Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : žensko fintiranje

spartan
01.10.2007, 06:16
...naj Vas naslov ne zavede:clown:

Nagradno vprašanje: al mi lahko ženske mal razložite kaj to pomeni, da rabite čas.

A to pomeni, da je moški frey kot ptiček na veji in da ga lahko einfah serje z drugimi:shy:
...a je to žensko dovoljenje za :drunk::disco::sex:

lady_lucifer
01.10.2007, 06:17
ne. to pomeni "nisi se dost pokazal, se se bo treba trudit."

freya
01.10.2007, 06:46
...in da kjub temu dobiš še eno možnost ;)

spartan
01.10.2007, 07:48
hmmm.....delikatna zadeva ta čustva so.

klark
01.10.2007, 11:41
Jo.

Če ti ženska reče, da rabi čas, to lahko pomeni več stvari:
- al nima "jajc", da bi ti rekla adijo
- al pa je neodločna in rabi tvojo pomoč oz. sugestijo, da se lažje odloči.

To je moje mnenje.
:dontknow:

Katrin
01.10.2007, 16:00
Kadar jaz to recem, pomeni da mi daj mir. Ce mi bo pol zal, bom ze prisla sama k tebi...

spartan
01.10.2007, 17:43
...hmmm....no;

do sedaj imamo kar nekaj variant;

- moški se ni zadosti pokazal, treba se je trudit
- moški dobi še eno možnost
- ženska nima jajc, da bi rekla "adijo"
- ženska je neodločna in bi rada sugestijo
- ženska rabi mir pred gnjavažo
- moški se mora naročiti na revijo Cosmo
- ženska rabi čas ker "dobesedno rabi" čas
- če ženska rabi čas je brezveze, da moški gruntamo, ker tako ali tako ne bomo nikoli vedeli kaj to pomeni

See my point.....:clown:

Mowgli
01.10.2007, 17:55
"Počakaj, da izide Cosmo, da bom znala trendovsko preceniti dano situacijo in ne bom izpadla zastarelo."

V medčasu lahko, s pomočjo sorodne časopisne izdaje in na instant način, poskrbiš za svoje trebušnjake ali pa obupano posežeš po taki, ki se zna odločati in se upa zrelo in odgovorno obnašati do prijateljev ali partnerjev... :veryevil:

perutnina.press

Lencka
01.10.2007, 19:54
:nonono: Kaj pa, če to, kar reče, pomeni to, kar reče? A te možnosti ni? Da pač rabi čas?

Ali pa še ena, meni sicer najbolj logična, možnost - da jo vprašaš, kaj s tem misli? Ah ja, pozabila :clown: če bi ljudje tako funkcionirali, bi bili odnosi preenostavni. Ja, raje delajmo ankete in berimo revije. :clown:

Wanted
01.10.2007, 20:10
Ženskega "great minda" itak moški ne bomo nikol razumel, ker je scient fiction...

Lencka
01.10.2007, 20:20
In obratno. Saj - pa bohnedaj, da bi se vprašali, dajmo raje razglabljat in ugibat... Ker če bi komunicirali, bi mogoče kaj razjasnili, tako pa lahko povzročimo nesporazume :d

Mowgli
02.10.2007, 08:38
:nonono: Kaj pa, če to, kar reče, pomeni to, kar reče? A te možnosti ni? Da pač rabi čas?

Ali pa še ena, meni sicer najbolj logična, možnost - da jo vprašaš, kaj s tem misli? Ah ja, pozabila :clown: če bi ljudje tako funkcionirali, bi bili odnosi preenostavni. Ja, raje delajmo ankete in berimo revije. :clown:

Čas je relativen, vonj cipres pa preblizu... odločati se je treba, ne mencati... :angel:

Lencka
02.10.2007, 09:22
Počasi pa z užitkom :angel:

spartan
02.10.2007, 10:29
Ker tema postaja kontraproduktivna:rolleyes: in čutim veliko dozo samoironije:clown: v tem "še" dopoldanskem dnevu:), bi rad obrnil smer "dogajanja" na temi z naslednjim vprašanjem;

...iskreno....kaj bi vi naredili v takšni situaciji:shy:
oziroma kaj ste že naredili:shy:

Lencka
02.10.2007, 10:42
Spartan, ne vem, kaj je kontraproduktivnega, če ti pač iskreno povem, da se mi najpametnejše, da bi preprosto vprašal, kaj je s tem mislila, kako si ona to predstavlja... :)

spartan
02.10.2007, 11:56
Spartan, ne vem, kaj je kontraproduktivnega, če ti pač iskreno povem, da se mi najpametnejše, da bi preprosto vprašal, kaj je s tem mislila, kako si ona to predstavlja... :)

draga moja lenčika....pogovor je utopija

Lencka
02.10.2007, 12:11
poskušat uganit misli drugega pa vodi v nesporazume ;)

kadar je pogovor utopija, je najbolje vse samo utopiti :d

spartan
02.10.2007, 12:25
poskušat uganit misli drugega pa vodi v nesporazume ;)

saj ni misel....to je izrečeno;)

Lencka
02.10.2007, 12:37
Točno :) In ti sprašuješ, kaj to pomeni, kaj je s tem mišljeno, ali nekaj takega, ali pač? ;) O tem govorim.

spartan
02.10.2007, 13:33
Točno :) In ti sprašuješ, kaj to pomeni, kaj je s tem mišljeno, ali nekaj takega, ali pač? ;) O tem govorim.

hmmm....:clown:

Beseda je res lepa stvar....če nekdo reče, da gre kupit milo v trgovino, potem to pomeni, da gre kupit milo v trgovino. To ne pomeni, da gre plužit zasneženo cesto.

Jaz sem pa samo einfah vprašal lepo in enostavno, kaj pomeni, če ženska rabi čas, pa sem dobil odgovore;

-moški se ni zadosti pokazal, treba se je trudit
- moški dobi še eno možnost
- ženska nima jajc, da bi rekla "adijo"
- ženska je neodločna in bi rada sugestijo
- ženska rabi mir pred gnjavažo
- moški se mora naročiti na revijo Cosmo
- ženska rabi čas ker "dobesedno rabi" čas
- če ženska rabi čas je brezveze, da moški gruntamo, ker tako ali tako ne bomo nikoli vedeli kaj to pomeni

torej.....kako to:clown:;)

Marduk1
02.10.2007, 14:26
Kaj bi moški mogu poslušat žensko? Kaj pa če bi ženska poslušala moškega. To je že v naravi. :veryevil:

Mowgli
02.10.2007, 14:37
Spartan, ljube nama bralke še same ne vedo, čemu so tako "kompleksne" (to je verjetno družbeno-politično korekten termin za neodločne), kako naj odgovarjajo potem v imenu druge pripadnice, čeprav istega spola???

Za tvoj ljubi mir bi bilo verjetno bolje, da bežiš od ljudi, ki ne vedo, kaj hočejo, ker boš kratko potegnil ti. Po mojih izkušnjah (lastnih in znancev) se je je v 90% primerih "nekaj časa zase" spremenilo v "življenje brez tebe". Morda je skušala na svoj neroden način biti nekako "prizanesljiva" do tebe, ampak učinek je prav nasproten. A zdaj bo probavala, če te pogreša ali kaj v tem času? Nefer in nezrelo! No future...

.

Voti
02.10.2007, 16:03
Za tvoj ljubi mir bi bilo verjetno bolje, da bežiš od ljudi, ki ne vedo, kaj hočejo, ker boš kratko potegnil ti. Po mojih izkušnjah (lastnih in znancev) se je je v 90% primerih "nekaj časa zase" spremenilo v "življenje brez tebe". Morda je skušala na svoj neroden način biti nekako "prizanesljiva" do tebe, ampak učinek je prav nasproten. A zdaj bo probavala, če te pogreša ali kaj v tem času? Nefer in nezrelo! No future...
.

Spartan pa zraven tega da rabi cas je sigurno omenila tudi da mora razmislit:nonono:. Ce ja potem je ravno to kar je Mowgli napisal.

spartan
02.10.2007, 20:07
Spartan pa zraven tega da rabi cas je sigurno omenila tudi da mora razmislit:nonono:. Ce ja potem je ravno to kar je Mowgli napisal.

ni omenila da mora razmislit...

no...mislil sem, da bodo naše punce "tu gori" vedele kaj več.....pa so nekam tiho:shy:

sicer ne vem zakaj....ker presodil, kaj je najbolj primernega, bom le jaz:approve:
To pa seveda ne pomeni, da ne cenim Vaša mnenja:)

nattka
04.10.2007, 08:53
ni omenila da mora razmislit...

no...mislil sem, da bodo naše punce "tu gori" vedele kaj več.....pa so nekam tiho:shy:

sicer ne vem zakaj....ker presodil, kaj je najbolj primernega, bom le jaz:approve:
To pa seveda ne pomeni, da ne cenim Vaša mnenja:)

tkole si mislim ...

če je rekla "da rabi čas" potem lahko pomeni samo dvoje ... ali res ne želi ali ne zna povedati direktno, da pač ti nisi tisti ...
ali pa, da še sama ne ve kaj hoče ...

rabiš nasvet?
daj ji časa, kolikor ga rabi ... a ne sedi in ne čakaj nanjo ...

Voti
04.10.2007, 15:13
rabiš nasvet?
daj ji časa, kolikor ga rabi ... a ne sedi in ne čakaj nanjo ...:2thumbs:

sedaj je ona na potezi
in kot pravi nattka ne cakaj nanjo predolgo

sicer kot si sam ze enkrat omenil, da se moras sam odlociti neglede na mnenja oz. nasvete tu na forumo
in upam, da bo ta odlocitev pravilna :2thumbs:

lp

xena
04.10.2007, 16:17
če rabi čas... to bi lahko tudi pomenilo, da je ona ŽE zatrapana v drugega tipa, vendar ne ve, kaj on čuti do nje..
TI, ki naj bi čakal, pa si le moški v skrajni sili..

Kaj pa VI moški (da obrnem malce temo !!) ko vi ženskam pravite, da rabite čas.. kaj za moške TO pomeni?

Marduk1
04.10.2007, 17:04
če rabi čas... to bi lahko tudi pomenilo, da je ona ŽE zatrapana v drugega tipa, vendar ne ve, kaj on čuti do nje..

Kaj pa VI moški (da obrnem malce temo !!) ko vi ženskam pravite, da rabite čas.. kaj za moške TO pomeni?

Za moške to pomeni da rabimo čas zase in pika. Radi bi sami spili svoj per, gledal kak šport v miru brez žensk za vsaj 5 minut.

Mowgli
05.10.2007, 08:40

Da dej gmah, da se konča TV prenos (česarkoli že), da ta tretji pir v miru spijem s prijatelji ali da še en teden počivam. V vsakem drugačnem kontekstu besedna zveza "rabim malo časa" ne obstaja pri moških. :veryevil:

spartan
05.10.2007, 09:17

....še nikol nisem slišal kaj takšnega da moški rabi čas:confused:

spartan
05.10.2007, 09:19

če bi pa to blo, pa naj gre....se sploh ne bi sekiral.

En problem manj v lajfu na grbi:clown::d

nattka
05.10.2007, 22:45
spartan, ko me že lih vlečeš za jezik ...

ko človek ljubi, točno ve da to TO ... ne rabi časa in podobne navlake v stilu: malo pejva narazen, da razmisliva kaj čutiva in podobno sranje holivudskega žanra ...
ko ljubim, želim to osebo stalno ob sebi ... si izkazovati nežnosti ... razpravljati o mogočih in nemogočih temah ... ni pomebno o čem klepetava, le da je blizu ...
zato ne razumem žensk, ki na ljubezen odgovarjajo, da rabijo čas ...

take niso vredne tvojega časa, verjemi ...

Andreea
06.10.2007, 06:42
ko ljubim, želim to osebo stalno ob sebi ... si izkazovati nežnosti ... razpravljati o mogočih in nemogočih temah ... ni pomebno o čem klepetava, le da je blizu ...

to zame ni ljubezen, ampak dušenje.

xena
08.10.2007, 18:19
nattka..

lepo napisano... res je, če ti je nekdo všeč...Ne rečeš, da rabiš čas..

Onejash
11.10.2007, 12:00
Ce ona nardi pavzo to pomeni da ti lahko delas kar ces IMO

Mowgli
11.10.2007, 14:18
to zame ni ljubezen, ampak dušenje.

japajade

Andreea
11.10.2007, 15:40
ja pa ja...

bit z nekom stalno skupaj in govorit kar nekaj, samo zato, da govoriš? To je meni BV.
:nonono: čas se izrablja produktivno, če ne je bolš, da počneš kaj drugega, kot gledat v 3 dni...

silence
11.10.2007, 16:18
Andreea - ce si z nekom, ki ga mas rad, ti trenutki tisine niso mucni in je blebetanje u prazno nepotrebno. Po drugi strani sta se pa sposobna tudi dlje casa samo povovarjat - o vsem, tud o bedarijah, ki ti tisti trenutek padejo na panet - to v bistvu niso bedarije ali pa brezpotebno govorenje, je samo sproscenost. Bistvo vsega je samo to, da si zelis biti z nijm/njo.
Pa upam, da gdaj to izkusis. :)

Spartan - mal casa, pa pomeni samo mal casa - pocasi pa je. Lohk pa da sem samo jest iz une tapocasne vrste, una, ki ti je to rekla pa ni. :dontknow:

Andreea
11.10.2007, 21:48
ko ljubim, želim to osebo stalno ob sebi ...
silence, ljubiti ne pomeni tega, da hočeš z nekom biti 24/7 :nonono: to je lahko kvečjemu obsedenost (in verjamem, da gornji quote ni bil tako skrajn mišljen, kot zveni)
če imaš nekoga rad, mu boš dovolil tudi čas zase, partner ne more biti tvoj siamski dvojček, ampak je individualna oseba s svojo družbo, s katero si želi preživljati prosti čas, všasih tudi brez tebe. Z redkimi izjemami (ki jih sama smatram za čudne), ki so ob koncu zveze povsem izgubljeni, ker so izgubili kontakt z vsemi svojimi prijatelji in znanci "od prej".
ni pomebno o čem klepetava, le da je blizu...
Z drugim delom se lahko pogojno strinjam, s prvim pa nikakor ne. Nepomembno govorjenje "v 3 dni" je menda tipična ženska lastnost - ampak moja ni bila nikoli. Govorim, ko imam kaj za povedat.

silence
12.10.2007, 08:08
Andeea, jest nisem rekla, da to pomeni, da mores bit skupi 24/7 in tudi nisem rekla, da se mores ti (on) svoji druzbi odpovedat. :nonono:

Dej, ce tkole rezes, nej se vsaj vidi komu si kaj izrezala!

Mowgli
12.10.2007, 08:51
Andrea, če dva čutita potrebo medsebojno bližino, oz. če te neustavljivo vleče k njemu (ponavadi so to prvi simptomi ljubezni), to pačše ni dušenje. Le kemijski proces :d Očitno te kemija ni še nikoli tako zmešala. Škoda!

Ampak to še vedno ne pomeni, da morata 24-7 čepeti skupaj in se le gledati (vraga, meni še toliko drugih stvari na pamet pade, ki bi jih počel z ljubo mi osebo). Dušenje postane takrat, ko je to želja le enega, drugemu se pa upira. Ampak ni bilo govora o tem.

Andreea
12.10.2007, 09:49
Andeea, jest nisem rekla, da to pomeni, da mores bit skupi 24/7 in tudi nisem rekla, da se mores ti (on) svoji druzbi odpovedat. :nonono:

Dej, ce tkole rezes, nej se vsaj vidi komu si kaj izrezala!
Se opravičujem, moji komentarji so bli že od začetka na en post, pa sem mislila, da bo komu uspelo najt original dva posta višje.

Zame stalno pomeni 24/7. in nobenga ne poznam, ki bi to uspel prenašat v nedogled - prve 2 meseca, ko si brezglavo zatrapan to gre, potem pa ne.

nattka
12.10.2007, 09:54
Se opravičujem, moji komentarji so bli že od začetka na en post, pa sem mislila, da bo komu uspelo najt original dva posta višje.

Zame stalno pomeni 24/7. in nobenga ne poznam, ki bi to uspel prenašat v nedogled - prve 2 meseca, ko si brezglavo zatrapan to gre, potem pa ne.

potem si že v štartu narobe razumela ...

sicer pa je bila moja replika na vprašanje kaj pomeni malo časa ... sama menim, da si z nekom želiš biti ali pa ne ...
nekaj vmes pač ni ljubezen ...

Andreea
12.10.2007, 10:19
Mogoče ta vedno drži zate, za vse pa zagotovo ne. Sama rabim enkrat na let mir za kak teden, ko niti svojega dragega ne spustim blizu. Nisem nikoli rekla, da "rabim čas", ampak naj me prosim en teden pusti na miru. Praktično je pa to ista stvar. Ne odgovorjam na telefone in maile - me pač NI. To ne pomeni, da ga nimam rada, ampak samo, da rabim bit sama s sabo, da lahko predelam stvari, ki so se mi "nabrale". Ker nima smisla, da morim in tečnarim vsem okrog sebe s takimi problemi (pa jamranje še pomagalo ne bi nič).

nattka
12.10.2007, 10:25
Mogoče ta vedno drži zate, za vse pa zagotovo ne. Sama rabim enkrat na let mir za kak teden, ko niti svojega dragega ne spustim blizu. Nisem nikoli rekla, da "rabim čas", ampak naj me prosim en teden pusti na miru. Praktično je pa to ista stvar. Ne odgovorjam na telefone in maile - me pač NI. To ne pomeni, da ga nimam rada, ampak samo, da rabim bit sama s sabo, da lahko predelam stvari, ki so se mi "nabrale". Ker nima smisla, da morim in tečnarim vsem okrog sebe s takimi problemi (pa jamranje še pomagalo ne bi nič).

no no ... pomiri se deklica in zajami sapo ...

prvič ... spartan piše o deklici, ki se ne more odločiti, ali bi hodila z njim ali ne ... to je drugače, kot če si že 15 let skupaj ...

za ostalo se pa strinjam ... viseti na partnerju in mu ne pustiti dihati, tudi ni ljubezen ...
a je treba vendarle najprej dojeti point teme, potem pa nanjo odgovarjati ...

poznam pa polno punc, ki so skulirane in ne odgovarjajo na telefone po cel teden ... potem gremo pa na drink pa brskajo po fantovem telefonu in imajo po eni uri surlo do sarajeva ...

Mowgli
12.10.2007, 10:29
Hehe, nattka se pa huduje. Tile forumi so super, ko besede izzvenijo vsakemu drugače. Andrea najbrž svojega "časa zase" ne opravičuje z "rabim čas za premislek", zato ta tema krepko zavija s poti (Kot vse, ne? :d), ker moramo pač vsi nekaj napisati.

nattka
12.10.2007, 10:31
Hehe, nattka se pa huduje. Tile forumi so super, ko besede izzvenijo vsakemu drugače. Andrea najbrž svojega "časa zase" ne opravičuje z "rabim čas za premislek", zato ta tema krepko zavija s poti (Kot vse, ne? :d), ker moramo pač vsi nekaj napisati.

eh mouglič, kje so cajti, ko je človek lahko sproščeno reku ljubimcu: včeri je blo super, a si dones tud sam doma ...:blush:
pa nattka se nič ne hoduje ... sem že mimo PMS za ta mesec ...:d

Mowgli
12.10.2007, 10:53
Trenutno so "ta beli" modni, vse rdeče je treba pregnat!

Andreea
12.10.2007, 11:57
no no ... pomiri se deklica in zajami sapo ...
ljubica, js sm čisto mirna :rolling:

prvič ... spartan piše o deklici, ki se ne more odločiti, ali bi hodila z njim ali ne ... to je drugače, kot če si že 15 let skupaj ...
z mojim (še :veryevil: ) nisva 15 let skupaj...
kot drugo - js nisem preveč dobra v branju misli in sem iz njegovih postov lahko razbrala le, da sprašuje, kaj to pomeni, ko ženske pravijo, da rabijo čas. To, da se kera ne more odločit, a bi hodila z njim, mi je pa ušlo...

poznam pa polno punc, ki so skulirane in ne odgovarjajo na telefone po cel teden ... potem gremo pa na drink pa brskajo po fantovem telefonu in imajo po eni uri surlo do sarajeva ...
a temu se reče "skulirane"? :rolling:

freya
12.10.2007, 12:17
Trenutno so "ta beli" modni, vse rdeče je treba pregnat!

sve se vrača, sve se plača....samo cena bo tokrat zelo visoka
:rolling:

sicer bi se pa spartan lahko kaj oglasil ;)

nattka
29.10.2007, 19:30
sicer bi se pa spartan lahko kaj oglasil ;)

on ponavadi vrže kost ... pa utihne za nekaj tednov ... pol pa spet kaj ubitačnega vpraša ...

pa nisem prepričana, če ga še vedno za eno in isto bejbo zanima ali nabaše na zmeri enake ...;)

KissMe
29.10.2007, 20:21
Al pa "mi" že tok neki tja v en dan bluzimo, d ni več relevantno za njega;)

Knez
29.10.2007, 22:06
"Rabim čas..." pomeni, da te je na najbolj eleganten možen način odje...

nattka
30.10.2007, 14:59
"Rabim čas..." pomeni, da te je na najbolj eleganten možen način odje...

vzel si mi besede z jezika ...

Collibrry
18.01.2013, 13:10
Imam praktično izkušnjo, ki se ujema s to temo. Tri leta sva živela skupaj. Ona je šla v drugo službo, kjer ima toliko dela, da prihaja domov vsa napeta in tečna. Nek večer mi pove, da ona tega enostavno več ne zdrži. Pove mi, da enostavno potrebuje odmor in da se mora spravit k sebi. Jaz se izselim in ona mi pravi, da naj nikar ne hitim s pakiranjem mojih stvari in da naj ne spreminjam naslova. V isti sapi mi pove, da trenutno noče bit z nobenim češ, da se mora psiho-fizično spravit k sebi. Rekel sem ji, da si kar naj uredi življenje in ji želim vso srečo in da je ne bom klical. Ob tem mi je rekla, da vseeno lahko kaj pokličem. Na mail sem ji samo napisal pisemce, v katerem sem samo izrazil strinjanje z njeno potezo in ji zaželel vso srečo. Ona mi odpiše, da mi bo odgovorila, ko bo imela dovolj moči češ, da trenutno ni v stanju trezno razmišljat.

Tudi jaz se sprašujem, zakaj ni jasno povedala, da je konec. Poznam jo kot zelo odločno žensko ki vedno pove, kaj misli.

Kaj menite, da bi to v tem primeru pomenilo? Jaz sem sicer naredil pri sebi konec, malo pa bom v dilemi, če mi čez čas ponudi prijateljstvo, kar se čisto zna zgodit.