Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : njej sem simpatičen...

samarjan
23.10.2007, 10:10
Živijo,
Sem nov na forumu - rabim pomoč:
Nekaj let nisem imel dekleta, torej imel sem pavzo. Potoval in študiral sem v
tujini, čas pa je samo tekel in nisem iskal priložnosti da bi katero spoznal,
osvojil.
Toda to soboto ko sem po dolgem času šel ven s kolegi povabil eno luštno na
drink.
Pogovor je stekel,ampak ustavilo se mi je ko nisem vedel kaj vse skupaj pomeni.
Dekle je mlajša od mene – to je razvidno tudi iz načina pogovora, obnašanja.
Samo na koncu mi je preden je odšla domov rekla, da sem simpatičen,prijeten
fant…jaz pa nisem vedel kaj naj ji rečem nazaj na vse to. Nasmehnil sem se.
Tuhtam že dva dni kaj to pomeni - simpatičen...???
Očitno da sem malo staromoden(hehee 40 let)…ali sem ji všeč ali se me je hotela
na lep način spokat. Mi je pa vzela cifro…
:dontknow:

samarjan
23.10.2007, 10:32
Ona ima 25/26.
Ma je vsen, mene zanima kaj to pomeni...

zverina
23.10.2007, 10:35
kak to misliš, da ti je vzela cifro? Ti si ji sam ponudil oz. njeno imaš?

nattka
23.10.2007, 12:15
Tuhtam že dva dni kaj to pomeni - simpatičen...???
Očitno da sem malo staromoden(hehee 40 let)…ali sem ji všeč ali se me je hotela
na lep način spokat. Mi je pa vzela cifro…
:dontknow:

nekako a kratko bi rekla, da punce sigurno ne rečemo mekomu da je simpatičen, če ni ...
in ne vzamemo telefonske od nekoga, ki ga več nočemo srečati ...

tako da lahko nehaš tuhtat in pokliči ... samo ona ti lahko točno pove, kaj je mislila ...

lady_lucifer
23.10.2007, 12:19
joj no, tok star dec pa tok zmeden...
za pomen besede "simpaticen" si lahko pomagas s SSKJ.
drgac pa dej no, pokaz mal akcije pa jo poklic...

samarjan
23.10.2007, 13:01
kak to misliš, da ti je vzela cifro? Ti si ji sam ponudil oz. njeno imaš?
sama je vprašala za cifro. Ko sem jo pa vprašal za njeno cifro je pa rekla te bom poklicala -pa boš videl.
A vi ženskam(ali pa obratno) ne rečete ko jih spoznate da so simpatične...če želite zvezo z njimi?
Zanima me kako je v praksi pri drugih. Ne upam si jo vprašati kaj je mislila s tem...zato najprej tu vprašam.
Eni kolegi mi trdijo da me je skenslala., drugi pa da bo kaj iz tega.
ZMEDEN sem. Čakam pa na njen klic.

silence
23.10.2007, 13:11
Meni pa nikol ni bilo jasno zakuga folk misl, da bo na forumu dobu odgovor za resitev osebne minestre?:nonono:

Ti se pa ze u rt brcn, pa nared kar mislis, da bi bilo najbols, ne pa da druge poslusas. :dead:

Luka2k
23.10.2007, 13:59
jest bi obupu...

spartan
23.10.2007, 14:34
nekako a kratko bi rekla, da punce sigurno ne rečemo mekomu da je simpatičen, če ni ...

tako da lahko nehaš tuhtat in pokliči ... samo ona ti lahko točno pove, kaj je mislila ...

ona je mislila, da je prijeten in simpatičen. Sedaj pa je vse odvisno kako se bosta ujela...kot frenda kot kolega kot loverja al kot partnerja.

Who knows:angel:

Ampak na podlagi tega, ker ti je rekla = da si simpatičen pa si ne slikaj že sedaj nevemkaj.

Boš tako ali drugače videl ko bosta zopet skupaj prišla;)

lady_lucifer
23.10.2007, 16:34
sama je vprašala za cifro. Ko sem jo pa vprašal za njeno cifro je pa rekla te bom poklicala -pa boš videl.
A vi ženskam(ali pa obratno) ne rečete ko jih spoznate da so simpatične...če želite zvezo z njimi?
Zanima me kako je v praksi pri drugih. Ne upam si jo vprašati kaj je mislila s tem...zato najprej tu vprašam.
Eni kolegi mi trdijo da me je skenslala., drugi pa da bo kaj iz tega.
ZMEDEN sem. Čakam pa na njen klic.

ah, še ena mevža :veryfunny::veryfunny:

silence
23.10.2007, 16:40
jest bi obupu...
Jest bi na njenmu mestu spyzdila cim bl dalec stran :d

spartan
23.10.2007, 20:47
Jest bi na njenmu mestu spyzdila cim bl dalec stran :d

no no no....ded se je samo mal zaljubu:clown:
To pa ni nič hudega:d........razen da; zdaj si pečenka stari:veryevil:

Če bi bil na tvojem mestu, bi jo poklical (jaz ne bi nič čakal, da me ona nekaj kliče) in jo "omehčal":approve::angel:

zeriX
23.10.2007, 21:11

Ženske, kdo bi jih razumel.
Ženska je kot avto, mnogo tipov, različic in vsaka je drugačna.
Če si ti in tvoje kolegice/znanke take ne pomeni da so vse take ;)

samarjan
24.10.2007, 17:51

A ni razumljivo, da ona ima mojo cifro, jaz pa njene ne.
Logično ne morem poklicat, ker nimam cifre.
Vprašal sem ali simpatičen...pomeni bolj hodila bom enkrat s tabo, ali dečko poberi se???

silence
24.10.2007, 18:34
Zalostno je, da pri 40-ih to sprasujes, se bolj pa da to sprasujes na forumu.:d

zeriX
24.10.2007, 20:44
Tudi taki morajo živet...

samarjan
24.10.2007, 22:14
Morda je res žalostno. Toda bolj me žalosti k nben ne odgovori!

Cifra
25.10.2007, 06:08
Saj ni čudnega, da je ta forum ratal katastrofalno dolgočasen. Pri takih komentarjih človek izgubi vso voljo, da bi sploh prosil za kakšen nasvet. Dejte se mal nazaj držat z raznoraznimi žaljivkami. Človek je pač zmeden in nestrpen, pa bi rad kako vzpodbudno besedo.

Samarjan, jaz ti predlagam, da ne razmišljaš preveč o njej. Skušaj pozabit, da obstaja, ker po pravici povedano (skozi lastne iskušnje), če bi želela, da jo pokličeš, bi ti dala svojo telefonsko številko in ne vzela tvoje. Če pa se slučajno zgodi, da te vseeno pokliče, pa toliko boljše.

Srečno

soncnica
25.10.2007, 07:46
Samarjan, jaz ti predlagam, da ne razmišljaš preveč o njej. Skušaj pozabit, da obstaja, ker po pravici povedano (skozi lastne iskušnje), če bi želela, da jo pokličeš, bi ti dala svojo telefonsko številko in ne vzela tvoje. Če pa se slučajno zgodi, da te vseeno pokliče, pa toliko boljše.

Srečno[/QUOTE]

copy-paste moj odgovor.cim manj razmišlji, pa kar bo-bo, itaq nimas vpliva...

zverina
25.10.2007, 08:45
Morda je res žalostno. Toda bolj me žalosti k nben ne odgovori!

mislim, da si ji res všeč, ampak si je raje vzela čas za razmislek glede razlike v letih.

Če ti je res tako všeč jo probaj poiskat.

samarjan
25.10.2007, 09:45
Vsaj malo bolj tankočutni so tile zadnji odgovori. Hvala za spodbudo.
Čakam še na vaše odgovore, spodbujajo me k razmišljanju.
Ne leta ...razlika ji ni ovira, to vem.

zverina
25.10.2007, 11:10
ja všeč ji si, sam še koleba in razmišljuje..zgleda, da nisi ti edini trumf v njenem rokavu.:d

Mislim, da te ne bo poklicala.:(

Probaj jo najt.

KissMe
25.10.2007, 19:09
Hm... fora je v tem, da ma ta "simpatičnost " res loh čist različn pomen. Čist možn d se te je hotla znebit, lohk pa tud d je bla iskrena... Nekdo je napisal, da pr ženski nikol ne morš vedet, kaj misl, s tem se js čist strinjam...

Kolk časa pa že čakaš d te pokliče? Če je že ful dolg, pol rajš kkšno drugo na drink povab, izbire je tolk, kolikor jo vidš ;) zarad takih stvari se ni za sekerat, sej veš, to je podobn k z avtobusi... zmer pride še kkšn(a) ;)

KissMe
25.10.2007, 19:11
Mhm, sm zdej mal bl pozorno prebrala... Se pravi v soboto sta se vidla... mislm da maš še use možnosti da te pokliče:) mogoče sam ni hotla takoj navalit;)

La-di-da
30.10.2007, 18:30
Všeč si ji, simpatičn si ji, rada bi te še kdaj videla. Še vedno ni jasno?

samarjan
30.10.2007, 21:20
Ni me še klicala, najbrž me niti ne bo.:nonono:
Počakam da gredo tile prazniki mimo, potem pa upanje umre.
Tko da simpatičnost gor dol , pri meni se ni obneslo:(

nattka
31.10.2007, 09:03
Ni me še klicala, najbrž me niti ne bo.:nonono:
Počakam da gredo tile prazniki mimo, potem pa upanje umre.
Tko da simpatičnost gor dol , pri meni se ni obneslo:(

očitno ti je deklica zelo všeč ... sicer ne bi toliko spraševal, kaj vse skupaj pomeni ...
zavedaš se, da je bistveno mlajša in očitno je vse skupaj pri njej že končano ...
če bi bila to izjava ženske tvojih let, bi se danes že sprehajal z njo ob ljubljanici ... a mlada dekleta življenje jemljejo drugače ...

uvrstila te je na seznam simpatičnih, te vtipkala v mobi in zanjo je več ali manj končano ...
lahko te preseneti s klicem kdaj, ko se ne bo imela kam dati in če boš pri volji, lahko spet preživita nekaj prijetnih uric ...
lahko pa tudi ona razmišlja o tebi, pa nima poguma poklicati ... ali pa se boji, da bi moški tvojih let vzel vse skupaj preveč resno ...

je pa tale "simpatičen si mi" ljubek kompliment ... vsaj veš, da si še vedno lahko privlačen in simpatičen ženskam, tudi takim precej mlajšim od sebe ... le večkrat boš moral v kako prijetno družbo, da si pridobiš nazaj tisto zdravo moško samozavest ... da ti ne bo vsaka prijetna deklica, ki ti bo pomežniknila ... ob tem zlomila še srčka ...

pa srečno ...:)

samarjan
31.10.2007, 11:45
Nattka...sploh mi ni *pomežiknila*, ampak je taka resna punca, zrela...
morda pa nisem na prvem mestu, morda sem na drugem.
Še vedno tuhtam ali je simpatičen si mi...pomeni če izreče to resna punca + zame???
Še malo bom potrpel in ji dal čas če bi poklicala, okrog sem hodil pa je nikjer nisem videl. :dontknow:

nofear2009
31.10.2007, 13:51
Js tud mislim, da brez veze čakaš nanjo, da te pokliče. Če bi te hotla, bi te že zdavnaj (glede na to, da sta se videla prvič). Lej, to ni edina "zrela resna punca", ki jo lahko srečaš, tak da nč skrbet. Življenje gre naprej in bo že kakšna druga nasprot pršla ;). Mam enga frenda, ki se je tud tolk sekiru zarad ene punce in je blo vse skoda živcev in energije. Kokr pravjo, "there's plenty of fish in the sea". :D

xena
31.10.2007, 15:02
Hmmj... si ji simpatičen in prijeten sogovornik.. Jaz bi prijetnemu in luštnemu tipu rekla.. "lepo mi je bilo v tv družbi".. Klicala te verjetno ne bi nikoli, četudi bi imela tv tel.št. Torej pokliči jo ti in jo vpraši , če gresta ven na 1 drink.. Daj no.. vsaj tokrat se izkaži, da še obstajajo ta pravi moški. :2thumbs:

samarjan
31.10.2007, 15:19
Torej pokliči jo ti in jo vpraši , če gresta ven na 1 drink.. Daj no.. vsaj tokrat se izkaži, da še obstajajo ta pravi moški. :2thumbs:

Kam naj jo pa pokličem??? Veš ti njeno cifro?:d
Prosim preberi dobro preden napišeš, ker se mi ne ljubi vsakemu odgovarjat posebej.;)
Kaj pa če je dekle bolj sramežjive sorte, samo če bo odlašala z dnevi klicanja težje da bo poklicala???

silence
31.10.2007, 15:42
To zadnje z odlasanjem je pa zadnja bilka upanja zate anede.

A nima "simpaticen biti" cist prevec pomenov, da bi jih analizirali na nekem forumu? :dontknow:
Meni je tud Richard Gere simpaticen, pa ga nam nikol poklicala. :d

zverina
31.10.2007, 15:44
Kam naj jo pa pokličem??? Veš ti njeno cifro?:d
Prosim preberi dobro preden napišeš, ker se mi ne ljubi vsakemu odgovarjat posebej.;)
Kaj pa če je dekle bolj sramežjive sorte, samo če bo odlašala z dnevi klicanja težje da bo poklicala???

pa kaj...a ti si mal tko:uvi: ....zarad ene babnce se tko sekiraš.:nonono:

xena
31.10.2007, 16:51
človek božji.. imaš jih 40.... ne..16 let.. Si samo simpatičen..In s tem pisanjem..še meni nisi več simpatičen..

nattka
31.10.2007, 19:26
Nattka...sploh mi ni *pomežiknila*, ampak je taka resna punca, zrela...
morda pa nisem na prvem mestu, morda sem na drugem.
Še vedno tuhtam ali je simpatičen si mi...pomeni če izreče to resna punca + zame???
Še malo bom potrpel in ji dal čas če bi poklicala, okrog sem hodil pa je nikjer nisem videl. :dontknow:

a ti zdaj od nas hočeš, da te trepljamo po rami in ti vlivamo lažno upanje ...:dontknow:

sedi doma in tuhtaj ... ko boš čez par let napisal, da ti je bejba rekla, da si simpatičen ... boš že v domu upokojencev ...

spartan
31.10.2007, 21:46
očitno ti je deklica zelo všeč ... sicer ne bi toliko spraševal, kaj vse skupaj pomeni ...
zavedaš se, da je bistveno mlajša in očitno je vse skupaj pri njej že končano ...
če bi bila to izjava ženske tvojih let, bi se danes že sprehajal z njo ob ljubljanici ... a mlada dekleta življenje jemljejo drugače ...

uvrstila te je na seznam simpatičnih, te vtipkala v mobi in zanjo je več ali manj končano ...
lahko te preseneti s klicem kdaj, ko se ne bo imela kam dati in če boš pri volji, lahko spet preživita nekaj prijetnih uric ...
lahko pa tudi ona razmišlja o tebi, pa nima poguma poklicati ... ali pa se boji, da bi moški tvojih let vzel vse skupaj preveč resno ...

je pa tale "simpatičen si mi" ljubek kompliment ... vsaj veš, da si še vedno lahko privlačen in simpatičen ženskam, tudi takim precej mlajšim od sebe ... le večkrat boš moral v kako prijetno družbo, da si pridobiš nazaj tisto zdravo moško samozavest ... da ti ne bo vsaka prijetna deklica, ki ti bo pomežniknila ... ob tem zlomila še srčka ...

pa srečno ...:)

če bi blo tak, pol bi meni vsaj 1x na dan ena srce zlomla:angel:

spartan
31.10.2007, 21:50
...jaz bi ji že zdavnaj zagnjavu.....:approve:

lady_lucifer
01.11.2007, 07:51
jst mislm, da ce dec pr teh letih nima osnovnega pojma o tem zadevah ter se izkaze za zelo neodlocnega in strahopetnega, je njegov vlak ze zdavnej odpeljal....zal....no, al pa tud na sreco :d

zverina
01.11.2007, 09:28
To zadnje z odlasanjem je pa zadnja bilka upanja zate anede.

A nima "simpaticen biti" cist prevec pomenov, da bi jih analizirali na nekem forumu? :dontknow:
Meni je tud Richard Gere simpaticen, pa ga nam nikol poklicala. :d

men je všeč Kate Moss:blush: ....jst bi jo takoj poklical.:p

KissMe
01.11.2007, 18:39
Mislm d ste ga mal preveč napadl...

Najbrž res ne bo poklicala, pa kaj, dej pozab že, poglej kkšno drugo, pa naslednjič ti številko vzem:)

nofear2009
02.11.2007, 11:12
In ce ze na tem forumu sprasujes za nasvet, potem lahk tud kaksnega upostevas. ne pa da skos eno in isto muziko vrtis.

snežko
02.11.2007, 12:42
:) simpatičen pomen kvaliteten za ožent...pokliče te pa ne ker je zgubila cifro in se sdaj sekira tako kot ti...šit na kvadrat

samarjan
02.11.2007, 14:06
joj snežko..kar ogrelo se mi je srce in upanje ostaja
A ti snežko tako misliš ali si imel kake podobne izkušnje?
Ej, hvala snežko snežak

meadow sun
02.11.2007, 15:15
Ajoj,samarjan......a ti že skor cel mesec čakaš,če te bo poklicala al ne???:clown:

p.s.
Jaz,če sem se hotla koga znebit k mi je tečnaru,sem rekla,da mi naj da cifro! Pa sem mela pred njim mir!!!:censored:

zverina
02.11.2007, 16:31
Ej, hvala snežko snežak

pa kaj? Tko si zaljubljen v njo?:d

KissMe
02.11.2007, 16:35
Tko zaljubljen al pa tko obupan...

zverina
02.11.2007, 16:38
saj niti ne vem kaj je čakal, ko mu je povedla, da je simpatičen. Jst bi jo takoj zagrabu.:blush:

zverina
02.11.2007, 16:40
saj res samaritan...kaj si naredu, ko ti je to rekla?

samarjan
02.11.2007, 16:53
saj res samaritan...kaj si naredu, ko ti je to rekla?
moja duša je zažarela takrat. :blush:
bil sem zadovljen in blažen :blush:
pa bolj potiho sem rekel ti si tudi, pa je slišala :blush:

Kal-El
02.11.2007, 17:44
No in v čem je potem problem??? Moški naj bi bili po defultu lovci in ne plen, ergo pot pod noge, večkrat v tisti lokal kjer si jo srečal in upaj da redno zahaj tja... oziroma jo opišeš kelnarjem/kelnarcam in ti bojo oni pomagal pri iskanju... Sej veš kako gre to v filmih, kajne??? No malo spodbude, malo se odklopit od ekrana in ... Petek je dan za metek!!! ( ne v dobesednem pomenu, da se razumemo, da ne bo slučajno kakšne nesreče)

Uspešen lov in upam, da boš ju3 poročal: ej našel sem jo in...

samarjan
03.11.2007, 21:27
Ej, hvala snežko snežak

snežko!!!!!

samarjan
03.11.2007, 21:28
Uspešen lov in upam, da boš ju3 poročal: ej našel sem jo in...

ne bo nič

Kal-El
03.11.2007, 22:02
ne bo nič

Čaki mal, kako to misliš? Sijo našel in vprašal, ali si enostavno vrgel puško v koruzo??? oziroma nisi tip, ki bi šel večkrat v isti lokal, z namenom, da bi našel tisto, ki ti je tako zmešala glavo???

nofear2009
03.11.2007, 22:36
Čaki mal, kako to misliš? Sijo našel in vprašal, ali si enostavno vrgel puško v koruzo??? oziroma nisi tip, ki bi šel večkrat v isti lokal, z namenom, da bi našel tisto, ki ti je tako zmešala glavo???

Kako le še niste obupali??? Vsaka vam čast:2thumbs:

Irina
03.11.2007, 22:59
Kako bi obupali. Fant pri štiridesetih je končno odkril, da so razen študija in službe na svetu tudi dečve.

nattka
04.11.2007, 08:49
Kako bi obupali. Fant pri štiridesetih je končno odkril, da so razen študija in službe na svetu tudi dečve.

upam samo, da ga ne bom kdaj jaz srečala ... :rolling:

_mona_
04.11.2007, 12:53
amm ja ubistvu če ti je rekla da si simpatičen in da si prijeten ...to pomeni da si ji res kul valda verjetno te pa želi še bolj spoznati predno bi se sploh v kaj spuščala ....pač enostavno če je pa sploh vzela cifro ...ni dvoma ....lol :)

samarjan
04.11.2007, 20:09
nisem je našel, nič novega izvedel...

zverina
05.11.2007, 08:53
ja pa saj menda veš kako ji je ime.

spartan
05.11.2007, 09:08
nisem je našel, nič novega izvedel...

daj malo akcije od sebe....ne čakat:)

ne se kr obrnit stran na prvi oviri....morš poletet:)

zverina
05.11.2007, 10:39
daj malo akcije od sebe....ne čakat:)

ne se kr obrnit stran na prvi oviri....morš poletet:)

če bo še dalje tko živčaru zarad ene lejdi bo poletel v norišnico.:d

Ej samarjan, zakaj pa lih ta?:dontknow:

xena
05.11.2007, 18:09
amm ja ubistvu če ti je rekla da si simpatičen in da si prijeten ...to pomeni da si ji res kul valda verjetno te pa želi še bolj spoznati predno bi se sploh v kaj spuščala ....pač enostavno če je pa sploh vzela cifro ...ni dvoma ....lol :)

sori.. se ne strinjam.. Samarjan .. pozabi jo..:nonono:

spartan
05.11.2007, 19:44
sori.. se ne strinjam.. Samarjan .. pozabi jo..:nonono:

Jaz bi sel za njo in ni zida, reke ali gore, ki bi me ustavila....razen ce me ona ustavi, seveda:blush:

_mona_
05.11.2007, 21:43
hmm, zakaj da jo pozabi...če ima kaj šans pr njej pa če mu je ona res kul zakaj pa da ne...lol no mogoče se gre pa tut sam za one day ...lol ubistvu je treba punco sploh spoznat kakšna je oz. zakaj se ji gre....a ni tko? al je resna ...al se sam zeza ...al sam nabija....???
ah ljubezen boli...:d

nofear2009
05.11.2007, 22:42
hmm, zakaj da jo pozabi...če ima kaj šans pr njej pa če mu je ona res kul zakaj pa da ne...lol no mogoče se gre pa tut sam za one day ...lol ubistvu je treba punco sploh spoznat kakšna je oz. zakaj se ji gre....a ni tko? al je resna ...al se sam zeza ...al sam nabija....???
ah ljubezen boli...:d

sry, sam, a ne razumes, da ga ona sploh poklicat noce in zato je pac nima sanse spoznati?! :rolling: ne mu vlivat laznega upanja.

samarjan
06.11.2007, 19:21
Sem dobil cifro in jo takoj poklical. Pa mi je še enkrat povedala da sem simpatiko,predlagal sem srečanje, toda z zmenkom mal odlaša prehlad pa to ima...lahko da je iskrena lahko pa tudi ne
jah život...

klemen20
06.11.2007, 19:25
hahaha ;) kaksn prehlad neki... get real!

