Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kaj sedaj?

manpower
03.08.2007, 21:51
Hoj !

Kako ste? Jest sem glih prišel iz dopusta. In to je razlog, da vam pišem.

In sicer stvar je takšna. Pač sem med dopustom spoznal eno luštno deklco in sem se popravici povedano vanjo tudi zalubil. Me je začarala s tistim svojim lepim čarobnim pogledom. In zadeva pač ni tako briljantna ker je pač ta deklca še mlada, no vsaj v primerjavi z mano. Ima jih 16 jest pa 22. Kaj vi pravite na to, bi to šlo a to nebi šlo. Joj sedej sem zaradi tega v dvomu. Samo nevem po mojem mišlenju ljubezen nima meja. Najrajši bi jo poiskal in jo obiskal ter ji povedal pač kaj čutim do nje. Joj sploh ne morem pozabit tistih njenih lepih pogledov, čarobnih pogledov.

Mate kak nasvet glede tega, kaj naj naredim....... že ona mi je poklanjala tiste tople poglede in pač ostale reči, zej ne bom pisov kaj še ker se vas ne tiče... hehe ;)

Lahk povete še vaše mnenje glede tega..... glede razlike v letih.....

Jest sem čist zgublen v tem začaranem krogu....

No pa lepo se mejte :)

orchid
03.08.2007, 22:02
dobrodošel v klubu morskozaljubljenih.....;) ah.....to je res tko neki lepega :approve: :approve:

jah, kaj naj ti rečem.....glede na to, da sem pred davnimi leti tudi jest na morju spoznala svojega moža, ne želim in ne morem reči, da je to brez veze......morje je kot vsak drug kraj čist primeren za spoznavanje in ljubezen in samo od vaju je odvisno, kako se bo stvar nadaljevala.....:)

je pa res, da je predvsem ona rahlo premlada, da bi bila zadeva lahko kaj bolj resna.....ni problem v razliki v letih, ampak v njeni mladosti.....ampak pusti se presenetiti ;)

sicer pa....kaj te stane, če jo poiščeš in ji poveš, kaj čutiš...... soočenje v domačem okolju je itak potrebno, da dobiš pravi očutek tudi zase, ker morski občutki so lahko zelo varljivi....saj veš, sonce....morje....luna....šumenje valov....palme....borovci....zvezde.....hormoni... .....:blush: :blush: vse je potencirano....

ko pa človek pride domov, ko se stvari malo umirijo in začneš živeti "normalno" vsakdanje življenje in ko človeka srečaš v tem okolju, ga tudi temu primerno potem začutiš in spoznaš, če je še vedno ista iskrica .....in če je, jo naprej greješ in podžigaš, da ne ugasne......:approve:

veliko sreče in ljubezni ti želim.....kjerkoli že....;)

Aldebaran
03.08.2007, 23:02
Orchid ti je zelo lepo napisala...
Če si pameten oziroma si bil dovolj pameten , da si si izboril njeno številko... Potem ti svetujem, da pozabiš na razliko v letih in se prepustiš dogodkom...

In ne se bat, ona 16 ti 22... to je brez veze...čće se imata rada, potem nadaljujta tole poletno romanco...
ne se umaknit iz te zgodbe, ker ti bo kasneje prekleto žal...

srečno v ljubezni.

zverina
04.08.2007, 15:32
a ni kaznivo imet spolne odnose z osebo pod 17let?

Aldebaran
04.08.2007, 15:38
zakonska meja je 15 let,...

zverina
04.08.2007, 15:42
zakonska meja je 15 let,...

se prav 40 letni lahko seksa z 15-letnico.:o

Aldebaran
04.08.2007, 15:55
Spolni napad na osebo, mlajšo od petnajst let

183. člen

(1) Kdor spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo drugega ali istega spola, ki še ni stara petnajst let, pri čemer obstaja očitno nesorazmerje med zrelostjo storilca in žrtve, se kaznuje z zaporom od enega do osmih let.
(2) Kdor stori dejanje iz prejšnjega odstavka z osebo, ki še ni stara deset let ali s slabotno osebo, ki še ni stara petnajst let ali tako, da uporabi silo ali zagrozi z neposrednim napadom na življenje ali telo, se kaznuje z zaporom najmanj treh let.
(3) Učitelj, vzgojitelj, skrbnik, posvojitelj, roditelj, duhovnik, zdravnik ali druga oseba, ki z zlorabo svojega položaja spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo, ki še ni stara petnajst let in mu je zaupana v učenje, vzgojo, varstvo in oskrbo, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.
(4) Kdor v okoliščinah iz prvega, drugega in tretjega odstavka tega člena kako drugače prizadene spolno nedotakljivost osebe, ki še ni stara petnajst let, se kaznuje z zaporom do petih let.

takole piše v kazenskem zakoniku...
Vir: link (http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=200495&stevilka=4208)

manpower
04.08.2007, 19:13
Hehehehe......vi pa ste, takoj treba pomiselt na ***o in *** pa take reči. Ket je pa prava romanca, fantje in dekleta ni vse samo v sexsu.

