Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : katastrofa - rokometna liga prvakov na TV3

orchid
12.08.2007, 16:43
http://www.tv3.si/index.php?b_id=1&p_id=142

ampak to pa vse skupaj postaja že nesprejemljivo.....najprej fuzbal, zdej še rokomet, pa še atletike SLO sploh ne prenaša več, ostal je sam še eksotike....mislm kaj bomo od športa sploh še lahko gledal na naši veleplačljivi naročniški RTV :censored:
:( :mad: :nonono:

monster
12.08.2007, 22:04
balinanje in pohode na triglav :)

snežko
14.08.2007, 21:03
:) v zadnjem vikendu (tv priloga dela) je bil intervju z miletom jovanovičem - urednikom športa na tvslo. pravi da bo več tenisa, več fuzbala, športna oddaja š bo enaka, nova bo ena fuzbal oddaja, ne bo več polone bertoncelj in tomaža kovšce, največ pa bodo delali na oi peking...

orchid
14.08.2007, 22:37
:) v zadnjem vikendu (tv priloga dela) je bil intervju z miletom jovanovičem - urednikom športa na tvslo. pravi da bo več tenisa, več fuzbala, športna oddaja š bo enaka, nova bo ena fuzbal oddaja, ne bo več polone bertoncelj in tomaža kovšce, največ pa bodo delali na oi peking...

1) oh, give me a break......več fuzbala???? in to bo kaj??? premiere leaugue so zaj...., a zdej mislijo, da bodo rešili vesolje s slovensko ligo?? in angleškim fuzbalom? come on....:(
2) so what.....kot da so neki športni bralci proročil zdej bili moteči element????:clown:

3) Peking?!...se bojim, da če bodo program gradili na OI vsake štiri leta. lahko tud za tri leta zaprejo svoj studio :censored:

Spyder
16.08.2007, 20:34
Ma ne pozabte, ma mogoče bojo pa strela pa njegove khm, khm 'svetovne rekorde' prenašal....mislim, res štala!

Citymamba
17.08.2007, 13:26

ampak to pa vse skupaj postaja že nesprejemljivo.....najprej fuzbal, zdej še rokomet, pa še atletike SLO sploh ne prenaša več, ostal je sam še eksotike....mislm kaj bomo od športa sploh še lahko gledal na naši veleplačljivi naročniški RTV :censored:
Brez panike, bi dejal Švejk. TV3 postaja nova zvezda na slovenski komercialni medijski sceni. Že pretekle raziskave so pokazale, da jo gleda že okoli 18% gledalstav. Trend pa se še povečuje. Zato ni nič čudnega, če si odgovorni na TV3 prizadevajo kupiti čim več pravic za športne prenose. Če nacionalka ni sposobna spucati svojega športnega uredništva, še posebej pa ne "kabineta" Športnega progrma, potem ni nenavadno, da se pomembnejši športni prenosi selijo na komercilane tv postaje. Že dolgo tega sem dejal, da bi morali na nacionalki ukiniti športno uredništvo in ga prepustiti zasebni pobudi. Če nekdo mesečno prejme 2, 3 in več EUR neto plače za malo, ali skoraj nič truda, se mu zagotovo ne bo zdelo vredno potegovati se za kateri koli prenos. Manj dela si naprte na pleča, bolj so zadovoljni. Plača je redna, okoliški bifejčki primerno založeni z ustreznimi derivati, gledastvu pa je povsem vseeno kdo prenaša rokomet saj jih to še najmanj zanima. Pomembno je, da prenosi so. TV3 ima le to pomanjkljivost, da ne seže v vsako slovensko vas. Ali drugače povedano, njen signal ne pokriva celotnega ozemlja. Menda le 75%. Torej bodo ponovno prišli na svoj račun kabelski operaterji, ki vam z veseljem in to brezplačno, pripeljejo kabel kamor želite. Seveda potem zaračunajo primerno mesečno uporabnino (naročnino). Vsako veselje nekaj stane. :veryevil:

Overtime
19.08.2007, 23:18
TV3 ma zgleda res pametne urednike - ne vem kako to, da ostali ne vedo, da resničnostni šovi vladajo po celem svetu; tudi pri nas so tako zelo gledani ... ampak ok, POP TV (& Kanal A) tud ne smeta ravno pretiravat z njimi. No in tu je bila priložnost za TV3; par zelo gledanih showov so odkupil in stvar deluje več kot uspešno.

Glede športa tudi - lani so imeli odlične prenose LP; studi zakon (še uno blondo k so mel, je celo mela neki pojma v zadevi; to je načeloma na drugih TV postajah bolj izjema) ... glede komentatorja (Obreza) pa tud ni kej za rečt - mudel je #1.

Glede ostalih komentatorjev: kar sta POP TV in Kanal A ustvara = katastrofa (zdej se morda najde kaj pozitivnega <- kar so pripeljlali s TV SLO)
Na TV SLO pa opažam, da se zdej spet Berganta neki forsira - wtf?! - člouk NI več smešen (pred 5 al pa 10 leti mi je biu res legenda) ... zdej nima pojma o pojmu (zadnč sm gledu finale ang. super pokala ... katastrofa, Bergant niti igralcev ne pozna).

Mal mi je zamuril, ker je bom mogu gledat "derbije" ang. lige na Slo2 - ampak na srečo je ang. liga tok zanimiva, da je vedno več boljših tekem, tako da ... Šport Klub :2thumbs:

Za TV SLO pa ... pričakujemo lahko še več prenosov maš in podobnega $#!ł@ - to je pa nekak tudi vse; zimski športi (smučanje, skoki, ....) so propadli (=mišljeno: uspehi naših tekmovalcev).

Dvig popularnosti je vsekakor doživel hokej (in popularnost bo 100 % še rasla v naslednjih letih) - tu računam na ŠportKlub ... Na TV SLO niso tok pametni; pa tud če bi bili - denar more itak it cerkvi :censored:

ojanez
20.08.2007, 13:52
Edini problem pri vse večjem številu športnih dogodkov na TV3 je v tem, da precejšnje število gledalcev oz. prebivalcev enostavno ne more gledati omenjene televizje. Mednje spadam tudi jaz.

Preko navadnega oddajnika ni signala, kabelske tukaj izven mesta nimamo, Siol tv oz. podobne, se pravi internet televizija tudi še ne deluje, lastovke ne morem imeti.

Edina preostala opcija je TotalTV, ki oddaja preko taprave satelitske. Edini problem je v tem, da montaža in pol-letna naročnina stane 400 EUR za en televizor. Ampak zgleda, da bo treba odpret mošnjiček, druge ni.

grofica
26.08.2007, 07:35
ne vem, zakwa bi bla to katastrofa...mi usaj nau veè treba poslušat milovanovièa, ampak bom poslušala obreza....fala qurcu

dija
21.09.2007, 06:56
in kaj zdaj to pomaga, ko pa je tv3 kodiran, in če želiš gledati moraš kupiti paket total...:nonono:

grofica
21.09.2007, 11:27
in kaj zdaj to pomaga, ko pa je tv3 kodiran, in če želiš gledati moraš kupiti paket total...:nonono:

KWA:mad: :mad: :mad:

Sm PreČekirala Pr Svoji Kabelski...to Je Samo Za Uporabnike Sat Tv...hehe

partibrejker
03.10.2007, 11:17

zarad mene lohk recimo EBEL prenašajo tud na TV3 boli me k. sam da prenašajo. ne pa tko k zdej k je olimpija prva na lestvici pa še niti ene tekme nism mogu vidt:mad:

SuperPig
03.10.2007, 13:28
In zakaj si ne greš pogledat tekmo v Tivoli a?? Se ti ne da? Ti je škoda denarja?? Jst živim 50 km stran od LJ, pa sem bil že na dveh tekmah. Sramota, da se v mestu, ki ima 300tisoč prebivalcev ne zbere na tekmi več kot 3 tisoč gledalcev:dead: . In zakaj naj bi bil potem hokej po televiziji? Saj je več kod očitno, da ni zanimanja za ta šport.

partibrejker
03.10.2007, 13:57
In zakaj si ne greš pogledat tekmo v Tivoli a?? Se ti ne da? Ti je škoda denarja?? Jst živim 50 km stran od LJ, pa sem bil že na dveh tekmah. Sramota, da se v mestu, ki ima 300tisoč prebivalcev ne zbere na tekmi več kot 3 tisoč gledalcev:dead: . In zakaj naj bi bil potem hokej po televiziji? Saj je več kod očitno, da ni zanimanja za ta šport.

aha zakaj je pa pol 1. nogometna liga po TV-ju?? ker je tok zanimanja ne ker tribune so prazne na fuzbalu

SuperPig
03.10.2007, 15:30
In kaj ima sedaj nogomet veze s tvojo lenobo?? A ti zaradi nogometa ne smeš, ne moreš iti v tivoli pogledat tekmo?? Pa zaradi mene lahko takoj prenehajo prenašati našo nogometno ligo, ker jo ne gledam. Lahko si pa prepričan, da je nogomet pri nas precej bolj popularen kot hokej, saj nogomet igrajo v vsaki vasi, medtem ko se hokej igra v Ljubljani in na Jesenicah, pa še tam očitno ni zanimanja, ker drugače bi bile dvorane polne, ne pa da so na pol prazne.

partibrejker
04.10.2007, 09:51
In kaj ima sedaj nogomet veze s tvojo lenobo?? A ti zaradi nogometa ne smeš, ne moreš iti v tivoli pogledat tekmo?? Pa zaradi mene lahko takoj prenehajo prenašati našo nogometno ligo, ker jo ne gledam. Lahko si pa prepričan, da je nogomet pri nas precej bolj popularen kot hokej, saj nogomet igrajo v vsaki vasi, medtem ko se hokej igra v Ljubljani in na Jesenicah, pa še tam očitno ni zanimanja, ker drugače bi bile dvorane polne, ne pa da so na pol prazne.

ah nevem hokej je pomoje bl popularn kt fuzbal vsaj kar se ekipnega tekmovanja tiče.
sam bo pa tko zgubu na popularnosti če nebo nobenih prenosov to pa zihr oz. je že zgubu če primerjaš iz časom 10 let nazaj..in popularnost ma dost veze tud is tem.učasih so ble tekme alpske lige po tv... iz državnega prvenstva so na POP TV nardil pravi spektakl iz žarometi ob prihodu igralcev na led in podobno....popularnost je bla velika. potem pa nekaj let suša totalna samo par tekem na leto play off državnega prvenstva in mogoče par tekem reprezentance na SP če je blo prvenstvo lih v sloveniji

aja mogoče pa eni rajš po tv-ju gledamo k v živo ane??pivo, snacki, tekma pa tko....sej v živo je posebn čar gledat valda ampak učasih ti paše učasih ne ni samo lenoba tle

Faust
04.10.2007, 18:05
Držite se teme!