Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ples-alci

nickyta
25.09.2007, 14:28
Zanima me... vas je kej plesalcev na tem forumu??
Ampak plesalcev ki plešete in znate plesat. Ne tisti ki smo v tisti kategoriji amaterskih plesalcev :) ki se zviramo po diskotih in tko..

Je kdo ki obiskuje kake plesne tečaje ali pa celo hodi v plesno šolo.

Jest naprimer še nism v tem... bi pa šla ful ampak 1. ni soplesalca, 2. ni poguma, ... pa kam bi šla tud nism zihr.

Moja želja... SLASA, Swing..pa verjetno še kaj.

Tko ko vidm kak par k obvladata obstojim obnemim in kar buljim v njiju. Dobr je vidt.

NO..?? Kdo bi me nauču plesat?

Lencka
25.09.2007, 16:53
Jaz bi tudi še, pa tudi ni več soplesalca :( sicer pa sem pri Urški naredila 3 stopnje, ni veliko, je pa dovolj, da sem se zabavala. Čeprav znanja nisem nikjer uporabila; ok, prav je prišlo, ko je imel bratec maturanca in je bilo hitro treba najt en par :) Kaj pa vem... z veseljem bi šla še naprej na tečaje. Morda spet kdaj, upam.

norman
25.09.2007, 16:55
To pa danes res ni noben problem.
Poglej na internetu pod plesne šole in ... samo izbiraj. Če ni plesalca ni problem. Ko se prijaviš samo povej, da si brez (plesalca namreč), pa ti že oni uredijo.
Strah ali trema naj ne bo problem. Že po prvih minutah vidiš, da ste ponavadi vsi enaki (enako štorasti) in tremo hitro zamenja dobra volja. To ti povem iz lastnih izkušenj. Zato le pogum, prav te dneve se začenja nova sezona v plesnih šolah.
Mogoče le, če si poplna začetnica, ti predlagam, najprej standardne plese in šele nato latino.
Pa sporoči, kako je bilo na prvih urah. Bo zanimivo.
LP

Lencka
25.09.2007, 16:59
Norman, verjetn odvisno od tega, kje iščeš. (Če ne v LJ, to precej zmanjša možnosti :d) Jaz sem že lani spraševala za naprej, ko se je moj soplesalec odločil, da neha, pa so mi rekli, da je sploh za ne-začetniške tečaje težko - vsi pridejo po parih in po parih tudi nadaljujejo, če že nadaljujejo...

norman
25.09.2007, 17:11
Lp
Ne nisem iz Lj. (Obala). Za profije ne vem. Smo pa v naši začetni skupini imeli kar štiri "mešane" pare.
Veliko je takih, ki bi radi šli na tečaj, pa nimajo para (plesnega) in zato se niti ne prijavijo oz. niti ne poskušajo. Potem je tudi malo to - "s tem pa že ne bom plesal/a". Konec koncev to ni ženitna agencija. In po začetni tremi tudi ta odpor mine. Sicer pa, smo v naši grupi soplesalce menjavali, kar je bilo zelo v redu, saj z drugim ti gre veliko bolje (tudi preverjeno).
Zato še enkrat, pogum in prijavite se.
LP

popka
25.09.2007, 17:54
Jaz sem v rani mladosti trenirala jazz-balet pa sem nažalost nehala:( , zdej sem pa prestara za kako resno ukvarjanje s plesom.

Odvisno kaj iščeš...če bi se rada učila osnov plesnih korakov, potem ne bo težav najti nekoga, ki bi te tega naučil (jaz sem se salso na ta način učila par mesecev :angel: ). Mal težje je pa pomoje pri tej starosti se bolj resno začet ukvarjat s plesom.:( :dontknow:

nickyta
25.09.2007, 23:15
Misliš popka da nebi napredovala??
Dobr za kej ful resnga res ni več časa.. Ampak men bi blo tko fajn it na kakšne te žurke k jih organizirajo in se pleše pleše pleše..

Drugač pa sm že gledala ja, kam bi se šla učit..
Sam..ka pa vem..težko se je spravt.. :)

nickyta
27.09.2007, 13:15
tole sm najdla..mal za pomoč
pa si poglejte korake različnih plesov, ne sam salse

http://www.bustamove.com/cgi-bin/scripts/post_link.pl?p=salsa&d=&b=756523081641

clea
27.09.2007, 19:38
Oj,
jst sem tud plesala včasih jazz balet v Kazini, pa me tud zmeri na vsake tolk cajta prime, da bi spet kej probala.
Ene dve leti nazaj sem se pol vpisala na trebušne plese:) , pa je blo kar fajn, ampak je blo samo dvakrat tedensko in ful drago(mislim, da je blo okrog 10 jurjev na mesec), tko da sem pol to nehala. Pa tud pri trebušnih plesih se nič ne prešvicaš:)
Drugač pa sem bolj za skupinske plese, ne v parih, čeprav salsa se mi kar uredu sliši. :approve:
drugač pa vsi ti tečaji kar nekaj stanejo, jst že za aerobiko plačujem 50 eurov na mesec, pa da bi pol še za plesni tečaj dala okol 50, je pa pol že mal težka.
Sploh je pa zdej že velik programov na aerobiki plesno obarvanih:) :)

nickyta
28.09.2007, 13:11
Ja Clea ampak sam obarvanih.. sej to je ok.. ampak, s tem se še ne naučiš plesat

Jest sm se zanč tko bebast počutla...sm šla na en rojstn dan, poln ljudi, plesišče v veliki garaži, muska naštimana ni da ni dobr.. Pa mi prjatlca reče.."veš tle so sami dobri plesalci, tko da računi da te povabijo na ples." Ups..pa ne mene, sploh pa ne taki k obvladajo. No, pa se je čist drugač plesat z nekom k zna..Še gre..
Sam to je blo pa hudo. Sej ne da čist nč ne znam, ampak tam sm mela pa občutek da nimam pojma. K bi prvič..

Temu je treba konc narest.

Kam si rekla da hodš na aerobiko?? Kako je?

clea
28.09.2007, 17:13
;) Ti napišem pod original temo