Da se vrnem na mojo temo, pač sem se odloču da jo poiščem, saj vm kje je doma ni daleč stran od mene. Ker sem pač se vanjo zaljubil in mi ne gre in ne gre vn iz glave. Zaželte mi veliko sreče...... upam da bo ospelo, v kar pa ne dvomim.

:)

Luccka
04.08.2007, 20:17
Hehehehe......vi pa ste, takoj treba pomiselt na ***o in *** pa take reči. Ket je pa prava romanca, fantje in dekleta ni vse samo v sexsu.

Da se vrnem na mojo temo, pač sem se odloču da jo poiščem, saj vm kje je doma ni daleč stran od mene. Ker sem pač se vanjo zaljubil in mi ne gre in ne gre vn iz glave. Zaželte mi veliko sreče...... upam da bo ospelo, v kar pa ne dvomim.

...he he...seveda je vse v sexu, ker sex je pol zdravja!!!!
kar se pa dopusta na morju tiče, mi je pa to vsakoletna panika, ker se vsako leto noro zaljubim...jah pa to ljubezn morm pol itak tudi kmal iz glave zbit, ker se itak ne obnese!!

drugače pa veliko sreče, mogoč ti pa rata:2thumbs:

nattka
04.08.2007, 20:31

in ko jo najdeš pusti čustvom da govorijo zate ... saj si tudi ti še mlad ...

če rata bo lepo ... če pa ne rata, pa ti bodo ostali spomini na trenutke, ki ti jih nihče ne bo mogel vzeti ...

manpower
04.08.2007, 20:50
Hehe, ma sej to me ne skrbi čist da nebi ratal, poj do tega sploh nebi pršlo če nebi med naju se ena iskrica prižgala. Kar se pa tiče mojih let, sem pa mal premislil, res sem še mlad, rosno mlad hehe :rolling:

Bomo videl kaj in kako bo, škoda da človek na določene trenutke ne mora pogledati v svojo prihodnost. :nonono: ampak kot si rekla, če rata bo lepo, če ne rata pa ostanejo lepi spomini. :shy:

Upam na najboljše..... :approve:

Grem zej se še mal zluftat ven, jutri pa najdem svojo princesko, potem pa vam še povem kako se je stvar iztekla ;)

spartan
04.08.2007, 21:59
Hoj !

Kako ste? Jest sem glih prišel iz dopusta. In to je razlog, da vam pišem.

In sicer stvar je takšna. Pač sem med dopustom spoznal eno luštno deklco in sem se popravici povedano vanjo tudi zalubil. Me je začarala s tistim svojim lepim čarobnim pogledom. In zadeva pač ni tako briljantna ker je pač ta deklca še mlada, no vsaj v primerjavi z mano. Ima jih 16 jest pa 22. Kaj vi pravite na to, bi to šlo a to nebi šlo. Joj sedej sem zaradi tega v dvomu. Samo nevem po mojem mišlenju ljubezen nima meja. Najrajši bi jo poiskal in jo obiskal ter ji povedal pač kaj čutim do nje. Joj sploh ne morem pozabit tistih njenih lepih pogledov, čarobnih pogledov.

Mate kak nasvet glede tega, kaj naj naredim....... že ona mi je poklanjala tiste tople poglede in pač ostale reči, zej ne bom pisov kaj še ker se vas ne tiče... hehe ;)

Lahk povete še vaše mnenje glede tega..... glede razlike v letih.....

Jest sem čist zgublen v tem začaranem krogu....

No pa lepo se mejte :)

...brez skrbi...ti kar pojdi za njo:)

Lencka
05.08.2007, 14:51
Hehe, ma sej to me ne skrbi čist da nebi ratal, poj do tega sploh nebi pršlo če nebi med naju se ena iskrica prižgala. Kar se pa tiče mojih let, sem pa mal premislil, res sem še mlad, rosno mlad hehe :rolling:

Bomo videl kaj in kako bo, škoda da človek na določene trenutke ne mora pogledati v svojo prihodnost. :nonono: ampak kot si rekla, če rata bo lepo, če ne rata pa ostanejo lepi spomini. :shy:

Upam na najboljše..... :approve:

Grem zej se še mal zluftat ven, jutri pa najdem svojo princesko, potem pa vam še povem kako se je stvar iztekla ;)
hvalabogu, da ne moremo videti v prihodnost!

srečno :2thumbs:

nattka
06.08.2007, 19:07
tiča še mal šparej ... ;)

sicer pa čestitam ...:2thumbs: :)

nina_nana
07.08.2007, 08:28
lepo lepo tole...;)

js menim, da če misliš z njo met kako resno zvezo ali kaj podobnega, je po moje še malo premalo....tu boš razočaran ti...samo se je pa vredno potrudit in vidit pri čem si....
razlika v letih tut ni tolk velika...čez deset let se to sploh opazilo ne bi...

srečno in sporoči, kaj se je spletlo...;) :d

Aliseja
22.08.2007, 15:29
Kaj je zdej? Kako se je razpletlo?

manpower
27.08.2007, 15:43
Kaj je zdej? Kako se je razpletlo?

Ne morem še nič kaj konkretnega povedat, povem takrat ko bo vse kot se šika ;)

kobilica
11.09.2007, 17:56
Hoj.... me prav zanima kako se je razpletla zgodbica... javi nam kaj, mislim, da nisem edina