Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : kaj naj?

orhidejca
16.08.2007, 06:25
....

freya
16.08.2007, 08:12
kaj naj?
začni mal brat knjige o rožcah, mal jih začni presajat, zalivat, obirat..če jih še nimate, je zadnji čas, da jih nabavite :d

orhidejca
16.08.2007, 08:27
....

mrjerry
16.08.2007, 08:40
In kje je bil tvoj optimizem ko si pisala uvodni post te teme?

orhidejca
16.08.2007, 08:50
....

Aldebaran
16.08.2007, 09:06
In v čem je poanta tele teme???

mrjerry
16.08.2007, 09:07
Spoznajmo se ;)

nemehecat
16.08.2007, 09:42
In v čem je poanta tele teme???

Orhidejca je pač mogla nekomu zaupat... a naj to svojmu 15 let starejšmu tipu?;)

orhidejca
16.08.2007, 11:07
Orhidejca je pač mogla nekomu zaupat... a naj to svojmu 15 let starejšmu tipu?;)

nemehecat, hvala, hvala! prov res sem samo rabla to napisat... pa tut če bom v nevemčigavih očeh nevemkakšna... sej me bo minil...
po tolkih letih življenja s partnerjem vsi potrebujemo potrditve, drugačne kot smo jih vajeni in vsem paše...ko si bom nafilala baterije, bo postala stvar nezanimiva in zavedla se bom, da mam ob sebi človeka, ki me ima zares rad!
Tko, to je to!

Luka2k
16.08.2007, 11:17
važno, da si spravila to iz sebe. Jest te čist zastopim.
Pa na OS mi prosim pošlji telefonsko in sliko iz osebne.

amaze646
16.08.2007, 15:16
Ko bota skupi rozce urejala mu zaupaj svoja custva. Drugacen dober nacin je tudi ta, da poizkusas z njim preziveti kar se le da najvec casa. Cez cas brez skrbi, da bos defenitivno videla pri cem si. Se mi je začel trgat... Moj novi sosed je tolk fajni... čist skos gleda v učke, tko glubok... men se pa rola!
Pa ne vem, neki je, ena energija...k grejo kr mravlinci po men... mogoče se mi samo dozdeva, k se mi rola, mogoče pa tut on tko čut... kako nej to zvem? no ja, glupo vprašanje... bom gledla naprej...

...pa ma ful rad rožice, pa mi bo eno ukoreninu... jst pa vesela k en mejhn otrok...

orchid
16.08.2007, 17:21
draga orhidejca…..(pa glih orhidejca :p …..)

ja res je, čez čas boš ugotovila, da tud njemu paše mal spremembe in bi tko kot ti rad pospestil mal zdolgočaseno zakonsko življenje in se mal zabaval, vendar bi se potem zvečer spet vračal v varen zakonski pristan.......

…..ne grem se nobene morale in ne želim ti predavati o zakonski zvestobi, ker to tukaj sploh ni poanta in niti najmanj moj namen……največji problem je namreč ta, da te mami močno prepovedan sadež in to je tvoj sosed..... kajti sosed je nekaj najbolj prepovedanega, kar si lahko omisliš…..še službena ljubezenska afera je bolj sprejemljiva, kot sosedska….

verjamem, da je prijetno doživljati to romanco, iskati prikrite poglede, nasmehe, spet čutiti mravljince po telesu, spet občutiti, da si ženska, ki je vredna pogleda in greha....
…..vse to smo že dali skozi…..ampak NE s sosedom, lepo te prosim…..karkoli se bo v nadaljevanju zgodilo, ne bo lepo….vmes bo ja, veliko lepega….ampak nadaljevanje je trpeče…. nekoč bo teh lepih in nežnih pogledov konec, ostali bodo samo trpki spomini in skupna ograja, kamor še pogledat ne boš upala ali hotela brez bolečine......ker vsako tako nedolžno spogledovanje nekoč pripelje do nekega konca....ampak, če je to sosed, je mnogo težje ubežati posledicam.....kakršnekoli so že......

saj ni nujno, da se karkoli zgodi, ampak ne igraj se z ognjem, ki se mu reče sosed.......kam pa boš šla potem, ko nekoč iskrice ugasnejo ali bog ne daj, da njegova žena in tvoj mož kaj ne posumita.....ni prijetno deliti skupnega življenjskega prostora z nekom, kjer so čustva šla svojo pot in končala neko romantično doživetje vsekakor na bolj krut način, kot je skupno življenje …se boš odselila ali umikala poglede stran ali celo življenje dokazovala možu, da si mu zvesta, ker ne pogleduješ k sosedu???…. ….romanco je bolje imeti malo dlje od svojega najbližjega plota….. ti bo mnogo lažje v prihodnosti ….

pa veliko sreče ti želim pri presajanju rožic, vrtnarja za srce in dušo pa le poišči v drugi cvetličarni

lp Orchid

nemehecat
16.08.2007, 19:51
orchid:2thumbs:
Orhidejca, res bo boljše, če s sosedi zgradite en tak lep sosedski - prijateljski seveda - odnos. boste vsi lepše živeli...

orhidejca
16.08.2007, 20:00
draga orhidejca…..(pa glih orhidejca :p …..)

ja res je, čez čas boš ugotovila, da tud njemu paše mal spremembe in bi tko kot ti rad pospestil mal zdolgočaseno zakonsko življenje in se mal zabaval, vendar bi se potem zvečer spet vračal v varen zakonski pristan.......

…..ne grem se nobene morale in ne želim ti predavati o zakonski zvestobi, ker to tukaj sploh ni poanta in niti najmanj moj namen……največji problem je namreč ta, da te mami močno prepovedan sadež in to je tvoj sosed..... kajti sosed je nekaj najbolj prepovedanega, kar si lahko omisliš…..še službena ljubezenska afera je bolj sprejemljiva, kot sosedska….

verjamem, da je prijetno doživljati to romanco, iskati prikrite poglede, nasmehe, spet čutiti mravljince po telesu, spet občutiti, da si ženska, ki je vredna pogleda in greha....
…..vse to smo že dali skozi…..ampak NE s sosedom, lepo te prosim…..karkoli se bo v nadaljevanju zgodilo, ne bo lepo….vmes bo ja, veliko lepega….ampak nadaljevanje je trpeče…. nekoč bo teh lepih in nežnih pogledov konec, ostali bodo samo trpki spomini in skupna ograja, kamor še pogledat ne boš upala ali hotela brez bolečine......ker vsako tako nedolžno spogledovanje nekoč pripelje do nekega konca....ampak, če je to sosed, je mnogo težje ubežati posledicam.....kakršnekoli so že......

saj ni nujno, da se karkoli zgodi, ampak ne igraj se z ognjem, ki se mu reče sosed.......kam pa boš šla potem, ko nekoč iskrice ugasnejo ali bog ne daj, da njegova žena in tvoj mož kaj ne posumita.....ni prijetno deliti skupnega življenjskega prostora z nekom, kjer so čustva šla svojo pot in končala neko romantično doživetje vsekakor na bolj krut način, kot je skupno življenje …se boš odselila ali umikala poglede stran ali celo življenje dokazovala možu, da si mu zvesta, ker ne pogleduješ k sosedu???…. ….romanco je bolje imeti malo dlje od svojega najbližjega plota….. ti bo mnogo lažje v prihodnosti ….

pa veliko sreče ti želim pri presajanju rožic, vrtnarja za srce in dušo pa le poišči v drugi cvetličarni

lp Orchid

.....

orhidejca
16.08.2007, 20:01
orchid:2thumbs:
Orhidejca, res bo boljše, če s sosedi zgradite en tak lep sosedski - prijateljski seveda - odnos. boste vsi lepše živeli...

....

orchid
16.08.2007, 21:09
ostala brez besed!!!
Hvala orchid, bo res bolje tako...ker zdaj, ko smo komaj nekaj tednov sosedje, ustvarjamo prijateljski odnos...ne bi ga pokvarla...a ne? ...ampak učki pa lahko včasih mal postran pogledajo...a ne?...še vedno...:nonono: :p

me veseli, da mojega razmišljanja nisi vzela za hudo....:)

ja itak, da očem ne moreš zabraniti pogledov in tudi srčnega utripa ne moreš zmanjšati in globokega vdiha preprečiti, ampak možgani hvala bogu še delajo na naš ukaz in takrat se le spomni na nevarnosti, ki prežijo za tem iskricam v očeh in srčnim tresljajem ;)

to lahko skriješ, se malo v mislih pocrkljaš in greš dalje kot velika frajerka, ki je zmogla ta korak brez škode za okolje in v svojo korist :d

nofear2009
16.08.2007, 22:21
me veseli, da mojega razmišljanja nisi vzela za hudo....:)

ja itak, da očem ne moreš zabraniti pogledov in tudi srčnega utripa ne moreš zmanjšati in globokega vdiha preprečiti, ampak možgani hvala bogu še delajo na naš ukaz in takrat se le spomni na nevarnosti, ki prežijo za tem iskricam v očeh in srčnim tresljajem ;)

to lahko skriješ, se malo v mislih pocrkljaš in greš dalje kot velika frajerka, ki je zmogla ta korak brez škode za okolje in v svojo korist :d

Se cist strinjam Orchid ;) . Velik tezav si bos prihranila, orhidejca. Ce bos obdrzala zdravo pamet, se bos lahko kontrolirala. :2thumbs:

mrjerry
17.08.2007, 10:27
orchid, mislim da bi moja reakcija ne bila odvisna od tega, ali me je prevarala s sosedom ali Avstralcem.

orchid
17.08.2007, 10:47
orchid, mislim da bi moja reakcija ne bila odvisna od tega, ali me je prevarala s sosedom ali Avstralcem.

ja, verjamem....:d
ampak sem bolj imela v mislih njeno počutje, če bo morala pol soseda čez planke cele dneve gledat skoz priprte veke.....je že boljš, če si rane po boleči ljubezenski aferi liže v varnem zavetju doma, pa da nima skoz na očeh subjekta za svojo žalost ;)
pa recimo, da mož ne bo vedel za njen greh :p

mrjerry
17.08.2007, 11:03
Zelo dolgorocno razmisljas. V bistvu ne glede na to, kaj naredis v tem kontekstu, imas vsaj ne eni strani planke cloveka, s katerim ocitno ne gre vec vrhunsko. Meni se slednje razmisljanje tipicno konzumersko. Nekdo se ti zdi zanimiv iz nekih razlogov. Nekaj casa je vse super, ko pa porabis tisto, zaradi cesar si prisel, pa zacnes gledati drugam. Veselje v dolgorocni zvezi izhaja iz medsebojne kreativnosti, ko se oba spreminjata in ustvarjata. Danes to, jutri ono, letos tako, drugo leto drugace. V tem primeru se je res tezko navelicati, do razpada pa pride samo ce se nekje vmes med obema pojavijo (ali razkrijejo) fundamentalne razlike.

Ce ni tako, je v bistvu skoraj brez veze diskutirati. Vse je samo verizno podajanje trenutkov, ko je visja potreba in trenutkov, ko je ponudbe prevec. Pac letas od cveta do cveta. S to razliko, da cvetovi, ki jih imam v mislih, lahko udarijo nazaj.

orhidejca
17.08.2007, 19:56
ja, verjamem....:d
ampak sem bolj imela v mislih njeno počutje, če bo morala pol soseda čez planke cele dneve gledat skoz priprte veke.....je že boljš, če si rane po boleči ljubezenski aferi liže v varnem zavetju doma, pa da nima skoz na očeh subjekta za svojo žalost ;)
pa recimo, da mož ne bo vedel za njen greh :p

....

...sij čustev, žar strasti, vse mine vse...ostane pest spoznanj in prgišče sanj...spominov sto...za stare dni
(mal preplonkano iz ene pesmice...)

