Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ljubaf na prvi pogled ali na deseti....

spartan
23.10.2007, 10:07
ali pa na letni pogled:clown:

No..šalo na stran; koliko časa ste rabili, da ste se "zatreskali" v svojega partnerja. Malo...dolgo...takoj :shy:

silence
23.10.2007, 10:09
Pri men to traja celo vecnost. :d:d

spartan
23.10.2007, 10:11
Pri men to traja celo vecnost. :d:d

a ni to že mal tečno vse skupaj če preveč čakaš.....kot da bi poslušal onega...James Blunt; You're Beautiful:d

silence
23.10.2007, 10:16
OMG::rolling: :nonono: :dead:

Sej ne cakas, samo traja. Ce povem drugac, jest se zalubm u cloveka, ne samo u to kuko zgleda. :dontknow: A ni bil ubitacno uno, da z nekom koncas, pol si pa cez dva dni ze na frisen, na smrt zalublen :o Men to ne gre.

zverina
23.10.2007, 10:29

Sej ne cakas, samo traja. Ce povem drugac, jest se zalubm u cloveka, ne samo u to kuko zgleda. :dontknow: A ni bil ubitacno uno, da z nekom koncas, pol si pa cez dva dni ze na frisen, na smrt zalublen :o Men to ne gre.

seveda gre, da si po 2-3 dneh na smrt zaljubljen....samo sex mora štimat.:blush:

spartan
23.10.2007, 10:42

....počasi počasi:clown:...ne tako hitro sklepati:d

Kaj se ženske ne naveličate, če je vedno ena in ista pesem na sporedu...:?:

lady_lucifer
23.10.2007, 10:44
taprvic, k sm ga vidla..tko od dalec, k ga sploh nism poznala...sm si rekla "matr, kok dobr tip!"...pol je slo pa zelo hitr...nimam casa cakat in meckat :d:d

silence
23.10.2007, 10:50
....počasi počasi:clown:...ne tako hitro sklepati:d

Kaj se ženske ne naveličate, če je vedno ena in ista pesem na sporedu...:?:Ne stekam vprasanja... Kuko ena in ista pesem na sporedu? To lohk rata pol po ne vem kolkih letih skupnga zivljenja.:d:angel:

spartan
23.10.2007, 14:40
Ne stekam vprasanja... Kuko ena in ista pesem na sporedu? To lohk rata pol po ne vem kolkih letih skupnga zivljenja.:d:angel:

prišel sem do zaključka......mislim da ženskam malo drugače "dogaja" kot pobom:clown:;)

No...da nadaljujemo temo:shy:

lana
23.10.2007, 14:41
jaz sm rekla: tale bi lahk biu pa moj mož ;)... in je!

KissMe
25.10.2007, 18:52
Jah... js se zatreskam hitr, da se zaljubm pa kr neki časa traja.

Lencka
25.10.2007, 22:22
Hehe... zatreskat se, zaljubit, pa zaljubljenost in ljubezen, pa privlačnost in ljubezen, pa... še žbrkljbljb kar je teh definicij. In kar je najbolj zanimivo - vsakdo ima svojo definicijo in razmejevanje. "Privlači me takoj, zaljubim se pa čez čas." "Takoj se zaljubim, ampak da jo ljubim, ji pa ful dolgo ne rečem, ker to je pa nekaj močnejšega in resnega." "Jaz se takoj zaljubim, močno ljubim (in ko grem narazen, naslednji dan že močno ljubim drugega)." Zveni kaj znano? Ja, mislim, da si vsak po svoje razlagamo, in da je o tem težko govoriti, ker vsak po svoje dojemamo razvoj dogodkov in čustev, ki jih gojimo do nekoga. Čisto tako... ker meni recimo zapis tik nad mojim niti slučajno ni jasen, predvidevam pa, da KissMe je ;)

Jaz? Privlačnost lahko začutim takoj. Zaljubljam se pa vsak dan, dokler ni štorija končana :d :d :d Ker pa se zaljubim v celega človeka, se ne morem zaljubiti prvi trenutek. Zaljubljam se s spoznavanjem...

KissMe
26.10.2007, 14:44
Če te zanima :) :

"Ztreskat se" men pomeni, da te pač nekdo privlači, ti je všeč, zaljubljenost je pa že mal globja, vsaj pr men je tko ;)

La-di-da
30.10.2007, 18:26
jaz sm rekla: tale bi lahk biu pa moj mož ;)... in je!

Dio mio maš ti srečo. Ko sem to jst za enga rekla, je pobegnil daleč stran.:dontknow:

Pozzo
29.12.2007, 12:11
Po prvem preživetem večeru (kjer sva se spoznala in ga preživela praktično skoraj ves čas drug ob drugem, čeprav se je okrog dogajala huda žurka) je nisem več mogu pozabit. In ker vem, da se hitro zatreskam sem si vzel skoraj mesec dni, ne da bi se videla, da vidim, če me bo minilo - pa me ni. Torej verjetno je odgovor na prvi pogled.

Babi2
29.12.2007, 12:53
Zaljubljenost na prvi pogled, ljubezen po nešteto pogledih.:)

andreaaaaa
01.01.2008, 13:47
ali pa na letni pogled:clown:

No..šalo na stran; koliko časa ste rabili, da ste se "zatreskali" v svojega partnerja. Malo...dolgo...takoj :shy:

kakorkoli :P

tu maš hec, zaljubljenost je lahko v različnih stadijih
definitivno ne obstaja ljubezen na prvi pogled, to so samo ameriški filmi!!
lahk se zatreskaš, tipček oz tipica je fantastična nikakor pa ne moreš govoriti o neki ljubezni, ni šans:p;)

Tanatie
05.01.2008, 09:41
morm priznat da se znam takoj ful prevec zaljubit, kar me tepe ker ponavadi to pri drugih traja malo dlje...ampak sem ponosen na to da zelo redko rabim vec kot minuto da precenim cloveka, ceprov se to mogoce slis mal bedno, ampak me do zdej se ni pustilo na cedilu...

Luccka
05.01.2008, 15:48
...zalubt se na prvi pogled je čist možno, sploh, če maš priliko še isti večer mal poklepetat z njim... tolk, da preveriš, če je tvoja puščica prov ustrelila:d sam, vraga, ne tipu koj padt v objem, naj se mal matra:p