Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : letalske streljačine

sou
28.07.2007, 09:29
A pozna kdo kakšno dobro letalsko streljačino?

$ 4 |\| |) |2 0
28.07.2007, 12:38
[/QUOTE]A pozna kdo kakšno dobro letalsko streljačino?
Battlestations:Midway mogoce?:o

Tukaj si preberi ce ti je vsec ta igra (http://www.gamespot.com/pc/strategy/midway/review.html)

Mislm da je se ena dobra Pacific Fighters ce se ne motim

twinturbo
28.07.2007, 22:32
Lock on: modern air combat mislim da sm prav napisu

DrOnyx
30.07.2007, 10:26
Obstajajo dveh vrst, ene so lahkotne arkade, tu bi sam priporočal Heroes of the Pacific, kjer je letenje enostavno . Potem pa imaš še simulacije, kjer pa je upravljanje letala lahko zelo komplicirano. Zame najboljša simulacija je Falcon 4: Allied Force (http://en.wikipedia.org/wiki/Falcon_4.0:_Allied_Force) simulacija letala F16, kjer lahko letiš tudi nad slovenskim ozemljem in recimo Brnik preletiš z glavo navzdol. Traja pa veliko časa, da naštudiraš priročnik, ki je debel kot knjiga in ti postane lahko igra užitek. Nekaj podobnega sta IL 2 Sturmovik in Pacific FIghters, le da tam pilotiraš letala iz druge svetovne.

$ 4 |\| |) |2 0
30.07.2007, 10:29
Pri Heroes of Pacific mislimd da pilotiras z miško:p

DrOnyx
30.07.2007, 11:08
Pri Heroes of Pacific mislimd da pilotiras z miško:p

Ni nujno. Jaz sem kupu joystick za 3.000 bivših SIT in se čist dober obnese v Heroes. Z mišjo pilotirat pa ne znam, si ne predstavljam in tudi nočem. Je pa že bolje potem na tipke. Baje podobna kot Heroes arkada je še neka nova madžarska zadeva Attack on Pearl Harbour. Samo sem rahlo skeptičen.

sou
30.07.2007, 12:24
jaz igram attack on pearl harbor in morem reč da mi je igrica kr ušeč, edine pomankljivosti, ki jih ima sta dve:1. da ima prermalo misij in 2. da ima premajhno izbiro letal.

$ 4 |\| |) |2 0
30.07.2007, 13:09
Ni nujno. Jaz sem kupu joystick za 3.000 bivših SIT in se čist dober obnese v Heroes. Z mišjo pilotirat pa ne znam, si ne predstavljam in tudi nočem. Je pa že bolje potem na tipke. Baje podobna kot Heroes arkada je še neka nova madžarska zadeva Attack on Pearl Harbour. Samo sem rahlo skeptičen.

Hehehe..... Men gre najbolje na tipke
Na Joystick sploh ne gre:nonono: