Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nagradna igra Reader's Digest?

Seksualni pistoli
21.11.2007, 14:45
Spoštovani.

Nekajkrat v zadnjih tednih sem dobil, kar nekaj gradiva od Mladinske knjige in Reader's Digest nagradne igre.
To je kup enega gradiva (tudi danes še dodatno pošto).

Zanima me, ima kdo kakšne izkušnje s tem. Ali je vsaj kdo že kaj slišal o tem?

Ker nagrade so naravnost mamljive, pa ne vem kako in kaj.

lp

Sp

pinky
21.11.2007, 15:28
Ali je vsaj kdo že kaj slišal o tem?
sam vsake pol leta sem ena izmed "redkih" izbrancev, ki to dobijo ... tako kot so taki redki izbranci vsi sosedje in znanci :d:d:d

poslala pa še nisem . tako da naprej ti ne znam odgovorit

snežko
24.11.2007, 11:42
:) fak - jest pa nisem dobil...

KissMe
14.01.2008, 14:53
To je totalna nategancija. Moja stara mama se gre to že ene 4 leta, zmer je med redkimi izbranci, tko k pinky, pa dvomim da bo kdaj dočakala kej... mislm da je to samo zguba cajta...če se ti pa da, pa kr...:)

Sirko
14.01.2008, 16:10
ne nasedi k lohka dobiš sam če usakič naročiš kako knjigo
vrjem ma moj fotr iste probleme z njimi.
sam odkr smo se preselil mu ne pošilajo več - ne poznajo nouga naslova

zana k
15.01.2008, 15:23
mi smo prišli skoraj do konca igre, samo še poklicat smo morali in povedat številko, ki je bila na dopisnici za avto, no potem pa se je začelo.............. ali naročiš kako knjigo ... ali se naročiš na neko revijo in tako naprej , vse skupaj je brez veze

KissMe
17.01.2008, 17:43
Mhm... no sej, nategancija... očitno je pa edina rešitev, da se preseliš :rolling:

Sirko
18.01.2008, 16:51
ja pol še ene cajt pošilajo na star naslov pol se jim pa ne da več

sam zdej so se na mojo mt spravl

KissMe
19.01.2008, 11:41
Nesreča nikoli ne počiva :)

lana
19.01.2008, 11:43
tud mi smo žrtve teh manijakov;) ključi, nalepke, prospekti... pasporti in srečni "skoraj" dobitniki... bog ve, kulk smo jih že koštali ;)))

KissMe
19.01.2008, 12:10
:veryfunny:

Sirko
19.01.2008, 16:43
Lana sočustvujem s tabo in s tvojo familijo ker vem kako se počutte.

bird48
16.01.2010, 08:43
Zelo bi bil vesel če bi kdo povedal kje so,ali bodo, objavljeni rezultati žrebanje vseh nagrad 15.01.2010 , ali pa so topremaknili na januar leta 2011 , kot sem dobil pred dnevi njihovo pošto z možnostjo vseh mogočih nagrad. Zanima me tudi žrebanje katero je bilo v decembru !

:dontknow:

apancur
20.09.2010, 15:29
Spravili so se na mojega očeta. Star je, hudo dementen, ne razume zapisanega, zato raje prestrežem takšno pošto, kot da bi storil nekaj, česar ne razume, potem pa bi se še jezil nanje, kot se je že zgodilo. Ker itak vse sproti pozablja. In čeprav jim ne pošilja nič, še kar naprej nadlegujejo s svojo pošto.

Oh, finančni direktor je opazil, da mojega fotra ni med nagrajenci, osebno se je zavzel zanj in mu tako trikratno povečal možnost za glavni dobitek ... blabla ... Riko Rižnar, Andrej Cunder ... Saj ne morem verjeti, da so to resnične osebe, in da jim res ni nič nerodno, da sodelujejo v taki pritlehni zadevi, da padejo tako nizko in se podpišejo pod takšna nakladanja.

tmurgel1
21.09.2010, 10:51
Vse za molzenje naivnih ljudi. Takšen je današnji svet. Komu pa je danes sploh še nerodno??? Ali še kdo zardeva zaradi packarij?????

liverpool_9
21.09.2010, 13:15
Jaz sem tudi že nekaj let že ibrani finalist in samo še čaka se izplačilo...bla bla bla...mi je pa zanimivo kako se za to potrudijo.Vse tiste nalepke in priponke itd.Zato sem dosleden in jim pošljem nazaj v kuverti z odgovorom NE.Se je pa tudi že zgodilo,da sem naročil kakšno knjigo, ki nibila sploh slaba in še povrh vsega poceni.Imajo oni več stroškov.Tako, da vam svetujem, da ne pričakujte oplemenitenje vašega računa.Bo treba še delat.... :-)

sladka_jagoda
08.02.2011, 16:18
alooo... to nea nič pošilete!! če moj dedek že 7let sodeluje pa nič... niti malo da bi sploh kakšno veliko tekmovanje bilo.. se vam ne zdi, da bi o takšnih mamljivih nagradah razpravljali tudi mediji?!? mislim, da bi... to je vse za nič!!:mad:

Vsemogočni
12.02.2011, 10:41
Enako, reden finalist, čeprav že saj dve leti sploh ne odgovarjam, niti ne pošiljam odgovore na njihovo pošto.

Igrajo tisti, ki ne vedo kam s svojim prostim časom. Sam potrgam svoje podatke in vržem kuverto z vsebino med odpadni papir. Pač nisem naročil reklam, zato jih tudi nimam za kaj odpovedati. Imajo pa veliko denarja in veliko časa.