Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Konkurenca....

spartan
30.10.2007, 23:26
...in kako vi opravite z njo:shy:

Postanete melanholični...apatični...razbijate stole....vas še dodatno spodbudi....zamahnete z roko in se počasi in elegantno odstranite...se kislo nasmehnete in ne pokažete nič (hladni kot špricer).....itd itd...

:shy:

popka
30.10.2007, 23:52
kakšna konkurenca?:shy: :angel:

Marduk1
31.10.2007, 07:56
Jaz s konkurenco opravim hitro in brez vprašanj.

nattka
31.10.2007, 09:13

Postanete melanholični...apatični...razbijate stole....vas še dodatno spodbudi....zamahnete z roko in se počasi in elegantno odstranite...se kislo nasmehnete in ne pokažete nič (hladni kot špricer).....itd itd...

vedno napišeš temo in se elegantno umakneš ...

mene zanima ... kaj bi TI ukrenil ...:) :) :)

xena
31.10.2007, 15:10
konkurenca (misliš .. moški / ženska ??) saj ne more biti konkurenca.. Če mi je nekdo všeč.. mi je pač všeč..
AJA.. če bi se moja prijateljica zgužvala k luštnemu tipu, ki je tudi meni všeč.. no, to se je že zgodilo .. dolgo dolgo nazaj... Ja, sem se umaknila, ko sem videla, kako jo je gledal..

zverina
31.10.2007, 15:47

z konkurenco se nisem nikoli ubadal.:d

Jaz al pa noben.:approve:

nattka
31.10.2007, 19:27
z konkurenco se nisem nikoli ubadal.:d

Jaz al pa noben.:approve:

točno tako ...:approve:

KissMe
01.11.2007, 18:04
Js sploh nimam konkurence;)

Če mi pa slučajn kdo hoče v zelje hodt, pa po mizi udarm in nardim red:)

Pozzo
27.12.2007, 12:49
Ne ukrenem nič mislm, da je to naloga moje boljše polovice.
Če pa prestopi meje - se lahko pa tudi razpištolim(ne mislim fizično nasilje - amapk prefinjene besedne igre podkrepljene z ustreznim pogledom) - in takrat se je še vsak umaknil(za vedno).

Lilly the Bear
27.12.2007, 15:24
Vprašam ga, če misli, da bi mu lahko ona v postli pokazala kak trik, k ga jaz ne poznam :d

Temu se reče pristop vseživljenjskega učenja. :approve: :clown:

lana
27.12.2007, 17:12
namaham, opluvam in pohodim :censored:. sam jaz al pa nč jaz ;)

Mowgli
27.12.2007, 17:25
Tud jest nimam konkurenca sploh :approve: :cool: :angel:

snežko
27.12.2007, 17:32
:) ksem bil mlad pa neumen, sem se umaknil, ker sem verjel v pravičnost in samoumevnost na tem svetu, sedaj pa vem da je treba za tisto kar hočeš imet fajtat z vsemi silami do konca.

Pozzo
27.12.2007, 19:11
Če te hoče ženska prevarat te bo ne glede na to kolk noriš in bentiš ko se kak drug mota okoli nje.
Kolikokrat se moški motajo okoli nje ko me ni zraven...torej je stvar odvisna od nje...tako kot se jaz odločam se tudi ona.

Lencka
27.12.2007, 20:23
Mislim, da če pri komerkoli nastanejo težave, dvomi ali potreba po aktivnem "uporu" zaradi konkurence, to samo pomeni, da v odnosu že nekaj ne štima... Če je vse ok, konkurence ni. Obstajajo "drugi", ki pa zveze ne morejo ogrožati - zveza je ogrožena od zunaj takrat, ko od znotraj ni trdna.

Mowgli
28.12.2007, 09:21
Lenčka... gornji problemi so predvsem problemi petnajstletnikov. Do tega, da imaš prav, se bodo morali še pregristi skozi par košaric. :dontknow: :angel:

Lencka
28.12.2007, 13:14
Mowgli, ko bi bili to problemi petnajstletnikov... :veryevil:

Babi2
28.12.2007, 14:20
A nam ne govorijo zmeraj, da je konkurenca potrebna ... tako se ponudniki storitev še bolj potrudijo!:veryevil:

andreaaaaa
01.01.2008, 13:48

kaj je temu že naslov?

ahaha
konkurenca je samo takrat ko ti misliš da je, zato: ewo ni je ;)

saj pa te znamo ;)