Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Sperma smrdi??

anonymous
31.08.2007, 10:08
ej a kdo ve če sperma ob izlivu pusti u prostoru kšn značiln vonj ?
vonj sperme ?:blush:

Se vonj sperme razlikuje če ješ drugačno hrano

Answer please:veryevil:

zverina
31.08.2007, 10:46
zakaj ne poskusiš?

nina_nana
31.08.2007, 11:24
js nism še nikol občutla kakega posebnega vonja...

enkrat sm mela neke "privohe" o pivu...samo ne vem če je res blo to od sperme :rolling: :d :clown: ...

zverina
31.08.2007, 12:01
temnem al svetlem?

nemehecat
31.08.2007, 14:16
meni diši:p

TuNina
31.08.2007, 14:18
anonimusa skrbi, ali bo mama zavohala, da je drkal na wcju. čisto upravičeni strahovi.

lila5
31.08.2007, 14:19
To sem našla.........

Kot uvod v serijo predavanj Aloisa Kolarja, nutricionista, praktika in svetovalca naravnega zdravja, je v elektronskih nabiralnikih zašumel njegov esej z naslovom Kako napačna prehrana vpliva na oralni seks?, v katerem zlepa ne zmanjka alarmantnih dognanj v zvezi z našimi sistemsko zgrešenimi prehranjevalnimi navadami. “Moški, ki jedo veliko hrane živalskega izvora (meso, mesni izdelki, mleko, mlečni izdelki, jajca), imajo zlasti v poletnih mesecih neznosen vonj, prav smrdijo, in to na daleč, žal pa tega vonja sami ne zaznavajo,” ugotavlja Alois Kolar. “To ni povezano z osebno nego, tega vonja preprosto ne morete umiti ali nevtralizirati z deodoranti. Ženske vedo, da sperma takšnih moških nima prijetnega okusa, da je vse `tam okrog' precej neprijetnega vonja. V spermi je menda mogoče zaznati celo okus po pivu, vinu, česnu, kravjem mleku, žleze lojnice pa izločajo ves ta smrad. Ravno v genitalnem področju in pod pazduhami je njihovo delovanje najintenzivnejše. Oznojen, smrdeč moški je v ženski družbi vedno nezaželen. Nezaželen vonj ni posledica delovanja bakterij, kot razmišljajo doktorji medicinske znanosti, magistri in doktorji farmacije, je posledica napačnega načina prehranjevanja in življenja nasploh. Si torej lahko predstavljate skupno življenje s takšnim zalitim, smrdečim moškim?”

moram pa povedati, da se ne morem strinjati in ne oporekati temu gospodu.......v življenju nisem ravno srečevala moške, ki bi jedli zgolj hrano rastlinskega izvora......pa smrdeli tudi niso........:d

TuNina
31.08.2007, 14:21
jao no.. navodilo vestnim ženam, naj svoje moške spreobrnejo v vegetarijance? :d :d

mrjerry
31.08.2007, 14:31
Alois Kolar ne garantira, da bomo po spremembi diete svojim zenam zaceli disati, pac pa le, da bomo manj smrdeli.

Kadar je problem v vonju, vkljucimo tus, cokolado, amareto, cedevito, Philadelphijo. Takoj po daljsi sportni aktivnosti pa priporocam wasabi. Na sreco svoje drage se daljsih sportnih aktivnosti ne udelezujem prav pogosto :clown:

nattka
31.08.2007, 14:46
sploh so pa tele vegiji čudne tice ...

mesa jedli ne bi, lizali bi pa ga ... odločjo naj se ...

nina_nana
31.08.2007, 16:42
heh...ta z vegiji je pa dobra...

temnem al svetlem?

če ti po pravic povem, sploh ne vem če je bil takrat taki vonj ali ne, ker smo preveč spili...tko da, pomoje to ni blo to...:rolling: :d :clown:

Marduk1
31.08.2007, 16:53
Zdej nej bi pa tipi zarad žensk začel vegetarijansko hrano jest? Zakaj smo pa zdej 100 000 let prežvel na star način?

nina_nana
31.08.2007, 17:07
ne se razburjat nooo :nonono: ....:rolling: :d :p

manpower
31.08.2007, 17:56
anonimusa skrbi, ali bo mama zavohala, da je drkal na wcju. čisto upravičeni strahovi.

:rolling: :rolling: :rolling: ti pa za vsak uprašanje najdeš zanimiv odgovor :rolling: :rolling: :rolling: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

Wanted
31.08.2007, 19:48
ej a kdo ve če sperma ob izlivu pusti u prostoru kšn značiln vonj ?
vonj sperme ?:blush:

Se vonj sperme razlikuje če ješ drugačno hrano

Answer please:veryevil:

Ja, vonja ne, fleka iz omare pa še danes nisem spravil dol:nonono:

Ja seveda se razlikuje okus, aha. Pij ananasov sok, bo punca zadovoljna:2thumbs:

peternelj
31.08.2007, 19:51
Če bomo pa sam solato jedl pa tud sperme nabomo več imel.

snežko
31.08.2007, 20:31
:) enim smrdi enim diši enim ne kaj vmes... se pravi so neodločeni...vsekakor ma pa svoj vonj in če si varal, te bo punca zavohala....ti ti

nofear2009
31.08.2007, 22:35

Js tud mislim, da zarad tega sprasuje. :veryevil:

Po mojih izkusnja, pri izlivu sperme nastane nek vonj in mislim, da bi ga starejsi ljudje (recmo, da so izkuseni:p ) zavohali. Stvar je pa tud ta, da imamo fantje v najstniskih letih nek dolocen vonj, ki ga sami ne vohamo, a ga ostali lahko. Tak je men mama rekla, sam nism vedo kaj je mislila:angel:.

zverina
01.09.2007, 08:16

Po mojih izkusnja, pri izlivu sperme nastane nek vonj in mislim, da bi ga starejsi ljudje (recmo, da so izkuseni:p ) zavohali. Stvar je pa tud ta, da imamo fantje v najstniskih letih nek dolocen vonj, ki ga sami ne vohamo, a ga ostali lahko. Tak je men mama rekla, sam nism vedo kaj je mislila:angel:.

za starejše sem slišal, da ima vonj po cimpresah.

nattka
01.09.2007, 12:58
za starejše sem slišal, da ima vonj po cimpresah.

a so ti une z britofa rekle ...

tistiglih
01.09.2007, 23:51
http://img165.imageshack.us/img165/6086/041004spermatozoides4rb0.gif
..........Sperma IMA okus po načinu življenja moškega al bol konkretno (prehrani)ZELO se razlikuje v okusu in sestavi(gostoti)sperme......

Čarovnica
04.09.2007, 20:46
Sperma ima značilen vonj,ki se v prostoru lahko zadrži več časa kot je včasih sprejemljivo

.:WoLf:.
04.09.2007, 21:41

Ni ti hotla direkt povedat: "Smrdiš" ..stuširej se

...hec

Irina
04.09.2007, 22:01
Če bomo pa sam solato jedl pa tud sperme nabomo več imel.

Oprosti, ampak ob tvojem zapisu sem se na glas smejala. Bik bi te gledal zabodeno kakor vol, če bi razumel tvoje pojasnilo. Ne samo iz solate, celo iz suhe trave (krme) zna narava narediti spermo.

mrjerry
05.09.2007, 08:07
Narava ja. Znas ti?

Wanted
05.09.2007, 08:22
Sperma smrdi samo v primeru, če ostane madež

KissMe
05.09.2007, 14:29
Sperma fuuuullll smrdi če popiješ preveč piva. Drugač pa men itak ne diši glih....

Irina
05.09.2007, 15:39
Narava ja. Znas ti?

Res, ne znam. Iz krme bi jaz znala pripraviti kvečjemu kako dobro ležišče.

xena
05.09.2007, 17:40
Menim, da je vse odvisno od tega.. ali ti je oseba všeč ali ne... Vsak moški / ženska ima svoj "poseben" vonj.. kar velja tudi za spermo... Pravijo, da je ravno vonj tisto, kar nas vleče k partnerju...

axlrose
07.09.2007, 18:14
To sem našla.........

Kot uvod v serijo predavanj Aloisa Kolarja, nutricionista, praktika in svetovalca naravnega zdravja, je v elektronskih nabiralnikih zašumel njegov esej z naslovom Kako napačna prehrana vpliva na oralni seks?, v katerem zlepa ne zmanjka alarmantnih dognanj v zvezi z našimi sistemsko zgrešenimi prehranjevalnimi navadami. “Moški, ki jedo veliko hrane živalskega izvora (meso, mesni izdelki, mleko, mlečni izdelki, jajca), imajo zlasti v poletnih mesecih neznosen vonj, prav smrdijo, in to na daleč, žal pa tega vonja sami ne zaznavajo,” ugotavlja Alois Kolar. “To ni povezano z osebno nego, tega vonja preprosto ne morete umiti ali nevtralizirati z deodoranti. Ženske vedo, da sperma takšnih moških nima prijetnega okusa, da je vse `tam okrog' precej neprijetnega vonja. V spermi je menda mogoče zaznati celo okus po pivu, vinu, česnu, kravjem mleku, žleze lojnice pa izločajo ves ta smrad. Ravno v genitalnem področju in pod pazduhami je njihovo delovanje najintenzivnejše. Oznojen, smrdeč moški je v ženski družbi vedno nezaželen. Nezaželen vonj ni posledica delovanja bakterij, kot razmišljajo doktorji medicinske znanosti, magistri in doktorji farmacije, je posledica napačnega načina prehranjevanja in življenja nasploh. Si torej lahko predstavljate skupno življenje s takšnim zalitim, smrdečim moškim?”

moram pa povedati, da se ne morem strinjati in ne oporekati temu gospodu.......v življenju nisem ravno srečevala moške, ki bi jedli zgolj hrano rastlinskega izvora......pa smrdeli tudi niso........:d

če je to res bi js mogu smrdet ko svinja, ker se prehranjujem večinoma z hrano živalskega izvora.

KissMe
11.09.2007, 16:19
Jah... a si prepričan, da ne?

lana
11.09.2007, 16:27
znala bi met kašn vonj, če bi bla kakšna bolezn posredi..(mislim jaz, nism pa prov prepričana) bi znali zdravniki o tem kaj povedat.. mal po medicinskih knjigah pobrskaj... :)

p.s. kok me eni nasmejete s svojimi odg.:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: