Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ljubezen boli

Lord Tracey
23.09.2007, 18:33
Sicer bom hiter to napisal,kaj čutim,mogoče jutri več.

Kako biti dober partner svoji ljubezni?

Žal ne vem.Vse sem dal,celega sebe,tako kot materijalno,kot psihično in fizično.Ne,ni bilo dosti,žal.
Ne razumem več žensk,res ne. Vse bi dal za mojo ljubezen....
A je boljše da bi jo vžgal na gobec vsake tolko časa,a?
Ne,ne bi nikoli ker nisem tak,nikoli ne bi ženski naredil kaj slabega oz.hudega.
Ampak prizadet sem pa samo jaz,in ne verjamem da bom kdajkoli zmožen ljubit. Mam rad ženske in jih spoštujem,samo izgubil sem vero v ljubezen. A mora ljubezen res samo bolet? Ne more to bit nekaj najlepšega,najbolj užitnega,najbolj vrednega v življenju,kar nam je dano?
Ne vem....
A sem mogoče bedak,ker si želim eno normalno osebo zraven sebe,ki bi me ljubila,kakor bi jest njo?
Ali jest več nisem normalen,in ne sledim modi?
S tem svetom je očitno nekaj narobe. Ali z menoj?

Hvala za branje.

Ljubite se! (Samo da si ne lažete)

Lep pozdrav vsem skupaj!

Andro

Marduk1
23.09.2007, 19:41
Ja ženske so res čudna bitja vendar vse ne pašejo na vsakega moškega. Mogoče boš moral večkrat poizkusiti srečo pri vedno večih ženskah.

Lencka
23.09.2007, 20:39
Eh, Lord, lahko boli, itak, samo, za boga milega, počakaj vsaj malo, preden sebe in druge obsodiš na "nič več ljubezni" zaradi neke izkušnje.

Lahko boli. Lahko je pa tudi prelepo, in to je vredno, kajne?

bobrstbr
23.09.2007, 21:59
Ne moreš vse v isti koš metat. Tako ženske kot tudi moški imamo svoje muhe. Žal izkušnje prinesejo svoje, da si prej previden preden zaupaš pa naj bo z ene ali druge strani. Zaupanje mora rasti obojestransko in na bazi poštenosti - zato je bolje biti prej previden. Vse skupaj pa rezblini pogovor med partnerjema !!! To je ključ do dobrega odnosa - moje mnenje!

Irina
23.09.2007, 23:19
Lord, seveda je hudo. Imel si jo rad in imaš jo še, a ona je odšla. Žalujemo za predmeti, kaj ne bi za dekletom. Daj si duška na spletu, če to odleže. Prva bol bo popustila, spomin bo ohranil lepe dogodke in čas bo poskrbel, da se boš lahko ozrl za drugo dečvo.

lana
24.09.2007, 06:04
imaš dve možnosti:
1. da ljubiš 300 na uro, daš vse os sebe in te ljubezn dvigne v nebo, samo je treba računati s tem, da te potem (običajno) sorazmerno močno trešči ob tla. in zdrobi.
2. lahko pa zategneš ročno. a potem ni tako lepo.... ampak tudi konec manj boli..

nattka
24.09.2007, 07:44
bolje je ljubiti z vsako celico svojega bitja in potem prebolevati ... kot nikoli ljubiti ...

ko mine bolečina, ostanejo spomini, ki nam jih nihče ne more vzeti ...

a vem da boli, dolgo dolgo ...

ŽeŽo
24.09.2007, 10:11
Lord, jaz te polnoma razumem, sam sem na enakem položaju vendar se ne obremenjujem. Do tega sem pa prišel po dolgih dveh letih. Ne izgubit vere v nekaj kar sam misliš da ne obstaja. Enkrat ti vse pride nasproti inverjamem da ti bo tudi ljubezen tebi kdaj prekrižala pot.

Lencka
24.09.2007, 10:27
Ne vem, če je kdo, ki še ni bil v takem položaju. To sicer nikomur ne pomaga (vsaj meni se zdi, da tisti "nisi prvi in ne zadnji" nima prav nobenega pozitivnega efekta), in največji hec je, da daje upanje bolj drugim kot žalujoči osebi sami (jaz nisem nikoli našla nobene opore v misli, da so vsi drugi preživeli, torej bom tudi jaz). Ampak morda pa je komu vseeno lažje...

anja
25.09.2007, 01:00
bolje je ljubiti z vsako celico svojega bitja in potem prebolevati ... kot nikoli ljubiti ...
ko mine bolečina, ostanejo spomini, ki nam jih nihče ne more vzeti ...
a vem da boli, dolgo dolgo ...
nattka, hvala za ta komentar :)

kobilica
25.09.2007, 10:34
Res je hudo, ko doživiš kaj takega. Ampak verjamem, da bo nekoč prišla ženska, s katero boš srečen in verjemi, čez čas bo ta izkušnja samo še spomin. Seveda ob ženski, ki te bo ljubila in ti njo. Za vse pride pravi trenutek.

Vem kako ti je... govorim iz lastnih izkušenj... bila sem prepričana, da ljubezen ni resnična... pa je tudi zame prišel čas, ko sem srečna.... tudi zate bo... nekoč... samo ne obupaj...

Želim ti veliko sreče v ljubezni....

:kisses:

Lord Tracey
26.09.2007, 14:30
No,hvala vsem za lepe besede:) :2thumbs:

Sam men se to prerado dogaja:dontknow:

kobilica
27.09.2007, 13:13
Ne skrbi, eni temu pravimo Življenje.. tako pač je... traja, spoznati moramo vse, veselje, žalost, srečo, nesrečo,... ampak, ko to enkrat gre skozi, potem je čas samo še za srečo, ljubezen in veselje. Ne poznam nikogar, ki tega ne bi doživel. In verjemi mi, v toliki meri, kot zdaj poznaš tista negativna čustva, dvakrat toliko bo potem ljubezni in srečnih stvari. Takrat se boš temu vsemu lahko samo smejal. V dvoje...

Lord Tracey
27.09.2007, 15:06
Ne skrbi, eni temu pravimo Življenje.. tako pač je... traja, spoznati moramo vse, veselje, žalost, srečo, nesrečo,... ampak, ko to enkrat gre skozi, potem je čas samo še za srečo, ljubezen in veselje. Ne poznam nikogar, ki tega ne bi doživel. In verjemi mi, v toliki meri, kot zdaj poznaš tista negativna čustva, dvakrat toliko bo potem ljubezni in srečnih stvari. Takrat se boš temu vsemu lahko samo smejal. V dvoje...

Hvala:)

Upam da bo res tako,10 let je že dosti

GiGi
30.09.2007, 11:07
Sam men se to prerado dogaja:dontknow:

Vem točno kako se počutiš. Sem slab mesec nazaj doživel isto.

Sej bo... enkrat.

Lord Tracey
30.09.2007, 13:20
Vem točno kako se počutiš. Sem slab mesec nazaj doživel isto.

Sej bo... enkrat.

:dontknow:

zverina
30.09.2007, 16:35
kolk pa si star Tracey?

Lord Tracey
30.09.2007, 17:48
kolk pa si star Tracey?

kristusova leta;)

zverina
02.10.2007, 18:52
kristusova leta;)

za ta leta se preveč sekiraš.:d

čudežni
02.10.2007, 23:52
Tracey, lažje je modrovati in pisati, ampak kljub temu bom napisal svoje mnenje.
Napisal si : " Vse bi dal za mojo ljubezen."

Mogoče se moraš še bolj poglobiti vase in NAJPREJ IN PREDVSEM najti mir in ljubezen znotraj sebe.
Ne iskati sreče zunaj.
Vsak človek je posameznik, torej v prvi meri individualec. Če nima "pošlihtanih" stvari pri sebi, potem je lažje,ampak tudi težje pričakovati od drugih.,da ti bodo dali nekaj, kar nimaš v sebi.
Verjamem v to trditev,da če človek ni imel dovolj ljubezni v otroštvu, pozornosti ali jo je imel preveč, potegne za seboj določene mehanizme, ki kasneje privedejo na dan.
Zgolj moje mnenje.

Irina
03.10.2007, 00:22
Hvala:)

Upam da bo res tako,10 let je že dosti

Upam, da me boš razumel. Če ne moreš preplezati zidu, naredi vrata!

spartan
03.10.2007, 06:35

Žal ne vem.Vse sem dal,celega sebe,tako kot materijalno,kot psihično in fizično.Ne,ni bilo dosti,žal.
Ne,ne bi nikoli ker nisem tak,nikoli ne bi ženski naredil kaj slabega oz.hudega.
Ampak prizadet sem pa samo jaz,in ne verjamem da bom kdajkoli zmožen ljubit. Mam rad ženske in jih spoštujem,samo izgubil sem vero v ljubezen. A mora ljubezen res samo bolet? Ne more to bit nekaj najlepšega,najbolj užitnega,najbolj vrednega v življenju,kar nam je dano?
Ne vem....
A sem mogoče bedak,ker si želim eno normalno osebo zraven sebe,ki bi me ljubila,kakor bi jest njo?

Hvala za branje.

Ljubite se! (Samo da si ne lažete)

Lep pozdrav vsem skupaj!

Andro

hja....več kot rad jo ne moreš imeti, a ne;)

Da ne bi bil več zmožen ljubiti, pa je sorry mal za lase privlečeno; ko nisi več tako intenzivno v odnosu.....tudi občutki ljubezni minejo....najdeš si drugo in seveda boljšo. Preteklost pa tako sodi tam, kamor sodi.....v preteklost.

brabrabranc
03.10.2007, 16:03
Ne vem, če je kdo, ki še ni bil v takem položaju. To sicer nikomur ne pomaga (vsaj meni se zdi, da tisti "nisi prvi in ne zadnji" nima prav nobenega pozitivnega efekta), in največji hec je, da daje upanje bolj drugim kot žalujoči osebi sami (jaz nisem nikoli našla nobene opore v misli, da so vsi drugi preživeli, torej bom tudi jaz). Ampak morda pa je komu vseeno lažje...

ma vsi drugi ti v taki situaciji ne pomagajo nič, nobena tolažba ne zaleže, ko ostaneš zvečer sam s sabo in praznino ob in v tebi.

spartan
04.10.2007, 06:16
ma vsi drugi ti v taki situaciji ne pomagajo nič, nobena tolažba ne zaleže, ko ostaneš zvečer sam s sabo in praznino ob in v tebi.

hja...nekje sem slišal (v eni uverturi), da so v srcu vsakega človeka med sabo borita dva volkova. Eden predstavlja ljubezen, drugi sovraštvo.

Zmaga tisti, katerega bolj hraniš.

brabrabranc
04.10.2007, 10:07
hja...nekje sem slišal (v eni uverturi), da so v srcu vsakega človeka med sabo borita dva volkova. Eden predstavlja ljubezen, drugi sovraštvo.

Zmaga tisti, katerega bolj hraniš.

Zelo lepo povedano!

Lord Tracey
04.10.2007, 16:54
hvala vsem za vzpodbudne besede:) :2thumbs:

TNT
20.11.2007, 10:08
Problem nastane, ko en partner bolj ljubi od drugega. Mislim da sem bila v podobni ali kar enaki situacija. Pa ne samo midva. Pravijo, da kar nas ne ubije, nas naredi močnejše. :2thumbs: Vse ob svojem času. Očitno moramo iti čez določene "lekcije". In če se iz te lekcije ne naučimo ničesar, se lekcija ponovi.

Verjamem, da si pošten, zvest, predan in iskren. Ostani tak. Bodi kar si. Nekega dne se ti bo obrestovalo. Saj veš, kaj pravijo: "KAR SEJEŠ, TO ŽANJEŠ". :2thumbs:

lp, TNT

KissMe
23.11.2007, 11:08
No, res so ti vsi lepo povedal, upam da ti je kej pomagal :)

Js mislim, da je najprej treba postat trdna, celovita oseba, ki je ne bo prizadel vsaka beseda, gib, dejanje, drugega človeka. Ti si ti in si sam čist ok, če je še kdo zraven, d best, če nikogar ni, si še zmer ok. Če tko razmišljaš, ampak če res verjameš v to, da ne potrebuješ nikogar (to je relativno, vsi se potrebujemo med sabo) hitro kdo pride, verjemi mi ;)

Vsem na splošno bi pa priporočila knjigo Teorija izbire - nova psihologija osebne svobode. Ta knjiga mi je res ful pomagala v vseh mogočih situacijah, da sem jih lažje ali pa kr z lahkoto preživela :) res ti obrne svet na glavo-v pozitivnem smislu :)

_mona_
28.11.2007, 17:54
hmm ....nismo vse ženske iste..je pa nekaj res je ljubezen baje res boli no sj jz to tut vem ...hehe
sam je pa neki nevem no..mogoče si ti tok dober do žensk da začnejo to izkoriščat...al jim je pa preveč vse skupi idealno ...in pol kr iščejo nevem krege al pa slabe scene...mogoče na koncu celo konec.
dejansko ti je najbolje da ko boš imel nasledno zvezo vzameš vse bol na eazy....
sam ne spet tok črno na vse gledat ok? ker ni vse tok bed....

D' Andre
29.11.2007, 15:15
Ja niso vse bejbe iste - so pa v Lublan hehe. Lizikaste wannabes. Ne vem stari mislim da je danes vse le še trg, trg, trg. V stilu znamenite krilatice Miše Margan namreč, kdo da več? Škoda, ker bejbe oz. konkretne situacije nisi podrobneje opisal, ker bi bilo zanimivo ugotoviti, zakaj se je tvoja obnašala kot se je. Ja, če prašaš mene, so romantiki in nežnejše ter čustvenejše (moške) duše danes precej passe. In v svetu, kjer so materialne dobrine že zdavnaj nadvladale duhovne, nimajo šans. Dej se na trg, označi se kot produkt, nase navleci kako znamko, postavaj za šanki 'elitnih' barov, kupi si kakega benfla, audija pa se pol javi. Aja pa bodi rough surovi macho man, ker le tako te bo babnica spoštovala. Vse pravjo, da bi rade mele romantične dedce blablabla, potem pa jih majo za copate. In ko hodijo naokoli s šljivami, razlagajo da sta se le 'malo sporekla'.

slorber
29.11.2007, 21:35
Pozdravljen LORD. Kot opisuješ da si se razdajal in trudil pa vendar ostal razočaran, izigran, opeharjen, zdi se ti tudi da se ti to tudi pogosto dogaja.V sebi čutiš praznino, vendar nisi prazen. V tebi je veliko izkušenj le uporabiti jih moraš. Ker pa si dobrega, srca te pa te izkušnje plemenitijo. Moj nasvet je da hodiš lepo mirno naprej po svoji poti in videl boš, da boš nekoč srečal tisto kar ti gre.

Dancefreak
30.11.2007, 11:43
Pozdravljen LORD. Kot opisuješ da si se razdajal in trudil pa vendar ostal razočaran, izigran, opeharjen, zdi se ti tudi da se ti to tudi pogosto dogaja.V sebi čutiš praznino, vendar nisi prazen. V tebi je veliko izkušenj le uporabiti jih moraš. Ker pa si dobrega, srca te pa te izkušnje plemenitijo. Moj nasvet je da hodiš lepo mirno naprej po svoji poti in videl boš, da boš nekoč srečal tisto kar ti gre.

Tako je, samo ne se spremenit, sedaj uživaj v samskem življenju oziroma bodi hvaležen, boš videl da boš tapravo srečal. Da pa si bil tako prizadet je pa samo znak ad ta oseba ni zate!

good luck dude we all have been there :P

Ti samo pazi da ne boš postal tisto kaj sovražiš, samo ljubi dalje, LOVE to everyone!

*tjaska*
12.12.2007, 13:21
oh ya ta ljubeezen:nonono::nonono: sicr sm srečno zaljubljena ampak vem kako je kr se midva tud kdaj pa kdaj skregava in takrt je tko hudo da mam občutk da bom glihkr znorela :(pa še zelo je trmast an...:( sm že na robu z živci ne vem več kva nj nrdim :nonono::nonono:

Njuška Trap
15.12.2007, 20:32
Mnja, srečno zaljubljena, ampak čisto na robu z živci? :dontknow:

Lord, življenje je tvoje. Dal si vse od sebe, in če nekdo tega ni znal (ni hotel, ni mogel) sprejeti, naj ti to ne zapira možnosti za naprej. Uživaj, privošči si.

souL
16.12.2007, 13:32
Dober nasvet, Njuska. :)

biba
17.12.2007, 08:16
..pač,.se zgodi,...enkrat si ti nekomu molzna krava drugič spet drug tebi,..čustveno ali materialno gledano...
..da bi pa krava kravo molzla se pa zdi malo verjetno,...če me razumeš:angel:

damy
17.12.2007, 21:59
Ja tudi jst se dostikrat sprašujem zakaj mora ljubezen tako bolet :nonono:.....počasi sem mnenja, da meni pač ni namenjena....tudi jaz sem po zadni boleči izkušnji rekla nikoli več....a kaj ko smo samo gospodarji misli in ne srca...pred kratkim sem spet trpela.....in zdaj sem rekla, da ne vrjamem nikomur več.
Ampak pravijo nikoli ne reči nikoli....čeprav mam sedaj občutek, da v svoje srce nebom nikoli več nikogar spustila se nikoli neve kaj še ima usoda pripravljeno zame....Mislim, da bi bil že čas, da nekaj lepega. Lord jaz kljub slabim izkušnjam še vedno upam in kot pravijo upanje umre nazadnje.....Mi je nekoč prijatelj rekel, da za vsakega nekje raste rožca....tudi midva jo bova našla :)

spartan
18.12.2007, 10:16
...ne strinjam se s trditvijo prejšnjega forumaša, da je vse tako materialno. Osebno menim, da ima življenje zmeraj dve plati; tako kot moško in žensko, tako kot sonce in luna, tako kot sreča in žalost, tako kot noč in dan. Življenje je pisan kraj.

Strinjam se, da so poti lahko krajše....da se da ubirati kot povsod, pa tudi v ljubezni ovinke. Mislim pa, da stvari zlahka pridejo za tabo....in da življenje ovinke tudi kaznuje; dokazano. In ena najtežjih in najdražjih stvari je biti zvest samemu sebi, svojim prepričanjem, biti iskren in pošten (v našem primeru biti tak v ljubezni)....ampak jih zlahka dobiš po glavi..... izkušnje pač prinesejo svoje. Najtežja preizkušnja je biti razgaljen pred svetom, se kazati ranljivega.

Ni začetkov in ni koncev....so samo dejanja, ki nas definirajo. Ki pravijo ljudem in nam samim, kaj smo in kam gremo. Imamo pravico odločitve....največ kar nam je lahko dano. In ob tem bemfli, dragulji in ostale dragotine izgubijo svoj blišč....pride čas, ko zlato izgubi svoj blesk in ko nas lasten napuh boleče prizemlji.

Ne bi rad sodil, ampak se mi zdi vseeno pomembno reči, da biti zvest samemu sebi tudi nekaj prinese....ne občutka, da si nekaj več oz. da si boljši kot ostali, ki sami tega ne prakticirajo, ne znajo, nočejo, se bojijo. Gre se za odpuščanje samemu sebi, ostalim in sprejemanju življenjskih resnic....to pa je občutek izpolnjenosti in enkratnosti, tisto zaradi česar se eni zjutraj vstajamo. Mogoče upanje in vera, da v naših življenjih....četudi polno obveznosti, odgovornosti, sranja in problemov ter vsega ostalega.....da je v naših življenjih nekaj več, in da ni samo to kar je fizično....da smo sposobni preseči samega sebe.

Da lahko rečemo, da smo ponosni nato, da smo ljudje.

damy
18.12.2007, 10:43
Zelo lepo povedano spartan :)

andreaaaaa
01.01.2008, 14:14

Ne vem....

a ti naj povrsti odgovarjam... jap bom;)
vidim da se res trudiš, kar očitno punca niti malo ne zna cenit!
po mojem nanju ne štejejo toliko materialne stvari ,kar seveda ne misli vsaka, dovolj si dal za moje pojme, mogoče se še celo rpeveč trudiš samo za eno punco , ki te res ni vredna če si tako slabo zdaj končal:sorry:
neeeee, nikakor ne tepi ženske, tudi če so še tk slabe;)
zmožen ljubiti? a to ti jemlješ kot neko sposobnost, kot nekaj kar se lahko naučiš? NE! to samo od sebe rpide, smao se pokaže kar je res ljubezen, kaj vse lahko stori to enkratno čustvo!
lepo je slišati besede: spoštujem ženske, niti približno pa ne: izgubil sem vero v ljuebezen!!!:(
je tako da ta čustva se igrajo kruto z nami, boli pa samo zato ker si se predal temu celoten, kar je seveda lepo, amapak končno je to le boleče!:shy:
ljubezen je nekaj čudovitega, in nikar ne obupaj, doživel boš ljubezen ki je ogromna, s tvojim odnosom, osebnostjo ,ki se zdi nadvse poštena ljubezniv, ti bo usojeno lepo ;)
nisi nor če si želiš osebo ki te ljubi, ceni, neem kaj vse, to so samo normalne potrebe človeka, ki jih pa moreš sam s časom poiskati, preizkusiti in našel jih boš, ni dvoma ;)

opa... s SVETOM JE VSE NAROBE! ne mešaj tega ;):):d
s tabo ni nič narobe, si pač v takšnih trenutkih k neeš kam bi se dal, ker se ti zdi da se je zrušlo nekaj v tebi, v kar si bil prepričan da bo , da je , TISTO kar hočeš...
verjem da se popravi, pozabi, zgradi na novo in vse bo spet prečudovito, misli čim manj na to, prepusti se drugim, novim izkušnjam

skratka uživaj;):d:)

Lilly the Bear
01.01.2008, 23:59
Strinjam se, da so poti lahko krajše....da se da ubirati kot povsod, pa tudi v ljubezni ovinke. Mislim pa, da stvari zlahka pridejo za tabo....in da življenje ovinke tudi kaznuje; dokazano. In ena najtežjih in najdražjih stvari je biti zvest samemu sebi, svojim prepričanjem, biti iskren in pošten (v našem primeru biti tak v ljubezni)....ampak jih zlahka dobiš po glavi..... izkušnje pač prinesejo svoje. Najtežja preizkušnja je biti razgaljen pred svetom, se kazati ranljivega.

Zelo poetično povedano, spartan :) Ampak kot pristen cinik moram dodat svoj neromantičen piskerček in napisat, da je ena najtežjih stvari samemu sebi priznat, da smo se užgal pri oceni, kakšna oseba je naš (zdaj bivši) partner/ka. Če se nekomu razdajaš do fula in te ta izkorišča in molze kar se izmolst da, potem je človek sam kriv, da te osebe ni šutnu u tazadnjo ko je bil še čas.

Ni ljubezen tista, ki boli, zaljubljenost je zelo gladek tobogan do samoponižanja (v naših lastnih očeh), ko si nočemo priznat, da smo se tako zelo motili o nekom in to potem zvračamo na tega človeka, češ "lej ga kakšen je, vso ljubezen mu/ji dam, pa ne šmirgla".

Kaj pa daješ zastonj. Welcome to the world of ruthless capitalism :veryevil:

lyra13
04.01.2008, 13:04
Mogoče ti bo pomagalo tole, nisi edini.
Sama bila, in nekako še vedno sem, kljub temu, da je mimo že par mesecev, v istem sranju...
Prisluhni si, posveti se sebi... sicer ni lahko, ampak enkrat bo bolje, čeprav bodo vmes še bitke (predvsem s svojo psiho)... tudi jaz se nisem zavedala da takšno trpljenje obstaja, ampak ko pomislim, da na tem svetu obstajajo "pravi problemi" se malo zamislim... in zavem... upam le, da se bom kmalu popolnoma "porihtala". Tudi tebi želim isto! Sicer pa moškim je v teh primerih ja lažje?!? ;)

