Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Call of Duty 4

StylisH
20.08.2007, 13:00
Developer(s)---->Infinity Ward >>>Treyarch SUX!!
Publisher(s)------>Activision
Series -->Call of Duty
Release date(s) --> November 2007

Genre(s)-- >First-Person Shooter
Mode(s)--> Single player, Multiplayer (Internet/LAN, Xbox Live, Playstation Network)
Rating(s) -->ESRB: Mature (M)
Platform(s) -->Windows,Xbox 360,Playstation3

Media--> DVD-DL, Blu-ray Disc
System requirements -->TBA >>bojo se povedal
Input -->Gamepad, Keyboard & Mouse

ja komej cakam s cod2 sm biu zasvojen,cod3 je biu pa itq polom zaradi treyarcha.

na www.charlieoscardelta.com si pa lahko pogledate vse u zvezi s cod4(Gameplay,
Perks,..;)

chaser
20.08.2007, 14:44
Overrated CoD ponovno na pohodu. ;) Gameplay trailerji in trailerji nasploh, delujejo privlačno, a ob dejstvu, da bo špil ponovno forsiral tisto monotono in prežvečeno igralnost, me začne boleti glava. Tretjega Klica dolžnosti resda še nisem testiral, a vsak, ki ima vsaj malce dobrega okusa za igre, verjetno lahko pove kakšna packarija je v resnici bil drugi CoD. Špil sam po sebi ni bil napačen, ampak zaradi absurdnih odločitev s strani razvijalcev, ala nepotreben in za noobe ustvarjen shotgun, zapostavljanja večigralstva in še zlasti sprva nevpeljane anti-cheat protekcije, je špil pristal med izdelki primernimi za starost 14 let ali manj (če odmislim singleplayer, ki ga sploh nikoli nisem odšpilal v celoti).

dmorec
20.08.2007, 16:48
Zanima me ali kdo ve kakšne bodo zahteve za pc*?:) :2thumbs:

StylisH
21.08.2007, 11:42
poglej kaj pise gor buddy...system requirements tba ni se znano kake bojo zahteve..8800 lih naus rabu met loh pa racunas na 1-1.5 rama :dontknow: nevem a se je na E3 glede tega kj govorl?

StylisH
21.08.2007, 11:51
ja cod3 so orng za***al ti loh povem cizr,narjen je biu pa sam za 360 pa ps3 ps2 pa une verzije odpadejo seveda.x360 je sicer dobu ene pa novih map k si ji mogu povect iz xlive pa se to ni blo brezplacno,ps3 ni meu pa niti mic support nobenga updata,..

_Es_
21.08.2007, 16:18
CoD me spominja na lajno

DrOnyx
23.08.2007, 09:27
Glede COD2 lahko rečem, da je vsaj zame ena najboljših FPS nasploh. Vrhunska se mi pa zdi zamisel, da če si ranjen, se skriješ za nekaj časa in se ti vitalnost za boj povrne. To, poleg dimnih zaves, je na najtežji stopnji prava zadeva. Ker običajno v drugih igrah na najtežjih stopnjah dobiš dva metka in si gotov. To pa potem pomeni spet ponovno nalaganje, nekaj sekund da se zadeva začne in ubija igralnost. Tako pa v COD2 igraš zadevo kot šah. Vsak korak premisliš, se občasno potuhneš in nalaganja stopnje zaradi smrti je tako bistveno manj (govorim o singleplayer jasno).

Upam da bodo to ohranili tudi v COD4.

the_nfscarbon_guy
23.08.2007, 09:41
Overrated CoD ponovno na pohodu. ;) Gameplay trailerji in trailerji nasploh, delujejo privlačno, a ob dejstvu, da bo špil ponovno forsiral tisto monotono in prežvečeno igralnost, me začne boleti glava. Tretjega Klica dolžnosti resda še nisem testiral, a vsak, ki ima vsaj malce dobrega okusa za igre, verjetno lahko pove kakšna packarija je v resnici bil drugi CoD. Špil sam po sebi ni bil napačen, ampak zaradi absurdnih odločitev s strani razvijalcev, ala nepotreben in za noobe ustvarjen shotgun, zapostavljanja večigralstva in še zlasti sprva nevpeljane anti-cheat protekcije, je špil pristal med izdelki primernimi za starost 14 let ali manj (če odmislim singleplayer, ki ga sploh nikoli nisem odšpilal v celoti).

saj je velik dosežek že, da so se skobacali iz pleničk druge svetovne in se podali v tretjo...
glede igralnosti: do 5. novembra se lahko še veliko spremeni.
če si pa pričakoval v katerikoli igri perfekcijo, si se pa u(od)rezal.

chaser
23.08.2007, 10:26
In hudičevo dolgo so rabili, da so dojeli, da so 2. svetovno vojno že vse prevečkrat obdelali. Igralnost se ne bo spremenila, temveč bodo fantje raje ostali pri tisti klasični, ki se jo gleda že od izvirnika naprej. Me pa veseli, da so zamenjali tematiko, ker je špilov med drugo svetovno in prihodnostjo vedno primanjkovalo.

StylisH
23.08.2007, 11:45
ja upam da bo Medal of Honor Airborne zadni spil z 2 sv. temo.Pr cod4 mi je hudo ker so dodali Hardcore tezavnost-hujs od Veterana-one shot one kill whats da deal.:2thumbs:

_Es_
23.08.2007, 13:35
ja upam da bo Medal of Honor Airborne zadni spil z 2 sv. temo.Pr cod4 mi je hudo ker so dodali Hardcore tezavnost-hujs od Veterana-one shot one kill whats da deal.:2thumbs:

Sej to je edina realna stvar ;)

the_nfscarbon_guy
24.08.2007, 08:02

moram te razžalostiti, ker prihaja še Saboteur, ki bo prav tako postavljen v drugo svetovno vojno...
hja, izdelovalci iger se hitlerja še niso naveličal:d

chaser
24.08.2007, 09:17
Ne smemo pozabiti niti na Hell's Highway, prihajajoče nadaljevanje Brothers in Arms, ki se bo še enkrat trudil biti najbolj realen WW2 shooter svojega časa.

StylisH
24.08.2007, 16:29
ja faq no, ne mi vec nastevat 2sv spilov k bom sick.MOH airborne bo zadn spil na 2 sv temo k ga bom igrov,dost mam tega.brate u vojni sm igorv sam pa nism tak tip da bi se skrovu za ograjami pa pucu nemce-postanem zivcen :)

amadej
18.12.2007, 21:50
danes sem kupo novo igro in vedno ko igram me z vsakega serverja vrže in javi tole:
http://www4.slikomat.com/07/1218/z7b-cod4.jpg

Thrall_
22.12.2007, 18:24
Odpri konzolo in napiši: pb_security 0. Drugače pa updataj punkbuster na http://www.evenbalance.com/

Mute
24.12.2007, 21:21
lahko samo nekaj vprašam kje naj dubim cod2 patch 1.3(prosim naj kdo da link)

nejc
25.12.2007, 08:23
http://www.callofduty.com/patch_cod2/

Pa še pot, po kateri sem do linka prišel

http://www.google.si/search?hl=sl&q=cod+2+patch+1.3&btnG=Iskanje+Google&meta=

:nonono:

chaser
25.12.2007, 13:12
Celo špil ima vgrajeno funkcijo, da te poveže na site od koder se da stvar zloadat.

Mute
25.12.2007, 17:43
da da to vem ampak kateri od teh linkou oziroma strani je dobro dol potegnit,ka se mi je že enkrat zgodilo da sem moral potm cod2 šeenkrat inštalirati:approve:

Sirko
26.12.2007, 09:30
js sm potegnu z http://www.callofduty.com pa me je pol mal za***aval pa sm ga mogu, tko k ti prauš, na nou inštalirat.
zdej mi pa dela k švicarska ura

Mute
27.12.2007, 16:09
aha s kje pol meniš da ga je najbol dol potegn...prosim link:)

Sirko
27.12.2007, 16:16
ja mute nebi vedu, k se pol sploh nism velik obremenjevou s tem tko d res nebi vedu.

chaser
27.12.2007, 17:05
Čist sem prevzet nad talentiranostjo nekaterih tukaj, res. :d http://www.gamershell.com/download_22482.shtml

Mute
28.12.2007, 13:43
Čist sem prevzet nad talentiranostjo nekaterih tukaj, res. :d http://www.gamershell.com/download_22482.shtml
lool ej chaser si ti mislu za cod4 patch..mi že skozi govorimo za cod2 1.3:sleepy::d

chaser
28.12.2007, 16:49
A je kaj drugače?:sleepy: http://www.gamershell.com/download_14209.shtml

Mute
01.01.2008, 19:12
LP

pred približno 2ma dnevoma se je pri igranju COD2 pojavila napaka in me disconectala iz serverja..
najprej pri strani piše napaka :
http://shrani.si/f/j/Pd/2DE2SnlQ/o.png
potem pa me enostavno po približno 3 minutah igranja vrže iz serverja in napiše:
server disconected-Mute punkbuster kicked player:rolling:

prosim pomagajte!:dontknow:

chaser
02.01.2008, 13:33
Število paketkov je premajhno (mora biti med 60 in 100). /cl_maxpackets 75

nejc
14.01.2008, 17:19
A še komu ne dela Cod2 mp?

Men ne najde nobenga serverja, niti se ne morem na nobenga povezovat(preko ipjev). Od včeraj.

Mighty
14.01.2008, 20:31
men pa zadnje čase med nalaganjem mape kr zmrzne.

sem bral na enem forumu, da baje za***ava integrirana zvočna. ve kdo kaj o tem?

nejc
15.01.2008, 07:56
Men se tud občasno doagaja, da med nalaganjem mape zmrzne.

Poleg tega se ne zapira vedno takoj(kdaj traja po par minut).

Zadnjič mi je nehal delat del igre, kjer iščeš serverje. Če sem kliknu tja, mi je javla napako in se je zaprla(vse pobrisal in ponovno inštaliral).

Predvčerajšnjim pa mi je nehalo iskat serverje. Niti jih ne morem preko All Seeing Eye(mam vse filtre izklopljene).

Cod1 dela brez težav. In to mi namiguje, da z HW ali SW ni težav.

Ker pa si prvi, ki je omenil eno težavo, ki jo imam tudi sam, bi pa rekel, da ima igra še neke buge, ker verjetno nimama identičnega HW. Razen morda integrirane zvočne.

Vsekakor bom, takoj ko bo čas, probu izvedet kej v zvezi z integrirano zvočno.

V takih in podobnih primerih se vedno znova sprašujem, kje so vsi tisti kobajagi strokovnjaki, ki jim je tolikokrat vse jasno(na enmu drugmu forumu v zvezi s cod sem vse detajlno opisal in dobil nasvet, da nej formatiram...itak, zarad ene kurčeve igrce bom formatiral).

Mighty
15.01.2008, 19:44
ej bral na enmu tujmu forumu, kjer so meli podoben problem. in pol jo je en nekak prišo do tega (dont now hov) ter jo izklopu in nima tega problema. bom poizkusil najti link do foruma. sam nisem tak stručko tko da ...upam,da bo nekdo kaj drugega poštudiro ;)

nejc
16.01.2008, 11:48
Js sem včeri vse odstranu, cel register pobrisal v zvezi s tem.

Ko sem ponovno inštaliral, mi SP dela brez problema, MP mi pa zamrzne mašino, tako da samo reset tipka še pomaga.

Pa pisal sem na Activision v zvezi s problemi, sam zaenkrat še ni odgovora.

nejc
16.01.2008, 19:24
Ne morš verjet. Js sm rešu celoten problem s tem, ko sem še enkrat odstranu celotno zadevo IN inštaliral v drugo mapo.

Zaenkrat deluje ko suza. Kok časa bo, bomo pa vidli.

Takoj se zapira, sem stestiru tud povezovanje na svašta serverjev, pa se je vsepovsod takoj povezalo.

Logike pa ne najdem. Ker sem cel register preisku za razno raznimi pojmi v zvezi s call of duty.:dontknow:

Sirko
20.01.2008, 14:40
kolegfa ma problem s singel playerem cod4. vpraša ga če ga odpre v safe modu pol kilkne Da in mu ga sploh ne odpre.
help please!!!!!!!! :(

chaser
20.01.2008, 15:42
A če klikne 'Ne' mu ga tudi ne odpre?

Sirko
21.01.2008, 16:25
Ma je že rešu problem. je potegnu dol drug crack in to je blo pol to d se je zrihtal

Thrall_
24.01.2008, 20:29
A bi lahko počas že PB uvedl, ker je server ratu totalno neigralen od vseh te chiterjev. Ravn grem gor, pa vidim da so v enem teamu kar 3je chiterji naenkrat, v sobi pa jasn skor nobenga, ker jih mineva od teh chiterjev. Pol so pa še freh, ko ga vprašaš zakaj cheata in še zanika da ne goljufa. Mislim WTF, če ne bi mel killcama bi mu še morda verjel (score kljub temu nič posebnega, tu se vidi kako dober igralec je), tako je pa že preočitno. Dejte poštimat to čimprej, drugače bo server čist zamru.

nejc
25.01.2008, 07:29
Dej povej. Ni PB za Cod4 ali samo ta server nima naštimanga?

Ker sem zadnjič kolegu razlagu, da ne mislim it na COD4, dokler ne bo PB

chaser
26.01.2008, 10:04
Je PB za CoD 4, don't worry.

nejc
26.01.2008, 15:29
Chaser, glede na to, da si maher glede igerc, bom dal največ na tvoje menje.

Cod2 vs Cod4 ? Igram samo MP. SP me ne iteresira.

Se prehod splača? Gledal sem sicer že precej posnetkov, igrat je še nisem imel priložnosti.

chaser
27.01.2008, 15:38
Pa kaj bi ti reku... Meni osebno so pri dvojki zelo parali živce razni šotgunerji in podobna čreda. K sreči v štirki šrotarce uporablja zelo malo folka, pa tudi sicer niso več tako nadležne. Mape ima dvojka mrbit nekoliko boljše, manjše, ampak če potegnem črto, bi reku, da CoD 4 sploh ni švoh zadeva. Ima sicer tako kot dvojka cel kup enih bedarij (airstrajki in helihopterji so skrajno nadležni, če si njihova tarča ti :)), ene par perkov je grozno noobovskih, ampak je kljub temu kar zabaven. Meni osebno se ful dopade "upgradanje" lika, modificiranje orožij in povzpenanje po rankih, česar pa je razmeroma hitro konec. Skratka, se splača špilat, sploh ker imaš dvojke verjetno že počasi dost. ;) Če ti pa slučajno ne bo všeč, pa lahko še zmeraj presedlaš nazaj na CoD 2, a ni tako? ;) Lahko bi bil boljši, ampak meni osebno je neprimerno bolj zabaven kot CoD 2.

nejc
27.01.2008, 16:20
Hvala za mennje. Lahka bi si sicer potegnil z neta skrekano verzijo, ampak vse MPje doslej sem igral na originalih(zato, da lahko igro izkusiš na polno in da ni nepotrebnih preglavic). Zato skušam dobit pred nakupom čimveč informacij.

ne povem
15.03.2008, 15:24
Ali bi mi delal multiplayer na kakšnem demo Call od Duty ju ? :nonono:

Perk10
21.03.2008, 09:54
Ne verjamem.....

ne povem
24.03.2008, 06:29
Dobr je ker igraš bolj na prostem ker ne maram igrc k nč ne vidš k je tolko tema :rolling:

chaser
24.03.2008, 13:17
Dobr je ker igraš bolj na prostem ker ne maram igrc k nč ne vidš k je tolko tema :rolling:
Kar pa glede na to, da je igra vojna, sploh ni presenetljivo.

nightwish11
01.04.2008, 15:53
ej, a loh ne ki vprasam??????zakva mi ne dela mp ca cod4:dontknow

Aldebaran
01.04.2008, 15:59
ej, a loh neki vprasam??????zakva mi ne dela mp ca cod4:dontknow

in igrica je sigurno potegnjena z neta, kajne... no če ni originalna, potem ti tukaj ne bomo pomagali, ker obstajajo pravila na forumu:
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=7425
točka 2.!!!

chaser
04.04.2008, 13:57
Če že stokaš o problemu, bi bilo fajn tudi kakšno informacijo podat (vrsta napake, konfiguracija sistema blablabla...), v kolikor seveda pričakuješ odgovor.

Sicer pa, ker je ravno govora o downloadanju; žalostno, da se lastniki serverjev pri CoDu toliko prilagajajo piratkom, da je praktično vseeno ali je špil original ali ne, ker je itak tri četrt serverjev skrekanih. Tragično.

Perk10
08.04.2008, 16:22
Aha, OK, sedaj mi je jasno, zakaj je bil moj post pobrisan (bom ne več nikoli)... Nekaj je pa tudi res: zaloge COD4 so v trgovinah precej hitro pošle, zato sem bil tudi sam "prisiljen" nekaj časa uporabljati ....khm....verzijo. Seveda sem igro kupil takoj ko je bila spet na voljo v trgovinah in jo reinštaliral.

Res je tragično, da je toliko krek serverjev, še bolj tragično pa je, da je na voljo okoli 20.000 "original" serverjev, ki so po večini prazni, medtem ko krek serverji štejejo zgleden promet.......

.:WoLf:.
25.07.2008, 10:11
Veliko je debate o CoD2, kaj pa 4?

Ali kdo igra?

chaser
25.07.2008, 15:48
Igral, ampak sem tudi že nehal. Saj ni slab, ampak ene par bedarij bi vsekakor bilo treba odstranit.

25.07.2008, 20:35
Igral, ampak sem tudi že nehal. Saj ni slab, ampak ene par bedarij bi vsekakor bilo treba odstranit.

GL? :dontknow:

chaser
25.07.2008, 20:45
GL?:blush:

25.07.2008, 20:53
GL?:blush:

grenade launcher

Večinoma zard tega jamrajo..

chaser
25.07.2008, 20:55
Aha. Jst sem imel v mislih določene perke, airstrike etc. Tudi gl bi lahko šel papa, čeprav me kaj pretirano ni živciral.

25.07.2008, 21:07
Nwem.. men je bila sicer najboljša 1 - united offensive. 2 sem tudi kar nekaj preigral, vendar mi je 4 bolša. V nobeni ni posebne fizike, zato gledam samo na grafiko.
4 pa ima v primerjavi z 2 veliko boljšo grafiko.

DrOnyx
29.07.2008, 08:37
Da ne odpiram nove teme, bom vprašal kar tu. Tako v COD 2, kot tudi v COD4 sem opazil, da ko enkrat naložiš patch, se lahko priklapljaš samo na strežnike, ki imajo isti patch in zadeva sploh ni kompatibilna za nazaj. Tako recimo v COD 2 je moj najljubši strežnik še vedno na 1.0. Zanima me, ali to res drži in če se da mogoče to kako zaobiti, da bi recimo obstajala vsaj kompatibilnost za nazaj (čeprav dvomim).

chaser
29.07.2008, 13:34
Dvomim, da je to mogoče. Navsezadnje tudi popravki pri marsikateremu drugemu špilu funkcionirajo na ta način.