Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Srbeče lasišče

Joze22
01.11.2007, 18:49
Lep pozdrav.

Imam en majhen a zeelo nadležen problem z mojimi lasmi. Vedno ko sem aktiven ( nogomet, košarka, tek, .. ) oz. ko mi postane uroče me začne srbeti glava. Ko se je to začelo sem imel dovge lase sm že poskusiv da bi se postrigu in ni nič pomagalo. Zamenjal sem že vrsto šamponov a še zmeraj nič. Uši pa tudi nimam, ker so me že kar nekaj krat pregledal. Bi blo dobro da bi šel k zdravniku ?

Že vnaprej hvala za odgovor.

namgyal
01.11.2007, 20:26
Odvisno, ali obstajajo še kakšni drugi znaki poleg srbečice, prhljaj, luskinice, zatrdline? Če je tako, obisk pri dermatologu ne bo škodil.

Vsekakor priporočam šampon Rougj iz lavande in kapejuta, vendar srbečica ne zgine takoj, potrebno je vsaj dva do tri tedne uporabe.

Irina
01.11.2007, 22:28
Pot vsebuje tudi sol. V kolikor te lasišče srbi samo kadar se spotiš, oziroma si fizično aktiven, in ni znakov vnetja, si po vsaki aktivnosti lasišče samo speri s toplo vodo.

Joze22
01.11.2007, 23:52
Ja sj ponavad si takoj zmocim glavo, ker res ni zazdržat. Če imam srečo me po kakših 30min neha srbeti in lahko normalno tečem .. Ja ne srbi me samo glava, začne me tudi po prsih in po vratu. Ja najbolš da grem kr dohtarju, bom še največ naredu. Hvala vam