Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Problem ObnaŠanja Policistov

gritens
11.11.2007, 15:02
tukaj malce napišite svoje izkušnje o doslednosti in obnašanju policistov med postopkom
ko vas ustavijo na cesti !
ali so dobri , ali ste imeli probleme in kakšne ter ali ste zasledili kakšne nepravilnosti!!!!!

napišete lahko vsako svoje mnenje saj vas ščiti 39.čl ustave (svoboda izražanja)

Grega član in volonter KZVD (klub za zaščito voznikov in državljanov)

LP VSEM

avalanche
11.11.2007, 15:54
Klub za zasčito voznikov. Svašta.

norman
11.11.2007, 16:34
Spet en car, ki misli, da lahko dela na cesti kar se mu zljubi! Pol so pa glupi policaji krivi, ko dobi položnico:nonono:

gritens
11.11.2007, 16:38
ne prijatelj nisem car ki misli da lahko dela kar hoče!!!!!!!!!!
zanima me samo mnenje o slov. policiji in iskušnje!
Ka se pa tiče KZVD imaš v mojem profilu link za mojo spletno stran na kateri je tudi direkna povezava na spletno od KZVD In si preberi o čem je sploh ta klub preden kritiziraš

pa brez zamere

LP VSEM

Irina
11.11.2007, 17:11
Moje, dobre, ker jim nikoli nisem dala povoda, da bi bile lahko slabe.

Smaug
11.11.2007, 18:44
Z enkratno izjemo dobre. Sicer je bil tudi takrat postopek korekten, kar pa definitivno ne bi mogel reci za kazni, ki mi jih moz v modrem nalepil, tako da sem sam postal popolnoma nekorekten. Ce ze dobim kazen, naj bo vsaj z razlogom.

mrjerry
12.11.2007, 08:56
V mojih primerih vedno korektni. Seveda tudi z moje strani :approve:

Aldebaran
12.11.2007, 09:04
tukajle je bolj problem obnašanja ostalih do policistov.... namreč če si ti nasramen do njih, potem ti bojo najdli še mnogo drugih stvari in bo kazen višja, videl na lastne oči... če si pa ti lepo korekten in vljuden do njih , potem se pa včasih zgodi, da jo odneseš tudi samo z opozorilom, to sem pa doživel na lastni koži:)

mrjerry
12.11.2007, 09:12
Tocno tako. Povsem brezpredmetno se je kregat o tem, a si al nisi vozu prehitro (ker si, saj so te zmerli), da si spil samo en pir (zakon predpisuje najvisjo dovoljeno kolicino alkota v telesu in NE kolk pirov lahko spijes), da si dvojno crto prevozil zato ker se ti ful mudi iskat staro mamo in nisi imel casa it dve ulici okrog, kjer je semafor...

Andreea
12.11.2007, 15:59
Vedno korektno - z eno izjemo ko mi je nasproti vozeči odbil ogledalo (speezdil) in so se 5 minut kasneje slučajno mimovozeči odločili "obravnavti nesrečo"...

Gospod policist je bil sicer izjemno prijazen - vendar... Prepričati me je hotel, da mi ni treba pihati in bo kar on napisal "samo" 0,3... bla je sobota, 5 zjutraj, in takrat sem bila še voznik začetnik... trezna ko solza :d potem nisem hotela podpisat in mi je dal pihat -> 0,0 :rolling:
Nato sem ugotovila še, da je napačno vpisal moje ime (neko drugo) in tudi številka registrske ni bla prava (jo je pol manjkalo). Zapisnika nisem dobila v podpis, ampak samo test (ne)alkoholiziranosti. Nato je gospod pAlicaj modro ugotovil, da bom dobila domov povabilo k sodniku za prekrške, ker ogrožam udeležence v prometu ker sem se sama zaletela ( :nonono: ).

Ko sem pršla domov, sem klicala na postajo in povedala, da "sem pol pogruntala", da mam zapisano napačno ime in ostale bučke :veryevil: in to je bla tud zadnja debata o tem, ker domov nisem dobila niti položnice, niti "vabila" k sodniku :veryevil:
so že leta minila od takrat in se še zmer sprašujem, kaj bi blo, če bi takrat v mal zmedenem stanju podpisala tiste 0,3 promile:mad:

Pa da ne bo pomote, sama sm bla vedno korektna do njih, nikol nesramna al pa da bi jezikala:sleepy: tolk o vzajemnosti. Do zdej nimam še nobene kazni oz. težav. Sam ne mi nakladat o vzajemnosti, "tko kot se boste vi obnašali....":sleepy:

So ble pa čisto vse ostale izkušnje dobre in brez problemov.

smodlak
12.11.2007, 18:24
ne prijatelj nisem car ki misli da lahko dela kar hoče!!!!!!!!!!
zanima me samo mnenje o slov. policiji in iskušnje!
Ka se pa tiče KZVD imaš v mojem profilu link za mojo spletno stran na kateri je tudi direkna povezava na spletno od KZVD In si preberi o čem je sploh ta klub preden kritiziraš

pa brez zamere

LP VSEM
DV

Hi Hi sem si ogledal tale vaš link in kaj vidim. En kupnebuloz, starih neažuriranih zadev. joj Joj Ubogi občani, ki se zaupajo takšnim zaščitnikom.

Kar se pa policistov tiče. Tako kot je napisano, kakršen si do njih takšni so do tebe, saj so še vedno v prvi vrsti ljudje.

NS

mrjerry
13.11.2007, 08:27
Vedno korektno - z eno izjemo ko mi je nasproti vozeči odbil ogledalo (speezdil) in so se 5 minut kasneje slučajno mimovozeči odločili "obravnavti nesrečo"...

Gospod policist je bil sicer izjemno prijazen - vendar... Prepričati me je hotel, da mi ni treba pihati in bo kar on napisal "samo" 0,3... bla je sobota, 5 zjutraj, in takrat sem bila še voznik začetnik... trezna ko solza :d potem nisem hotela podpisat in mi je dal pihat -> 0,0 :rolling:
Nato sem ugotovila še, da je napačno vpisal moje ime (neko drugo) in tudi številka registrske ni bla prava (jo je pol manjkalo). Zapisnika nisem dobila v podpis, ampak samo test (ne)alkoholiziranosti. Nato je gospod pAlicaj modro ugotovil, da bom dobila domov povabilo k sodniku za prekrške, ker ogrožam udeležence v prometu ker sem se sama zaletela ( :nonono: ).

Ko sem pršla domov, sem klicala na postajo in povedala, da "sem pol pogruntala", da mam zapisano napačno ime in ostale bučke :veryevil: in to je bla tud zadnja debata o tem, ker domov nisem dobila niti položnice, niti "vabila" k sodniku :veryevil:
so že leta minila od takrat in se še zmer sprašujem, kaj bi blo, če bi takrat v mal zmedenem stanju podpisala tiste 0,3 promile:mad:

Pa da ne bo pomote, sama sm bla vedno korektna do njih, nikol nesramna al pa da bi jezikala:sleepy: tolk o vzajemnosti. Do zdej nimam še nobene kazni oz. težav. Sam ne mi nakladat o vzajemnosti, "tko kot se boste vi obnašali....":sleepy:

So ble pa čisto vse ostale izkušnje dobre in brez problemov.

Normalen clovek se bo itak informiral o tem, kaksne ima pravice in dolznosti. Od tega se pac ne odstopa. Vem za en podoben primer, ki se je zacel podobno kot tvoj, vendar se je koncal precej bolj neprijetno za `povzrocitelja'. V tem primeru sicer izkusnje katastrofalne, ampak splosen vtis je pa se vedno pozitiven.

Meni se zdi vedno zabavno gledat, kako policaju VIDNO odleze, ko se zacnes z njim normalno pogovarjat.

Andreea
13.11.2007, 14:55
Pravice in dolžnosti že - ampak ko je človek v rahlem šoku (kar se pri nesrečah pogosto dogaja, sploh če je opraskan avto, za katerega si praskal na kup par let) se ponavadi ne obnaša ravno racionalno. se mi zdi, da sem takrat mela malo pameti in dosti sreče, da nisem podpisala kakšne neumnosti.:nonono: se mi ne zdi ravno fer, da se izkorišča take "trenutke slabosti" za "nabiranje" kazni, ko je ja dovolj prepotentnih norcev, ki norijo po cestah.

Uglavnem - taka slaba izkušnja, čeprav samo ena, je povzročila, da vsakič ko me ustavijo, prežim na to, kdaj mi bodo želeli kaj podtakniti (sem fer in se normalno pogovarjam, sam pazim na vsako pikico na papirju ko sam vrag). Pa vem, da je brez razloga in že meji na rahlo paranojo. Sam, sej veš... basni o oslu in ledu :dontknow:

ker sem pač nadpovprečno pametna, mi ni bilo treba niti enkrat na led:clown: :d

mrjerry
14.11.2007, 12:42
Tukaj se strinjam. Naceloma bi moral biti policist tisti, ki bi stvari peljal korektno. Pa vendar - ker on primarno ni tam zato, da dela zate, ampak zato, da kot nevtralna oseba po v naprej predpisanem procesu vrsi uradne postopke (sem se potrudil zdele :d ), pac nimas kaj. Jaz imam za taksne primere tri ljudi, ki jih lahko poklicem kadarkoli, da mi svetujejo, kaj storiti. Konec koncev se gre za tvoje premozenje in vsaka situacija, v kateri ga moras scititi, ne more biti drugace kot sokantna.

fazan
14.11.2007, 20:13
S policajim je tako,da bi bilo treba čas zavrteti vsaj 20 let nazaj pa brez skrbi,da bi bili bolj spoštovani.