Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : bliskavica pri canon s5 is

pteichme
13.09.2007, 17:55
kupil sem canon s5 is, a ne znam nastaviti, da bi se bliskavica samodejno odprla, ko bi bilo to potrebno.
bliskavico lahko uporabljam le ko jo ročno odprem:dontknow:
prosim za pomoč

AlienW
15.09.2007, 09:41
Nekateri fotoaparati nimajo te možnosti. In bodi vesel da se ti ne odpira avtomatsko, ker če hočeš imeti stvari v svojih rokah potem je bolje da ti ne serje ena bliskavica tam.

Slowhand
22.09.2007, 22:07
kolikor mi je znano,imaš tudi sani za dodatno bliskavico....kaj ti bosta dve naekrat ?...
zato je zadeva edino pametno narejena tako,da pač ročno odpreš vgrajeno bliskavico,če jo že potrebuješ....
ostalo pa itak avtomatika nardi....:approve:

hm,odgovor je mal pozen....si je blo treba zadevo mal ogledat....:angel: :approve:

bobi
22.09.2007, 22:40
Na zadnji strani poišči znak za elektriko, to je komanda za fleš!
Imaš več nastavitev fleša, uporabiš pa tako da pritisneš knof, na displeju pa ti izpiše v kakšnem modu dela fleš. Ta fleš je dober za slike od blizu, če boš slikal na oddaljenost bo slika temna.
Svetujem ti da se malo poglobiš v foto in se naučiš slikat ročno, ker auto zadeve niso ravno najboljše pri teh malo boljših trotel ziher variantah.
Če pa hočeš boljši fleš, boš moral pa malo preštudirat kaj se vse dobi, ker so zadeve različne, dobri pa imajo začetno ceno približno tvojemu fotkotu.

bobrstbr
23.09.2007, 21:29
Na zadnji strani poišči znak za elektriko, to je komanda za fleš!
Imaš več nastavitev fleša, uporabiš pa tako da pritisneš knof, na displeju pa ti izpiše v kakšnem modu dela fleš. Ta fleš je dober za slike od blizu, če boš slikal na oddaljenost bo slika temna.
Svetujem ti da se malo poglobiš v foto in se naučiš slikat ročno, ker auto zadeve niso ravno najboljše pri teh malo boljših trotel ziher variantah.
Če pa hočeš boljši fleš, boš moral pa malo preštudirat kaj se vse dobi, ker so zadeve različne, dobri pa imajo začetno ceno približno tvojemu fotkotu.

Jaz se strinjam z Bobijem na koncu je kvaliteta pogojena z ceno!:)