Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kako osvojiti...?

manpower
08.08.2007, 13:23
Evo pač en vprašanje za moške, ženske lahk tud kej pripovnete.

Am pač, lej si v nekem lokalu in ti je neka popolnoma nepoznana ženska full všeč in bi jo rad spoznal in z njo tud bil v prihodnjosti.

Zej me pa zanima vaš pristop do nje, kaj storiti kako priti do pogovora, kako bi jo osvojili?

Ženske lahk tud mal pomagate pri tem, me pač zanima kako in na kak način vam uspeva.

LP :rolling:

Luka2k
08.08.2007, 13:37
Greš do nje in vprašaš, če bi bila pripravljena s tabo preživeti preostanek tvojega življenja. Direkt, iskreno, a v večini primerov brez najmanjše možnosti za uspeh.

alpa

nekaj naresti, da te opazi, malo poflirtati z njo, subtilno ji naročiti pijačo preko kelnarja in se ji približati. Nato jo vprašati če bi bila pripravljena s tabo preživeti preostanek tvojega življenja. Malo manj direkt, še vedno iskreno in spet brez možnosti za uspeh.

ma jazst očitno nisem rojen za osvajanje... Znam pa lepo vprašat...

manpower
08.08.2007, 13:54
Hehe... no vidiš, ne smeš vedno direktno, najprej si moraš pri njej ustvariti neko zaupanje tisti trenutek, ji mal pogreješ dušco, velikokrat veliko pomeni če ji omeniš kako je lepa, in tako naprej, s tem začuti neko spoštovanje od tebe do nje in nikakor se je ne smeš ustrašiti, potem se pa itak vse razvija po pogovoru in nikakor ne sameš biti tišast ali vsiljiv. In na vsezadne moraš tudi lepo sprejemati zavrnitev..... in vstrajati ker z voljo se povsod pride, brez volje pa nikamor :)

Pancho
08.08.2007, 13:55
Greš s kozarcem proti njej, se spotakneš (nenamerno seveda), jo poliješ... ups, zdaj pa govori do daske...

Luccka
08.08.2007, 13:58
najprej moraš spit 3 pire za korajžo.......

Teo
08.08.2007, 14:16
prideš do nje in ji rečeš, da je ful podobna tvojemu bratrancu

...pol greš pa z lukatm na peer:D

Marduk1
08.08.2007, 16:55
Če zagledaš lepo žensko za šankom je najbolš da pozabš nanjo ka je itak predobra zate.

Teo
08.08.2007, 17:55
ok, ponavadi gre tako. En moj prjatu ane... pravi(on tako pač dela): spiješ cca pol litra bacardija/ccja s kolegi (vsak toliko) .... med tem opaziš to punco, ki ti je všeč, pristopič k njej in naslednja stvar, ki se je natančno spomniš je, kako se čez par ur izogibaš njene telefonske in dajanja svoje.
tist vmes pa mi nikdar ni blo preveč jasno, vem sam da nekako gre. Drugi dan pa moralni in tapravi maček. Naslednji vikend pa jovo na novo. Ne štekam punc, ki dejansko padejo na totalno nabite tipe... ampak jeebiga, tako je vedno bilo in vedno bo.

Lencka
08.08.2007, 17:57
:d :d :d

Definitivno bi Lukatov pristop še najbolj vžgal, če že kateri, vsaj pri meni... od vseh omenjenih (pijača, pa tisto o pihanju na dušo) mi je še najbolj vseč :approve:

Lencka
08.08.2007, 17:59
ok, ponavadi gre tako. En moj prjatu ane... pravi(on tako pač dela): spiješ cca pol litra bacardija/ccja s kolegi (vsak toliko) .... med tem opaziš to punco, ki ti je všeč, pristopič k njej in naslednja stvar, ki se je natančno spomniš je, kako se čez par ur izogibaš njene telefonske in dajanja svoje.
tist vmes pa mi nikdar ni blo preveč jasno, vem sam da nekako gre. Drugi dan pa moralni in tapravi maček. Naslednji vikend pa jovo na novo. Ne štekam punc, ki dejansko padejo na totalno nabite tipe... ampak jeebiga, tako je vedno bilo in vedno bo.
zna bit, da se prijatelj vsega po "pristopiš k njej" spomni narobe :rolling: oz. ne loči realnosti od fikcije :rolling: :dontknow: (pač ena možna razlaga...)

Wanted
08.08.2007, 20:49
Poslužuj se Pick-up lajnov..ne vem npr. Hej punca, nekam znana se mi zdiš..ona pa: aja, ti pa: Ja, zelo si podobna moji bodoči punci...smeh, smeh...ostalo naredi alkohol...

Alpa Ej punca, a veš koliko je težek severni medeved? Ona pa reče ne vem.. ti pa ji rečeš nazaj: toliko, da prebije led...ali sem ga prebil??? Ostalo naredi alkohol Se pa pojavi problem, če ona ve koliko je težek...

Uporabi domišljijo...

zverina
09.08.2007, 08:31
1. spiješ tri vodke(ni zadaha).
2. v glavi si poješ komad Feliz Navidad, Christmas Song od Jose Feliciana(prikupna pesem, ki ti vedno pričara nasmeh na ustnice).
3. Tekst ni važen...je že zadost, če ji poveš, da je najlepša ženska v gostilni.

Satisfakcija zagotovljena!

summer
09.08.2007, 09:08
Greš do nje in vprašaš, če bi bila pripravljena s tabo preživeti preostanek tvojega življenja. Direkt, iskreno, a v večini primerov brez najmanjše možnosti za uspeh.

alpa

nekaj naresti, da te opazi, malo poflirtati z njo, subtilno ji naročiti pijačo preko kelnarja in se ji približati. Nato jo vprašati če bi bila pripravljena s tabo preživeti preostanek tvojega življenja. Malo manj direkt, še vedno iskreno in spet brez možnosti za uspeh.

ma jazst očitno nisem rojen za osvajanje... Znam pa lepo vprašat...
men je tole najbolj všeč:approve:

ne strinjam se pa z Mardukom....definitivno je treba it in probat:approve:

zverina
09.08.2007, 09:48
mo ja tehnika je preverjena.:d

dvojčica
09.08.2007, 10:23
Evo pač en vprašanje za moške, ženske lahk tud kej pripovnete.

Am pač, lej si v nekem lokalu in ti je neka popolnoma nepoznana ženska full všeč in bi jo rad spoznal in z njo tud bil v prihodnjosti.
Zej me pa zanima vaš pristop do nje, kaj storiti kako priti do pogovora, kako bi jo osvojili?

Ženske lahk tud mal pomagate pri tem, me pač zanima kako in na kak način vam uspeva.

LP :rolling:

In ti že na prvi pogled veš, da bi bil z njo tudi v prihodnjosti? Kva pa veš, mogoče ti pa ne bo več tok všeč, ko bo usta odprla:d :d

Goody
09.08.2007, 13:30
Prosm, če se vzdržite nepotrebnih komentarjev in se držite teme, če pa nimate nobenega nasveta, potem pa raje ne spemajte ...

.:WoLf:.
09.08.2007, 13:45
Prosm, če se vzdržite nepotrebnih komentarjev in se držite teme, če pa nimate nobenega nasveta, potem pa raje ne spemajte ...

Spam

Snegec
09.08.2007, 15:33
Preverjena tehnika gor ali dol.

Tudi jaz ne vidim, zakaj morata dva osebka biti okajena, da prebijeta led. In čemu "napadaš" dekleta v gostilnah? Več šans, da bodo rekle da? Patetično.

Če bi sodil po sebi, bodi to kar si. Če ji boš nakladal neko klobasarije, za kaj daljšega tak al tak ne bo, ker v osnovi ženske ne marajo patoloških lažnivcev.

snežko
09.08.2007, 20:03
:) greš do nje in jo prosiš za ples..če reče ok - se bosta že kej zmenila in jo povabiš potem na drink, če pa reče da ne zna, pa začni debato o tem da se ti to zdi čudno saj si jo videl hudo dobro migati z boki...pa da bi šla lahk skupaj na plesne...

lila5
09.08.2007, 20:13

Tudi jaz ne vidim, zakaj morata dva osebka biti okajena, da prebijeta led. In čemu "napadaš" dekleta v gostilnah? Več šans, da bodo rekle da? Patetično.

Če bi sodil po sebi, bodi to kar si. Če ji boš nakladal neko klobasarije, za kaj daljšega tak al tak ne bo, ker v osnovi ženske ne marajo patoloških lažnivcev.

Če je pa v kinu tema.......:dontknow:

Manpower......najprej malo z učkami zavij k njej......ženske takoj opazimo, če smo opazovane (oboževane):blush: .....in če ji boš všeč se bodo vajine učke večkrat srečale.....potem pa le nadaljuješ.......

Snif
09.08.2007, 22:05
Men je pa bedno se ga na***at sam zato, da eno lahko zapecaš. Itak se, da dobit punco tudi v treznem stanju in če potem pade seks vsaj veš kaj se dogaja in ne zaspiš zraven nje kot hlod.

Teo
09.08.2007, 23:16
pred ki ker da če vej ca ska če:D dobro, da se tega držiš snif:D

snif, manpower je spraševal o pecanju v lokalu... to pomeni, da če ne voziš si skoraj gotovo malo okajen.

kar se mene tiče, pa sem od vedno pristaš hardcore pecanja. torej jo udariš s kijem po glavi in za lase odvlečeš domov. To sem zadnič še luka2kja navadil in od takrat mi vsak vikend pošlje paket z bomboniero Merci!

zverina
10.08.2007, 08:19

čaki, čaki mal adecco je sprašval po različnih tehnnikah, torej ne kritizaraj predlogov. Ti imaš svoj način mr. Niceguy, jaz svojega.:d

To je enak kot pr rolcangah vsak ma svoj način prijema.:rolling:

Snif
10.08.2007, 20:08
pred ki ker da če vej ca ska če:D dobro, da se tega držiš snif:D

snif, manpower je spraševal o pecanju v lokalu... to pomeni, da če ne voziš si skoraj gotovo malo okajen.

kar se mene tiče, pa sem od vedno pristaš hardcore pecanja. torej jo udariš s kijem po glavi in za lase odvlečeš domov. To sem zadnič še luka2kja navadil in od takrat mi vsak vikend pošlje paket z bomboniero Merci!

Za in ni nikoli vejice. Razen lahko bi bila in če pade seks, ...
Odvisno od razpoloženja.
Harcore pecanje :d

summer
10.08.2007, 20:11
:) greš do nje in jo prosiš za ples..če reče ok - se bosta že kej zmenila in jo povabiš potem na drink, če pa reče da ne zna, pa začni debato o tem da se ti to zdi čudno saj si jo videl hudo dobro migati z boki...pa da bi šla lahk skupaj na plesne...
kaj pa če si nekje ko se ne pleše..tak kot večinoma je:dontknow: :d

Teo
10.08.2007, 20:44
Men je pa bedno se ga na***at sam zato, da eno lahko zapecaš. Itak se, da dobit punco tudi v treznem stanju in če potem pade seks vsaj veš kaj se dogaja in ne zaspiš zraven nje kot hlod.

tle (na odebeljenem) sem mislil:d

freya
11.08.2007, 09:04
tole je dober stavek....pravial so za to, da se kršijo ;)
,če,da, da, če ne , da, ker noče, je kriza.

Ali brez slovničnega pravila ki ker da če....
Če da, da, če ne da, ker noče, je kriza.
:rolling:

zverina
11.08.2007, 10:20

improviziraš- poješ karaoke, plešeš break dance...itd.

bico
11.08.2007, 10:39
Najprej flirt, potem naročiš pijačo preko kelnarja, potem par mežikov, čez par minut pristop k njej in vprašanje, če lahko prisedeš, ona privoli, potem prisedeš, in se malo spoznata, potem jo malo zabavaš (vici - humor) da se malo nasmeji, še kakšna runda, zatem jo povabiš na sprehod ali vožnjo z avtom-motorjem, potem še na kakšno pijačo in če želi domov jo pelji domov, in se seveda zmeniš še za en zmenek, in če privoli, WALAAAA. Ampak pelji jo na naslednjem zmenku na kosilo ali romantično večerjo in nikoli v navadno oštarijo. Kasneje v kak prijeten lokal, z normalnim folkom, če je pri volji, drugače pa k sebi domov. V detajle se pa ne spuščam.:veryevil:

Snif
11.08.2007, 15:52
tle (na odebeljenem) sem mislil:d

Ups se posujem s pepelom. :blush:

Snif
11.08.2007, 15:53
tole je dober stavek....pravial so za to, da se kršijo ;)
,če,da, da, če ne , da, ker noče, je kriza.

Ali brez slovničnega pravila ki ker da če....
Če da, da, če ne da, ker noče, je kriza.
:rolling:

Sem mi kar blodi od vejic. :d

novak83
11.08.2007, 19:20
:) :) :) ste me prov v smeh spravli :) :) :)

Canto
12.08.2007, 11:58
Am pač, lej si v nekem lokalu in ti je neka popolnoma nepoznana ženska full všeč in bi jo rad spoznal in z njo tud bil v prihodnosti.A ti ne znaš drugje lovit žensk kot v lokalih? Ali pa živimo v času, ko lahko ženske spoznavamo le še v lokalih, diskotekah, ipd?

zverina
12.08.2007, 12:19
A ti ne znaš drugje lovit žensk kot v lokalih? Ali pa živimo v času, ko lahko ženske spoznavamo le še v lokalih, diskotekah, ipd?

ja...saj vedno smo živeli v takih časih.:shy:

Canto
12.08.2007, 13:21
Saj lahko z ženskami navežeš stik tudi na delovnem mestu, v knjižnici, na fitnesu, športnih aktivnostih, tečajih itd. Glede spoznavanja v lokalih sem zelo skeptičen.

zverina
12.08.2007, 18:44
Saj lahko z ženskami navežeš stik tudi na delovnem mestu, v knjižnici, na fitnesu, športnih aktivnostih, tečajih itd. Glede spoznavanja v lokalih sem zelo skeptičen.

tvoja skepsa je neutemeljena.
:2thumbs:

Canto
12.08.2007, 18:51
Že avtor teme je vprašal, kako naj pristopi do ženske v lokalu, če o njej ne ve čisto nič. Izgleda, da se nikomur niti približno ne sanja, kako se ji približat. Nihče ni dal konkretnega odgovora. Oz. naj prej popije nekaj alkota za več "poguma". To ni to.
Sploh pa jaz raje spoznavam ženske na kakšnih družabnih dogajanjih, interesnih dejavnostih, ipd.

zverina
12.08.2007, 18:59
Že avtor teme je vprašal, kako naj pristopi do ženske v lokalu, če o njej ne ve čisto nič. Izgleda, da se nikomur niti približno ne sanja, kako se ji približat. Nihče ni dal konkretnega odgovora. Oz. naj prej popije nekaj alkota za več "poguma". To ni to.
Sploh pa jaz raje spoznavam ženske na kakšnih družabnih dogajanjih, interesnih dejavnostih, ipd.

ja pa kaj zdaj:censored: ....jaz pa sem pač vse ženske spoznal v lokalu, diskaču etc. Btw dikač oz. lokal je za mene tudi interesna dejavnost.

Canto
12.08.2007, 19:06
Pa napiši, kako si navezal stik z ženskami v lokalih in diskotekah. Avtor topica bo gotovo vesel.

zverina
12.08.2007, 19:10
Pa napiši, kako si navezal stik z ženskami v lokalih in diskotekah. Avtor topica bo gotovo vesel.

sem že.....

ej mojster, ne da se mi zdaj s tabo prazno slamo mlatit. O.k?

Canto
12.08.2007, 19:18
ej mojster, ne da se mi zdaj s tabo prazno slamo mlatit. O.k?Zdaj boš pa kar rep stisnil med noge? Sem prebral tvoje nasvete kako pristopiti do ženske v lokalu - v glavnem nič pametnega. Se sprašujem, ali je katera sploh padla na tvojo taktiko.

zverina
12.08.2007, 19:20
Zdaj boš pa kar rep stisnil med noge? Sem prebral tvoje nasvete kako pristopiti do ženske v lokalu - v glavnem nič pametnega. Se sprašujem, ali je katera sploh padla na tvojo taktiko.

:bored: viš dragi canto, to so tudi interensne sfere.....rep me tišči.:( .

Faust
12.08.2007, 19:22
Osebne pogovore preselita na zasebna sporočila!

amaze646
12.08.2007, 19:24
Najboljsi pristop je, da prides do zenske, ne reces nic, jo primes in preides direkt na stvar in ji stisnes dolgega francoza. Ce pali pac pali, ce ne pac ne in gres naprej.

manpower
13.08.2007, 07:31
Ja to itak bi blo najbolj, sam ni to to ne morš kr s takimi. Pač med vsemi odgovori mislim da sem prebral največ dav ki bi bla lahko primerna, ne pa vsi samo alco pa itd, to ni nč mislem ej prideš pijan do ženske si ona misle svoje '' ma sam takrat jajca ko je pija''..... no vsaj jest mislem da imajo tako mišlenje glede vsega tega. Je pa res ja da imaš jezik bolje namazan če imaš v sebi nekoliko alcohola. Sam dobr pustmo to zej...... je ša kak nasvet mal bl pameten od teh kt sem jih zej slišu ?

Canto
13.08.2007, 09:10
Nameni ji pogled, ko te ona pogleda, ne umakni glave stran, se ji nasmehni, in boš videl. Če bo odziv pozitiven, si na dobri poti, če pa ne, pa prešaltaj na naslednjo žensko. Če ti bo dala zeleno luč, zberi pogum in stopi do nje, pa začni pogovor.
Alkohol močno odsvetujem.

mrjerry
13.08.2007, 10:39
Najboljsi pristop je, da prides do zenske, ne reces nic, jo primes in preides direkt na stvar in ji stisnes dolgega francoza. Ce pali pac pali, ce ne pac ne in gres naprej.

