Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Udrih in nova sezona

Knez
30.10.2007, 22:10
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10041010710300854270

Da ne pozabimo: za EP ni imel časa, ker se je vneto pripravljal za novo sezono.:rolling:

Prav mu je, izdajalcu.;)

Lios
31.10.2007, 11:26
http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10041010710300854270

Da ne pozabimo: za EP ni imel časa, ker se je vneto pripravljal za novo sezono.:rolling:

Prav mu je, izdajalcu.;)

No to je malce ostra izjava. Mislim da je tale primer pokazal, da le ni vse tako lepo kot si mi mislimo in da gre za velike pritiske tudi na igralce, ki se znajdejo onstran luže. Se pa strinjam in to sem tudi že povedal, da naše igralce prav to loči od super zvezdnikov. Po domače povedano premal jajc in prevelika preračunljivost. Če si košarkar moraš imeti rad košarko in jo z veseljem igrati - kjerkoli. Saj po eni strani mi je žal, da se mu je to naredilo, ampak po drugi strani je pa tudi sam dosti prispeval k temu. No mogoče bo pa sedaj Olimpija dobila še eno "bivšo" okrepitev! Ali sem preveč žaljiv?

alfabet
01.11.2007, 14:18
Mislim, da nekateri naši igralci preveč rinejo v NBA. Vprašanje, ali je bolje greti klop za par milijonov na leto v najboljši ligi na svetu, ali pa igrati tekme za najboljše klube v Evropi (kot npr. Lakovič, Smodiš itd.). Tudi Jasikevicius se je to sezono raje vrnil v Evropo, kot da bi se silil v NBA. Udrihu tega neuspeha ne privoščim, kot tudi ne nobenemu drugemu igralcu, in ne morem verjeti, da mu nekateri privoščijo neuspeh v življenju samo zato, ker to leto ni igral za Slovenijo. Bravo Knez, pokazal si da si pravi "Slovenc" - če ni naš, pa naj propade, ane?
Se bo pa Udrih počasi moral vprašati, kaj želi v življenju doseči s košarko. Podobno kot Vujačič, imam občutek, da je pri LA-ju dobil že veliko priložnosti, ki pa jih ne zna izkoristiti. Samo za Rašota in Nachbarja se mi zdi, da jima je uspelo. A mogoče kdo ve, kaj je z Brezcem? Nekaj časa mu je kar dobro šlo, zdaj pa ni nič slišati o njem...

ashanty
01.11.2007, 21:45
Jst vam bom pa vam "pametnjakovičim" povedla sam to, da ne pisat bedarije, če ne poznate pravih razlogov oz. motivov za njegove odločitve glede reprezentance. Kar preberete v časopisih in drugje, ni vedno tko resnično kot zgleda, tako da ne pljuvajte...:mad:
ps. in to nisem napisala na podlagi časopisev in novic, ampak iz prve roke!:approve:

VrtniPolž
01.11.2007, 22:12
Udrih je eden najmanj priljubljenih igralcev vseh časov med navijači San Antonia. Še manj ga mara Popovič. Nekaj glede njegove neresnosti bo že držalo... Pa zgleda da je že po novem član Sacramento Kingosv

darthvader
02.11.2007, 08:05
Udrih je eden najmanj priljubljenih igralcev vseh časov med navijači San Antonia. Še manj ga mara Popovič. Nekaj glede njegove neresnosti bo že držalo... Pa zgleda da je že po novem član Sacramento Kingosv

..kot da bo tukaj veliko igral.dajte no mir.......spet bo sedel in bo "grijač klupe"......bench player....:rolling:

king16
02.11.2007, 09:20
Mislim, da nekateri naši igralci preveč rinejo v NBA. Vprašanje, ali je bolje greti klop za par milijonov na leto v najboljši ligi na svetu, ali pa igrati tekme za najboljše klube v Evropi (kot npr. Lakovič, Smodiš itd.). Tudi Jasikevicius se je to sezono raje vrnil v Evropo, kot da bi se silil v NBA. Udrihu tega neuspeha ne privoščim, kot tudi ne nobenemu drugemu igralcu, in ne morem verjeti, da mu nekateri privoščijo neuspeh v življenju samo zato, ker to leto ni igral za Slovenijo. Bravo Knez, pokazal si da si pravi "Slovenc" - če ni naš, pa naj propade, ane?
Se bo pa Udrih počasi moral vprašati, kaj želi v življenju doseči s košarko. Podobno kot Vujačič, imam občutek, da je pri LA-ju dobil že veliko priložnosti, ki pa jih ne zna izkoristiti. Samo za Rašota in Nachbarja se mi zdi, da jima je uspelo. A mogoče kdo ve, kaj je z Brezcem? Nekaj časa mu je kar dobro šlo, zdaj pa ni nič slišati o njem...

