Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dollar

1knap
20.11.2007, 21:52
http://stock.rbc.ru/demo/forex.9/daily/daily_graph_i.rus.shtml?ticker=EUR_USD&show=all

Hudooo kot, da bi bil v prostem padu :)

:d :d :d :d

SonoLei
22.11.2007, 14:01
Priporočam šoping v ZDA! :2thumbs:

1knap
22.11.2007, 15:05
Priporočam šoping v ZDA! :2thumbs:

Če ti bo mama sponzorirala letalsko karto... drugače pa nebo profita...

:d

hellraiser9
25.11.2007, 19:44
groza :(

Davor
01.12.2007, 10:29
http://stock.rbc.ru/demo/forex.9/daily/daily_graph_i.rus.shtml?ticker=EUR_USD&show=all

Hudooo kot, da bi bil v prostem padu :)

:d :d :d :d

Nekako dvomim, da se zavedaš kaj se bo zgodilo s tvojo plačo če se ta trend nadaljuje. Za Slovenijo sta nujno potrebna prosperiteta v Nemčiji in na balkanu. Nemčija lahko počaka zaradi prenapihnjenega evra, balkan pa zarado Kosova. Če se to dvoje zgodi potem se kar pripravite na krčenje socialnih pravic in višje davke....

1knap
01.12.2007, 16:01
Nekako dvomim, da se zavedaš kaj se bo zgodilo s tvojo plačo če se ta trend nadaljuje. Za Slovenijo sta nujno potrebna prosperiteta v Nemčiji in na balkanu. Nemčija lahko počaka zaradi prenapihnjenega evra, balkan pa zarado Kosova. Če se to dvoje zgodi potem se kar pripravite na krčenje socialnih pravic in višje davke....

Nič ker v Nemčijo ne prodam 5% proizvodnje in je za firmo v kateri sem zaposlen + lastnik le obrobni trg.
se pa po drugi strani veselim padanje cene USD ker bo moja firma potem poceni kupovala konkuranco iz ZDA:2thumbs: Najraje bi videl, da se jim zgodi hiperinflacija, da za drobiž kupimo največjega konkurenta, ga zapremo... njegov sedež in blagovne znamke pa preselimo v SLO :)
Skratka nič tragičnega se nebo zgodilo... nekaj malega izgub v končni fazi pa ogromno dobička :)
Podobno je pri seksu... nekaj časa se moraš mučit potem pa pride smetana :)

Davor
01.12.2007, 18:06
A prodaja se vam pa ne bo zmanjšala zarad upočasnitve gospodarstev? In, za ostale Slovence ti je pa vseeno samo da $ popuši? Pravi slovenc pa sosedove krave....

1knap
05.12.2007, 10:52
Nismo MI začeli procesa globalizacije in liberalizacije...
Tiste, ki so ta proces zagovarjali sem opozarjal na bumerang efekt kateremu smo že priča...
Ni moja krivda, da sosedu krava C... Buškoni so sami svoje sreče kovač... lahkomiselna politika.press

Barak
05.12.2007, 11:06
Dogaja se to da je zaradi šibkega dolarja za Američane uvoz zelo drag,...in situacija bo šla v to smer da se bo v ZDA spet splačalo marsikaj proizvajat kar se do sedaj ni,.....problem bodo nekatere surovine ampak v končni fazi tu videm več slabega za nas kot za njih. Lep primer je turizem, ameri si zaradi padca vrednosti dolarja skorajda ne morjo več privoščit (recimo srednji sloj,..) počitnic v Evropi in potem da denar lepo zapravijo doma,....