Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zaljubljen v enega fanta

dcotic
26.11.2007, 04:11
Pozdravljeni!

Sem 17 letni dejan. Jas sem zaljubljen v enega fanta. Ampak problem je v tem ker nvm če je gej.Moram pa povedat, da sem že bil pri vedeževalki glede tega pa je rekla da on je 100% gay.Samo jas ni verjamem.Mi pa je reko če bi šla mi2 skup sama na morje...si tudi piševa prek msn.pa on mene gleda pa jas njega samo jas nvm...če je gey. Prosim pomagajte mi???kako naj ugotovim da je gej...ali kaj naj naredim...kr mi je fulll všeč in fulll sn zatreskan v njega::nonono::nonono::nonono::nonono::nonono::non ono:PROSIM VAS ŠE 1X POMAGAJTE MI KR SN ZELO V STISKI!!!

kobilica
26.11.2007, 09:04
Ja pomoje bo najboljše, da ga kr vprašaš kako in kaj... pa mu povej, da si dobil občutek, da sta si všeč, pa boš videl kako in kaj... Težko ti povem ali je gay ali ne, težko je tudi to kar tako ugotovit, res je najbolje, da mu malo namigneš.. In če praviš, da te vabi na morje, pojdi pa boš videl...

Veliko sreče

dcotic
26.11.2007, 15:43
ej veš samo ki je še to ko ma šla na morje...samo kr tak ga ne morem vprašat ali si gay ali ne

Mowgli
26.11.2007, 15:58
ti ga sam objem pomotoma ke prot jutru pol boš pa vidu. še zmer lohk rečeš, da se ti je neki sajnal...

Wanted
26.11.2007, 16:36
Najd si žensko, pa če bo lubusumen na njo, ga vpraši zakaj...pa če bo rekel, da bi ti raje imel njega kot pa njo, pol pa boš že vedel, da je topli... potem pa še sam lahka naloga zate, da se znebiš ženske...

silence
26.11.2007, 17:20
Me dej... ne sam, da bo laufal stran od tebe... ..
Tud drugac je ljubosumnost (tvoja, njegova, njena) samo kopanje jame.;)

snežko
26.11.2007, 19:30
:) ja - se strinjam s silence...sej je sedaj čas praznikov in deljenja objemov in lupčkov...pejta na vroč kakav s smetano al pa jack-colo pa ko bosta šla ga mal objem pa mu zaželi lep večer...

dcotic
26.11.2007, 22:23
ej a misliš da bo palilo to

mrjerry
27.11.2007, 09:34
ne bo

kobilica
27.11.2007, 09:39
Namigni na kak način. Primi ga za roko, po pomoti, boš videl, kako bo odreagiral... In res, pojdita na kavo, pa mu mal daj vedet, da ti je všeč.

silence
27.11.2007, 09:45
Kobilica, in zdaj sledi: "ej a misliš da bo palilo to"

:d:d:d:d

Cavallo
27.11.2007, 10:05
Pa pred vsakim korakom, ki ga boš storil, se posvetuj z lokalnim farmacevtom!

Šmek
27.11.2007, 12:02
Ne vem, zakaj komplicirat in še bolj me zanima, kaj imaš za zgubit, če ga vprašaš po spolni usmerjenosti??:nonono: Največ, kar se lahko zgodi je, da ni gej oz. je gej pa mu nisi všeč. Pika. Še vedno bolje kot pa tole negotovost vleči do nezavesti in si še bolj zakomplicirat zadeve, ko niti ne veš, če bi sploh šlo...

KissMe
28.11.2007, 22:02
Po moje je bolš da tko kej namigneš ko se bosta dobila, kot da direkt vprašaš po MSN-ju. Povej mu, da ti je všeč, pol bo pa vse jasno :)

Pa velik sreče ;)

dcotic
29.11.2007, 16:08
ej kaj pa če si jas recimo novi msn naredim....pa ga addam pa se na tak način pozanimam če je gay....al pa če ga tak kao po pomoti malo pošlatam tam spodaj???

lady_lucifer
29.11.2007, 16:40
ej kaj pa če si jas recimo novi msn naredim....pa ga addam pa se na tak način pozanimam če je gay....al pa če ga tak kao po pomoti malo pošlatam tam spodaj???

no, no, ni ti treba kle po forumu sprasvat, sej znas sam:2thumbs: tole s poslatanjem je pa itak ful lazje, kot ce ga naravnost uprasas:approve:

nattka
29.11.2007, 18:37
al pa če ga tak kao po pomoti malo pošlatam tam spodaj???

samo da ne bo joka, če te kao po nesreči trešči čez gobec ...

KissMe
30.11.2007, 20:00

Mislm, da to ni dobr da bi novi msn naredu... to se mi zdi zlo grdo. Tud šlatanje se mi ne zdi glih primerno... tud če je gay, najbrž noče da ga en kr tko šlata po intimnih predelih :dontknow:

funkphenomena
30.11.2007, 21:00
Menim, da bi bilo vredu, da greš korak za korakom - npr. povabiš ga ven, na kak žur,...potem pa se bo dalje začelo odvijati kar samo od sebe,...predvsem ne obupaj in ne obremenjuj se preveč,...:)

chabaka
05.12.2007, 21:00
vrjetno si gay če hočš it na morje s tipom.
100% je gay

pa itak nimaš nč za zgubit če ga prašaš ( edin prjatla lah zgubiš , al pa še to ne)

lp

dcotic
06.12.2007, 08:47
ej daj povej mi kaj potem misliš ti da je on sigurno gay????če me je na morje povabo???odp.ayd:rolling::rolling::rolling::rollin g:

chabaka
07.12.2007, 13:18
js osebno mislm da je.
men še na misu neb padl da bi šu sam s tipam na morje.

neki druzga je če jih gre več pa da so res frendi.
v vajinem primeru je pa to drugač...

sam zanima me kok si pa str, pa on ?

meadow sun
07.12.2007, 14:45
Pozdravljeni!

Sem 17 letni dejan. Jas sem zaljubljen v enega fanta. Ampak problem je v tem ker nvm če je gej.Moram pa povedat, da sem že bil pri vedeževalki glede tega pa je rekla da on je 100% gay.Samo jas ni verjamem.Mi pa je reko če bi šla mi2 skup sama na morje...si tudi piševa prek msn.pa on mene gleda pa jas njega samo jas nvm...če je gey. Prosim pomagajte mi???kako naj ugotovim da je gej...ali kaj naj naredim...kr mi je fulll všeč in fulll sn zatreskan v njega::nonono::nonono::nonono::nonono::nonono::non ono:PROSIM VAS ŠE 1X POMAGAJTE MI KR SN ZELO V STISKI!!!

Pa si se ti kdaj vprašal,če si TI usmerjen na tipe??!!:clown:

(men to ni lepo)

Wanted
07.12.2007, 15:32
Obstajajo tud raznorazni jeziki, da če po 20-stem letu nimaš punce, si avtomatsko gej...mislim halo...eni šele po dvajsetih dozorijo in spoznavajo spolni svet, nepa da ga kar že okronajo z gejem...

Parano.ID
19.12.2007, 10:25
Se pridrožujem zgornjemu vprašanju glede tega, če si TI prepričan da si gej.
Namreč, kolkor jaz vem, sicer ne iz prve roke, ker nisem gej, ampak vseeno....da se geji med sabo "zavohate" oziroma, da točno veste kdo je gej in kdo ne.

Glede nato mi je precej čudno, da ne veš a je tvoj lupček res gej.

Za tiča ga prim pa počak na odziv :rolling:

KissMe
19.12.2007, 10:27
Za tiča ga prim pa počak na odziv :rolling:

Kako primitivno...:nonono::nonono::nonono:

andreaaaaa
01.01.2008, 13:35
Pozdravljeni!

ej srček, ne bodi tako neučakan, nikamor ti ne bo pobegnil, vse se bo izkazalo ko se bo....:)

poskušaj se mu približevati, dajaj mu komplimente, če ti jih vrača si na dobri poti
poskusi preživeti veliko časa z njim, če bo tudi on sam hotel veliko časa preživljat s tabo, se začnita pogovarjat o bolj intimnih zadevah, začni mu počasi pojasnjevat kako je na stvari, nč se bat
kot jaz rečem, raje povej kako je, kot pa da bo kdaj prepozno,

ej ti nisi sam zaljubljen ti si NOR NAAAAANJ ;)
potrudi se, bod inovativen.. veliko sreče želim:2thumbs:

andreaaaaa
01.01.2008, 13:36
ej daj povej mi kaj potem misliš ti da je on sigurno gay????če me je na morje povabo???odp.ayd:rolling::rolling::rolling::rollin g:

em tut kolege se povabi na morje, pa ok... samo ne bodi naiven,... itak imaš zgoraj napisano kaj mislim ;)
uživajte... pa ne se skirat no:d:d

andreaaaaa
01.01.2008, 13:38
Obstajajo tud raznorazni jeziki, da če po 20-stem letu nimaš punce, si avtomatsko gej...mislim halo...eni šele po dvajsetih dozorijo in spoznavajo spolni svet, nepa da ga kar že okronajo z gejem...

itak da te, sam jaz imam velik kolegov ki se bližajo 30 pa so samski, pa niso nič usmerjeni k tipom, oz neem nekateri govorite kot da je ta usmeritev(gej) neki napačnega, kje pa...

vsak je pač to kar je... jaz podpiram vse ;)

tako naprej ;)