Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kje dobiti?

manpower
28.08.2007, 12:59
Ali kdo od vas ve kje bi dobil ti. kondomčke za na žarnice ki se uporabljajo na žarnicah pri žarnicah v števcih in armaturah. To so take gumice ki jih daš na žarnico da dobiš vn drugo svetlobo recimo oranžno ali pa rdećo zeleno in tako dalje.

Upam da zastopte kaj mislim, pa ali se to sploh da kje kupiti? :nonono:

Jakec
28.08.2007, 17:08
barvnih žarnic se ne dobi?
obstaja tudi neka barva za žarnice, če se ne motim sem jo včasih zasledil v Conradovih katalogih.

več ne znam pomagat...

manpower
28.08.2007, 17:23
barvnih žarnic se ne dobi?
obstaja tudi neka barva za žarnice, če se ne motim sem jo včasih zasledil v Conradovih katalogih.

več ne znam pomagat...

Ne barvnih žarnic se ne dobi zato pa obstajajo take kapice ( kondomčki ). Tista barva pa ni nič ker se potem barva segreva in uniči žarnico, žarnica pregori uglavnem.

.:WoLf:.
28.08.2007, 18:01
Se dobijo te kapce v kšnih elektro trgovinah 100%. Sam ti bo slašbš svetil. Bol da zamenaš ledico z barvno, kokr pa da daš gor uno gumico.

manpower
28.08.2007, 19:02
Se dobijo te kapce v kšnih elektro trgovinah 100%. Sam ti bo slašbš svetil. Bol da zamenaš ledico z barvno, kokr pa da daš gor uno gumico.

Ja sej sem že to delov da sem zamenjal z ledico sam pr ledicah je problem kt svetjo samo v eno smer ponavadi naravnost in s tem slabše osvetlujejo zadevo pa še upore je treba zraven prpikat drgač jo kuj hudič uzame, preveč dela uglavnem.

Jap svetel nebi slabše ker uporabljam uranžne s tem dobim furostenčno oražno barvo ali rdeče ki pa rata forostenčno rdeča..... ***i ga ma avto original tko pa mi je pač na parih stikalah žarnca pregorela pa se ni dal lepo gumice odstranet tko da jih nujno rabm preden zamenjam žarnice da nam 100 krat podirov na servis pa nam vozu ker bo koj 100 evrov spet, če že za reden servis dam skor 300 evrov:nonono: , drgač pa najlepša hvala za odgovor, grem jutr u elektro štacuno iskat :)

Wanted
28.08.2007, 22:23
Z zelo dobrim alkoholnim flomastromo prefarbaj

brumer
20.09.2007, 20:44
Jaz imam te kapice v različnih barvah: modra,rudeča,zelena,oranž,rumena te kapice so iz silicona popolnoma obstoječe in ko crkne žarnica se kapico sname in je zopet uporabna.imam pa tudi Rudeče žarnice za armaturo brez fasunge OK. Avtoelektrika Verbič Peter S.p. Vandotova 8. 8000 Novo mesto

manpower
21.09.2007, 22:51
Jaz imam te kapice v različnih barvah: modra,rudeča,zelena,oranž,rumena te kapice so iz silicona popolnoma obstoječe in ko crkne žarnica se kapico sname in je zopet uporabna.imam pa tudi Rudeče žarnice za armaturo brez fasunge OK. Avtoelektrika Verbič Peter S.p. Vandotova 8. 8000 Novo mesto

Odlično, super da jih imaš...... Ti pošlem PM pa se kej zmenva :2thumbs: to mi deli končno najdu človeka ki to ima :)))