Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zamudil podalsanje narocnine in vse akcije. Kaj lahko storim sedaj?

swizc
05.11.2007, 18:58
Pozdravljeni!

Skratka zadeva gre takole. Pri simobilu imam sklenjeno narocnino, narocnina je narejena na mojo mamo, paket orto smart. Mobitel uporabljam jaz, placujem narocnino in vse stroske ki jih naredim. Zdej pa letos poleti enkrat je mama dobila posto(seveda se vsa posta preusmeri na mene) da je mozno narocnino podaljsat, dobil sem ene ponudbe, med temi je ta da A je mozno vzeti nov telefon, in B je bonus na pogovore in storitve v visini 40eur.

Zdej pa preidem na bistvo. Ker se je meni pac sedaj zalustal en novejsi telefon, akcijo sem zamudil in nisem vzel nic(ne A podudbe in ne B, akcija pa je veljala do 25.8.2007), narocnino so mi avtomatsko podaljsali... Bi lahko jaz sedaj ko je narocnina ze podaljsana in ze poteka vzel en nov telefon in se zanesel na to podaljsanje narocnine? V mislih imam to, da ker sem takrat zamocil in nisem vzel nobene ponudbe, da ce je sedaj kaksna moznost da sedaj kaj vzamem, al je to pac to, ce sem za***al je pac konec.

Kako je z tem?

blazko
06.11.2007, 20:04
Seveda lahko vzameš katerikoli telefon iz simobilovih trenutnih akcij. Tista akcija ni bila nič zavezujoča, hoteli so te le obdržati, ker ti je potekel aneks na telefon.

Trian
07.11.2007, 19:38
Če ti je že preteklo obdobje vezave za prejšnji telefon, potem lahko kadarkoli in pri komurkoli skleneš novo pogodbo in s tem koristiš tudi ugodnosti akcijskih ponudb. Malo si poglej telefone v akcijah, Mobitel ima zanimive zadeve, sploh ko pride decemberska akcija ven.

Stane
08.11.2007, 09:58
Če ti je že preteklo obdobje vezave za prejšnji telefon, potem lahko kadarkoli in pri komurkoli skleneš novo pogodbo in s tem koristiš tudi ugodnosti akcijskih ponudb. Malo si poglej telefone v akcijah, Mobitel ima zanimive zadeve, sploh ko pride decemberska akcija ven.

Dokler Mobitel ne predstavi nove ponudbe res ne kupuj ničesar. SiMobil jo je že, M. bo sledil najbrž zelo kmalu in potem boš lahko naredil resno primerjavo.

vizitor
15.11.2007, 19:39
verjetno bo veliko novega se pred koncem leta...vsaj mobitel