Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Halo 3

chaser
13.10.2007, 14:17
No, da se kot en 'ne preveč Halo fan' (zaenkrat namreč še nimam nicka MasterChief, pa tudi njegove okrasne čelade mi (še :))ne visijo s stropa) mal razpišem o temu popkulturnem fenomenu - zadnjem delu ene najuspešnejših sag v igričarskem svetu ever. Prva stvar, ki malenkost zbode v oči je to, da je upravičenost številke 3 za naslovom nemalo vprašljiva. Zakaj? Na prvi pogled zadeva površinsko deluje, kot da sploh ni bila deležna kakšnega pretiranega napredka. Kar je delno res, a v primerjavi z izvirnikom je tretji del Hejlota mnogo bolj napet, izzivalen in razgiban. Če si je bilo v originalu moč zagotoviti okoli slab ducat puškic, jih je ene toliko tu možno pobrati že v prvem levelu. In te so naravnost fantastične, saj nezemeljska rasa ni nič zapostavljena, temveč ime primerne alternative 'človeškim'orožjem. Dvomi se utegnejo pojavljati pri videzu, ki je mestoma tak kot da bi človek gledal en ultra spektakularen Hollywoodski sci-fi akcioner, ponekod pa ne privabi nasmeha na obraz, saj igralec dobi občutek, kot da se ponovno šeta skozi originalni Hejlo. Pa nič zato, stopnje in sama akcija je bolj razgibana, pestra in drznejša, ki prijetno menja tempo iz norih bližnjih spopadov, do umirjenih voženj z vozili. Teh je sedaj tudi veliko, tako alienskih kot tistih izdelanih s strani človeštva. O soundtracku ni vredno izgubljati besed, ker je dejansko eden najboljših ever. Konkurenca mu je lahko le kakšen Riddick, pa morda malce manj Biološki pretres. Toliko o singleplayerju, mpja nimam možnosti testirat, dokler XB-ja ne priklopim na splet, čeprav je nalinijski način bojda tisti, v katerem Halo zasveti v pravi luči. Skratka četudi je kdo izvirnik jemal kot nujno zlo, je tole neverjetno zabavna zadevščina, ki te dobesedno priklene pred TV in zna spretno kombinirat brezglavo akcijo s kratkimi raziskovalnimi podvigi.

http://a248.e.akamai.net/f/248/5462/2h/images.gamezone.com/screens/27/6/39/s27639_360_36.jpg

IceY
15.10.2007, 13:45
Prvi del haloja sem preigral veliko ampak mi nikoli ni tok potegnil, da bi rekel, da je zelo dobra igra! :D

Blednik
15.10.2007, 17:34
Jst sem tudi preigral prvi del (Halo 1). Drugače bi želel preigrati še ostala dva dela, ki pa žal nikoli nista prišla na računalnike (PC).

Zorcman
17.10.2007, 09:37
2 je pršla na visto

chaser
20.10.2007, 10:06
2 je pršla na visto
In po zaslugi crackarjev kmalu zatem še na XP-je. ;)

Trian
21.10.2007, 09:46
Singleplayer je sicer pri seriji Halo dober, ampak igra zasije šele v multiplayer načinu. Sicer je pa tako pri bolj kot ne vseh igrah.

chaser
27.10.2007, 10:22
Da, a bodimo iskreni, solidnih multiplayer nažigačin primankuje. Sploh takih, ki bi imele mp boljši kot singleplayer.