Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : kaj nardit, če je tip tolk ljubosumn?!

sTaFF.
20.11.2007, 12:34
lejte mam tipa ane. ku sva skup že 1 let pa š mau.
no pa js sm bla včas bisex in ko je on to zvedu j reku da če bom to da ne morva bit skupi. pa sm mu rekla da ne bom weč. sam kaj ko ne morš takoj nehat. in sm si še par mesecev pisala z enimi dekleti prek msnja in je videl v logih. bil je jok in stok. zlooo sva se skregala, skoraj bi šla narazen. no sva še vedno skupaj. toda on je tako ljubosumen, da je jezen že če sm s frendicami. zto pa js nočm hodit wn s frendicami kr wem da bo on jezen:( :( :nonono:

Smaug
20.11.2007, 12:43
Lepo, lepo, ze od vrtca naprej

no pa js sm bla včas bisex in ko je on to zvedu j reku da če bom to da ne morva bit skupi.
Ti bi on pa ne bi? No, to je v teh letih normalno za fante, saj punce prej (seksualno) dozorite kot fantje

pa sm mu rekla da ne bom weč. sam kaj ko ne morš takoj nehat.
Tej bolezni se rece puberteta; za njo po zadnjih podatkih oboli skoraj 97% mladostnikov in 78% moskih po 45 letu starosti!

in sm si še par mesecev pisala z enimi dekleti prek msnja
MOJ BOG!? Pa si bila potem pri spovedi?

in je videl v logih. bil je jok in stok.
Jasno...

zlooo sva se skregala, skoraj bi šla narazen. no sva še vedno skupaj.
Jaz sem se zaradi MSN-ja ze enkrat locil...

toda on je tako ljubosumen, da je jezen že če sm s frendicami. zto pa js nočm hodit wn s frendicami kr wem da bo on jezen
Vidis, za vsak problem se najde resitev, ce si le vstrajen :approve:

Wanted
20.11.2007, 12:48
:veryfunny: :veryfunny: :veryfunny:

Fak no stari, jaz sem skoro počo zraven :D:D:D

Od vrtca....:rolling: :rolling: :rolling:

sTaFF.
20.11.2007, 12:49

ei js sm res mlada ( 16 ) sam 0n je pa 20!!

:mad:

Wanted
20.11.2007, 12:54
@sTaFF...potem pa piši kot se spodobi, jaz sem posumil da si še v plenicah, pa tolčeš po tipkovnici.

Čustva in nagnjenja ne moreš prevarat, zato se pač sprijazni z dejstvom...najd si tipa ko bo to prenašal, jaz že nebi

amaze646
20.11.2007, 21:30
no pa js sm bla včas bisex in ko je on to zvedu j reku da če bom to da ne morva bit skupi. pa sm mu rekla da ne bom weč. sam kaj ko ne morš takoj nehat. in sm si še par mesecev pisala z enimi dekleti prek msnja in je videl v logih. bil je jok in stok. zlooo sva se skregala, skoraj bi šla narazen. no sva še vedno skupaj. toda on je tako ljubosumen, da je jezen že če sm s frendicami. zto pa js nočm hodit wn s frendicami kr wem da bo on jezen:( :( :nonono:

OK, sm mel prav. Si 16 ... naprej pa brezveze, da pisem ...

kobilica
21.11.2007, 10:18
Sama se odloči, kaj boš, potem se pa pogovori s fantom kako naprej. Al ostaneta skupaj, al pa gresta narazen. Če ostaneta, si pridobi njegovo zaupanje nazaj, samo potem pa prenehaj s temi MSN fintami. Obojega ne moreš imeti. Sprijazni se, al eno ali drugo. Pretehtaj, kaj ti pomeni več. On al ona/e. Sicer pa dekle, mlada si še,... *

*jaz bi v tvojih letih probala oboje - skupaj!

nejc
21.11.2007, 11:03
Naslov teme je zavajujoč. Dejansko si ti z drugimi ženskami(puncami) mela spolne odnose(previdevam), nato si pa s temi puncami tudi na skrivaj dopisovala. On je vse to zvedel, posledično ti pa teži, če se družiš s frendicami.:nonono:

Kriva si PREDVSEM ti. V tvojem primeru pač gre za druge ženske. V kakšnem drugem bi šlo za druge moške. Kar pomeni, da če bo moja punca mela skrivne kontakte z bivšimi tipi(tvoje ženske) in se bo nato še družila z raznoraznimi tipi(tvoje frendice), men tu ne bi blo všeč oz. bi verjetno zvezo prekinil, ker ji očitno ne morem zaupat in ne morem vedet, kdo je njen frend in kdo potencialni ali bivši ali celo aktualni ljubimec(tvoje frendice).

Rešitev je pogovor o vsem. Predvsem pa se moraš TI potrudit, da te bo razumel, v kolikor imaš čiste namene.

mrjerry
21.11.2007, 14:08
Who gives a sh**it. Bejba je BI :p :p :p

Andreea
21.11.2007, 14:24
To pomen, da BI, pa ne more? :clown: :d

sTaFF - si pač za***ala :d Če nekomu lažeš v obraz (o čemerkoli že), je realno pričakovat, da bo podvomil o tvojih izjavah v prihodnosti. Nazaj pridobit izgubljeno zaupanje je frdamano težak in dolgotrajen proces. In če ti to ne uspe, nima smisla vztrajat in dušit sebe in partnerja.

KissMe
24.11.2007, 17:20
Pr teh letih... si tko nared, da boš z vsemi :d ampak brez laganja, prikrivanja itd. Bodi iskrena in bodi s tistimi, ki to prenesejo!

nattka
24.11.2007, 18:15
a mi lahko nekaj pojasnite pliz ... ker sem ena bukova ostarela dama in mi določene stvari niso čisto jasne ...

punca ima 16 let, je tako?
skupaj s fantom sta leto in še malo ... torej je imela manj kot 15 let, ko sta prišla skupaj ...
še prej pa je bila mal bisex ...:o ... kdaj še prej???

punco je treba čez koleno pa v šolo spravit, pa zvečer naj bo ob 21 doma v postelji ...:mad:
zjutraj pa v šoli, popoldne za knjigami, da bo še kaj od nje ...

Limml
24.11.2007, 18:25
punco je treba čez koleno pa v šolo spravit, pa zvečer naj bo ob 21 doma v postelji ...:mad:
zjutraj pa v šoli, popoldne za knjigami, da bo še kaj od nje ...[/QUOTE]

je tako, po nagi riti :) :2thumbs:

KissMe
24.11.2007, 18:48
Nattka, zdej so drugačni časi:) Tud men ni tole čist jasn, ampak moraliziranje ne pomaga.

nattka
24.11.2007, 19:44
Nattka, zdej so drugačni časi:) Tud men ni tole čist jasn, ampak moraliziranje ne pomaga.

aha ...

zakaj je pa pol tip ljubosumen, če so cajti drugačni ...:dontknow:

PeTe
25.11.2007, 16:53
ker je tip " from the old school" ;)?

Smaug
25.11.2007, 20:24
Mogoce ima fant ze dobrih 40 :)

spartan
25.11.2007, 20:46

mene pa nekaj zanima...ker napisala nisi nikjer.

...a je tvoj tip ljubosumen z razlogom?

sTaFF.
27.11.2007, 11:28
sm npisala...da sm neki srala s puncami prek msn-ja in ie prebral k ie bil pr men pa je bral (js sm bla u šol). :(

_mona_
28.11.2007, 18:04
skensli ga..nevem no sj štekam da si mlada ssam useen ne dopustit da ti nekdo nekaj prepove al pa muri...halo!!!

_mona_
28.11.2007, 18:06
aja no sam je pa še neki ...če si ga srala pol ti nisi resna....pol je z razlogom ljubosumen

sTaFF.
29.11.2007, 12:36
js sm resna sam to je blo na začetki...tkrt si nism misla d se bom tolk zalubla vanj ane. no pa n morm ga skenslat kr ga mam najraj...preprost ne morm.

alexx_
29.11.2007, 13:15
razlozi mu, kako je blo in mu pac predlagaj da probate v troje, ce se lahko pride kolegica zravn. ti srecna, ko bos lahko hkrati in s tipom in kolegico, pa on bo defenitivno srecen ko bo lahko z obema ;) volk sit, koza cela...

sTaFF.
29.11.2007, 18:56
on ne bi biu srečn sploh kr je proti bi in homo sploh pa drugim dekletom. jss pa tut ne bi šla v troje lol. ^^

spartan
29.11.2007, 19:21
skensli ga..nevem no sj štekam da si mlada ssam useen ne dopustit da ti nekdo nekaj prepove al pa muri...halo!!!

ah seveda....v partnerskem odnosu dela vsakdo kar si želi:clown:

v smislu...