Saj Knez po svoje kar prav razmišlja, sploh v primeru Udriha. Spomni se izjave Parkarja pred začetkom prvenstva gledena našega Udriha. Zanimivo.

king16
02.11.2007, 09:22
Jst vam bom pa vam "pametnjakovičim" povedla sam to, da ne pisat bedarije, če ne poznate pravih razlogov oz. motivov za njegove odločitve glede reprezentance. Kar preberete v časopisih in drugje, ni vedno tko resnično kot zgleda, tako da ne pljuvajte...:mad:
ps. in to nisem napisala na podlagi časopisev in novic, ampak iz prve roke!:approve:

Potem pa nam jih obelodani, pa bomo spremenili mišlenje. Svoje mišlenje - obsodbe, si pač naredimo na podlagi podatkov, ki jih imamo.

Dalmatinec
04.11.2007, 00:46
No to je malce ostra izjava. Mislim da je tale primer pokazal, da le ni vse tako lepo kot si mi mislimo in da gre za velike pritiske tudi na igralce, ki se znajdejo onstran luže.

Ma kakšne pritiske? Dirk Nowitzki je prvi zvezdnik NBA, pa nikoli ni zavrnil povabila v nemško reprezentanco, tu se pa en tretjeklasni branilec v NBA proserava kot da je sam Jordan!:mad:

Dalmatinec
04.11.2007, 00:50

Ma ne bluzi. Tip si zasluži, da nikoli več ne zaigra za reprezentanco, ki dokazano itak boljše funkcionira brez teh namišljenih 'zvezdnikov'!

Lios
08.11.2007, 20:08
Ma kakšne pritiske? Dirk Nowitzki je prvi zvezdnik NBA, pa nikoli ni zavrnil povabila v nemško reprezentanco, tu se pa en tretjeklasni branilec v NBA proserava kot da je sam Jordan!:mad:

Jaz sem hotel povedati, da tudi v NBA ni vse tako lepo kot si kdo misli. V bistvu gre za krut kapitalizem. Danes si, jutri te pa ni več. Vedno se seveda vidi le tiste, ki so trenutno najboljši. Ko že omenjaš Dirka - mimogrede prvi zvezdnik lige NBA je Lebron James, ker Američani so vedno bili veliki patrioti in bodo tudi ostali, kje sta pa danes Grant Hill ali pa Penny Hardaway? Nekoč največja zvezdnika in upa lige NBA. Zanimiva je tudi izjava Jasona Kidda, ki je povedal da vsako poletje, ko so v NBA kao počitnice zelo trdo trenira, da je v formi. Kajti če bi samo malce popustil bi na njegovo mesto takoj prišel drug igralec. Tako, da konkurenca je res hudo hudo močna.

Ampak to je v resnici čist druga zgodba. To da kakšni fantje nočejo (več) igrati za našo reprezentanco je po moje kar bolj povezano z našo državo, ki ima zelo mačehovski odnos do športa, še bolj pa s KZS in njenim vodstvom. Jaz sem prepričan, da tudi Dirk Nowitzki ne igra zastonj za nemško reprezentanco.

SuperPig
09.11.2007, 10:37
mimogrede prvi zvezdnik lige NBA je Lebron James
prvi zvezdnik je zato, ker ga forsirajo sponzorji predvsem Nike. Med ljubitelji košarke pa niti pribljižno ni prvi zvezdnik

kje sta pa danes Grant Hill ali pa Penny Hardaway? Nekoč največja zvezdnika in upa lige NBA
Grant Hill igra za Phoenix
Penny Hardaway igra za Miami

Ne vem od kje tebi da sta onadva veljala za največja zvezdnika in upa? Res je, da sta oba imela ogromen potencial, ampak obema so poškodbe preprečile kaj več, kar sta dosegla.

Lios
09.11.2007, 22:15
prvi zvezdnik je zato, ker ga forsirajo sponzorji predvsem Nike. Med ljubitelji košarke pa niti pribljižno ni prvi zvezdnik

Grant Hill igra za Phoenix
Penny Hardaway igra za Miami

Ne vem od kje tebi da sta onadva veljala za največja zvezdnika in upa? Res je, da sta oba imela ogromen potencial, ampak obema so poškodbe preprečile kaj več, kar sta dosegla.

Liga NBA se še vedno igra v ZDA, Evropejci smo pa seveda ponosni na svoje. Ne samo Nike, ampak predvsem vodstvo lige z Davidom Sternom na čelu. Seveda pa mi Evropejci tudi še vedno ne zastopimo čisto ameriškega načina razmišljanja oziroma zvezdništva.

Ne boš verjel, tudi sam vem kje igrata, sem pa prej preveril še minutažo in me je predvsem Grant Hill presenetil s svojo veliko minutažo. Vendar seveda spet sem narobe postavil vprašanje, namesto kje bi moral napisat kaj sta danes? Dejstvo je namreč, da je Grant Hill ob prihodu v ligo veljal za naslednjika samega Michaela Jordana in drži tudi tisto, da je imel težave s poškodbami. Dejstvo je to, da ga ni nihče "ujčkal" potem in zato pač nikoli v resnici ni bil superzveznik. Oziroma do poškodbe je bil, pa čeprav mislim da nikoli ni prav kaj velikega pokazal, ko se mu je zgodilo kar se mu je zgodilo je bil pa takoj pozabljen in to je to.

zabaskace
15.11.2007, 09:32
Hm.. Nocoj je Beno dobro igral, žal so izgubili!

Udrih 17 (6/11, za tri 3/5), 5 podaj, 4 skoki, 3 ukradene žoge v 39 minutah

zabaskace
17.11.2007, 11:07
Hm.. Nocoj so pa celo zmagali, Beno pa je igral skoraj celo tekmo :d seveda , če nebi bilo dveh podaljškov :d :d :d

Hm.. Udrih 10 točk (5/12) in 5 podaj v 43 minutah :approve:

Lios
18.11.2007, 11:36
Hm.. Nocoj so pa celo zmagali, Beno pa je igral skoraj celo tekmo :d seveda , če nebi bilo dveh podaljškov :d :d :d

Hm.. Udrih 10 točk (5/12) in 5 podaj v 43 minutah :approve:

Ne sam to, če sem prav videl je začel celo v prvi peterki! Zanimivo, kam ste se pa sedaj spet poskrili vsi dvomljivci, predvsem tisti, ki ste ga napadali?

zabaskace
18.11.2007, 11:41
Ne sam to, če sem prav videl je začel celo v prvi peterki! Zanimivo, kam ste se pa sedaj spet poskrili vsi dvomljivci, predvsem tisti, ki ste ga napadali?

Hm.. Sicer je pa res da bo mnogo manj igral , ko se vrne Mike Bibby.

MERLIN
19.11.2007, 07:43
danes je spet dobro igral
mislim da 23 točk in zmaga sacramenta

zabaskace
19.11.2007, 11:43
Hm.. Prvi strelec je bil svoje ekipe :approve: Sem že dal lodat tekmo da si jo popoldan ogledam :approve:

zabaskace
19.11.2007, 22:53
Hm.. Zdaj sem si ogledal tekmo Sacramento - Detroit , zelo dobra predstava Bena Udriha saj je bil prvi strelec moštva, še posebaj se je izkazal v 3. četrtini ko je dosegel 15točk! I love this game :approve:

Hallenbeck
20.11.2007, 12:40
Če njega boli za slovensko reprezentanco, potem tudi mene boli za njega, pa če daje 50 pik na tekmo vsak večer.

superfly
21.11.2007, 13:58
Če njega boli za slovensko reprezentanco, potem tudi mene boli za njega, pa če daje 50 pik na tekmo vsak večer.

:2thumbs:

Lios
21.11.2007, 20:09
Kje sta vidva gledala tekme naše reprezentance?

Lios
27.11.2007, 08:44
Kaj to dela Udrih? 27 točk v 44 minutah proti bivšemu klubu! Noro!!!!!:2thumbs:

Kn0x
27.11.2007, 10:29
Samo priložnost je mogu dobit in se je izkazu.. Kar tako naprej!:2thumbs:

markk
27.11.2007, 12:08
Kje bi si lahko ogledal tekmo Sacramento - San antonio?

zabaskace
27.11.2007, 13:24
Kje bi si lahko ogledal tekmo Sacramento - San antonio?

Hm.. Sem ti poslal na ZS kje ;)

markk
28.11.2007, 11:51
ja hvala ti.