Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Vprašanje za zaposlene ženske

Knez
30.11.2007, 20:46
Imate raje, da je vaš šef moškega ali ženskega spola?

Se bolje počutite v večinoma ženskem kolektivu, mešanem, ali večinoma moškem?

popka
01.12.2007, 09:17
1. vseeno- meni je važen korekten odnos in sposobnost vodenja
2. v mešanem ali v moškem

Soleil
01.12.2007, 10:35
Vseeno mi je, če je moj šef moški ali ženska. Pomembno mi je bolj to, da me spoštuje in da ve, kaj pravzaprav delam ter da narejeno tudi ceni. Ker le tako se potem pričakuješ nek feedback od njega in uprave in le lahko postavi za nas pred upravo in nam tudi po domače rečeno nekaj zrihta kar se tiče plač in boljših delovnih sredstev. Pa saj tak šef je na nek način tudi dober vodja "krdela".

Kar se pa kolektiva tiče: važno je da so odnosi korektni. Najbolje mi je sicer mešan kolektiv, tudi moški je ponavadi v redu, izključno ženski se pa prej ali slej sprevrže v nekakšen kurnik.

Imaš lahko prijetne in neprijetne ljudi. In tako imaš lahko super ali nesuper ženski kolektiv, super ali nesuper moški kolektiv, super ali nesuper mešan kolektiv. Je pa res da se ženske med sabo po navadi prej spričkajo. Pa tudi v moških kolektivih imaš lahko dva, ki se med sabo ne moreta. Odvisno, kako nekateri sodijo skupaj.

Katrin
01.12.2007, 11:03
1. Pomembno mi je, da je nadrejeni sposoben. Imela sem že nadrejene oba spola in oba sta se že izkazala za sposobna in nesposobna. Dejansko je dobro vodenje veščina in znanje, ki ne pride samo od sebe s položajem. Zaposlenega je treba motivirat in spodbujat, ne samo terorizirat.

2. Rada imam mešani kolektiv. Je bolj zanimivo.

lana
01.12.2007, 11:57
mešan...

Aleksander Vidmar
01.12.2007, 21:09
Mešan oz. ženska za krmilom.