Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : klise tema - spoznanje

klemen20
07.11.2007, 18:01
:D spet ena ogulena tema, sam kaj cmo, mene mal "matra" "spet" :D

Se je komu tle zgodil recmo da je bil recmo 2 leti v krogu neke osebe pa jo sploh ni smerglu, pol mu je pa kr enkrat kliknl, da mu je ta oseba zanimiva :D?

jest 2 let sploh nism opazu ene sosolke s faksa, zdej pa mi je kr na 1x noro usec ceprou se zmer nism niti spregovoru z njo v lajfu)... pac zanimiv mi je kr na enkrat njen izgled ter njena mimika kako se smeji, itd... :D

me pa mal skrbi ko/ce bom sel do nje, da se mi znajo porusiti te moje vizije o popolnosti in bo mogoce ena navadna bjach :D (hec)... no poskust ni greh, tko da bom probu navezat kksn stik z njo.

p.s.: mal bedno da o tem pism na forum lol (bo ze kdaj bols)...

se kksn s podobnimi izkusnjami?

Jakec
07.11.2007, 20:42
seveda se to lahko zgodi, nisi prvi ne zadnji ;)

pa lahko bi ji kaj rekel, če ne drugač kot sošolki. saj zato bi jo bilo še lažje povabit recimo na pijačo

klemen20
08.11.2007, 07:10
itak, bom su v to smer... kksna ne vsiljiva pjacka :D kksn fuzl al pa dva, tri, steri v KMS :D joke

KissMe
08.11.2007, 12:17
Najbolš, da jo prosiš nej ti kej razloži ;)

_mona_
08.11.2007, 13:43
ma ulet do nje pa ji kj tko iz fore za smeh prbi kao neki za faks..pol pa itak pogovor že steče itak pa pol vidš al ti bo še bl kul ...al kaj druzga ...hehe ...lol
sam u eazy :)

klemen20
08.11.2007, 16:03
hehe ste me mal narobe razumel :D men ni problema it do nje oz. sm ze navezu stik (valda kolegialni kot sosolec)... bol me je presenetl zakwa zawraga je prej nism niti opazu :D

snežko
08.11.2007, 16:30
:) ker je bla debela in mela kratke lase....

_mona_
08.11.2007, 16:44
amm sory sory...hihi :)
ej verjetn prej ni bla tok privlačna kokr je pa zdj ..

klemen20
08.11.2007, 19:04
pravjo da so za kemijo ("metuljcke") krivi hormoni al feromoni kaj ze?... ki se zavohajo, mogoce prej ni mela ta pravih al pa mal premal :D hehe

_mona_
08.11.2007, 19:25
no sj al pa iskrice ki preskočijo oz se začnejo res iskriti hihi :) to se dogaja lahko tut med fredni...pač najprej sam druženje itd...na konc pa res lahko še ugotoviš da ti fren doz frednica res clo kul... in to je glih podobno :) sj to je itak čist top ...ti sam v akcijo...:)

KissMe
08.11.2007, 19:26
Mogoče si meu pa zamašen nos :veryfunny:

No ja, mogoče so ti pa zdej drugačne ženske všeč... Men se to tud včasih zgodi, ampak če mi kr naenkrat rata všeč nekdo, ki mi prej sploh ni bil, pol vem, da je že kriza :rolling: