Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : potrdilo o znanju ang

dyamant
07.09.2007, 11:32
Pozdravljeni!

Kje (v kateri jezikovni šoli) bi lahko najhitreje dobila potrdilo o znanju angleškega jezika? Časa imam nekje 14 dni, ali še manj.

Če mogoče kdo in im mi lahko pomaga s kakšno informacijo, bi me ful veselilo.

Hvala,

dyamant

SonoLei
07.09.2007, 12:53
Kakšno potrdilo to rabiš? Ker samo z opravljeno maturo iz angleščine še nimaš dokazila o aktivnem znanju angleščine. Vsaj tako je bilo meni razloženo. Za potrdilo o znanju angleščine v podjetjih največkrat zahtevajo opravljen FCE izpit (First Certificate). Tečaj za ta izpit izvajajo na skoraj vsaki jezikovni šoli...

Malo bolj natančno razloži, kaj te zanima pa ti bo še kdo drug znal pomagat. Toliko od mene ;)

dyamant
07.09.2007, 13:24
Oj, Ti, hvala za napisano.

Potrdilo rabim za vpis na magisterij (znanostni) na sociologiji na FDV. So ugotivili, da nemščina, ki jo imam narejeno na ***su ni o.k., in rabim potrdilo o znanju ang.

Sicer pa hvala, če se še kdo kaj spomni. :)

dyamant
07.09.2007, 13:25
Ojej, zdaj so mi del besila črtali, ker je slučajno isti sklop besede. Daljša verzija crtane besede je fakulteta.

Da vidimo zdaj...

Irina
18.09.2007, 10:18
Dyamant, zate sicer ne pride v poštev, ker rabiš potrdilo tako rekoč takoj, ampak mogoče bo zanimalo koga drugega. Državni izpitni center, ki izdaja verificirana Potrdila o znanju tujega jezika/jezikov, je danes v časopisu Delo objavil oglas, da se za oktoberski rok lahko zainteresirani prijavijo do 5.10.2007.

Kontakt: Državni izpitni center, Ob železni ceti 16, Ljubljana; tel.štev. 01/548 46 00, www.ric.si

lady_lucifer
18.09.2007, 10:49
dyamant, na FF-ju dobis potrdilo o aktivnem znanju jezika.

link:
http://www.ff.uni-lj.si/fakulteta/CPI/dejavnosti/tuji_jeziki/tuji_jeziki.htm

kontaktiraj profesorja in se zmeni. to ustreza za vpis na magisterij in lahko dobis po hitrem postopku, ce se tako dogovoris.

lahko pa meni po ZS-ju pises, kater prfox bi ti casovno ustrezal, pa ti bom jst povedala, ce je dobr :d

natasa.ogr
12.02.2013, 21:51
Živjo, ali slučajno kdo ve pri katerem profesorju na filozofski fakulteti je izpit najlažje narediti? Lp