Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Driver: Parallel Lines (PS2)

chaser
03.08.2007, 13:58
Prejle sem malce testiral dotični špil, ki je franšizo iz originalnosti ilegalnega taksištva, ponesel med povprečne klone GTA-ja. Poleg originala in dema tretjega Driverja, se nisem pretirano ubadal s celotno serijo. In kmalu sem opazil, da špil od predhodnjika sploh ni bistveno napredoval. Še več (manj, v resnici), funkcionalnost kontrol je hudo vprašljiva. Opazil sem, da če tipke X (za pospeševanje) ne držiš dovolj močno, špil tvoj pritisk enostavno ignorira in to sprejme kot zaviranje (wtf?). Okej, tako sem prišel do spoznanja, da je s tipko X špil praktično nemogoče igrati (razen, če se vam ljubi noro tišati tipko ter tako po možnosti uničit gamepad in prst :)). Zaradi te nevšečnosti moram hitrost nadzorovati z desnim analogcem. Fantastično, res. Zdaj pa še o tehnični plati in štoriji. Slednja je solidno prezentirana, a ima nekaj lukenj. Predvsem mi gre v nos glavni lik, ki je naravnost patetičen. Po obnašanju frajer, glasovno pa pussy. Grafično je špil sprejemljiv in funkcionalen, zvočno malce manj, a servira nekaj zanimive glasbe. Saj bi se spustil še v igranje zunaj prevoznega sredstva, pa se bojim, da bi težko rekel kakšno pozitivno besedo o tem. Akcije zaenkrat sicer še nisem videl, a že hoja glavnega junaka, ki je skoraj na ravni kakšnega noja, te pahni v obup. Vzporednici/e je soliden špil, ki poka po šivih od kloniranja GTA-jevskih elementov in retro vožnje, ki jo je imel originalni Driver. Ni slab, je pa vse prej kot dostojno nadaljevanje, ki je pred nedavnim prišlo celo na PC. PC-jašem želim veliko sreče in upam, da vsaj tam gumb za gas deluje kot je treba.

http://image.com.com/gamespot/images/2006/064/reviews/928571_20060306_screen003.jpg

_Es_
04.08.2007, 22:34
Jah Driver je itak legenda sam izvirnik :D

Škoda da ne dela na XPje (probal tud patche če kdo kaj ve da mu dela na XP PROSIM LEPO povedat ker obožujem Driverja)

chaser
05.08.2007, 13:09
Amazon (http://www.amazon.com/UBI-Soft-Driver-Parallel-Lines/dp/B000MRD2KQ) pravi, da bi moral delati. Kakšen error dobiš?