Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Komplicirati....

spartan
12.08.2007, 22:56
.....znamo tako eni kot drugi:blush:....jaz seveda ne, da ne bo slučajno kdo potegnil kakšno iztočnico:clown:

No....kaj je sploh kompliciranje po vašem:shy: in seveda....zakaj :boobs: bolj komplicirajo kot :slizi:

:shy:

paradox
13.08.2007, 03:38
.....znamo tako eni kot drugi:blush:....jaz seveda ne, da ne bo slučajno kdo potegnil kakšno iztočnico:clown:

No....kaj je sploh kompliciranje po vašem:shy: in seveda....zakaj :boobs: bolj komplicirajo kot :slizi:

:shy:...everyone wants to complicate everything.:d ...moski in zenske enako...in mimogrede, da malo 'zakompliciram' ...so zenske, ki jih predstavita oba tvoja smeskota:boobs: :slizi:...in moski, ki niso cool :veryevil:

...sicer pa boljse, da das kaksen konkreten primer...beseda komplikacija ima vec pomenov in uporabnosti...

nattka
13.08.2007, 07:28

vedno pogrešam iztočnico v obliki tvojega mnenja ...

manpower
13.08.2007, 11:11

Kompliciranje... nevem nisi siguren v eno reč vsaj moje mnenje... isto kot oblečeš rumeno majčko in začneš primišljevat da bi ti modra bolj pasala in se ne moreš odločit... mislim da je to to... no nekaj takega.

Zakaj pa ženske bolj kot moški pa ne vem.... ženske so sploh bl take da same s sabo niso zadovoljne.... nevem :nonono: :rolling:

spartan
14.08.2007, 20:47
...everyone wants to complicate everything.:d ...moski in zenske enako...in mimogrede, da malo 'zakompliciram' ...so zenske, ki jih predstavita oba tvoja smeskota:boobs: :slizi:...in moski, ki niso cool :veryevil:

...sicer pa boljse, da das kaksen konkreten primer...beseda komplikacija ima vec pomenov in uporabnosti...

hja....komplicirati v ljubafi, ne:shy:

spartan
14.08.2007, 20:49
vedno pogrešam iztočnico v obliki tvojega mnenja ...

Sun Tzu - The Art of War....."zavaruj svoj hrbet" :clown:

snežko
14.08.2007, 21:08
:) moški na zabavi stopi do ženske in jo vpraša
- "a greva sexat?"
ona pogleda naokoli in odgovori:
- "kam pa bi lahko šla?"
moški spet nejevolno:
- "nič ne bo vidim. že kompliciraš"