La-di-da
18.08.2007, 08:36
Sosedi in sošolci res niso za v posteljo.:nonono:

snežko
19.08.2007, 10:01
:) ja - sam za v avto...

orchid
19.08.2007, 22:50
Zelo dolgorocno razmisljas. V bistvu ne glede na to, kaj naredis v tem kontekstu, imas vsaj ne eni strani planke cloveka, s katerim ocitno ne gre vec vrhunsko. Meni se slednje razmisljanje tipicno konzumersko. Nekdo se ti zdi zanimiv iz nekih razlogov. Nekaj casa je vse super, ko pa porabis tisto, zaradi cesar si prisel, pa zacnes gledati drugam. Veselje v dolgorocni zvezi izhaja iz medsebojne kreativnosti, ko se oba spreminjata in ustvarjata. Danes to, jutri ono, letos tako, drugo leto drugace. V tem primeru se je res tezko navelicati, do razpada pa pride samo ce se nekje vmes med obema pojavijo (ali razkrijejo) fundamentalne razlike.

Ce ni tako, je v bistvu skoraj brez veze diskutirati. Vse je samo verizno podajanje trenutkov, ko je visja potreba in trenutkov, ko je ponudbe prevec. Pac letas od cveta do cveta. S to razliko, da cvetovi, ki jih imam v mislih, lahko udarijo nazaj.

Drugače, kot dolgoročno, se teh stvari ne da gledati! Razen, če se odločiš, da boš zadeve vzel lahkotno, kot skoke iz cveta na cvet, kar pa zame ni sprejemljivo, saj nisem človek, ki bi gradila življenje na avanturah. Vendar pa dopuščam in priznavam, da življenje prinaša s seboj pasti in dogodke, ki jih ni mogoče predvideti in ki se jim moramo z leti prilagoditi in znati z njimi ravnati, da nismo prizadeti in da ni prizadet kdo od naših ljubljenih.

Življenje niso počitnice. Ko si mlad, idealiziraš zvezo s partnerjem, čustva so močna in vzajemna, vsakršno odstopanje od načel in svojih pogledov na svet smatraš za nesprejemljivo. Z leti se čustva umirijo, postanejo trezna in trdna, pa vendar dovzetna za vsakodnevne dogodke v drugačni meri, kot prej. In takrat, ko ne plamti več ogenj strasti, ampak gori le žerjavica neizmerne ljubezni in prijateljstva med partnerjema, postanejo stvari precej drugačne in bolj zapletene. Naj se še tako trudimo s svojo kreativnostjo in ustvarjalnostjo, življenje nehote zaide v rutino, ki jo prinesejo leta skupnega življenja. Včasih preprosto ne zmoreš tempa, ki ti ga prinašajo leta in leta ustvarjanja skupnega doma in poslovne uspešnosti. Vsaka stvar zahteva svoj čas in nehote podležemo zahtevam za vedno več in vedno bolje. In takrat se ti zgodi, lahko kot strela z jasnega, da začutiš neko željo po novi strasti in iskricah v očeh. In ni samo naveličanost kriva, da se to zgodi. Preprosto zgodi se, ker smo čuteča bitja, ki večno hrepenimo po neki nevidni sreči. In to sploh ne pomeni, da želimo stran od partnerja, ker nam ne ustreza več. Enostavno zgodi se, ker smo krvavi pod kožo! Človeška čustva so nekaj nabolj nepredvidljivega, kar si lahko mislimo. In z leti vedno bolj in bolj……..
Vsako življenjsko obdobje nam prinaša nekaj novega in nepredvidljivega, neznanega in čarobnega, pasti pa stojijo v vrsti in čakajo na nas.....zato nikoli ne reci nikoli!!!

In ni vse črno belo......vmes je paleta mavrice......

In prav zato nikoli in nikdar ne morem obsojati nekoga, ki nosi svoja čustva na dlani! Kdo ve, kaj mu veleva srce!

PoisonIvy
20.08.2007, 11:45
kajti sosed je nekaj najbolj prepovedanega, kar si lahko omisliš…..še službena ljubezenska afera je bolj sprejemljiva, kot sosedska….…..

sam morš priznat pa tut to da je precej izi k si blizu pa se lahko čez balkon use zmeniš (med presajanjem rožic) :d :d :d :d :d :d
…..vse to smo že dali skozi…..
khm... o temle te bom pa še mejčken povprašala na kavi :veryevil: :d

orchid
20.08.2007, 12:22
khm... o temle te bom pa še mejčken povprašala na kavi :veryevil: :d

:d :d :d :p
zdej si morm pa eno dobro zgodbo zmislt tacajt :angel:
pa hitr povej kjepakdaj kufe :kisses:

Luka2k
20.08.2007, 14:10
Včasih preprosto ne zmoreš tempa...
Bemoboga da res... :(

Patsy
25.08.2007, 09:13
Ja včasih se zgodi in ne moreš si pomagat. Hočeš premagat čustva na vsak način, vest te muči, srce pa po svoje in takrat se zgodi....

j_kirbi@volja.net
25.08.2007, 11:47
Helow!!!!

no ja js mam en problem in bi res rada če mi kdo svetuje ali pa krkol drugega.....z mojim tipom imava redno spolne odnose ampak se včasih skoraj vedno(razn če je prisotn alkohol---mogoče se čudno sliši)naredi, da mene zaboli, ko gre prvič vame...potem pa j uredu....a j to kaj narobe z mano oz. z mojo??al je pač premalo vlažno???prosim č mi lahko kdo pomaga.....

zverina
25.08.2007, 17:46
Helow!!!!

no ja js mam en problem in bi res rada če mi kdo svetuje ali pa krkol drugega.....z mojim tipom imava redno spolne odnose ampak se včasih skoraj vedno(razn če je prisotn alkohol---mogoče se čudno sliši)naredi, da mene zaboli, ko gre prvič vame...potem pa j uredu....a j to kaj narobe z mano oz. z mojo??al je pač premalo vlažno???prosim č mi lahko kdo pomaga.....

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: ouuuuuuuuuuuuuu rokn roll.:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

mislim, da ko sta opita, pozabljata na predigro.:2thumbs:

j_kirbi@volja.net
26.08.2007, 12:00
hey zverina:Dne ravno ko sma opita ne pozabiva na predigro ker mene tdi nič ne boli al kaj.....k sma pa trezna al kako bi temu rekla:Dme pa včasih k gre prvič vame mau zaboli....nič druga drugače je pa rokn roolllll ja:D:D:Dhehe!!!!!

snežko
26.08.2007, 12:35
:) k si opita s pač bolj voljna, k si trezna pa tip mal pohti ker misli da vedno lahko takoj uleti na prvo žogo....mal ga zabremzej in se mal mojejta in cartejta prej...pa cuzejta, da te zrajca...če pa še po 15 minutah tega in onega te bo bolelo..potem pa venera šop in vazelini in lubrikanti in te zadeve...al se ga pa prej nacuzejta...

dragos
26.08.2007, 12:48
h sosedi se gre sam na kofe, pa mal poklepetat, pa kakšno žarnco zamenat pa rožco zalit, vse ostalo buhnedej:d

j_kirbi@volja.net
26.08.2007, 16:11
:D:Dja ok hvala z nasvet:D:Dga bom mal zabremzala:Dsam misla d bo kaka punca odgovorila č ma katera ttu takšne probleme kr mene skrbi č j tko ke nroba al pa ke pač z mojo "tamalo":D:D:Dsam se vrjtno ni j res pač to k si reku....no ja hvala:D:Dbom sprobala pa sporočim:Dhihi!!papa

orhidejca
26.08.2007, 20:50
....

kobilica
25.09.2007, 12:19
:D:Dja ok hvala z nasvet:D:Dga bom mal zabremzala:Dsam misla d bo kaka punca odgovorila č ma katera ttu takšne probleme kr mene skrbi č j tko ke nroba al pa ke pač z mojo "tamalo":D:D:Dsam se vrjtno ni j res pač to k si reku....no ja hvala:D:Dbom sprobala pa sporočim:Dhihi!!papa

Hoj.... ne boj se, nič ni narobe s tvojo... se nam dogaja, ko nismo dovolj zrajcane... pomisli na kakšno packarijo, ki te zrajca, če ti on ni dovolj, pa bo zadeva hitro rešena....

Lp