Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Problem z internetno povezavo

Pirotehnik
18.11.2007, 13:41
Internet mi dela lepo in prou, dokler ne pustim računalnik čez noč pržgan, da Azureus vleče dol. Pol morm pa resetirat komp, pa je spet ql.

Povezava je prek routerja, sam na drugem kompu ni pa nč narobe. Kaj mi povezavo vn vrže? Sam lokalni dostop pa mam-med računalniki. A je azureus al kaj?

nejc
18.11.2007, 13:47
Če na drugem rač. ni težav in moraš le resetirat komp, potem je težava na kompu.

Ugotavljaš pravilno. Najverjetneje je problem v Azureusu. Sicer ga ne poznam, tk da kej več ne znam povedat. Lahka pa povem, da js mam z Bitcometom včasih težave, in sicer se mi po zaprtju programa ne zaustavi proces in program dejansko še vedno zavzema bandwidth.

Probi z drugo verzijo Azureusa ali s kakšnim drugim programom, da se prepričaš, da je v tem težava.

zeriX
18.11.2007, 13:48
Že user Drico je nekaj ugtavljal v tej smeri, poglej, morda je povezano:
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=29336

nejc ni rečeno da je na računalniku, če router ne dovoljuje P2P ali ga onesposablja ali kaj podobnega.

Pirotehnik
18.11.2007, 13:55
ja na routerju mam odprte porte... pa tut nikol prej nism mel teh problemov-na istem routerju....

nejc
18.11.2007, 15:47
Morda.

Če sem ga prav razumel, potem se to zgodi vsake tok časa. Poleg zgoraj omenjenih problemom z Bitcometom se mi je nekaj časa dogajalo, da če sem ga zagnal, da mi ni noben browser znal srfat po netu. Sem lahka vse pingal(npr. google), srfat pa nisem mogu. Dokler nisem resetiral kište.:dontknow: