Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Hitrost in vrtoglavica

ribnik
09.08.2007, 08:00
Že več mesecev imam težave med vožnjo pri višjih hitrostih.Takrat dobim občutek vrtoglavice in odsotnosti.To se pojavi pri hitrosti nad 100km/h oziroma pri prehitevanju kamiona, ko vozim malo hitreje od njega po avtocesti.Tudi po malo hitrejšem obratu glave v levo ali desno se mi zavrti.Bil sem že na več pregledih od okulista,ORL,kardiolog,nevrolog pa ni bilo nobenih omembe vrednih odstopanj.Prosim za nasvet, če je imel že kdo podobno izkušnjo.

.:WoLf:.
09.08.2007, 08:33
Lahko maš probleme s pritiskom, al pa maš probleme s centrom za ravnotežje. Mogoče slabo slišiš, vidiš, čutiš?
Če se ti med vožnjo kdaj zavrti, potem 100% nis varen za promet.

manpower
13.08.2007, 11:16
Joj kaj si pomislil na to da se ti lahk zvrti pod oplivom alcohola ali mamil..... kaj če je pa to razlog za tvoje težave ?

ribnik
13.08.2007, 20:18
Zelo bi bil vesel, če bi bilo od tega, a žal ni.Imam različne težave, vendar do sedaj na vožnjo ni vplivalo, pa tudi sedaj že čedalje manj-ni pa še čisto minilo.Doslej po raznih preiskavah še niso našli nobenega konkretnega vzroka, zato sem spraševal po morebitnih izkušnjah, za katere še vedno prosim morebitne sotrpine.

bobi
13.08.2007, 20:43
Zelo bi bil vesel, če bi bilo od tega, a žal ni.Imam različne težave, vendar do sedaj na vožnjo ni vplivalo, pa tudi sedaj že čedalje manj-ni pa še čisto minilo.Doslej po raznih preiskavah še niso našli nobenega konkretnega vzroka, zato sem spraševal po morebitnih izkušnjah, za katere še vedno prosim morebitne sotrpine.

100% imaš povišan pritisk v očeh! Kar se ti dogaja je prvi znak, potem pride na vrsto še glavoboli in migrena. Po soncu uporabljaj obvezno sončna očala, da ti zmanjšajo svetloba na očesni živec in čim preje se odloči za obisk okulista.
Poseg je dovolj enostaven in ti z laserjem zmanjšajo pritisk in pa vzrok.
Do takrat pa ne prehitevaj, ker nimaš samo vrtoglavice, ampak tudi zgubljaš stik z realnim časom takrat.

popka
14.08.2007, 05:11
u, bobi, hvala za tole....zna bit pr men tut ta težava pa so mi rekl, da mam sam prenizk krvni pritisk:dontknow: