Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : igra in pc

fazan
22.11.2007, 08:47
Imam vprašanje ali mi lahko igrca poškoduje pc,tako,da ko ga ugasnem pri ponovnem zagonu ne dela več in enakomerno na tiho piska.
Grafična kartica je lahko povzana na monitor samo z enim ali dvema kabloma sicer je tako priklopljen delal skoraj leto dni in ni mi jasno zakaj bi mrknil.

Stane
22.11.2007, 22:44
Softver ti gotovo ni poškodoval hardvera, je pa možno, da se je pokvaril (iz poljubnih razlogov).

fazan
23.11.2007, 21:04
To sem študiral tudi sam vendar je bilo nemogoče z igrico .Nekdo je moral v pc brcniti ali narobe ugasniti ker enakomerno in tiho piska vendar je pod garancijo in ga nisem vzel narazen da bi pogledal kaj bi lahko bilo.

Slowhand
23.11.2007, 23:19
enkrat mi je že škripnu monitor (še vedno sumim driverje za grafično - čeprav so na ati - jevi strani trdili,da to ni možno,je veliko uporabnikov imelo podobne težave - no,če bi zadevo priznali,bi sledilo tudi ogromno zahtevkov za vrnitev uničene opreme)...

tisto piskanje je pa najverjetneje okvara kake druge strojne opreme (ram)....v priročniku matične ti najbrž piše,kaj pomeni dolg enakomeren pisk....

sicer boš pa zvedel,ko pride škatla s servisa...:approve: