Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : bivši....

_mona_
08.11.2007, 19:36
no mal bom pisala o tem oz. me zanima kaj vi mislite o tem da se vrneš bivšemu...recimo da se mata res še kr rada...hmm čeprav so ble na konc tut bed scene sam večinoma kr kul...sam so tut nasprotja s strani starcev,....to je res čist bed, vsaj moje mnenje sam se tut to dogaja nažalost...:( no hja...in res a se je pametn vrnit al ne...in spet it čez vse bolnce oz scene.... jz nevem...
lp :)

lady_lucifer
08.11.2007, 19:55
počen lonc ni nikol več cel.

popka
08.11.2007, 20:02
jest verjamem, da, ko je enkrat konc, je konc za zmeri

Aldebaran
08.11.2007, 21:18
lep pregovor pravi: osel gre samo enkrat na led!

klemen20
08.11.2007, 22:05
jah odvisno, kolk je ta lonec pocu... doskrat je res boljs koncat dokoncno ker se najveckrat potem kmal spet razides.... vcasih pa so izjeme ki pa le potrjujejo pravilo...

kabala
09.11.2007, 06:51
Poskusi. Drugače se potem človek vedno sprašuje, kako bi bilo, če ... Moja izkušnja je dobra - do sedaj. :)

Marduk1
09.11.2007, 12:16
tut če gresta spet skup bosta šla kmal narazn. Spet.

Štrudl
09.11.2007, 12:30
no saj....tko da bo potem tema spet aktualna :approve: :clown:

kobilica
09.11.2007, 12:56
Iz mojih iskušenj.... konča se slabo... vsaj pri meni se je... poskusila sem tri krat... in ni šlo... Poskusi, morda ti uspe..

Lp

kabala
09.11.2007, 13:21
Nama je to definitivno koristilo, se zdaj znava bolj cenit in spoštovat.
Seveda pa je zelo odvisno od tega, zakaj sta šla narazen.

_mona_
09.11.2007, 16:45
amm..končala sva zato ker sva se začela neki kregat sploh zato ker so bla nasprotja(starši) in sva mela krizno obdobje...no in tko sva končala....sj pol čez neki časa sva spet začela sam je pa bla druga scena, seveda ker je bila to moj aprva daljša zveza ter vse nekaj novega , prav ljubezen itd...sm bila totalno neizkušena sam pač zdj ni več tako pač vidm več stvari kokr sm jih pa prej, in se ne pustim več vrtet ker ponavad je glih tega ful pr prvih daljših vezah pač neizkušenost...ja tko začela sm se upirat in tkoda sva ponovno nehala zard nerazumevanja...haha hmm ja še zmer se pa mava rada sploh zard prej ful good scen ..zakomplicirano res...sam sj mate prov bolš se ne vračat
res nimam več moči...it na isto sceno...

zverina
10.11.2007, 14:40
no mal bom pisala o tem oz. me zanima kaj vi mislite o tem da se vrneš bivšemu...recimo da se mata res še kr rada...hmm čeprav so ble na konc tut bed scene sam večinoma kr kul...sam so tut nasprotja s strani starcev,....to je res čist bed, vsaj moje mnenje sam se tut to dogaja nažalost...:( no hja...in res a se je pametn vrnit al ne...in spet it čez vse bolnce oz scene.... jz nevem...
lp :)

nikol.:approve: Si nit ne morm predstavljat.:d

snežko
10.11.2007, 15:36
:) res si mona...ne it tut če te na kolenih prosi...polno drugih žabcev je še

snežko
10.11.2007, 15:36
:) e e e pardon...žrebcev sem hotu napisat...

KissMe
12.11.2007, 07:38
Hehe, žabcev;)

Snežko pa ostali majo prav, tko si samo podaljšuješ trpljenje. Sej te razumem, prva ljubezen, pa občutek varnosti, da nekoga maš, pa tud zdi se mi, da ko končaš zvezo, si nekakšen "poraženec" in se je težko sprijaznit, da ni uspelo, sam če ne gre ne gre...

Rada se mata pa lohk še vseen, sam na drugačen način:)

planinc
18.11.2007, 14:29
amm..končala sva zato ker sva se začela neki kregat sploh zato ker so bla nasprotja(starši) in sva mela krizno obdobje...no in tko sva končala....sj pol čez neki časa sva spet začela sam je pa bla druga scena, seveda ker je bila to moj aprva daljša zveza ter vse nekaj novega , prav ljubezen itd...sm bila totalno neizkušena sam pač zdj ni več tako pač vidm več stvari kokr sm jih pa prej, in se ne pustim več vrtet ker ponavad je glih tega ful pr prvih daljših vezah pač neizkušenost...ja tko začela sm se upirat in tkoda sva ponovno nehala zard nerazumevanja...haha hmm ja še zmer se pa mava rada sploh zard prej ful good scen ..zakomplicirano res...sam sj mate prov bolš se ne vračat
res nimam več moči...it na isto sceno...

Zakorakaj boljšemu življenju naproti in se ne obračaj, zri naprej;) .

_mona_
28.11.2007, 17:38
ojla..no po dolgem cajtu...hehe no se je pa tudi zgodilo kar nekaj stvari bomo vidl kako bo :)
zdj sva skupi tko da al se bova štekala al ne ...čas bo pokazal svoje...kako se bojo stvari odvijale ... a ne?
nikol ne veš...mogoče bo ta odločitev dobra la pa tut ne :/ ....

Mowgli
28.11.2007, 17:45
Saj ni panike, gresta pač narazen pa potem četrtič skup, če zdaj ne bo šlo... :dontknow:

_mona_
28.11.2007, 18:01
ja sj :/ če pa zdj ne bo šlo pol pa res ni več možnosti haha :)

D' Andre
29.11.2007, 14:59
Pravjo, da osel ne gre dvakrat na led... Če boš šla ti, je pa tvoja odločitev. Moja izkušnja je, da je pogreta župa zanič. In da je druga rana lahko še bolj skeleča. Ne misli samo na lepe scene, ki sta jih skupaj doživela, misli raje na tisto, kar te je odgnalo. Naj te tisto, kar sta imela, ne zaslepi.