Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zadovoljstvo kupcev

prelude
09.08.2007, 14:52
http://www.avto.info/XML-news_picdata/200708084009b_01.jpg

http://www.avto.info/XML-news_picdata/200708083691b_02.jpg

Wanted
10.08.2007, 10:47
In? Kaj zdaj? Povod za kreganje kater je boljši in spet bo vsak hvalil svojega...na take teste osebno ne dajem nič, ker so bli, so in bodo plod podkupljevanja s strani avtomobilskih firm...face it...

doli
10.08.2007, 10:58
In? Kaj zdaj? Povod za kreganje kater je boljši in spet bo vsak hvalil svojega...na take teste osebno ne dajem nič, ker so bli, so in bodo plod podkupljevanja s strani avtomobilskih firm...face it...

Mel fiata, mitsubishija, alfo,citroena, renaulta, škodo, opla, peugeota, toyoto, hondo in BMW-ja, pa se s to lestvico čist strinjam. Le opla bi dal nižje (velik) pa mucibušija višje (ne za velik). Pa mogoče še pižoja nižje (velik). Tko da tale lestvica je čist točen približek dejanskega stanja.

Wanted
10.08.2007, 11:18
Mel Forda, Opla, Nissana, Renoja, Peugeota, Golfa in baby mercedesa, pa se sploh ne strinjam z zgornjo lestvico...Daj daj En Hyundai pa škoda da sta boljši kot npr Nissan...daj daj daj...

doli
10.08.2007, 11:41
Škodilak je bil čist kul za dnar, ki sem ga dal zanj. Ostale pa ne morem komentirat, ker štejejo le izkušnje iz prve roke, ne pa rekla-kazala. Torej moja prvoročna lestvica:
1. Honda (brez dvoma)
2. Toyota
3. BMW
4. Mucibuši
5. Škodilak
6. Fiat
7. Reno
8. Alfa
9-11. Citroen,Opel,Pežo (vsi skupi en jajc)

prelude
10.08.2007, 14:29

Če kje ni realno je izbor avta leta pri nas.Mi slovenčki smo še zmer mahnen na švabe pa francoze.Na francoze uglavnem zato ker nimamo dnarja več kot za kakšnega cliota ,sam pol ga pa hvalmo kolk je dobr.Pač to je realna lestvica,ki nekatere zelo boli.
Seveda pa nekateri to lestvico ne razumejo ki mislijo če ima mercedes un kup stvari več kot nek japonec da je pol tut boljši.
Tukaj tudi šteje koliko plačaš za ta avto in kako ti dela in koliko stroškov narediš z avtomobilom. Ker najpomembnejše je da plačaš avto čim cenej in se voziš čim boljše in imaš kar se da malo stroškov , in tukaj je razlika pri švabih in japoncih.In to nekateri ne ŠTEKAJO.