Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Težav s funkcijo uredi po uvozu podatkov /Wordpress/

nevenka
30.11.2007, 17:15
Pozdravljeni,
tule sem čisto nova zato se ne znajdem najbolje, a imam takoj težavo.
Blogam že nekaj časa, bila sem polovica bloga "poezija" , sedaj pa sem si oblikovala svoj blog "poezija N".
Večino vpisov na prejšnjem blogu je bilo mojih, a ker so bili ločeni po avtorstvu na dve kategoriji in sicer
poezija-I in poezija N, jih pri izvozu podatkov nisem znala ločiti, zato sem izvozila vse podatke.
Kategorijo poezija I, sem se že naučila zbrisati. Žal se niso prenesle vse pesmi.

Zelo vas prosim za pomoč.
Lepa hvala,
Nevenka

nevenka
30.11.2007, 17:28
Prenašala sem iz Siolovega bloga na drug Siolov blog.

nevenka
30.11.2007, 17:50
to se nanaša na predhodna vprašanja:
Tam kjer se je prenos datoteke ustavil je zapisano naslednje:
The XML page cannot be displayed

Cannot view XML input using XSL style sheet. Please correct the error and then click the Refresh button, or try again later.

Morda je to krivo? Sedaj nimam pojma kaj naj naredim z blogom, ne morem ne naprej ne nazaj:dontknow:

Vse omenjene težave se tičejo bloga: nevenka.blog.siol.net

lp in res vam bom hvaležna za pomoč, ker je vse kar bi rada, da bi imela na enem mestu svoje pesmi in jih pisala naprej in imela sem najboljši namen zadevo speljati po navodilih, pa se je zataknilo.
Nevenka

Med tem časom, ko mi nihče nič ne odgovori, sem uspela sama nekaj stvari rešiti. Glavni problem so še vedno pesmi, ki jih program ni uspel prenesti.

Ali tole sploh kdo gleda, ali moram kam drugam klicati za pomoč. Na tehnični podpori so mi rekli, da jo bom dobila tu?
Prosim, vsaj to mi naj nekdo pove.
Hvala.
Nevenka