Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : prepirčeki v razmerju

anejka
28.08.2007, 12:31
ali kdo je bol smotan in ne popusti punce ali fantje? js sn menenja da fantom nikakor ne moremo nič dopovedati! pa glih ko nekaj razlagaš te frajer čez minuto vpraša isto!!!! zadavla bi ga!!! ka so res tak tumasti al se delajo tumaste?? da lah punce besnimo?? naj kdo reši to neskončno uganko

Marduk1
28.08.2007, 12:48
Sem ugotovil da je na obeh straneh tako. Ko hočeš razložiti nasprotnemu spolu nekaj on takrat nekaj drugega razmišlja in je odsoten. Ne vem zakaj je tako ampak ženske na zastopite moških moški pa ne zastopimo žensk. Sicer je pa že Oscar Wylde rekel da so ženske na svetu zato da jih ljubimo in ne zato da jih razumemo.

anejka
28.08.2007, 12:58
no, to si pa dobro povedal:2thumbs: lepo da nimam sm jes teh problemov; kr včasih bi koga (seveda mam v mislih moški spol) najrajš v kozarcu vode utopila; zarad teh različnih mnenj in pogledov.

Aldebaran
28.08.2007, 13:20
anejka: prosim brez takšnih in drugačnih groženj!!!

anejka
28.08.2007, 13:31
pa sej ni tko hudo, VČASIH PA TI DVIGNE POKROV!!! tebe ni nobena oseba nasprotnega spola s kako izjavo presenetila, da bi si najrajš vse lase ka jih maš popipal????

pa ka govorim neumnosti!!! vi ste tisti ki delate probleme;) ;) ;) ;) ;)
pa smo zaklučli:angel:

TuNina
28.08.2007, 13:45
jaz te čisto nič ne razumem.. nič čudnega, da te tip čez minuto vpraša isto.

Aldebaran
28.08.2007, 14:10
pa sej ni tko hudo, VČASIH PA TI DVIGNE POKROV!!! tebe ni nobena oseba nasprotnega spola s kako izjavo presenetila, da bi si najrajš vse lase ka jih maš popipal????

pa ka govorim neumnosti!!! vi ste tisti ki delate probleme;) ;) ;) ;) ;)
pa smo zaklučli:angel:

Lej sej stvar je čist preprosta: če ti ta tvoj tip tako kravžlja živce in te tako blazno jezi in je sploh in oh nemogoč... Potemtakem je najboljše, da ga enostavno vrneš v trgovino in zahtevaš reklamacijo!

Predvidevam, da si še'' rosno'' mlado dekle, zato ti svetujem, da si prebereš kakšno knjigo o medsebojnem komuniciranju, razmerjih med moškim in žensko ...etc...
za začetek bi bila Moški so z Marsa in ženske s(te)o z Venere, kar primerno branje... Pa še kaj drugega bi se našlo...

aja glede tega:'' itak ste pa vi tisti, ki vedno komplicirate''... na tole tvoje obstaja čisto enostavna replika in sicer: Kontra!!!

manpower
28.08.2007, 14:10
anejka: prosim brez takšnih in drugačnih groženj!!!

Ma to je čist boga grožnja tko da ni problema no, mal svobode govora pa tud more bit!!!

manpower
28.08.2007, 14:11
Mah vsak mal popusti in stvar je rešena... drgač ti pa isto predlagam kt ti je pre menoj aldebaram, in si vzemi kako knjigo, ki o tem malo bolj podrobno piše.

manpower
28.08.2007, 14:12
jaz te čisto nič ne razumem.. nič čudnega, da te tip čez minuto vpraša isto.

Jaz tud ne vidim problema v tem, deklca zgleda ne ve kaj točno bi rada al pa ne zna upisati svojega problema.

TuNina
28.08.2007, 14:17
jezos, knjige o samopomoči so pa res najboljši nasvet ever..

nina_nana
28.08.2007, 16:01
vsakma napake...eni take drugi take...nikoli ne boš spoznala človeka na katerem ti bo všeč vsaka njegova lastnost...zato se morš al mal več jezit in drt :d al pa ga spreje tazga k je...

glede na to, kdo pa je bolj trmast pa je odvisno od vsakega posameznika...

zverina
28.08.2007, 21:44
Sem ugotovil da je na obeh straneh tako. Ko hočeš razložiti nasprotnemu spolu nekaj on takrat nekaj drugega razmišlja in je odsoten. Ne vem zakaj je tako ampak ženske na zastopite moških moški pa ne zastopimo žensk. Sicer je pa že Oscar Wylde rekel da so ženske na svetu zato da jih ljubimo in ne zato da jih razumemo.

ja bravo!:2thumbs: Wilde, pa je imel zelo bogate izkušnje z ženskami.:d

nattka
29.08.2007, 22:44
sploh ne razumem, kaj jim je treba tok razlagat ...

prvih nekaj let je itak najboljš samo seksat parkrat na dan ... pol ga pa ignoriraš ...

kdo se bo prepiru za brezvezne stvari ... zakaj bi ga pa spreminjala? sej mi je bil všeč ravno zato, ker je tak kot je ...

Irina
29.08.2007, 23:00
Kako lepo je biti star petnajst let in imeti samo en problem t.j. kako ukrotiti svojega sedemnajst letnika.

tistiglih
02.09.2007, 00:19
mislim da prepir pride zaradi nezanimanja drug drugega ali ignoriranje večkrat tudi tretje osebe (bla-bla-bla) vidla čula in nič res........

Čarovnica
04.09.2007, 20:33
Višina tolerantnega pragu se z leti zviša.Kar pogumno v nov dan.

Lencka
07.09.2007, 20:58
zviša? hm... ne bi rekla. razen, če kdo misli, da mu ura tiktaka, pa zato več požre :d

sicer pa so tudi konflikti normalen del razmerja. glavno, da veš, da prepir ne pomeni NUJNO tudi konca razmerja.

spartan
08.09.2007, 13:20
ali kdo je bol smotan in ne popusti punce ali fantje? js sn menenja da fantom nikakor ne moremo nič dopovedati! pa glih ko nekaj razlagaš te frajer čez minuto vpraša isto!!!! zadavla bi ga!!! ka so res tak tumasti al se delajo tumaste?? da lah punce besnimo?? naj kdo reši to neskončno uganko

pa to je čist simpl....meni je povsem jasno.

kobilica
08.09.2007, 17:17
Najhuje je, ko te razkuri, na koncu, ko pa se nanj hočeš zdret ko zverina pa se obrne in zapusti sobo..... hvala bogu s tem več nimam opravka. Ja, kompromis, pa se vse da rešit, če ni po moje, ne bo po tvoje, najdemo tretjo rešitev in se imamo radi. Tako gre to pr nama... res pa je, da se o vseh stvareh pogovoriva... sicer pa prepirčki vedno so, ponavadi zaradi ženskih malenkosti....