Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Fonti

Smaug
21.11.2007, 16:41
Ce ima kdo kaksno obseznejso knjiznico, ki vsebuje izkljucno fonte s sumniki in sicniki, se toplo priporocam.

(ne, ne rabim za tipkovnico :))

Stane
21.11.2007, 22:15
Malo poglej, če je tu kaj koristnega:
http://www.dafont.com/

Smaug
21.11.2007, 22:30
Hvala za pomoc, ampak googlat znam tudi sam. Sem imel bolj v mislih, da ima kdo to na lagerju, da ne izgubljam casa ;)

Vsemogočni
23.11.2007, 20:26
Drugič pa tako zapiš, da drugi ne goglajo namesto tebe in kdo ve koliko časa izgubijo, da bi ti lahko pomagali. Kako naj kdo ve, če sprašuješ za pomoč in ne navedeš konkretno kaj te zanima in kaj ne želiš delat :dontknow:

Ali ima kdo doma xxxxxxxx, ker na goglu se mi ne da iskat?

Stane
24.11.2007, 01:33
Almighty saj ni tako hudo, je pa malce nekorektno, se strninjam. ;)

No, kakorkoli že, Smaug, jaz ti potemtakem ne morem pomagati.

Smaug
26.11.2007, 15:18
Hm, ce bi namesto zolca, ki ga zlivata neutemeljeno name iskala fonte, bi mogoce nasla se kaj uporabnega ;)

Sicer pa " porabiti ne vem koliko casa" zame ne pomeni vpisati "fonts" v google in skopirati prvi link, ki ga iskalnik vrze ven ;)

Torej; ce mi kdo najde link do vsaj 500-tih fontov, ki uporabljajo naso abecedo, mu dovolim googlati in pastati linke :approve:

P.S.: Ne pozabite na bold in cinizem :)

Luka2k
26.11.2007, 16:04
500 fontov s šumniki?
Bwahahahahahaha :d:d:d
Če se dokoplješ do njih, ti eno leto pedenam hemeroide...

rda
26.11.2007, 19:54
Tukaj je tudi nekaj: http://www.eror.net/zastonj/fonti/

lp

prekmurec
27.11.2007, 08:13
meni so že dvakrat izbrisali post,ker sem dal nedovoljene linke.lenuhek kaj pa torrent strani in v iskalnik vpiši fonts in dobil boš malo morje robe.
to pa lahko narediš ane

mrjerry
27.11.2007, 09:29
Drugič pa tako zapiš, da drugi ne goglajo namesto tebe in kdo ve koliko časa izgubijo, da bi ti lahko pomagali. Kako naj kdo ve, če sprašuješ za pomoč in ne navedeš konkretno kaj te zanima in kaj ne želiš delat :dontknow:

Ali ima kdo doma xxxxxxxx, ker na goglu se mi ne da iskat?

Napisal je "ce ima kdo..."
Odgovora sta samo: DA, imam ali NE, nimam.
Kdor se loti googlanja pa se potem z glavo ob zid buta bi se lahko prej zamislil nad seboj.
Ti pa se bolj, ker se bunis za folk, ki ga tukaj najverjetneje sploh ni.

Smaug
28.11.2007, 00:19
meni so že dvakrat izbrisali post,ker sem dal nedovoljene linke.lenuhek kaj pa torrent strani in v iskalnik vpiši fonts in dobil boš malo morje robe.
to pa lahko narediš ane

Ce imas torrent, ki vsebuje SAMO slovenske fonte, mi ga prosim forwardiraj na ZS. Celotne pakete pa sem ze kupil pred davnimi casi ;)

@rda; hvala, to je prakticno edina uporabna stvar, ki sem jo tudi sam nasel...ampak tistih par fontov je prevec kilavih za kaksno resnejse delo.