Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : radar- prekoračitev hitrosti

Borom
17.11.2007, 08:03
zdravo ,
sinoč sem okrog 23 ure pelal po obvoznici iz Bežigrada proti Brdu ( izhod za Lesnino ) in pred tem izhodom je en nadvoz ,tam se neki dela in je hitrost omejena na ne vem koliko ( 60 - 80 ) ko sem bil točno naspram tega nadvoza sem prehiteval eno vozilo in v tem trenutku se je izpod nadvoza zabliskalo, avtomatično sem pogledal števec , tam je lepo kazalo cca 110 km/h,
zanima me ali mi se obeta fotka iz policije , ter koliko je treba čakat na njo:nonono:

De_Tomaso
17.11.2007, 19:18
Obeta se ti fotka in majhna kazen. Ni za umret, ker je izven naselja.

Drugače pa da ne odpiram nove teme. Veste morda znalci, kje je meja, ko radar ne uspe več slikat? Sam sem pred nekaj časa padel v situacijo, ko je radar slikal vozilo kakih 100m pred mano, ko pa sem sam zapeljal mimo pa me ni slikal. Sedaj ne vem, če sem bil prehiter (kar precej čez 2X prekoračitev avtocestne hitrosti) ali ker je še obdeloval podatke vozila pred mano?

avalanche
17.11.2007, 20:27
Če si šel več kot 270, je čisto možno, da si bil prehiter za radar. Če pa je avto pred tabo vozil tako hitro kot ti, potem je pa druga možnost povsem verjetna.

De_Tomaso
17.11.2007, 22:41
Očitno sem bil prehiter, ker sem šel nad 270.

Po blisku nisem imel možnost zavirat in sem pač pohodil polno, ker vem, da rabi nekaj trenutkov, da obdela podatke. Zdaj pa ali sme padel v tisto časovno lukno, ko je obdelovalo enega pred mano, ali pa pri hitrostih 270+ pač kamere ne uspejo fokusirat dovolj hitro za slikanje.

avalanche
17.11.2007, 23:20
S kermu avtom pa to, če smem vprašat?

De_Tomaso
18.11.2007, 00:34
Poslal ZS avalanche.

WRC555
18.11.2007, 10:07
S kermu avtom pa to, če smem vprašat?

Nick vse pove: De Tomaso :approve:

WRC555
18.11.2007, 10:12
zdravo ,
sinoč sem okrog 23 ure pelal po obvoznici iz Bežigrada proti Brdu ( izhod za Lesnino ) in pred tem izhodom je en nadvoz ,tam se neki dela in je hitrost omejena na ne vem koliko ( 60 - 80 ) ko sem bil točno naspram tega nadvoza sem prehiteval eno vozilo in v tem trenutku se je izpod nadvoza zabliskalo, avtomatično sem pogledal števec , tam je lepo kazalo cca 110 km/h,
zanima me ali mi se obeta fotka iz policije , ter koliko je treba čakat na njo:nonono:

Hitrost je omejena na 80. Ze vceraj dopoldne je bil tam parkiran bel Focus, ker je pred mano slikal Cayenna.

Borom
18.11.2007, 11:10
jast sem ga tudi videl , sem zanalašč šel iz Vrhnike na Celovško pa nazaj da vidim kok je omejitev in je res 80 , in je tam bil beli fokus . jutri izvem kok me je točno izmeril prek enga frenda ki ima dostop do baze

prelude
19.11.2007, 10:45
Čudne debate zgleda da noben ne gleda znakov kaj še le da jih upošteva.To je dokaz kakšno vozniško kulturo mamo.Pa ne me narobe razumt da hočem prepir sam tko je kajčmo.