Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : primerjalna tabela

Srce
08.08.2007, 14:14
Nikjer ne najdem primerjalne tabele, kjer bi ahko primerjala SE k790i in Nokio...
Sem gledala pri mobitelu ampak tam nimajo K790i...

prosim za pomoč...

Hvala...

Wanted
08.08.2007, 20:31
Tu pa res nimaš kaj primerjat...bilokatera Nokia je boljša kot nevemkateri SE...pozabi tiste nekoristne gadgetse...telefon je namenje telefoniranju in telefoniranju samem...zato pa potrebuješ zanesljivost, ki pa je pri SE žal ni...

Z750
09.08.2007, 21:30
http://www.gsmarena.com/

Rusy
10.08.2007, 09:31
Tu pa res nimaš kaj primerjat...bilokatera Nokia je boljša kot nevemkateri SE...pozabi tiste nekoristne gadgetse...telefon je namenje telefoniranju in telefoniranju samem...zato pa potrebuješ zanesljivost, ki pa je pri SE žal ni...

in po čem ti sklepaš da je Nokia bolša kot SE??? dej mal razloži..?:rolling: :rolling:

Wanted
10.08.2007, 10:35
Prvič nisem še videl nobenga SE z 24bit VGA displeyom, noben še do kolen ni N95 kaj šele prihajajočem N98, večina mojih frendov se kr neki prtožuje nad SE, (tipke ne primejo, velikokrat zaštekajo, zvok je metalen, ko se klicoči javi ga prvih 5 sekund ne slišiš-k610-preverjeno, še bi lahk našteval....okej saj ima Nokia falirano serijo kot je npr.N70...softwersko pa se jim ne fuzla kot SE...ma saj vem da boš rekel, da sem bedak, *****, da se zmišljujem...ampak nebi tega pisal, če nebi tega doživel...tak je...

Replika

Rusy
10.08.2007, 16:33
Prvič nisem še videl nobenga SE z 24bit VGA displeyom, noben še do kolen ni N95 kaj šele prihajajočem N98, večina mojih frendov se kr neki prtožuje nad SE, (tipke ne primejo, velikokrat zaštekajo, zvok je metalen, ko se klicoči javi ga prvih 5 sekund ne slišiš-k610-preverjeno, še bi lahk našteval....okej saj ima Nokia falirano serijo kot je npr.N70...softwersko pa se jim ne fuzla kot SE...ma saj vem da boš rekel, da sem bedak, *****, da se zmišljujem...ampak nebi tega pisal, če nebi tega doživel...tak je...

Replika

veš Nokia ni edina firma ki bi lahk bla vredi firma jst osebno ne prisegam na Nokie ker so zelo grdi telefoni in ne kvalitetni ker sem slišal veliko pritožb glede Nokie...tko da je vsaka firma vredi sam odvisno kak človek uporabla telefon..:rolling: :rolling:

.:WoLf:.
10.08.2007, 16:53

Replika

Brat ma n95 in lohk rečem, da je za ta dnar po ****e vredn.

nejcvajda
21.08.2007, 09:03
Boljši je k790.:2thumbs: