Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dišava za dom

Wanted
27.11.2007, 20:41
Pozdrav!

Katere so tiste res dobre dišave za dom...v mislih imam one z uparjalnikom in vložki.

V mislih imam Air Wick z vonjem po kuhanem vinu...a se splača ali je ker boljši, npr ne Air Wick, ker drug proizvajalec...

Hvala

popka
28.11.2007, 00:48
najboljša dišava je sveže oprano perilo, ki visi v kopalnici pa tla umita s čistilom, ki diši po šmarnicah:approve:

spartan
28.11.2007, 07:11
Pozdrav!

Katere so tiste res dobre dišave za dom...v mislih imam one z uparjalnikom in vložki.

V mislih imam Air Wick z vonjem po kuhanem vinu...a se splača ali je ker boljši, npr ne Air Wick, ker drug proizvajalec...

Hvala

imam neke kitajske palčke, ki jih daš na podstavek....fajn diši:approve:

Ampak cele ne smem pokurit...ker je vonj premočan (ene 1/4 palice zadošča).

Drugače pa imam rad še dišeče sveče....različnih vonjev od vanilije, pomaranče in borovnic:blush:

Wanted
28.11.2007, 09:15
Aha, hvala za inf :)

Kaj pa tele zadevce ko vklopiš v elektriko? Podobno kot za odganjanje komarjev, samo to bi blo pa za odganjanje neprijetnih vonjav...sem pač oseba z vetrovi in ni ravno prijetno za ostale, zato rabim alternative...

spartan
28.11.2007, 09:51
...nisem še probal zadeve z elektriko; to je že bolj profesionalno.

Men je to kak me prime...včasih si nič ne zakurim, včasih pa kurim po cele dneve:clown:

Videl sem tudi neke reklame....sicer je za WC, ampak če tam laufa, pol še v ostalem stanovanju verjetno tudi;)

Wanted
28.11.2007, 10:33
No danes grem kupit Air Wick z vonjem po kuhanem vinu, da vidim če bo efekt :)

Videl sem še nek Glade okrasek ki diši, sam sem mal skeptičen...

p.s. Spartan, kje se dobijo kitajske palčke?

Hvala

spartan
28.11.2007, 11:19
No danes grem kupit Air Wick z vonjem po kuhanem vinu, da vidim če bo efekt :)

Videl sem še nek Glade okrasek ki diši, sam sem mal skeptičen...

p.s. Spartan, kje se dobijo kitajske palčke?

Hvala

...jaz jih nabavim v Europarku v MB pri restavraciji Interspar zgoraj.......imajo pa tudi tudi vse ostale drobnarije, ki dišijo po Vzhodu; okrasne vaze, vrče, amulete, posodo, žlahtne kamne, preproge........vglavnem enih 50 m2 svega i svašta.

Evo...sem našel nagovor in naslov...;)

Smo specializirana trgovina z darilnimi in dekorativnimi izdelki iz eksotične Azije, Indije in Indonezije. Poseben poudarek je namenjen pohištvu iz bambusa in ratana.

Trgovine Inka-impex vas vabijo v svoje poslovalnice širom Slovenije, v NS Europark pa vas prijazno osebje vabi k nakupu od koder boste zagotov odšli dobre volje. Vabljeni!
Stik: Urška Jerenec Telefon: 02 / 331 71 64 Naslov: INKA IMPEX d.o.o.
Ipavčeva 22
3000 Celje E-mail: inka-impex@siol.net

silence
28.11.2007, 11:25
najboljša dišava je sveže oprano perilo, ki visi v kopalnici pa tla umita s čistilom, ki diši po šmarnicah:approve:Ja!:approve:

Vse kadece se zadeve pa samo svinjarijo delajo. :approve:

spartan
28.11.2007, 11:27
Ja!:approve:

Vse kadece se zadeve pa samo svinjarijo delajo. :approve:

...mislim, da so to tisti tip kadil, ki sproščajo in se uporabljajo tudi za meditacijo.

Če pa še kakšno bejbo v bližini omami, pa tolk boljše:clown::blush:

TuNina
28.11.2007, 14:02
meni se zdijo te zadeve, ki se vtaknejo v vtičnico, premočne. pol je že boljša kaka dišeča svečka.

popka
28.11.2007, 14:58
Mene pa po palčkah glava boli.

spartan
29.11.2007, 21:13
Mene pa po palčkah glava boli.

hja no...če pretiravaš ter resda mal omami:clown:

Vse je strup; pomembna je le doza.

spartan
29.11.2007, 21:13
meni se zdijo te zadeve, ki se vtaknejo v vtičnico, premočne. pol je že boljša kaka dišeča svečka.

jep...to so močne zadeve:angel:

Vsemogočni
29.11.2007, 21:35
hja no...če pretiravaš ter resda mal omami:clown:

Vse je strup; pomembna je le doza.

Do pretiravanja bo sigurno prišlo tudi "pri vohanju kuhanega vina" :2thumbs: Brez uničevanja jeter. Verjetno bo sčasoma potrebno povečevat količino vonja.

Vseeno svetujem pred vožnjo test z alkotestom :2thumbs:

Katrin
29.11.2007, 22:07
Meni je to vse skupaj nič od nič. Zluftat je treba pa je.