Mož: "Draga, a veš; jaz sem pa danes mal zamorjen. Pomij posodo pa pokosi zunaj travo; saj vidiš kako zelo je visoka. Jaz pa medtem cajtom skočim ven z eno fletno 20-letnico na quckija"!

...al pa....

Žena: "Dragi....moja sodelavka je res živi hudič; vsak dan me maltretira. Ne vem, kaj naj?"
Mož: - "Eh draga"....ne mislim se ukvarjat s tvojimi problem. Poskrbi sama zase.

Do I need to say more:d

_mona_
30.11.2007, 07:34
haha....ja sj vem da dela vsak kar hoče,.....sam sj to je spet odvisno od posameznika kaj lahko prenaša kaj pa ne... a ni tko? enmu pa to čist sede..da mu muri....haha :P
seveda je pa odvisno zakaj muri..oz zakaj je ljubosumne...

spartan
30.11.2007, 18:39
haha....ja sj vem da dela vsak kar hoče,.....sam sj to je spet odvisno od posameznika kaj lahko prenaša kaj pa ne... a ni tko? enmu pa to čist sede..da mu muri....haha :P
seveda je pa odvisno zakaj muri..oz zakaj je ljubosumne...

Naj me koklja brcne, če že ni vsakega vsaj enkrat to čustvo prijelo...pa če prizna ali ne:clown:

keyCaSh
03.12.2007, 19:20
Smaug se strinjam :2thumbs: :rolling::approve:

andreaaaaa
01.01.2008, 13:57

ej punca, kaj te tare?

pokaži, dokaži mu da si samo njegova, tako se bo to nehalo!;)

ljubosumje je sam odraz nezaupanja in premale samozavesti

pravim dokaži mu da ti je vse!
tako bo konec in bo vse lepo in prav;)
veliko sreče

andreaaaaa
01.01.2008, 13:58
ah seveda....v partnerskem odnosu dela vsakdo kar si želi:clown:

v smislu...

Mož: "Draga, a veš; jaz sem pa danes mal zamorjen. Pomij posodo pa pokosi zunaj travo; saj vidiš kako zelo je visoka. Jaz pa medtem cajtom skočim ven z eno fletno 20-letnico na quckija"!

...al pa....

Žena: "Dragi....moja sodelavka je res živi hudič; vsak dan me maltretira. Ne vem, kaj naj?"
Mož: - "Eh draga"....ne mislim se ukvarjat s tvojimi problem. Poskrbi sama zase.

Do I need to say more:d

to potem ni partnerski zakon ampak samo ZA***ANCIJA!!:sleepy::nonono:

summer
13.02.2008, 11:17

Ti bi on pa ne bi? No, to je v teh letih normalno za fante, saj punce prej (seksualno) dozorite kot fantje

Tej bolezni se rece puberteta; za njo po zadnjih podatkih oboli skoraj 97% mladostnikov in 78% moskih po 45 letu starosti!

Jasno...

smaug....you are a legend,a one man band, my hero:d:approve:

Pancho
13.02.2008, 11:55

Jasno...

Buda, da se ti da razčlenjevat... :shy: :(
Vztrajen, it is :approve: :d

mrki62
26.02.2008, 20:17

Nič proti ne bi imel , če bi moja bila biseksualka :dontknow:
Še prosil bi jo da pripelje kakšno , da se igramo skupaj :2thumbs:

Šmek
27.02.2008, 12:01
Ljubica, dejmo razjasnit nekaj.
Prvič. Ti pri svojih šestnajstih še veš ne, zakaj jo imaš, ne pa da si BI...;)
Druga stvar - če se pri svojih šestnajstih sekiraš zarad tipa, si zrela, da si pri 25. zrežeš žile. Iz vsega napisanega je očitno, da tip ni ravno premija in očitno tudi zato to počneš. (kar pač počneš z msnji). Dejmose zment, pa najprej najdi samo sebe (svojo spolno usmeritev), potem pa se, pri malo bolj zrelih letih, spuščaj v neke resne zveze; pa naj bojo s tipi, ženskami, al pa s kakšno drugo vrsto...;)