Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Cavalli za H&M

Knez
04.11.2007, 17:36
Peljem včeraj po LJ pa vidim velik plakat, ki oglašuje, da v H&M pridejo Cavallijeve stvari.

Sem mislil, da slabo vidim, pa je bilo res.Cena ženske obleke sicer nad običajnimi H&M cenami, ampak daleč pod Cavallijevimi običajnimi.

Zakaj gre svetovno znan kreator Cavalli delat neke svoje linije za nizkocenovni H&M?

Ne vidim logike.

Snobi, ki so kupovali Cavallija, ga zdaj več ne bodo, ker ne bodo hoteli biti kot raja, ki nosi H&M.Bodo kupovali D&G, Versace, Armani, Prada...te, ki si ne zbijajo cene.

Malo brezvezna tema mogoče, ampak res me zanima, kaj si mislite o tem.Popularizacija firme?

Eh, to da tvoje izdelke prodaja H&M, ni neka referenca ravno.Sploh za firmo, ki bi rada bila elitna.

lady_lucifer
04.11.2007, 18:39
meni se to zdi super ideja. mors vedet, da vecina mladih, ki jim je namenjen h&m, veliko da na svoj izgled in oblacila, tako da h&m zajame precej velik kos populacije (seveda k temu veliko pripomorejo tudi nizke cene in kaj za ta denar dejansko dobis). tako da s tega vidika se nek kreator lahko dotakne ogromno ljudi, ki v nasprotnem primeru njegovih del sploh ne bi pogledali. in po moje se cavalliju ni kej za bat, da bi izgubil svoje "elitne" stranke - cavalli je le cavalli, bo ze nekej ustvaril za te fensi stranke....

gia
04.11.2007, 20:44
sej katica je enako nardila za topshop že kake pol leta nazaj.

mrjerry
05.11.2007, 09:54
Narediti zgolj design je eno, garantirati kvaliteto materialov, izdelavo, profesionalnost pri prodaji podobno pa nekaj drugega.

Ljudje niso nehali kupovati Ferrarijev zgolj zato, ker je Pininfarina zrisal tudi nekaj Peugeotov, Gorenjev hladilnik in eno staro Nokio...

Knez
06.11.2007, 17:52
Ok, ste me prepričali.

mrjerry
07.11.2007, 11:53
U ****a, tole je pa prva tema na celem forumu letos, kjer je bil dosezen konsenz :cool:

kabala
10.11.2007, 08:43
He, he, in potem se zgodi tole: naval na Cavallijeva oblačila (http://www.youtube.com/watch?v=oh0CzqqKEXM) :yey:

TuNina
10.11.2007, 09:01
v ljubljani je bilo bojda vse prodano v pol ure.

janezbrlek
10.11.2007, 09:53
Na spletu se pojavljajo pisma razočaranih kupcev, ki so zastonj prišli v City park, odgovor pa je podal tudi H&M.
http://www.poslovni-bazar.si/?mod=articles&article=337

Irina
10.11.2007, 11:47
Recimo, kakšan je razlika med otvoritijo nove trgovine Lidl ali poceni kosi oblačil Cavallia? Skoraj nobene. V eni se kupec skoraj stepe za poceni TV sprejemnik, v drugi za hlače, ki mu itak ne bodo prav.

misswho
11.11.2007, 22:52
Recimo, kakšan je razlika med otvoritijo nove trgovine Lidl ali poceni kosi oblačil Cavallia? Skoraj nobene. V eni se kupec skoraj stepe za poceni TV sprejemnik, v drugi za hlače, ki mu itak ne bodo prav.
:clapping: Se popolnoma strinjam. Me prav zanima, kak je delež tistih, ki kupijo obleko le zaradi imena...

Matilda
23.11.2007, 13:44
Signore Cavalli dela za denar, tako kot večina smrtnikov na Zemlji. Ni da je ravno Van Gogh. Dobra ponudba, evo njega. Kot je povedal v intervjuju za eno od italijanskih ženskih revij je kolekcijo zrisal v enem tednu. Vsaj ne blefira.