Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Podla pot do hitrega seksa

Snif
23.08.2007, 11:52
Kako se vam zdi, če nekdo samo zato, da bo dobil od neke osebe, ki ne da uporablja najpodlejšo metodo, ki naj bi mu zagotovila uspeh. Kakšno mnenje imate o ljudeh, ki namerno nekomu zmešajo v pijačo recimo špansko muhco, GHB, knockout kapljice itn. Zakaj se ljudje sploh spuščajo na tako nizko raven? Drugače ne znajo dobiti? So res tako nesposobni, da ne znajo osvojiti na normalen način? O alkoholu in istih namenih se govori v drugi temi zato tukaj ne bom omenjal.

Vsakdo, ki se spusti tako nizko in se otem hvali je v mojih očeh zelo nizko padel in s svojim dejanjem kaže, da je moralno prispel na samo dno. Glede na to, da so pri nas v takih primerih še zdravniki brez besed in namesto, da bi nekomu pomagali odkriti kaj se je pravzaprav zgodilo je naše mišljenje še vedno zelo primitivno. Želim opozoriti na ta problem in hočem, da se o njem javno spregovori!!! Jasno in glasno brez zatiskanja oči in žrtve pozivam, da se ne ustrašijo. Če se jim je to zgodilo, naj javno spregovorijo in če je mogoče, kaznujejo ljudi, ki si to zaslužijo.

Hvala za vzetih pet minut, čakam odgovore!!!

summer
23.08.2007, 12:02
to smo že enkrat debatirali..in kot takrat, lahko povem tudi danes....
da se je mojmu prjatlju zgodilo, da so mu vrgli nekaj v pijačo...in ker ostali nismo vedeli , kaj mu je smo ga peljali na urgenco, kjer je preživel noč....cel zdehidriran in paranoičen(me je bilo strah, kot že dolgo ne)....
vglavnem, jaz pijačo držim skoz v roki in spremljam tudi ostale.....

pa. da ne bo kdo mislil, stari smo vsi okoli 30 let in gostilna je bila normalna

skratka...vedno povem in opozarjam druge, naj pazijo, kje imajo pijačo, neglede na to kje so...

nekateri ljudje so pa itak slabši od vsake živali in jih ne moreš spremenit...lahko se sam paziš

Mowgli
23.08.2007, 13:23
Z eno besedo: "Reveži". Le smiliti se ti ne smejo, ko jih mlatiš...

Marduk1
26.08.2007, 08:56
Meni se pa to zdi čisto nekaj običajnega. Človek pač v sili tut muhe požre da pride do željenega.

Žeruh
26.08.2007, 09:23
Ne moreš to napisati kar tako. Spomnim se grafita na naši šoli, citiram: " V sili smo vsi pedofili."
Smešno je samo to, da je ta grafit napisal mladoletnik,... v šali,... samo cel koncept napisa na šoli pa ni smešen.
Eden od slovenskih prostovoljcev v Hrvaški vojski (vojni), mi je pravil, kako je njegov sovojak, kupil neko "špansko muho", da bi v diskačiu v Zagrebu prišel do "hitrega". Punca je v desetih minutah umrla.

Sedaj pa zamisli malo drugače: kaj če bi kakšen psihopatski gej tebi dal v pijačo kaj takega, da mu ti lahko pozneje (njemu) "vlečeš"?

La-di-da
27.08.2007, 12:00
Keri debili!! Zato mam pa vedno pijačo toliko časa v roki in na očeh, dokler je ne spijem.

Mowgli
27.08.2007, 15:05
Enim "machotom" odelom pač ne potegne, da bi lahko odšteli 100 € (ali kakršna je že tarifa) in dobil kar hočejo, brez da kateri zahebejo lajf. Pa psihiater jim je očitno tudi predrag...

tistiglih
02.09.2007, 00:53
Kako se vam zdi, če nekdo samo zato, da bo dobil od neke osebe, ki ne da uporablja najpodlejšo metodo, ki naj bi mu zagotovila uspeh. Kakšno mnenje imate o ljudeh, ki namerno nekomu zmešajo v pijačo recimo špansko muhco, GHB, knockout kapljice itn. Zakaj se ljudje sploh spuščajo na tako nizko raven? Drugače ne znajo dobiti? So res tako nesposobni, da ne znajo osvojiti na normalen način? O alkoholu in istih namenih se govori v drugi temi zato tukaj ne bom omenjal.

Vsakdo, ki se spusti tako nizko in se otem hvali je v mojih očeh zelo nizko padel in s svojim dejanjem kaže, da je moralno prispel na samo dno. Glede na to, da so pri nas v takih primerih še zdravniki brez besed in namesto, da bi nekomu pomagali odkriti kaj se je pravzaprav zgodilo je naše mišljenje še vedno zelo primitivno. Želim opozoriti na ta problem in hočem, da se o njem javno spregovori!!! Jasno in glasno brez zatiskanja oči in žrtve pozivam, da se ne ustrašijo. Če se jim je to zgodilo, naj javno spregovorijo in če je mogoče, kaznujejo ljudi, ki si to zaslužijo.

Hvala za vzetih pet minut, čakam odgovore!!!

sexs na silo.brzino al navidezno vredu (nikoli)
če se ženska samodejno ne odloči,sama da povod,sama poskrbi da je tam kjer ga ona želi (ni sexs) ampak nekaj kar se sploh ni dogajalo,to o muhi španski da jo posilijo,to ni sex to je uradno posilstvo z katrrega se malinovci smejejo morali pa bi jim tiče odrezat za kazen
V VSE KAR ŽENSKA NE PRISTANE PROSTOVOLJNO JE POSILSTVO........

Teo
02.09.2007, 09:45
snif, wtf? A to se dejansko dogaja?

xena
05.09.2007, 17:42
psihopati ??

Lencka
07.09.2007, 20:43
Meni se pa to zdi čisto nekaj običajnega. Človek pač v sili tut muhe požre da pride do željenega.
Mhmmmm... pri tem mi ni jasno - glede na to, da se v takih primerih ženska tako ali tako ne zaveda ravno, kaj se dogaja z njo - a to je željeno?!? Ker če je tako, lahko nategneš tudi plastično lutko, pa bo volk sit in koza cela.

rok
11.09.2007, 16:07
mej svojo pijačo v roki dokler je ne spiješ pa neoš posiljen

Marduk1
11.09.2007, 16:38
Jaz samo povem svoje mnenje.

Aldebaran
12.09.2007, 17:03
snif, wtf? A to se dejansko dogaja?

jup, to se dogaja na veliko... največ je teh raznih zadev prisotnih po nekaterih imenitnih lokalih v ljubljani... zadnje čase pa so te metode prestopile tudi pragove ''hišnih zabav''...
zadnji hit med temi freaki je pa utekočinjen ekstazi. sploh ne veš kdaj te zadane, ko pa te zadane je pa že prepozno...

nazaj na izvorno vprašanje: meni osebno se taki, ki se poslužujejo teh podlih metod, enostavno gabijo...