Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Oče vseh bomb !

stalker
12.09.2007, 22:28
Ruska vojska je preizkusila najmočnejšo termobarično bombo na svetu, ki ima 4x večjo rušilno moč od ameriške bombe ti. MoB (mother of all bombs)

KLIK (http://www.russiatoday.ru/news/news/13954/video)

Amerofili so leta 2003 ob eksploziji ameriške "matere vseh bomb" od veselja in radosti skakali do stropa ter se za posledicami orgazma valjali po tleh...

Le kaj bodo komentirali sedaj... očitno bodo našli vsako drobtinico, ki jo bodo lahko vrgli na mizo od globalnega segrevanja pa do mučenja živali :d

John Pike histerični in kolerični neo-con vojaški analitik (globalsecurity.org) pa je v tem vedeu postal tako kislega obraza, da bi mu verjetno kmalu lahko želodčna kislina prežrla želodec.

Barak
13.09.2007, 05:53
Le kaj bodo komentirali sedaj... očitno bodo našli vsako drobtinico, ki jo bodo lahko vrgli na mizo od globalnega segrevanja pa do mučenja živali :d
.

:cry: :cry: :cry: :cry:

Ah, ah, Rusi so vdli kako so ameri z "trgalcem marjetic" pred leti radirali talibanske položaje,....sicer pa nič ne rečem zadeva bo vsekakor uporabna za kak nov genocid!

1knap
13.09.2007, 08:54
Veš da kot, da jih Rusi neb metali po Čečeniji in celo Srbi so jih metal okrog Vukovarja :)
Amerji so pač spet malo za časo pa vseeno :)

Mowgli
13.09.2007, 09:02
Mi je všeč propaganda tovariša generala... "bomba, ki ne pusti trajnih posledic na okolju".

Pravi moški uporablja je "eko" bombe" Ker se ceni... :d

Barak
13.09.2007, 10:31
Veš da kot, da jih Rusi neb metali po Čečeniji in celo Srbi so jih metal okrog Vukovarja :)
Amerji so pač spet malo za časo pa vseeno :)

hehehe,...

stalker
13.09.2007, 11:14
:cry: :cry: :cry: :cry:

Ah, ah, Rusi so vdli kako so ameri z "trgalcem marjetic" pred leti radirali talibanske položaje,....sicer pa nič ne rečem zadeva bo vsekakor uporabna za kak nov genocid!

Misliš tisti genocid v katerem je bilo do sedaj ubito 800.000 in razseljenih 3 mio. iračanov ?

V imenu demokracije in svobode... ?

Da ne omenjam vašega holokavsta na bljižnjem vzhodu, ki ga izvajate že od leta 1948 !

Imeli ste dobre učitelje v Evropi :)

Rojen v 20. stol.
13.09.2007, 11:34
Pri anti-amerikancih mi ne bo nikoli jasno, kako se na vse pretege postavljate na stran Rusov, Kitajcev, arabcev, itd, za njihove svinjarije pa ste slepi in gluhi. Lock this thread...

stalker
13.09.2007, 11:41
Pri anti-amerikancih mi ne bo nikoli jasno, kako se na vse pretege postavljate na stran Rusov, Kitajcev, arabcev, itd, za njihove svinjarije pa ste slepi in gluhi. Lock this thread...

Vašega "demokratičnega" holokavsta nad arabci in njihovimi naravnimi bogastvi pa res ne moremo razumeti ! :)

stalker
13.09.2007, 11:45
Postaviti žida, kot nasilnega vratarja na bljižnjem vzhodu je bila strahopetna in nespametna poteza !

Rojen v 20. stol.
13.09.2007, 11:55
Vašega "demokratičnega" holokavsta nad arabci in njihovimi naravnimi bogastvi pa res ne moremo razumeti ! :)

Še enkrat: eyniy yehudi.

Barak
13.09.2007, 12:57
Misliš tisti genocid v katerem je bilo do sedaj ubito 800.000 in razseljenih 3 mio. iračanov ?

V imenu demokracije in svobode... ?
kaj mam jaz z iračani?? če je tisto njihov medsebojno masakriranje genocid dobro noben ti ne brani. Kako rusi pojmujejo "borbo proti terorizmu" proti kateremu je po navedbah generala je to orožje namenjeno pa vemo. Zravnat vse pred sabo, ker z rusko pešadjo je itak bolj malo haska, vsaj glede na dosedanje izkušnje,..

Barak
13.09.2007, 13:02
Da ne omenjam vašega holokavsta na bljižnjem vzhodu, ki ga izvajate že od leta 1948 !
Imeli ste dobre učitelje v Evropi :)

Veš kok to paše:ham: ,....najberž je to posledica da se je v preteklosti židovska kri preveč mešala z rusko, ..:veryevil:

Postaviti žida, kot nasilnega vratarja na bljižnjem vzhodu je bila strahopetna in nespametna poteza !

Mah ne židje so šli iskat svoje izvorne korenine, pač z arabci so krvni bratje,...ker kot sem ti že rekel tam po ruski zemlji (od ruskih ****) so se nalezli preveč "negativnega" dednega materiala. Posledice teh vplivov se še do danes niso povsem otresli, kot dokaz je mutacija židovsko-ruskih mladcev v SSputin wafen

king16
14.09.2007, 06:17

:2thumbs: :2thumbs: Bravo, to je prava ocena stanja, in zanimivo, s tem se strinja vedno več ljudi po svetu pa tudi američanov samih.

Aldebaran
14.09.2007, 08:45
Kot kaže gre v tejle temi spet samo za prepucavanje ! Zaklepam!

P.S.: v kolikor ima kdo problem z mojo odločitvijo, mi lahko napiše OS.