Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kater ponudnik satelitske TV

NiteOwl
15.11.2007, 17:22
Z družino si urejamo vikend, ki bo nekoč upam naš dom, v precej odročnih krajih. Z internetom ni problema ker sem nabavil mobitelovo konzervo in vleče kot šus..

Bolj me zanima za satelitsko TV, katerega ponudnika izbrati.. Kabelske ali internetne TV tam nikakor ne moremo imet..

Zanima me če ima kdo kaj izkušenj s tem? Katerega izbrati? Kakšne programe ima, kakšne so cene, skratka karkoli..

Hvala za pomoč

bobi
15.11.2007, 17:46
Za tebe je pravilen odgovor Total TV ;)

http://www.totaltv.tv/slo/index.php?option=com_content&task=view&id=11&Itemid=13

stLARA
15.11.2007, 18:49
tole je zanimivo tudi za mene, ker živimo bogu za hrbtom (celo prispevka za RTV nam ni treba plačevati, ker pač nimamo dovolj močnega signala:clown: ), lovimo pa osem kanalov (kar je sicer super) ...

Glede na to, da imamo v hiši štiri televizije me zanima, kako je s priklopom vseh štirih sprejemnikov na satelitsko (v tem primeru pri zgoraj omenjenemu ponudniku)? Samo en sat. sprejemnik verjetno ne bi bil dovolj? :blush:

bobi
15.11.2007, 20:25
Cenik imaš celo za 2x TV, za 4 TV-e pa verjetno ne bo šlo!
Če se zavežeš za določen čas, je celo vsa oprema zastonj in te pride samo montaža 80€ enkratno in pa seveda mesečna naročnina.
Tukaj je tudi to, da se po novem oddaja pop tv in pa A kanal v 16/9 formatu (v večini), ostali ponudniki teh dveh kanalov pa še vedno sprejemajo 4/3 format ;)
Tudi to je velika prednost!

Pokliči jih po fonu in jih vprašaj kaj vse ti lahko nudijo in za kako ceno!