Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : PunkBuster

Igor20
27.08.2007, 19:23
LP
Igrce kot so Battlefield , Call of Duty in še druge uporabljajo punk buster proti čitu.
Zanima pa me kako ga prpravt delat , igram FEAR Combat in na tiste serverje ki ga imajo pridem gor toda čez par sekund letim dol oz. sem kikan. Razlog handshake error al pa še neki podobna.
Zanima me tudi če ga je treba v firewallu dovolt in kere porte uporablja.
Sta pa dva PnkBstrB tam kjer je špil inštaliran en je pa v Win/sys32 , ki je PnkBstrA.Hvala v naprej!

P.S. A je Call of Duty 2 tud na Siolovih serverjih al je samo 1ka?

zeriX
27.08.2007, 23:05
Ponavadi je že cheat tako narejen da "obide" PB. Ampak PB je lušna zadeva za nas anti-cheaterje. Najboljše je da lahko slikaš kar dejansko vidi vsak igralec, ampak seveda moraš biti server in punkbuster admin ;)
Potem še se znajdeš na kaki ban listi in si tam. Kako imajo te banalne igre CoD, FEAR in nevem kaki kvazi mazi še vse to rešeno nevem, ampak na Americas Army je bilo pa to kar poostreno.

Igor20
03.09.2007, 20:34
pa je treba punkbusterja spustit *mimo firewalla*?Jaz ko igram nek špil prek neta mam punkbusterja samo kot loopback v firewallu , pa z vsakega serverja z punkbusterjem me vrže dol po parih sekundah.
Probal sem že dat punkbusterja v trusted v firewallu pa je sam mal spremenlo error ko me vrglo z serverja in updetou sm ga tko da res ne vem kaj bi blo narobe

Perk10
12.09.2007, 12:50
PUNKBUSTER SERVICE COMMUNICATION FAILURE PROBLEM

Users that are getting kicked for "Service Communication Failure" (including the handshake failure type) have some other software that is blocking the PunkBuster services.

Some users have previously disabled the PnkBstrA.exe and PnkBsrtB.exe services in the past, and these services are now mandatory.
If the services are stopped/disabled, then PB will kick from this point forward.

Sometimes it is an anti-virus program (like an old version of McAfee Security Center), sometimes it is a personal firewall that are blocking the services. Any user who is getting kicked for this will have to stop whatever is blocking PB or configure the program to allow the two services.

The below link is a tool provided by PunkBuster that will help users who need to reinstall the services:
http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe
If the above PBSVC program does not pass all the tests, please ensure that any installed firewalls or other programs are not blocking the PnkBstrA/B services.

If that still does not do the trick, please open a ticket with PunkBuster here:
http://www.evenbalance.com/index.php?page=support.php and be sure to paste the log from the PBSVC program within the ticket, and EvenBalance support should be able to help you in identifying what programs are blocking the services.

Perk10
12.09.2007, 12:59
Ponavadi je že cheat tako narejen da "obide" PB. Ampak PB je lušna zadeva za nas anti-cheaterje. Najboljše je da lahko slikaš kar dejansko vidi vsak igralec, ampak seveda moraš biti server in punkbuster admin ;)
Potem še se znajdeš na kaki ban listi in si tam. Kako imajo te banalne igre CoD, FEAR in nevem kaki kvazi mazi še vse to rešeno nevem, ampak na Americas Army je bilo pa to kar poostreno.

Pa si ti te "banalne kvazi mazi" igre kdaj sploh igral ali govoriš zgolj na pamet??? Ne vem kaj ste vi anti-cheaterji slikali s PB-jem, posnetke zaslonov o katerih govoriš je možno zajeti le s PB Web Tool zadevico, za katere uporabo zadostuje da si server admin,

(AA skupnost igralcev je precej manjša od skupnosti igralcev "kvazi mazi" CoD-a in FEAR-a)

dady
09.12.2007, 18:56
ko se povežem v igro warrock, mi čez par sekund pb vrže ven, mogoče kdo ve kaj je narobe in kako napako odraviti

ne povem
07.04.2008, 16:43
Mene pa zanima kaj je to Punkbuster?:dontknow:

Perk10
08.04.2008, 16:27
PunkBuster je tole:

http://www.evenbalance.com/index.php?page=info.php