije res povsem zaostale v razvoju in da bo treba še veliko dela na tem področju.

Neverjetno kako sem lahko tako zavožena, pa sem že mislila, da nisem. Dobr, da mam vas, da mi to poveste.

jono
29.07.2007, 20:59
Ja zakaj je pa puncam tko tezko pristopit do tipa ce jim je vsec!??:dontknow:
Vsi govorite da so tipi sramezljivi pa gor pa dol... La-di-da a nisi mogoce pomislila da si samo podobna kksni njegovi bivsi al pa kksni njegovi frendici in te je zato s takim zacudenjem gledu? Se je tut men zgodil na morju da sem vidu punco ki je bla na las podobna sosolki in sem jo mal bolj gledu kot bi jo drgac in je hmal prislo do mene zakaj me je strah stopit do nje... Mislm... Sej ni takoj treba pomislit da je bil sramezljiv... Kaj pa ce mu sploh nisi bla vsec in mu je bla samo zanimiva tvoja frizura al pa kej podobnega?
Kar pa se tice hotela mama pa se mi zdi da mal prevec zanicevalno vsi govorite o tem! Glede na to da un. studij traja stiri leta + absolvent + (vecina) leto ponavljanja + (veliko) jih se leto pavzira zaradi taksnih in drugacnih razlogov, traja studij okoli 7 let. Potem traja se kako leto da dobis sluzbo in da vse skupaj zalavfa kar pomeni da prides do denarja sele pri 27 letih. Ker je pa cena stanovanja (v Lj.) taka da rabis 2 meseca da nasparas za en kvadratni meter imas pri tridesetih lih tok denarja da si lahko kupis en normalen skret! In se to ne more bit lih najvecji! Tko da nevem kaj ste vsi tko proti hotelu mama dokler se clovek ne postavi na svoje noge :dontknow:

monster
29.07.2007, 21:02
Neverjetno kako sem lahko tako zavožena, pa sem že mislila, da nisem. Dobr, da mam vas, da mi to poveste.

Vedno na uslugo :)

Snif
29.07.2007, 21:07
monster jst te štekam in če je treba grem na tvoj kauč. :approve:

Katrin
29.07.2007, 21:44
Oh, tukaj pa se ne strinjam s tabo Katrin :)

In sicer zakaj: vprašanje te teme je tipična finta za igranje igric brezveze. Kaj pa so možni izhodi/nasveti glede na pobudo:
1. "A ni to grozn, kakšni so tipi!" - odlično, počnite to brez mene
2. "Joj, kok si boga, a boš kakao?" - bbb?
3. Ali pač neko kvazi znanstveno razlago, kako se tipom po 30. letu poveča raven nekega hormona, ki vpliva na sramežljivost in bla-bla.

Ma ja, ej, tema je trapasta, poletna, čas kislih kumaric in tipa "haloo, ne boš verjela, kaj se mi je zadnjič zgodil", primerna za spemanje in čisto za***ancijo. Ker nimam ravno občutka, da je iniciatorka teme hotela strokovno pomoč pri znanstvenem odkrivanju razlogov dotičnega moškega primerka človeške vrste pri zavračanju razmnoževanja (pa čeprav samo nakazanemu), se mi zdi osebno napadanje v stilu "verjetno si grda, kosmata in smrdiš" čisto nepotrebno.

Sicer pa, a je ta tema kaj bolj trapasta od tiste o moškem britju?

monster
29.07.2007, 21:50
tega pa nism reku :o ... po moje prej podobna Paris Hilton :d

Ah, tista tema o britju ni tolk obremenjena :), je res lahkotna ...

Očitno sem pač samo jst tak cepec, ki vidim ene zadeve za ... mah nima veze :d :d ...

Irina
29.07.2007, 21:54
Evo, La-di-da, na svoje nedolžno zastavljano vprašanje si dobila vse mogoče in nemogoče odgovore. Lepo poberi perje, za katerega praviš, da ti je odpadlo z riti, namontiraj ga nazaj in veselo novim dogodivščinam naproti, voljnih mladcev je na pretek. Split je preteklost, naj bo Pohorje prihodnjost.

nattka
30.07.2007, 17:56
Evo, La-di-da, na svoje nedolžno zastavljano vprašanje si dobila vse mogoče in nemogoče odgovore. Lepo poberi perje, za katerega praviš, da ti je odpadlo z riti, namontiraj ga nazaj in veselo novim dogodivščinam naproti, voljnih mladcev je na pretek. Split je preteklost, naj bo Pohorje prihodnjost.

še vedno pa ostane Turčija ... tam pa ne smeš niti pogledati nekoga, ki ima več kot 17 let ...
se ga cel dopust ne rešiš ...

solsikke
30.07.2007, 20:27
še vedno pa ostane Turčija ... tam pa ne smeš niti pogledati nekoga, ki ima več kot 17 let ...
se ga cel dopust ne rešiš ...

Pa še pol ne. :nonono:

freya
31.07.2007, 06:27
verjetno obstajajo razlogi, da fantje pri tridesetih še nimajo stalnejše zveze...ena od teh je verjetno tudi, da so preveč sramežljivi in ne znajo navezat kontakta. So pa bojda sodobne deklice toliko manj sramežljive ...pa se poskusi učit od njih....pa še kaj narest zato, da dobiš, kar si želiš.

Aldebaran
31.07.2007, 06:58
Kaj pa druga plat zgodbe, zakaj so nekateri pri 30tih še samski??? Kaj pa če so bili v preteklosti grdo prevarani in jih je zato strah nove resne zveze??? Kaj pa če niso avanturisti in jih flirtanje na nek način ne zanima???
Kaj pa naprimer dejstvo, da je velika večina deklet v zgodnjih dvajsetih t.i.''Golddiggerk'' zlate rokavičke in scence...

Žeruh
31.07.2007, 09:50
30 letni samski moški se ne more primerjati u samskim 23-letnikom. 23-letnik je še "naspidiran", željen novih izkušenj, prepotenten,....
Samski 30 letnik je "utrujen" besednega nakladanja. Marsikaj je že doživel v ljubezni (vesele in slabe trenutke). Lotil se bo zapeljevanje, če bo vse šlo gladko in dokaj hitro in ne bo nikakršnih vmesnih komplikacij (potrebno veliko keša, časa, telefoniranja....). Seveda niso vsi moški isti;) .
Modelček iz Splita vejetno ni nek govornik v hrvaščini, nakladanje v slovenščini pa je sploh juhuhu zanj. Verjetno je tudi imel v glavi neko čudno logiko -> "ravno ko bi kaj lahko dosegel pri njej (sex), bo odšla domov":nonono: .

La-di-da
31.07.2007, 10:18
Skoraj vse perje sem namontirala nazaj gor, nekaj peres pa nisem našla, zato prosim poštene najditelje, da mi jih vrne.:rolling:

Torej, on ni bil Splitaš, BanaSplit, Splitčan al kokrkoli se jim že reče, je iz okolice Celja, kakor tudi jaz. Sam če nimam pojma kak mu je ime, kaj šele, da bi vedla kak se piše.:nonono: Sej bi že tam kej ukrenla, pa če nisem vedla, da je Slovenc. Tip je res ena zaprta tiha voda, človk bi že mislu, da je gluhonem, glede na to, da ga nikol nism vidla, da bi s prjatlom kako debato užgala. Večino cajta sta bla tih in samo oprezala. Ah, kar je, je.

zverina
31.07.2007, 12:07
Skoraj vse perje sem namontirala nazaj gor, nekaj peres pa nisem našla, zato prosim poštene najditelje, da mi jih vrne.:rolling:

Torej, on ni bil Splitaš, BanaSplit, Splitčan al kokrkoli se jim že reče, je iz okolice Celja, kakor tudi jaz. Sam če nimam pojma kak mu je ime, kaj šele, da bi vedla kak se piše.:nonono: Sej bi že tam kej ukrenla, pa če nisem vedla, da je Slovenc. Tip je res ena zaprta tiha voda, človk bi že mislu, da je gluhonem, glede na to, da ga nikol nism vidla, da bi s prjatlom kako debato užgala. Večino cajta sta bla tih in samo oprezala. Ah, kar je, je.

mogoče pa je bil gay, če praviš, da je vedno bil z prijateljem.

