Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Msn-spaces.. pomoč

Teja_
17.10.2007, 18:56
Oj.moj problem je sledeč.
msn spaces imam že dolgo časa.nampreč zadnje dni pa me samo nekaj za***ava...:S

imela sem slike gor..potem pa je začelo vse štekat. kazalo mi je da imam 2 sliki isti..itd. imela sem 2 mapi...ampak mi vedno drugač kaže...včasih kaže npr. 23 slik...drugič 30..vglavnem čist se mu je zmešalo..
zdaj sem se odločila da zbrišem vse mape ki jih imam...ampak še vedno ko se prijavim v spaces kaže da mape obstajajo...ko grem pod fotografije...dodaj albun pa piše..da nimam nobenega albuna...oz. nobenih slik...
ko hočem dodat albun pa mi napiše..da moje strani ne najde.. skoz mi meče ven modro belo stran...strani trenutno ni na voljo..ali da je ne najde(moje) pa javi neko napako z inetrnet explorerom.. tak mal kvadratek se pokaže....uglavnem..niti nastavitev ne morm spremenit...ker..mi reče da ni na voljo..:nonono:

mi lahko povete kaj bi bilo? kaj naj naredim? drugim dela use normalno
lp

zeriX
17.10.2007, 21:03
Najlažje ugotoviš če je na tvoji strani kaj narobe je tako da ustvariš nov račun, samo za test. Stane te itak nič ne. In če na novem računu dela vse ok pišeš na support. Če pa ni pa bomo naprej iskali kaj je narobe na tvoji strani ;)

mckeky
17.10.2007, 22:13
Najlažje ugotoviš če je na tvoji strani kaj narobe je tako da ustvariš nov račun, samo za test. Stane te itak nič ne. In če na novem računu dela vse ok pišeš na support. Če pa ni pa bomo naprej iskali kaj je narobe na tvoji strani ;)

kolikor sem zasledil se pojavlja tudi phising stran od za myspace... ce si opazila pod svojimi komentarji kaksen youtube video (z zenskimi prsi) je bila le navidezna slika, ki pa te je popeljala do lazne myspace strani, kjer zopet zahteva geslo...predvidevam, da posiljatelj komentarja prejme geslo, ki ga vpises,....

torej ce se ti je zgodilo kaj podobnega je velika moznost, da ima nekdo geslo in se igra z tvojim accjem,...

p.s.: poskusi pa zbrisat se piskotke,zgodovino oz. cache svojega brskalnika...vcasih pomaga,.......

Teja_
18.10.2007, 09:54
Žal stran Prostori trenutno ni na voljo.
Ponovno poskusite z zahtevo ali – če se težava nadaljuje – si oglejte pomoč, kjer boste našli dodatne namige za odpravljanje težav.

to mi vedno napiše...ko hočem shranit iz. spremenit nastavitve..

Žal ne moremo najti strani, ki jo iščete
Preverite spletni naslov ali – če se težava nadaljuje – si oglejte pomoč, kjer boste našli dodatne namige za odpravljanje težav
to pa ko hočem it v fotografije.pa novi albun...:nonono:

pa sm šla tja pod pomoč gledat...sam nič ne piše:(

Teja_
18.10.2007, 10:10
sem probala...pod drugim msn naslovom....pa dela..:S

zakaj pa meni ne?:(

mckeky
18.10.2007, 11:02
sem probala...pod drugim msn naslovom....pa dela..:S

zakaj pa meni ne?:(

eh..js sn ga itak kiksno... nisn vredo pogledo,... sn mislo da govoris o MYspace ti pa pravis o MSNspace :)
Ja naredi to kar sn reko drugac...zbriši zgodovino,piskotke,chache brskalnika, pa bo vrjetno delalo......

Teja_
18.10.2007, 11:25
nene nisi...govorim o msn spaces :) da mi ne gre...