Za zenske je preverjeno najboljsa taktika, da pride do modela, se mu nasmehne, mu seze v zep, potegne iz njega denarnico, mu sprazni gotovino in morda vzame se kaksno kartico (kreditne v Sloveniji so zakon ker so povecini se na podpis).

Ce pali pali, ce ne pa pac gre do naslednjega.

mrjerry
13.08.2007, 10:39
Alkohol močno odsvetujem.

Sebi ali njej?

manpower
13.08.2007, 11:08
Mislem da je mislila osebi ki peca...... hehe :rolling:

Rincha
13.08.2007, 12:55
hmm fantje na nekaj ste pozabili!!

ali ne bi najprej poiskali očesnega kontakta. poskusili se malo spogledovati...ker če kar nabudališ težko da prođe..

torej najprej očesni kontakt...če se ti zdi da ti vrača pogleda pa povabilo na drink, pa brez osladnosti v stilu naaajlepše ženske v gostilni, pa o preživetju preostanka življenja skupaj.......hmm ampak če prav pomislim so me pri 18 taki komplimenti fejst zadel....torej prilagodite komplimente starosti ženske !

mrjerry
13.08.2007, 14:12
Aha stekam.

On: Ej zivjo. Ne morem si pomagati ampak definitivno si najlepsa zenska v tej gostilni.
Ona: Joj ne mi ga srat s takimi poceni forami prosim.
On: Pa se zgledas kot da bi jih imela komaj 18.

amaze646
13.08.2007, 14:40
Pazit je treba na stvari pa je vse vredu. Ce pa nisi pazljiv se pa res tud to rado dogaja ja.Za zenske je preverjeno najboljsa taktika, da pride do modela, se mu nasmehne, mu seze v zep, potegne iz njega denarnico, mu sprazni gotovino in morda vzame se kaksno kartico (kreditne v Sloveniji so zakon ker so povecini se na podpis).

Ce pali pali, ce ne pa pac gre do naslednjega.

Canto
13.08.2007, 14:46
ali ne bi najprej poiskali očesnega kontakta. poskusili se malo spogledovati...ker če kar nabudališ težko da prođe..!Saj ravno to sem svetoval avtorju topica.

zverina
13.08.2007, 19:57
Aha stekam.

On: Ej zivjo. Ne morem si pomagati ampak definitivno si najlepsa zenska v tej gostilni.
Ona: Joj ne mi ga srat s takimi poceni forami prosim.
On: Pa se zgledas kot da bi jih imela komaj 18.

:2thumbs: zraven, pa Jose Feliciano- Feliz navidad:approve:

snežko
14.08.2007, 13:39

:) ja no - kdor ima s takimi stvarmi probleme in to sprašuje po forumih...predlagam da poišče tak plac kjer se pleše...da ne bom razlagov za vsako situacijo posebej...ko gre na plac, ko gre tečt, ko gre v kino, ko gre v šolo....

orhidejca
16.08.2007, 06:34
....

summer
16.08.2007, 06:40
:) ja no - kdor ima s takimi stvarmi probleme in to sprašuje po forumih...predlagam da poišče tak plac kjer se pleše...da ne bom razlagov za vsako situacijo posebej...ko gre na plac, ko gre tečt, ko gre v kino, ko gre v šolo....
daj za ko gre tečt:approve: :d

Tara
27.08.2007, 06:48
hmmm...jst sm punca pa bi rada vedla koko osvojit sošolca u kerga sm fuuul zalublena...ka nj nardim?

mrjerry
27.08.2007, 06:57
Povabi ga na WC, mu sleci hlace in mu povej, da ima med vsemi sosolci najdaljsega :approve:
To bo sigurno palilo :p

manpower
27.08.2007, 15:38
hmmm...jst sm punca pa bi rada vedla koko osvojit sošolca u kerga sm fuuul zalublena...ka nj nardim?

Nč nimaš kej naredit, samo okrepaš lahko pa še to more bit v tvojo korist.

SIMPEL NAČRT:;)
Z ostalimi sošolci napravite vajino naklučno srečanje nekje v kakem lokalu. Potem se ga malo napij za pogum, vzami svoj pir ( al pa kr že piješ) in pojdi do mize kjer sedi on, na koncu preden prideš do mize se zanalašč spotakni in ga polij s pirom. :rolling: Potem se mu malo opravičuj in tako dalje da se mu zasmiliš, kasneje ga pa povabi k sebi domov da se preobleče in ni ga vraga da nebi zgruntov da ti je ušeč. :2thumbs:

TO JE ZGOLJ NASVET KAKO IN KAJ - ZA POSLEDICE ODGOVARJAŠ SAMA !!! :d