Luccka
05.01.2008, 16:10
Veš, Lord, jaz bi si v taki situaciji rekla, da je fino, k se pokvarjen partner sam umakne iz mojega življenja, saj je veliko prihranjenega ( pa ne mislim po materialni plati) !!!! Sedaj je od tvoje odprte teme že kar nekaj minilo in verjamem, da ti je že mnogo lažje, mogoče je že celo popolnoma za tabo:dontknow:
Ljubil boš tudi, ko srečaš novo dekle, najbrš boš bolj pazljiv a, če boš čutil, da je to to, potem nikar ne skrivaj svojih čustev....odpri se in ljubi!!! :)

uroz
16.01.2008, 23:50
Mene pa zanima (v razmerju med bolj mladimi - okoli 20leta) če res usak govori kako te ima rad in kako je najraje s tabo in te potem brez pravega razloga pusti? (je rekla da se išče, da ne ve kaj bi točno rada, da je zmedena - čeprav ze takorečeno išče drugega, ampak pustimo to).
Kaj res zaradi tega zapustis nekoga ki ga imas res rad in ti je res fajn s to osebo? kaj ne obstaja neka srednja rešitev, recimo pusti me nekaj časa pri miru ali kaj podobnega?
Jaz sem jo imel resnično rad, še sedaj ne morem spati več kot 2-3 ure na dan, vceraj sem spal celo uro in pol danes upam da bom usaj pol toliko ker imam jutri 2 izpita (ki se nisem seveda nič učil - kdo pa se bi ko pa tako pogrešaš ljubljeno osebo?) uglavnem mislim samo nanjo. Mogoce (oziroma očitno) so pa imeli prijatelji prav - ne naveži se preveč nanjo ker boš potem trpel. Seveda jih nisem poslušal ker sem bil zaljubljen do ušeš...
sej čez dan ni tak problem ko si večino časa v kakšni družbi oziroma je nekdo okoli tebe, ponoči je problem ko ostaneš sam s svojimi mislimi.
Po dolgem času sem že mislil da sem našel tisto kar sem iskal ampak sem se spet uštel :/ imam usaj to srečo da mi kolegi zelo pomagajo.
Sicer dvomim da mi bo tole kaj pomagalo pa vseeno... moram vse to iz sebe dat...

in ja VEM (sem že pol prevečkrat doživel in slišal) da bo sčasoma bolje, toda tokrat je nekaj drugače.. ne vem mogoče zaradi tega ker sem malo odrastel ter se zresnil in malo drugače gledam na vso zadevo...

uroz
17.01.2008, 17:20
VEM da bom še ljubil, v to ne dvomim...
Maščeval se ji pa najbrž ne bom, razen če ne bo šlo drugače :angel: Nisem tak tip človeka da bi se maščeval.

KissMe
17.01.2008, 17:30
Tkole ti bom rekla... po moje človek, ki najprej govori kako te ima rad itd. in si potem tako hitro premisli, ni glih socialno kompetenten, ker čustva se ne spremenijo tako hitro. Je pa res, da je človek včasih zmeden in ne ve kako bi odreagiral, včasih tudi ne more drugače... Sej vem, ni ne vem kakšna tolažba...

Res ni druge, kot da počakaš da bo bolš, mislm da bo, čeprav praviš da je sedaj drugače ker si se zresnil... Najbrž bo malo dlje trajalo, minilo pa bo :) pa probi se naspat pa velik sreče jutr na izpitih :)

andreaaaaa
18.01.2008, 17:23
Mene pa zanima (v razmerju med bolj mladimi - okoli 20leta) če res usak govori kako te ima rad in kako je najraje s tabo in te potem brez pravega razloga pusti? (je rekla da se išče, da ne ve kaj bi točno rada, da je zmedena - čeprav ze takorečeno išče drugega, ampak pustimo to).
Kaj res zaradi tega zapustis nekoga ki ga imas res rad in ti je res fajn s to osebo? kaj ne obstaja neka srednja rešitev, recimo pusti me nekaj časa pri miru ali kaj podobnega?
Jaz sem jo imel resnično rad, še sedaj ne morem spati več kot 2-3 ure na dan, vceraj sem spal celo uro in pol danes upam da bom usaj pol toliko ker imam jutri 2 izpita (ki se nisem seveda nič učil - kdo pa se bi ko pa tako pogrešaš ljubljeno osebo?) uglavnem mislim samo nanjo. Mogoce (oziroma očitno) so pa imeli prijatelji prav - ne naveži se preveč nanjo ker boš potem trpel. Seveda jih nisem poslušal ker sem bil zaljubljen do ušeš...
sej čez dan ni tak problem ko si večino časa v kakšni družbi oziroma je nekdo okoli tebe, ponoči je problem ko ostaneš sam s svojimi mislimi.
Po dolgem času sem že mislil da sem našel tisto kar sem iskal ampak sem se spet uštel :/ imam usaj to srečo da mi kolegi zelo pomagajo.
Sicer dvomim da mi bo tole kaj pomagalo pa vseeno... moram vse to iz sebe dat...

in ja VEM (sem že pol prevečkrat doživel in slišal) da bo sčasoma bolje, toda tokrat je nekaj drugače.. ne vem mogoče zaradi tega ker sem malo odrastel ter se zresnil in malo drugače gledam na vso zadevo...

hja uroš, kako pa misliš da boš tukaj dobil odgovor na to kar te tolko žre in muči..!?:dontknow:
ljubezen je čudna stvar v kateri si lahko opečemo prste :(
nobenemu ni lahko, nobenemu ki doživi takšen poraz v boju za ljubezen od ljubljene osebe:(
stvar res ne leži na tebi, ti nimaš pri tem nič, ker kolko se mi zdi si se/ oz se trudiš kot se spodobi... kar na žalost nekateri ne znajo ceniti, dokler tega ne izgubijo tako na primer: tudi en moj kolega, tudi uroš, je imel punco, ki je s podobnih razlogov naredila konec temu kar je on mislil da je zanj vse, seveda je bil potrt, čeprav tega ni kazal, ....
vsak dan misliš nanjo, čeprav veš da ne bi smel oz da nebi več smel, saj ti je to storilal!!!!!
punca te je hladno pustila iz takšnih razlogov ki jih niti sama ne more pojasnit, kar pomeni da ji nekaj niti približno ni zrihtano oz poštimano,...
punce omajo svoje finte, tudi jaz no:blush:, samo teh fint se je treba navadit,...
lepo je če se navežeš na punco, če ji pokažeš in resno dopustiš da ti lahko stre srce, je pa potem spet tako, da se moraš pobrat, reči da ni zadnja na svetu, obvladat moraš sebe in svoje misli in čustva, če je konec tega ti je usoda tak namenila, če bo se spremenilo se bo če ne ne, ...
kolega se je vrnil k punci, ker je še vedno noro zaljubljen v njo, slepo zaljubljen, preko ušes, temu se reče nora zaljubljenost, ki zame nima smisla, če bi fant storil kaj takšnega z mano ( končal vezo), ne bi dolgo razmišljala ko me vpraša: poskusiva ponovno?... ampak na kratko ne!... zakaj , če prej ni bilo smisla v zvezi zakaj bi zdaj bil, zakaj bi tvegala da mi spet srce stre?.... zakaj?:sleepy::nonono:

pomoje se osredotoči v to kar imaš zdaj, ne misli na to kar si imel in kaj bi lahko imel, misli na to kar boš nekoč imel...
in na kratko: je**š trplenje...vsi ljudje trpimo....trpljenje je povsod okoli nas,ne omogoča nam srečno in polno življenje ampak nas samo napolnjuje z negativnimi čustvi in zadrtostjo, kar sproži neskončen zaprt krog trpljenja... ampak slej kot prej se srečamo s trpljenjem...ko to spoznamo smo storili prvi korak na poti...a cesta je dolga, po njej boš doživel, spoznal ljudi ki ti bodo všeč/ki ti ne bodo, ljudi ki te obožujejo/ ki te sovražijo, ljubijo / na smrt sovražijo, a še vedno boš šel naprej, se ne oziral na vse stvari ki so se ti pripetile, tako boš prišel na kraj poti, kjer boš srečenin močnejši od ostalih, z vsem kar imaš in z vsem kar nimaš...

in preden se poglobim še preveč filozofsko in v to nesrečno usodo življenja ki nam je dana raje odneham in ti zaželim čimprejšnje okrevanje in da boš srečen in da ti uspe

skratka povzetek: CARPE DIEM uroz :sleepy::2thumbs:;):d

orhi
02.02.2008, 19:20
Ne obupaj.....vse ženske niso enake.....zaradi tega ne skrbi...ne bodi žalosten! Eni smo večni iskalci sreče v ljubezni.....pa vseeno smo veseli