KissMe
06.11.2007, 20:40
Najprej čestitam da si dobil številko!:)

Sicer je res, da je v tem času prehlad zelo razširjena zadeva, ampak tko kot si ugotovil, morda je iskrena, morda pa ne. Ne vem, kaj sta se zmenila, ampak če ti je res tolk do nje, kot zgleda, jo čez par dni al pa 1 teden (ko bi moral prehlad 100% miniti) še enkrat pokliči. Po moje se splača mal podrezat, boš vsaj siguren, da si naredil vse kar je v tvoji moči in se ne boš spraševal "kaj če" itd.

Pravijo, da človek tik pred smrtjo obžaluje več stvari, ki jih ni storil, kot tistih, ki jih je.

nofear2009
06.11.2007, 21:16
Sem dobil cifro in jo takoj poklical. Pa mi je še enkrat povedala da sem simpatiko,predlagal sem srečanje, toda z zmenkom mal odlaša prehlad pa to ima...lahko da je iskrena lahko pa tudi ne
jah život...

Cestitam, da si poklico pa drzim pesti :2thumbs:

nofear2009
06.11.2007, 21:16
Najprej čestitam da si dobil številko!:)

Pravijo, da človek tik pred smrtjo obžaluje več stvari, ki jih ni storil, kot tistih, ki jih je.

To si pa fajn povedala ;)

Štrudl
07.11.2007, 07:43
ja čaj ji nesi, da se bo odhladila :angel:

biba
07.11.2007, 08:47
ja čaj ji nesi, da se bo odhladila :angel:

..kako,...a se ne segreješ pol:shy:

zverina
07.11.2007, 09:14
jah život...

jogivmifajf:2thumbs: ..glede cifre.:2thumbs:

Curica te ima za rezervo, oz. prvo pomoč....zgleda, da izbira....čeprav mislim, da lih ne kotiraš med prvimi tremi na lestvici.:(

Sedaj morš postat kreativen.:2thumbs:

biba
07.11.2007, 09:17
jogivmifajf:2thumbs: ..glede cifre.:2thumbs:

Curica te ima za rezervo, oz. prvo pomoč....zgleda, da izbira....čeprav mislim, da lih ne kotiraš med prvimi tremi na lestvici.:(

Sedaj morš postat kreativen.:2thumbs:

..glede na izjave, ki jih daje bo to zloo težko,..lahko se pa ustreli pred njenim hofom:angel:

..samo predlog:clown:

Štrudl
07.11.2007, 09:17
..kako,...a se ne segreješ pol:shy:

sem bil prej na vezi z eno med. ses.....sicer je specializirana za ruvanje zob, ampak je rekla da bo to najboljši pristop :2thumbs: :clown:

biba
07.11.2007, 09:19
sem bil prej na vezi z eno med. ses.....sicer je specializirana za ruvanje zob, ampak je rekla da bo to najboljši pristop :2thumbs: :clown:

....povej ji, da ima prafff vse kar reče:d :angel:

zverina
07.11.2007, 09:22
..glede na izjave, ki jih daje bo to zloo težko,..lahko se pa ustreli pred njenim hofom:angel:

..samo predlog:clown:

saj zato smo mi tukaj, da mu pomagamo.:approve: , da nardimo pravega deca z njega.:approve:

biba
07.11.2007, 09:25
saj zato smo mi tukaj, da mu pomagamo.:approve: , da nardimo pravega deca z njega.:approve:

..a mu slučajno ne:o ,..še v cajtngah bo:2thumbs:

....da naredimo dedca iz njega pa je pri njegovih letih in vprašanjih, ki jih postavlja mišn impasbl:clown:

zverina
07.11.2007, 12:12
..a mu slučajno ne:o ,..še v cajtngah bo:2thumbs:

....da naredimo dedca iz njega pa je pri njegovih letih in vprašanjih, ki jih postavlja mišn impasbl:clown:

nene ne, leta niso važna.:2thumbs:

Sam zdaj se nikakor ne morm spomnit, kako bi mu pomagal.:(

Samarjan a sta se zadnjič dolgo pogovarjala po mobiju?

biba
07.11.2007, 12:50
nene ne, leta niso važna.:2thumbs:

Sam zdaj se nikakor ne morm spomnit, kako bi mu pomagal.:(

Samarjan a sta se zadnjič dolgo pogovarjala po mobiju?

..verjetno, da so,..no pustimo se presenetit:clown:

....ti verjamem, ker ni pomoči:rolling: :rolling:

..že slišim pogrebno koračnico:veryevil:

zverina
08.11.2007, 10:07
vam povem, da bo Samarjan drug teden že na romantičnem dejtu.:approve: :2thumbs:

KissMe
08.11.2007, 12:14
..verjetno, da so,..no pustimo se presenetit:clown:

....ti verjamem, ker ni pomoči:rolling: :rolling:

..že slišim pogrebno koračnico:veryevil:

Biba, zakaj skos trosiš negativizem? Sicer je možno da mu ne rata, sam če tvoje poste bere se bo šou kr obesit :( Mislm, da ni prav, da ga tko zatiraš, zgleda, kot da mu ne privoščiš... žalostno...:nonono:

Zverina :2thumbs:

snežko
08.11.2007, 16:31
:) a je akcija???

Mowgli
08.11.2007, 18:12
Meni je ta tema tako simpatična... ljudje si še upajo sanjati...

binamina
10.11.2007, 11:03
Samarjan če si iskren do sebe in do nje je to super, seveda če je ona tudi do tebe.
Ne smeš pa je nikakor nadlegovati.

Jst mam tako smolo da skoraj vsak ki me sreča se zaljubi vame. In to je precej neprijetno, nadležno.
Zdaj je prišlo že tako daleč, da skoraj sebe ne maram več. Ne vem zakaj se mi to dogaja.
Ne vem kaj naj naredim???
A si že slišal, da ti prava ne bo potrkala na vrata?
Meni skor vsak ki potrka na vrata(stanovanja) bi bil z mano...so pa to tipi moje starosti, izobraženi...
pravi pa mi je potrkal na vrata srca. :blush:

binamina
10.11.2007, 11:04
:) a je akcija???
ja je akcija, kaj pa sploh sprašuješ??? :d
snežko a si ti režiser...? :rolling:

nattka
10.11.2007, 14:25
Meni skor vsak ki potrka na vrata(stanovanja) bi bil z mano...so pa to tipi moje starosti, izobraženi...

kako pa to veš ... mislam, a vsakega vprašaš al kako ...

zverina
10.11.2007, 14:37
mogoč je samska, pa še dobra kuharca povrh.:d

snežko
10.11.2007, 15:38
:) sreča za poštarje...

drgač pa binamina...akcija je tudi kratka beseda za vprašanje, ali se že kaj dogaja, ker se je že popisalo dokaj veliko strani...al pa če greš kdaj v trgovino...al pa vic o blondi...ne sam na sex skoz mislt...

binamina
10.11.2007, 23:16
kako pa to veš ... mislam, a vsakega vprašaš al kako ...
ne kr sami povejo. Nobenega ne sprašujem.

binamina
10.11.2007, 23:18

akcija je tudi kratka beseda za vprašanje, ali se že kaj dogaja...

ja, ja to sem mislila.
sigurn se dogaja!

binamina
11.11.2007, 14:08

poštar ma 19 let - premlad

snežko
11.11.2007, 15:09
:) a ni to zdej trend , da mate punce mlajše moške???

nattka
11.11.2007, 20:35
nimamo ... ker vsi pri binimini trkajo ...;)

Mowgli
12.11.2007, 10:03
Knock Knock!
Who's there?
Norma Lee.
Norma Lee who?
Normalee I don't go around knocking on doors, but your doorbell isn't working...

KissMe
12.11.2007, 17:46
Ah, mislm da je samarjanu že uspel, zato pa nč ne piše... mi pa še vedno blebetamo hihi:)

zverina
13.11.2007, 16:40
Ah, mislm da je samarjanu že uspel, zato pa nč ne piše... mi pa še vedno blebetamo hihi:)

ja daj javi se Samarjan.:2thumbs:

meadow sun
13.11.2007, 18:41

pssss!!! :veryshy:

KissMe
13.11.2007, 18:52

Snežko, trend gor al pa dol, če je dobr je vseen kok je star:approve:

zverina
14.11.2007, 16:56
pssss!!! :veryshy:

kolk pa maš mlajšega?:p

binamina
15.11.2007, 09:33

ne to pa ne, starejše al pa nič....vsaj meni tko ustreza

snežko
19.11.2007, 17:12
:) aja..kolk jih pa maš??

binamina
19.11.2007, 17:26
:) aja..kolk jih pa maš??

zgleda da samo dva, ki ostajata :blush:

snežko
19.11.2007, 19:45
:) no - sej 2 je velik, ponavad je le eden al pa nobeden...

binamina
19.11.2007, 21:01
en je men všeč, drugemu sm pa jst. Poj smo vsi zadovolni. sam velik časa to vzame.

zverina
20.11.2007, 08:29
zgleda da samo dva, ki ostajata :blush:

a se poznata med sabo?:d

binamina
20.11.2007, 09:30
a se poznata med sabo?:d
ne to pa ne.
sam da ne boš zdej okol govoru.

zverina
20.11.2007, 10:12
ne to pa ne.
sam da ne boš zdej okol govoru.

nem.:d

samarjan
20.11.2007, 14:00
baba naj gre nekam.
Sem se zaljubu vanjo tipica me pa zgleda nateguje.
Zvabu sem jo na drink, res je bila še taka vsa prehlajena.
Klepetala sva neki cajta. Ko sem prišel domov pa dobim mail da se je bilo prijetno spoznat in dolgo klepetat.
A sem sam res tako zaljubljen in neumen da nič več ne razumem.
Ne vem kaj tisti mail pomeni. Bolj prijatelja ali kasneju tudi par.
Meni se meša. :blush:

Mowgli
20.11.2007, 14:11
Yup, l'bezen poruši kemijsko ravnovesje v telesu, da težje trezno razmišljamo. Z leti nekateri pretres uspejo, na podlagi minulih izkušenj, vseeno videti tudi s potrebno kritično distanco, nekateri pač ne. Ampak feeling je pa lep, ne? Pa dečva je tudi precej prijazna in obzirna. A dela v PR? :d

samarjan
20.11.2007, 14:15
Pa dečva je tudi precej prijazna in obzirna.

Kako si to ugotovil?

nattka
20.11.2007, 14:17
lepo da si se javu, samarjan ...
zdaj imamo spet izhodišče za 11 strani konstruktivnih nebuloz ...

Mowgli
20.11.2007, 14:18
Če se pa vedno lepo zahvali za družbo z nedorečenimi stavki :d
Tebi se pa potem svet na glavo podira.

nattka
20.11.2007, 14:23
vsekakor je punca navajena druženja in komunikacije s sebi enakimi mladostniki, ki večino poznanstev pač jemljejo bolj na plitko ...

malo te dreza, malo flirta s eboj, malo ti navrže cukra, potem pa potuhne ...

da si zaljubljen do ušes se vidi že iz prvega posta, samo očitno ti manjka ( kot je že mouglič ugotovu) rezerve in kritičnosti ...

samarjan
20.11.2007, 14:27
Če se pa vedno lepo zahvali za družbo z nedorečenimi stavki :d
Tebi se pa potem svet na glavo podira.

zgleda da mi pamet ne dela ali pa mi ne gre.
Zato so dobrodošli vsi komentarji, pogledi da bom lažje razumel, prebrodil krizo.
Ali prijatelja ali par - to me muči.
Ja rekla je da se bova še kaj vidla, pa zanimalo jo je če sem čez vikende doma, moji načrti za prihodnost...
A to se tudi prijatelje tako sprašuje??? Osebno ne bi spraševal eno k me ne zanima.
Kaj bom počel ko pridem domov z drinka pa da mi želi lepe sanje...mislim jaz nebi kake sosede to spraševal, bi pa samo tisto ki me zanima.
Prijatelja ali par, prijatelja ali par, prijatelja ali par...znoru sem

samarjan
20.11.2007, 14:29
Punca je precej sramežljiva, pa take globoke stavke ima.
Ni muha enodnevnica, ne ne to pa ne.

Mowgli
20.11.2007, 14:32
Pred časom so se v eni podobnih tem nekaki "fak badiji" oglašali. Tako, da ni vse črno, četudi ji ne boš ravno prstana nataknil. Življenje je polno kompromisov. :d

A ti morda na njen prvi korak čakaš ali samo morebitne zavrnitve ne preneseš in zato mazohista špilaš že enajst strani?

nattka
20.11.2007, 14:33
zgleda da mi pamet ne dela ali pa mi ne gre.
Zato so dobrodošli vsi komentarji, pogledi da bom lažje razumel, prebrodil krizo.
Ali prijatelja ali par - to me muči.
Ja rekla je da se bova še kaj vidla, pa zanimalo jo je če sem čez vikende doma, moji načrti za prihodnost...
A to se tudi prijatelje tako sprašuje??? Osebno ne bi spraševal eno k me ne zanima.
Kaj bom počel ko pridem domov z drinka pa da mi želi lepe sanje...mislim jaz nebi kake sosede to spraševal, bi pa samo tisto ki me zanima.
Prijatelja ali par, prijatelja ali par, prijatelja ali par...znoru sem

ej, ne zavidam ti, res ne ...

pokliči jo, vprašaj kaj počne, kako se kaj počuti, a je prehlad mimo ... etc etc ...
potem pa vprašaj, če je v soboto prosta za en sprehod po hribovju ( saj imate kakšen kucelj v bližini, ane) in kosilo v tvoji družbi ...

saj nimaš kaj izgubiti ...
boš že preživel četudi te zavrne ...

nattka
20.11.2007, 14:41
Punca je precej sramežljiva, pa take globoke stavke ima.
Ni muha enodnevnica, ne ne to pa ne.

o tem bi pa našel skupni jezik še z enim našim forumašem ... ta je tudi že kup tem odprl, kjer poje hvalospeve svoji izvoljenki ... od tega kako kjut in sramežljiva je ... pa do tega, kako rabi še nekaj časa ...

očitno eni rabite veliko časa, da razumete tisto, ker je drugim več ali manj jasno že na začetku ...

je pa lepo videti, da se nekateri še trudijo okoli žensk, saj je tistih, ki hočejo vse na horuk čedalje več ...
le v zakup je treba vzeti veliko bolečine ...

Mowgli
20.11.2007, 14:45
Idealiziranje je le še ena od posledic kemijskega neravnovesja. Pa ni potrebe; poglejmo nattko, ki je pri roki... punca kar naprej govori, se s prebrancem baše, pa na fuzbal je počena, pa je vseeno čist solidna baba. :d :d :d Popolnost je dolgčas... :angel:

nattka
20.11.2007, 15:02
Idealiziranje je le še ena od posledic kemijskega neravnovesja. Pa ni potrebe; poglejmo nattko, ki je pri roki... punca kar naprej govori, se s prebrancem baše, pa na fuzbal je počena, pa je vseeno čist solidna baba. :d :d :d Popolnost je dolgčas... :angel:

joški me rešujejo ...:rolling:

snežko
20.11.2007, 19:19
:) 2 žogi.....gooooolllllllll

KissMe
23.11.2007, 10:57
Dej no, smarjan, "zagrab" jo že, js sm že čist živčna, kaj bo iz tega!:) neki bl konkretnga nared, da boš takoj vedu al ja al ne. Mislm, sej mogoče teb paše, sam men pa tole cincanje že mal preseda:)

samarjan
23.11.2007, 11:43
Direkt sem ji rekel da je simpatična ter prijetna, pa da bi želel kaj več...
Pa je neki mutila. Potem pa sem ji rekel da ji dam čas do 1.12. potem pa "adijo".
Predlagal sem ji da če ni najbolj prepričana naj vseeno poskusiva, če se obnese ok, če ne pa žal.
Sam ženska je pomoje ustrašena kot da jo bom pred oltar zvleku.
Ok, toliko za sedaj.

Cavallo
23.11.2007, 11:49
Ma ženska si zmišljuje. Standard! Nategn pobegn! ;)

zverina
23.11.2007, 12:03
Pa je neki mutila. Potem pa sem ji rekel da ji dam čas do 1.12. potem pa "adijo".
Predlagal sem ji da če ni najbolj prepričana naj vseeno poskusiva, če se obnese ok, če ne pa žal.
Ok, toliko za sedaj.

določaš ji datum?:d

Zdaj al pa nikoli dragi samarjan.

nattka
24.11.2007, 13:43
Ok, toliko za sedaj.

zaljubljen si vanjo in si ne daš dopovedati, da punci pač ni do videvanja s 15 let starejšim ...

to je nekaj, kar v zrelih letih pač vzamemo v zakup ... zato smo "zreli" ...
morda pa si ne želi zveze s teboj in je ustrašena, ker je ne pustiš na miru ... sprejmi dejstvo, da si simpatičen in to je to ...

seveda je prestrašena, saj jo vabiš tja, kamor ne želi iti, pa še datume ji postavljaš ...

očitno težko sprejmeš "ne" kot odgovor ... morda bi brez težav poskusila z nekom mlajšim, s teboj pa pač ne želi ...

sori, če ti zvenim kruto, a sprejmi dejstvo, da te verjetno ne želi za partnerja in da si ne želi poskusiti s teboj ...
da ne boš na koncu dobil renome ostarelega tečneža, pa še prijateljica več ne bo želela biti s teboj ... ker ji bo žal, da ti je sploh rekla, da si simpatičen ...

saj je konec koncev veliko moških okoli nas simpatičnih, pa zato se ne spustimo v zvezo z vsakim ...

KissMe
24.11.2007, 16:43
Hm, tole se je pa že mal zakompliciral...Men se to z datumom ne zdi nč narobe, ampak TI se ga moraš držat. Če ti bo rekla ne, pol jo pozab in od takrt naprej ne misli nanjo. Veš koliko je še drugih, a ni škoda časa? Mogoče je pa ena veliko bolj primerna zate in si želi bit s tabo, sam ti jo ne srečaš/opaziš, ker mislš na eno, ki očitno tega noče oz. ni odločena.

Življenje je (pre)kratko!

nattka
24.11.2007, 17:09
meni se zdi pa, najmanj, skrajno neukusno če ne že bolano... da mi nekdo postavi datum, ko mu želim dati k znanju, da me ne zanima ...

KissMe
24.11.2007, 17:23
Sej ona mu to lahko kadarkoli pove, oz. bi mu lahko že, če bi mela dost jajc. Očitno rab mal spodbude :d

nattka
24.11.2007, 18:09
Sej ona mu to lahko kadarkoli pove, oz. bi mu lahko že, če bi mela dost jajc. Očitno rab mal spodbude :d

očitno je treba z nekaterimi spregovoriti grobo in posmehljivo ... a to pomeni imeti jajca?

KissMe
24.11.2007, 18:41
očitno je treba z nekaterimi spregovoriti grobo in posmehljivo ... a to pomeni imeti jajca?

Da z nekom ne nameravaš bit v zvezi lahko poveš direktno, kar ni nujno grobo in posmehljivo. Kakor komu paše, ampak js mam rajš direktnost, kot da mi nekdo en mesec odgovarja v metaforah in se izmika.
In ona bi, če bi bla direktna, lahko že zdavnaj povedala, kaj točno misli, tako da po mojem mnenju ta datum niti ne igra neke velike vloge.

Luka2k
24.11.2007, 18:46
O temi ne bi preveč razpravljal, ker se mi zdi na prvošolskem nivoju. Bi pa vseeno nekaj povedal:

Babe, ne bluzite, ampak bodte direktne. Rečte loud n clear NE. Ne pa da z nekimi dvoumnimi izgovori še ekstra rajcate boge tipe, da ne vejo pri čem so. Lejte kolk je bjač tega bogca namedla... Čeb mu že kuj rekla NE, do te teme sploh prišlo ne bi.

Gaddemet...

KissMe
24.11.2007, 18:50
Luka2k :2thumbs:

nattka
24.11.2007, 20:12
Da z nekom ne nameravaš bit v zvezi lahko poveš direktno, kar ni nujno grobo in posmehljivo. Kakor komu paše, ampak js mam rajš direktnost, kot da mi nekdo en mesec odgovarja v metaforah in se izmika.
In ona bi, če bi bla direktna, lahko že zdavnaj povedala, kaj točno misli, tako da po mojem mnenju ta datum niti ne igra neke velike vloge.

s tem se popolnoma strinjam ... :approve:

ampak vsak zgodba ima dve plati ... in čedalje bolj se mi dozdeva, da je tale samarjan eden tistih, ki noče razumeti, da si pač lahko nekomu simpatičen, ne pomeni pa to, da si želi biti s tabo ...

KissMe
25.11.2007, 23:00
Mhm :)

Mowgli
26.11.2007, 08:31
nattka, ti s' men' full simpatična :blush: :angel:

samarjan
26.11.2007, 16:59
moja je hehe. :blush:
je pa tipica zelo zelo sramežljiva, iz dneva v dan je bolj cool.
V mojem imenu častim vsem neki, nekoč v nekem baru :rolling:

lady_lucifer
26.11.2007, 17:31
mogoce iz usmiljenja :veryevil:

zverina
26.11.2007, 18:03

:approve:

naš fant.:2thumbs:

snežko
26.11.2007, 19:28
:) sej boš žur v cjelu zorganizirov tko da za prvo rundo mamo...

Aldebaran
26.11.2007, 20:22
To mi deli!!! samarjan way to gooooouuuuu!!!!!!

Mowgli
27.11.2007, 09:55
Zmagal smo! :d Men' je to t'ko simpatično... :rolling:

Cavallo
27.11.2007, 10:02
Zdej pa takoj otroke delat!! :) ;)

samarjan
27.11.2007, 16:24
Zdej pa takoj otroke delat!! :) ;)
julij 2008 začnemo.
super se mam.:)

Andreea
27.11.2007, 21:48
julij 2008 začnemo.

:o a to je tvoj ali njen mejni datum?? :think: eeeeem :dontknow:

upam da to ni zato, k bo šele takrat 18 stara :d

popka
28.11.2007, 00:47
julij 2008 začnemo.

se slišmo takrat:shy:

nattka
28.11.2007, 21:25

upam samo, da ni popustila zaradi tvojega pritiska nanjo ...

KissMe
28.11.2007, 22:12
upam samo, da ni popustila zaradi tvojega pritiska nanjo ...

Tud js. No sej, to se bo hitr pokazal :) Ampak mam tolk zaupanja v nas, forumaše, da si kr predstavljam, da mu je zarad nas resnično uspel :approve:

Aldebaran
28.11.2007, 23:09
D-ohhh itak de smo mi forumaši pošmekal zadevo, ann...

tko da še enkrat: samarjan: tis ta glavn!!!!
mi forumaši pa lohk zdej en žur usekamo, ane!!!
jihhhhaaaaaa:) zmagal smo:)

samarjan
29.11.2007, 16:45
nisem pritiskal nanjo in ni zaradi tega popustila.
imava lep odnos --> prijateljstvo+romantika
mislim da sva si usojena! :)

Mowgli
29.11.2007, 17:32
Potem pa nehaj viseti na netu in se posvečaj svoji dragi :d :clown:

KissMe
30.11.2007, 19:57
Potem pa nehaj viseti na netu in se posvečaj svoji dragi :d :clown:

:veryfunny: :2thumbs:

binamina
04.12.2007, 11:35
Zgleda da na njej visi :)