Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prekinjanje povezave

marhyo
02.08.2007, 20:07
Odkar imam telefonijo mi internet vsakih par dni zakrkne in moram modem resetirati. Kako se to da porihtat? Imam pa Sagem 3344.

080 Urban
02.08.2007, 20:09
Sporočite mi prosim uporabniško ime na ZS. Hvala.

Pinogovin
08.08.2007, 00:53
Tud jaz imam tezave. Se dogaja da moram vsaj enkrat tedensko resetirat sagem modem.
Naslednja tezava je siol TV. Kar nekaj programov je nemogoce kulturno gledati, ker se slika oz. zvok ustavljata.

levjos
11.08.2007, 13:56
Tudi meni se dogaja isto. A mi lahko kdo svetuje kaj je narobe. Vsake par ur se modem obesi oz. enostavno ne poveže. Najprej sem krivil ruter, nabavil novega ga priklopil, vendar napaka ostaja ista.
Lepo prosim če mi kdo pove kaj narediti oz. kje je napaka. Ker imam svoj portal, je nadležno da se ljudje ne morejo povezati na njega.
Hvala za odgovor.
Jože

sumoborac
11.08.2007, 15:44
kateri modem imas? Sagem? Ce imas modem kot router (torej da se modem povezuje) in stvar nagaja, sporoci kateremu od 080 username pa bojo preverili ali poklici na 080 1000

Sumoborac

080 Rok
12.08.2007, 00:36
Tud jaz imam tezave. Se dogaja da moram vsaj enkrat tedensko resetirat sagem modem.
Naslednja tezava je siol TV. Kar nekaj programov je nemogoce kulturno gledati, ker se slika oz. zvok ustavljata.

Sporoči username na ZS, bom preveril, kaj se da tu postoriti...

080 Rok
12.08.2007, 00:38
Tudi meni se dogaja isto. A mi lahko kdo svetuje kaj je narobe. Vsake par ur se modem obesi oz. enostavno ne poveže. Najprej sem krivil ruter, nabavil novega ga priklopil, vendar napaka ostaja ista.
Lepo prosim če mi kdo pove kaj narediti oz. kje je napaka. Ker imam svoj portal, je nadležno da se ljudje ne morejo povezati na njega.
Hvala za odgovor.
Jože

Poskusi modem povezati kot router, nastavi forward 80 porta na IP tvojega racunalnika in preveri, ce se modem resnicno obesi, ali je tezava kje drugje. Ce ugotovis, da se modem vseeno obesi in dejansko pomaga samo reset le-tega (ponavadi takrat tudi iz lokalne mreže ni dosegljiv), mi ZS-jaj username, pa bomo zamenjali modem.

levjos
12.08.2007, 07:53
Pozdravljen Rok
Včeraj sem ga nalašč pustil cel dan. V tem času se je "obesil" le 3x, kar je čudež. Ponavadi se vsake 20 minu.
Sposodil sem simodem sicer ni nov znamke CALISTO 821+ pa ga bom danes probal zamenjat, če se bo obneslo.
Če pa bo sedaj povezala potekala brez izpadov, potem je resnično modem.
Uporabniško ime ti pošljem na Email.
Še nekaj, oddal sem prošnjo za povečanje hitrosti na največjo možno mero, ki jo lahko dobim do mene. Koliko časa traja da dobim povratno informacijo od vas za to zadevo.
Ne bom te mučil hvala za odgovor in lepo nedeljo ti želim.
Jože Levka

sumoborac
12.08.2007, 08:32
v primeru da bo z callisto modemom delovala zadeva (da se bo modem sinhroniziral) javi Roku ali poklici na 0801000 zaradi okvare modema.
Glede povratne informacije...kam si oddal prosnjo? pisno ali si poklical?

Sumoborac