Patsy
31.07.2007, 12:23
:o to zadržanost sem tudi sama opazila....pa precejšno vzvišenost...in to, da se nikakor ne želijo odseliti od mame:rolling:

Tudi jaz. :nonono: 30-40 ful preračunljivi, še vedno čakajo na Claudio Schiffer. :) Pa naj. Ko jih J...:rolling:

Potem pa moraš poročene vkjučit, da vsaj seksa dobiš zadosti. :veryevil: :angel:

zverina
31.07.2007, 12:24

Kako pa si ga hotla zapeljat?

zverina
31.07.2007, 12:33
Tudi jaz. :nonono: 30-40 ful preračunljivi, še vedno čakajo na Claudio Schiffer. :) Pa naj. Ko jih J...:rolling:

Potem pa moraš poročene vkjučit, da vsaj seksa dobiš zadosti. :veryevil: :angel:

kaj pa 50 letni?

Patsy
31.07.2007, 12:38
Ker je pa cena stanovanja (v Lj.) taka da rabis 2 meseca da nasparas za en kvadratni meter imas pri tridesetih lih tok denarja da si lahko kupis en normalen skret! In se to ne more bit lih najvecji! Tko da nevem kaj ste vsi tko proti hotelu mama dokler se clovek ne postavi na svoje noge :dontknow:

Jao izgovori!!!!!!!!!!!!! :mad: Jaz sem finančno samostojna že od 18 naprej, potovala in živela v tujini, se nazaj priselila v LJ. Hotel mama pa že od cca 15 leta ne uporabljam več. Pa živim čisto vredu, da ne rečem super vs tistim, ki jih poznam. Jap, sem še vedno podnajemnik čeprav imam denar za kredit za stanovanje. Pa ga ne dam, ker raje denar obračam in gledam prihodke od njega, kot če bi naslednjih 20 let vsak mesec štela cekine za kredit in obresti in si zategovala pas.

Vse kar sem našparala in imam sem sama zaslužila. Če vidim kakšnega maminega sinkota pa poslušam to jamranje znorim. Po svetu je ogromno ljudi, ki jim gre slabše in so bolj samostojni kot ti razvajeni Slovenčki ki imajo polno rit vsega in se jim je zato težko odselit na svoje. :censored:

Patsy
31.07.2007, 12:43
kaj pa 50 letni?

Samskih pri teh letih ne poznam.
50 letni - poročeni so pa dobri :veryevil: za seks. :veryevil: Ravno prav zdolgočaseni v zakonu, žena ne da več ali pa ne seksa zadosti. Potem pa rabi popestritev, izkušenj ima dosti da te dobro obdela, domišljije pa tudi. Samo fak, ko se ga potem ne moreš znebit. :blush:

zverina
31.07.2007, 12:51
Samskih pri teh letih ne poznam.
50 letni - poročeni so pa dobri :veryevil: za seks. :veryevil: Ravno prav zdolgočaseni v zakonu, žena ne da več ali pa ne seksa zadosti. Potem pa rabi popestritev, izkušenj ima dosti da te dobro obdela, domišljije pa tudi. Samo fak, ko se ga potem ne moreš znebit. :blush:

As mela že take izkušnje?:o

monster
31.07.2007, 12:57
pri 75ih se je končno postavil na noge in odšel iz hotela mama ter se zvrnil v grob ...res izgovori :o
pa tko fajn je, ko je hladilnik poln, pa srajčke speglane ... pol nastane jeeba, ker naj bi punca počela isto :d ...pa noče

prekleta feministka :d

zverina
31.07.2007, 13:22
pri 75ih se je končno postavil na noge in odšel iz hotela mama ter se zvrnil v grob ...res izgovori :o
pa tko fajn je, ko je hladilnik poln, pa srajčke speglane ... pol nastane jeeba, ker naj bi punca počela isto :d ...pa noče

Monster zakaj se tko razburjaš?:d

monster
31.07.2007, 13:26
ah prebral sem post na koncu prejšnje strani :d ...pa sem z njim strinjal ...od Patsy

TuNina
31.07.2007, 13:53
kolko enega posploševanja.. tridesetletniki so vsi po vrsti sramežljivi , ker en tam ni palil na ženske čare dotične.
slovenčki so vsi po vrsti mamini sinčki, ker.. zakaj že?

črnci smrdijo, hrvati sovražijo slovence, moški so prasci. sem na koga pozabila?

kabala
31.07.2007, 13:56

ni deklina damn feministka, je lahko čisto pridna, ampak je treba pač včasih tudi sam poprijet za metlo, iti v trgovino, pomiti posodo, enkrat na teden skuhati kosilo, pa še punca ne zna tako dobro zmešai solate kot mama :clown:

snežko
31.07.2007, 14:43

:) tole vidim, da te je res sezulo...vsaka šola nekaj šteje...no v glavnem naslednjič , ko se ti bo kaj takega začelo odgajati pejd do njega in ga povprašaj , če bi šel mogoče s tabo na kavo, ker ti je sami zoprno..pa bo zadeva ocvrta in boš točno vedela kje si... na kavi al v postelji..

cliena
31.07.2007, 14:50
Ja no tipi k tule kj napišete...:nonono: kolk ste pa kej vi stari? pa kk bi se vi obnašali če vam bi bla ena bejba ušeč :nonono:

monster
31.07.2007, 14:55
35 in noro je pričakovati, da imaš neko "taktiko", kaj storiti v primeru, da ti je kul bejba ... a vste vi preveč beverly hills gledal pa anteno prebiral? :nonono:

sati
31.07.2007, 17:38
35 in noro je pričakovati, da imaš neko "taktiko", kaj storiti v primeru, da ti je kul bejba ... a vste vi preveč beverly hills gledal pa anteno prebiral? :nonono:

Monster, a ti maš šele rosnih 35 let? ;) Tako virtualno bi te ocenila za starejšega, verjetno zato, ker deluješ kot oseba, ki ima veliko izkušenj in modrosti.

Drugače pa, biti sramežljiv ali nesramežljiv je čisto pogojeno z karakterjem, okoliščinami, vzgojo, izkušnjami, tako da kdor je bolj zadržan, bo pač tak tudi ostal. Veliko takih pa si zbira korajžo z alkoholom, kar je tudi bedarija, saj boš evforičen samo par ur, potem pa ista pesem.

Luccka
31.07.2007, 19:37
..s 50 letniki je tako - ločijo se, kupijo športni avto in preganjajo naivna dekleta.....
..s 40 letniki je tako - živijo za odplačevanje najetih kreditov, iskanja smisla ostati v zakon, smilijo se sami sebi..
No, in če smo pri 30 letnikih...
..s 30+ je tako - nočejo se ločiti od mame, pri mami se zakreditirajo za BMW-ja, ves svoj čas posvečajo vizualnemu izgledu, še posebno frizuri in modelu očal... skratka spremeni se v metroseksualca...

Slej k prej je pri teh naših descih pričakovat pobeg..., ki nima zveze s sramežljivostjo ampak, ker se bojiji sami sebe....

snežko
31.07.2007, 21:32
Ja no tipi k tule kj napišete...:nonono: kolk ste pa kej vi stari? pa kk bi se vi obnašali če vam bi bla ena bejba ušeč :nonono:

:) glih za flirtat z la-di-da... ponavad se obnašam otročje...vsaj tko pravi okolica

TuNina
31.07.2007, 21:57
a si ti kot skorajšnji tridesetletnik kaj sramežljiv?

Luka2k
31.07.2007, 22:04
no da povem kako je s tem.
V zgodnjih dvajsetih je malce sramežljivosti zlo fajn in seksi. Ampak pol k rataš dec (tko k jest anede), to ne pali več.

Tko da ne več.
Ja.

ampak pred tabo bom pa vedno mejčken... :shy:

snežko
01.08.2007, 11:09
a si ti kot skorajšnji tridesetletnik kaj sramežljiv?

:) 30+ , seveda sem in ravno to me dela tko cort....

Knez
01.08.2007, 11:15

Mogoče se jim pa zdiš premlada, da bi se ukvarjali s tabo.

zverina
01.08.2007, 12:52
Mogoče se jim pa zdiš premlada, da bi se ukvarjali s tabo.

saj res, kako sploh ve, da mu je bla všeč.:shy:

Knez
01.08.2007, 12:59
saj res, kako sploh ve, da mu je bla všeč.:shy:

Predpostavlja, da bi mu morala bit, ker je ženska.

monster
01.08.2007, 13:29
V soboto sem stal na avtobusni postaji. Kar tako malo sem čakal na zelenca. Ti šment, v oko mi je priletela mušica in začel sem besno mežikati in si iztikati nadležno beštijo iz okularja. Zraven mene je stala rosna 20letnica, ki je mežikanje vzela kot namigovanje kali? Vprašala me je, če greva na kavo. V grozi sem stekel čez cesto, da me je skoraj oplazil dostavni tovornjaček najboljšega soseda in se ustavil šele 3 ulice daleč. Te ženske? Kaj naj naredim?

sati
01.08.2007, 13:40
V soboto sem stal na avtobusni postaji. Kar tako malo sem čakal na zelenca. Ti šment, v oko mi je priletela mušica in začel sem besno mežikati in si iztikati nadležno beštijo iz okularja. Zraven mene je stala rosna 20letnica, ki je mežikanje vzela kot namigovanje kali? Vprašala me je, če greva na kavo. V grozi sem stekel čez cesto, da me je skoraj oplazil dostavni tovornjaček najboljšega soseda in se ustavil šele 3 ulice daleč. Te ženske? Kaj naj naredim?

Fatalna privlačnost, al kaj? :d Zdaj ti svetujem, da se v bodoče izogibaš muh, saj bi te skoraj pregazili zaradi muhe in ne mladenke. :)

Geawind
01.08.2007, 13:48
ja, dandanes nč več ne pomaga - škrnicl na glavo, pa je ... al pa zrt sam v tla oz. si čez oči namestit mrežico ...

sam tale tema je pa smotana ... kalupiranje ... brezveze ...

freya
01.08.2007, 13:51

namesto deklice si predstavljaj J.J. -a v rožastih boksarcah, pa te bo groza minila
:veryevil:
sej mogoče je pa deklca hotla samo vprašat, kje si si dal delat zadnji pirsing?

Škrlatka
01.08.2007, 14:11
pa si prepričan da to niso bile samo sanje:d :clown:

monster
01.08.2007, 14:34
dan kasneje sem se res zbudil povsem prešvican ...mogoče je to to?

Irina
01.08.2007, 21:44
..s 50 letniki je tako - ločijo se, kupijo športni avto in preganjajo naivna dekleta.....
..s 40 letniki je tako - živijo za odplačevanje najetih kreditov, iskanja smisla ostati v zakon, smilijo se sami sebi..
No, in če smo pri 30 letnikih...
..s 30+ je tako - nočejo se ločiti od mame, pri mami se zakreditirajo za BMW-ja, ves svoj čas posvečajo vizualnemu izgledu, še posebno frizuri in modelu očal... skratka spremeni se v metroseksualca...

Slej k prej je pri teh naših descih pričakovat pobeg..., ki nima zveze s sramežljivostjo ampak, ker se bojiji sami sebe....

Imaš mogoče podoben opis tudi za ženske?

nattka
02.08.2007, 08:54
Jaz vseeno mislim, da je občasno flirtanje zdravo za samozavest in počutje nasploh. Pa baje krepi imunski sistem :)

ali pa te totalno sesuje ... kot naprimer dotični primer ...

Luccka
02.08.2007, 19:20
Imaš mogoče podoben opis tudi za ženske?

ne, Irina, za ženske se ne zanimam

Katrin
02.08.2007, 20:17
ali pa te totalno sesuje ... kot naprimer dotični primer ...

Vse karakteristike adrenalinskega športa ima. ;)

nattka
02.08.2007, 22:15
Vse karakteristike adrenalinskega športa ima. ;)

yap ... in to za cel kup forumašev ...:d

Irina
02.08.2007, 22:40
ne, Irina, za ženske se ne zanimam

Ni bilo mišljemo, da bi se morala zanimati za ženske. Opis ženske v različnih obdobjih, ki ga poda ženska je lahko bolj zanimiv kakor, če bi ga podal moški. Sicer pa so v temi sodelovali tudi fantje.

tistiglih
02.09.2007, 00:40

:dontknow: :censored:

............to si v takih letih ki vsah misli oženjena nebom je motil .....al kje kak ljubusumen dedec tega se izogibajo vsi moški (če bi dala vedeti da hočeš kaj in da se ne bojiš ničesar to pa je drugo) pol pa zanjimanja ne majnka :2thumbs:

mrjerry
03.09.2007, 07:16

Vcasih pase tudi samo gledati ;). Vsaj kar se mene tice... Ce kdaj katero gledam, to se ne pomeni, da bi se dal z njo dol, se z njo pogovarjal itd.

Mowgli
05.09.2007, 08:14
Opis ženske v različnih obdobjih, ki ga poda ženska je lahko bolj zanimiv kakor, če bi ga podal moški.

Opis je vsekakor bolj zanimiv, včasih celo malce pretiran zaradi nagnjenosti spola k idealiziranju ali po drugi strani povsem nasproten realnosti, zaradi ženski medsebojni tekmovalnosti. Tipi bi pač bolj natančno opisali zunanjost, natančno podali mere in uporabnost, ter opisali vzmetenje. :angel:

nattka
05.09.2007, 13:48
Opis je vsekakor bolj zanimiv, včasih celo malce pretiran zaradi nagnjenosti spola k idealiziranju ali po drugi strani povsem nasproten realnosti, zaradi ženski medsebojni tekmovalnosti. Tipi bi pač bolj natančno opisali zunanjost, natančno podali mere in uporabnost, ter opisali vzmetenje. :angel:

pod pogojem, da so pismeni ...:rolling: ;)

Mowgli
17.09.2007, 08:27
pod pogojem, da so pismeni ...:rolling: ;)

Ouch :fight:

anja
17.09.2007, 10:20
Vcasih pase tudi samo gledati ;). Vsaj kar se mene tice... Ce kdaj katero gledam, to se ne pomeni, da bi se dal z njo dol, se z njo pogovarjal itd.
hahaha, se strinjam:2thumbs: samo večina tako rada uniči lepoto zgolj spogledovanja... :nonono: oziroma tega ne razumejo;)

MODRI_ZOB
18.09.2007, 20:52
hahaha, se strinjam:2thumbs: samo večina tako rada uniči lepoto zgolj spogledovanja... :nonono: oziroma tega ne razumejo;)

... ter pristopijo, jaz pa si tega ne želim..... Tema polna kontrastov .... enkrat ni prav, da pristopiš k dekletu (ona te pa gleda in si tega želi), drugič za***eš, če pristopiš (ona te gleda in si tega ne želi... Manj komplicirajte in malo več spontanosti. Pol pa beremo tule o preračunljivosti lol

mrjerry
19.09.2007, 09:49
Dost problemov odpade, ce nehas razmisljat o tem, kaj zeli bejba in delas tisto, cesar se zelis sam. Ce hoces gledat, gledas. Ce se hoces pogovarjat, se pac gres poskusit pogovarjat.

Lord Tracey
23.09.2007, 20:04

Mogoče pa pridejo k pameti in se ne pustijo vsaki smrklji,nimfomanki oziroma denarja zeljni punci zapeljat:dontknow:

Lord Tracey
23.09.2007, 20:05
zelo mladi fantje vidijo samo žensko telo ... in razmišljajo nekako takole ... zakaj bi se držal samo ene, ko je na svetu toliko lepih in samskih ...

potem pride druga faza ... takrat opazijo razliko med ženskami in dojamejo, da lepa lupina ne pomeni nujno tudi pametne bejbe ... zaželijo si še kaj drugega kot samo spolno potešitev in jim pogovor in drobne pozornosti pomenijo čedalje več ...

nato pride faza, ko si želijo primerne družbe in jim pri tem ni pomebna toliko zunanjost, kot to, da je nekdo pripravljen z njim deliti čas in prijateljstvo ...

zato je verjetno, razen nedoraslih primerkov, večina pri 30-tih že prerasla usput flirt ...

Se strinjam:2thumbs:

Lencka
23.09.2007, 20:54
Eh, kaj pa bi brez kompliciranja :nonono: :d

Ja, s tem se kar strinjam. Precej bi si prihranili, če ne bi komplicirali... a taki pač, eni bolj, drugi manj, smo. Očitno. :)

anja
25.09.2007, 01:25
... ter pristopijo, jaz pa si tega ne želim..... Tema polna kontrastov .... enkrat ni prav, da pristopiš k dekletu (ona te pa gleda in si tega želi), drugič za***eš, če pristopiš (ona te gleda in si tega ne želi... Manj komplicirajte in malo več spontanosti. Pol pa beremo tule o preračunljivosti lol
ah, saj spogledovanje je spontano ;):p zakaj pa ne bi bilo? Če pa ne razumeš, kdaj te punca zgolj gleda:ninja: pa bi jo rad spoznal pa prideš do nje, če ji ne paše, bo itak hitro spokala, tako da tudi komplicirano ni. No, boš vsaj sedaj vedel, zakaj so zgolj gledale in nato odšle ;):)