Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Plačanci

DrOnyx
05.10.2007, 09:19
Ker sem bil januarja 2007 pregnan na (biši) blog iz foruma, imam še eno vprašanje za tole bivšo druščino. Po spletu se bere o tem, da so tudi razni moderatorji na Siolovoem forumu itak dejansko plačanci, torej delajo to poklicno zato, da forumi živijo in privlačijo obisk. Morda študentje na napotnico?

ET TU, GOODY? :veryevil: :nonono:

iri
05.10.2007, 10:36
zakaj pa administratorka foruma ne bi smela biti plačana za svoje delo?

DrOnyx
05.10.2007, 11:07
zakaj pa administratorka foruma ne bi smela biti plačana za svoje delo?

Samo da vem, da me ni iz foruma pregnal kar nek volonter, ampak gre za profesionalca. :2thumbs:

freya
05.10.2007, 11:47
pa ne še tukaj zdrahe delat dronyx
:d

DrOnyx
05.10.2007, 11:56
pa ne še tukaj zdrahe delat dronyx
:d

Jaz samo prosim, če me lahko kdo malo moderira... Do tega sem kot uporabnik storitve upam upravičen...:rolling:

yamamoto
06.10.2007, 07:43
Ker sem bil januarja 2007 pregnan na (biši) blog iz foruma, imam še eno vprašanje za tole bivšo druščino. Po spletu se bere o tem, da so tudi razni moderatorji na Siolovoem forumu itak dejansko plačanci, torej delajo to poklicno zato, da forumi živijo in privlačijo obisk. Morda študentje na napotnico?

ET TU, GOODY? :veryevil: :nonono:

Saj moderatorji ne delajo nič takega, da bi privlačili obisk, pa tudi škodijo ne. :)
Tisti, ki lahko škodijo, pa so svoje delo že temeljito opravili. :veryevil:

DrOnyx
06.10.2007, 14:49
Saj moderatorji ne delajo nič takega, da bi privlačili obisk, pa tudi škodijo ne. :)
Tisti, ki lahko škodijo, pa so svoje delo že temeljito opravili. :veryevil:

To se pa ne bi strinjal. Recimo zame vrhunsko izvedeno (za forum jasno) je bilo pokrivanje Big botherja in interracial intermezzo z Filipincem. To je bilo vredno uspešnosti. :2thumbs:

Glede škode pa ne vem kaj misliš...:dontknow:

Goody
08.10.2007, 09:26
kdo naj bi te pa preganjal s foruma, prvič slišim. Sem pa slišala za bloge in sem šokirana.

moderatorji ne delamo na obisku, moderatorji bolj delamo na prijaznosti foruma ;)

forumi živijo zaradi obiskovalcev ne pa moderatorjev, če bi bilo obratno bi blo čudno.

zdej pa čakam dr., natančno obrazložitev tvojih težav, :shy:

vsak, ki hodi v službo mora biti plačan za svoje delo, tudi, če dela samo forume, samo take zaposlitve ni. forumi so le del službenih zadolžitev, tko.

p.s jaz sem ti predlagala blog zato, da bodo tvojio teksti bolj brani kot tukaj na forumu, k se potem zgubijo med drugimi temami ... ;)

zverina
08.10.2007, 11:11
:shy: tak na hitr....kolk pa modiji približno zaslužijo?:shy: ..in al so nedeljske ure bolj plačane?:shy:

DrOnyx
08.10.2007, 12:56
zdej pa čakam dr., natančno obrazložitev tvojih težav, :shy:

Ja, :shy: , ko ima človek pred imenom dr., postanejo enostavne zadeve komplicirane. To je pač breme, ki ga doktorski naziv nosi s seboj. Obrazložiti moje težave je pa na kratko težko. Pa niti ni direktno povezano z forumi, se pa nekatere stvari tu lepo vidi. Namreč, goody, moja najljubša moderatorka :shy: :blush: , dr. Onyx ni bil izbran za hišnega blogerja, čeprav imam za odplačat goro kreditov. Če ti palstično problem opišem, gre zadeva takole:

Predstavljaj si, da izbirate na forumu najboljšega forumaša. Vašo najboljšo stranko. Ampak izbrati pa se pustijo še goody, tunina, paganini, iri, fraye, lojzka, nina ..., ker so pač precej aktivni in lepo pišejo. Samo dr. Onyx ima IQ izmerjen 109, neurado pa so nekatera testiranja pokazala tudi fenomenalnih 125. Skratka Onyx je brihten dečko, ki je v bistvu ženska in se z rezultatom ne more sprijazniti. In goody, takole med dekleti, meni zares sploh ne gre v bistvu za denar. Rada bi bila Hišna blogerka zraven Jonasa, ki ga imam full rada. :blush:

freya
09.10.2007, 14:00
freya nima nič s siolom in blogosfero ;)

Mowgli
09.10.2007, 14:32
Eh, naj imajo deca za slatkiše, jaz bom pa tudi preživel, ko mi sem in tja kaj pobrišejo. Ponavadi itak kaj najbolj brezveznega...

Paganini
09.10.2007, 17:43
Ja, :shy: , ko ima človek pred imenom dr., postanejo enostavne zadeve komplicirane. To je pač breme, ki ga doktorski naziv nosi s seboj. Obrazložiti moje težave je pa na kratko težko. Pa niti ni direktno povezano z forumi, se pa nekatere stvari tu lepo vidi. Namreč, goody, moja najljubša moderatorka :shy: :blush: , dr. Onyx ni bil izbran za hišnega blogerja, čeprav imam za odplačat goro kreditov. Če ti palstično problem opišem, gre zadeva takole:

Predstavljaj si, da izbirate na forumu najboljšega forumaša. Vašo najboljšo stranko. Ampak izbrati pa se pustijo še goody, tunina, paganini, iri, fraye, lojzka, nina ..., ker so pač precej aktivni in lepo pišejo. Samo dr. Onyx ima IQ izmerjen 109, neurado pa so nekatera testiranja pokazala tudi fenomenalnih 125. Skratka Onyx je brihten dečko, ki je v bistvu ženska in se z rezultatom ne more sprijazniti. In goody, takole med dekleti, meni zares sploh ne gre v bistvu za denar. Rada bi bila Hišna blogerka zraven Jonasa, ki ga imam full rada. :blush:
hvala za uvrstitev v ''najboljšo stranko'' :2thumbs:

glede bloganja pa skromno mislim, da se okoli tega dela prevelik cirkus. včasih, ko imam ravno 5 minut viška, me takorekoč srat zagrabi, kakšne klatijo v svojih blogih. siol blog ni nobena izjema. upam si trditi, da je pisarjenje nekaterih ''umetnikov'' prava slika njihovega čudnega pogleda na ''našo stran'' :veryevil:

bedno :veryevil: :veryevil:

po drugi strani, pa nekaj redkih izjem prijetno preseneča, pa naj pišejo o čemerkoli :2thumbs: :2thumbs:

DrOnyx
09.10.2007, 18:47
hvala za uvrstitev v ''najboljšo stranko'' :2thumbs:

glede bloganja pa skromno mislim, da se okoli tega dela prevelik cirkus. včasih, ko imam ravno 5 minut viška, me takorekoč srat zagrabi, kakšne klatijo v svojih blogih. siol blog ni nobena izjema. upam si trditi, da je pisarjenje nekaterih ''umetnikov'' prava slika njihovega čudnega pogleda na ''našo stran'' :veryevil:

Ja, blogi so eno najboljših odvajal. Večina poseka Donat. :rolling:

Goody
11.10.2007, 12:58

sem že izvedla, napišem rajši OS.
Zverina, to ni korektno, da se govori koliko so ljudje plačani. So tukaj zaposleni kot študenti in so plačani na uro, poleg novic, kakšen pomoderira tudi forum. Tko, da posebaj samo za moderiranje niso plačani.

monster
13.10.2007, 22:25
cenzura cenzura ... ;) lepo. v temi o pripombah in komentarjih brišete pripombe in komentarje. res lepo. yamamoto in moja malenkost sva samo malo pokomentirala in poka!

Aldebaran
13.10.2007, 22:30
Izvleček iz pravil foruma:
pripombe na brisanje objav in moderiranje foruma se ne rešujejo na forumu in bodo brez debate takoj izbrisane, ker se take zadeve lahko rešuje le preko zasebnih sporočil (ZS) z moderatorji ali admini.

Gric
14.10.2007, 21:27
Ja, :shy: , ko ima človek pred imenom dr., postanejo enostavne zadeve komplicirane. To je pač breme, ki ga doktorski naziv nosi s seboj. Obrazložiti moje težave je pa na kratko težko.

ROFL
še nekdo, ki živi, da jo vikajo :)

Lios
15.10.2007, 08:40
Saj jih je sam še ene deset tukaj, še tistih se znebijo, potem bojo pa res plačani za nič delat!

Goody
15.10.2007, 12:48
tale tema se navezuje na bloge, ne na forume, da ne bo kdo narobe razumel.

in na forumu veljejo še vedno ista pravila ... ;)

yamamoto
15.10.2007, 19:00
Potem je pa nekdo zašel. Naslov foruma je: Pripombe in komentarji na forume ... :blush: