Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : moški, s katerim ima ženska vse....

spartan
02.12.2007, 20:09
hja no....kaj pa je to vse:shy:

mal sem šel s frendi ven pa mi ni ušla opazka ene frendice, ko je rekla za enga tipa....tista, ki bo imela tega, bo imela vse.

Mal sem študiral, pa ne pridem do nič pametnega.....hmmm....forumašice...:blush::shy:

Irina
02.12.2007, 20:31
Mogoče je imela v mislih MSM. In kakšen se je tebi zdel tip?

nattka
03.12.2007, 08:00
po moje bi bilo dobro tudi frendico vprašat, kaj je mislila s tem ...

mrjerry
03.12.2007, 08:30
To imas od tega ko prisluskujes oz. se udelezujes babjih pogovorov :approve:

Smaug
03.12.2007, 09:01
Kdo bi si mislil, da poznava iste punce!? :approve:

bluemax
03.12.2007, 10:12
hja no....kaj pa je to vse:shy:

mal sem šel s frendi ven pa mi ni ušla opazka ene frendice, ko je rekla za enga tipa....tista, ki bo imela tega, bo imela vse.

Mal sem študiral, pa ne pridem do nič pametnega.....hmmm....forumašice...:blush::shy:

-ta subjekt (s katerim bi imela vse) niti ni potrebno, da je lep, visok, temnolas, blond, pametn itd...
-must have so starši višjega sloja z par vikendi in dobrim imenom, vidno delovno mesto v priznani firmi (če ne kar direktor), seveda finančno preskrbljen, vozi nad 40k EUR in je zaposlen večino dni v tednu. Zaradi teh okoliščin je seveda vsesplošno spoštovan in iskan!
Seveda obstaja možnost da je dečva mislna na velikost 10 inč+ ampak ne vrjamem...;)
Seveda to še ni vse! :) Vse je res čist use in čist nič mn!
Lp B

jf11
03.12.2007, 11:05
jaz mislim, da je tipa hvalila zato, ker zna zadovoljiti žensko tako seksualno kot duševno:angel:

mrjerry
03.12.2007, 12:19
V duso jaz ne verjamem, sem pa zato pri seksu toliko boljsi :cool: :approve:

spartan
03.12.2007, 21:09
Mogoče je imela v mislih MSM. In kakšen se je tebi zdel tip?

msm:shy:...kaj pa je to:shy:

KissMe
03.12.2007, 21:11
Vsega noben ne more met, tko da... Glede na to, kar vem o tem, kaj večina žensk hoče, je mela v mislih najbrž pozornost, to da se tip njej prilagaja, to, da pač dela tist, kar ONA hoče:) :dontknow:

Irina
03.12.2007, 21:30
msm:shy:...kaj pa je to:shy:

Mozak, stil i muda.

spartan
04.12.2007, 09:27
Mozak, stil i muda.

Je pa bilo hecno, kako se je frendicam naredil videz zanimanja na obrazu ob njegovem prihodu....:shy:

lana
04.12.2007, 16:06
Vsega noben ne more met, tko da... Glede na to, kar vem o tem, kaj večina žensk hoče, je mela v mislih najbrž pozornost, to da se tip njej prilagaja, to, da pač dela tist, kar ONA hoče:) :dontknow:

a se takim ne reče copata?? :dontknow::dontknow:

Dancefreak
04.12.2007, 16:43

ja lahko se reče :d

ampak je odvisno, če moški naredi vse kar ženska hoče je čist kul če ženska isto dela kar on vse hoče a ne ?:p

Drugače pa večinoma ženske....erm ljudje ne vejo kaj bi radi, veliko ljudi niti nima kakšnega cilja oz kaj bi radi bili v življenju, še o sebi ne ve kaj je, bi se lahko reklo, potem pa bi radi kao popolnega moškega ali popolno ženskoi, ma đizs . Meni se zdi če maš "popolnega" partnerja rata dolgcajt :p

KissMe
04.12.2007, 19:00

Zarad mene lahko tud. Pa sej veš kakšne smo ženske, če se prilagaja je copata, če se nč ne prilagaja je brezčuten ******...

Mogoče je pa ta ženska sam tko neki rekla btw, pa si ti mal preveč resno vzel ;)

spartan
05.12.2007, 16:13
hja no...to ne bi rekel, ker sem videl interes pri babncah....sej veste; tisti pogled ko katerega "interesting" ujamejo na radar:clown:

Mowgli
05.12.2007, 17:56
Očitno omenjeni tipson iz prejšnje strani izpolnjuje vse Cosmo zapovedi za ta mesec.

KissMe
05.12.2007, 19:08
Očitno omenjeni tipson iz prejšnje strani izpolnjuje vse Cosmo zapovedi za ta mesec.

Drug mesec pa drug na vrsto pride;)

Irina
05.12.2007, 20:13
hja no...to ne bi rekel, ker sem videl interes pri babncah....sej veste; tisti pogled ko katerega "interesting" ujamejo na radar:clown:

In vaši občutki, pogledi...........so iskali dovolj veliko žlico, da bi oneta spravili s poti? V tolažbo, misliš, da se ženskam ne dogaja isto, ko moški poskenira neko brezveznico in reče, ne, nič ne reče, samo vzdihne.

Mowgli
06.12.2007, 10:07
Drug mesec pa drug na vrsto pride;)

Seveda. Ne more tako resna publikacija vsak mesec enakih vrednot prodajat'. Bejbike bi bile pa itak čisto out, če ne bi povzemale... :angel:

spartan
07.12.2007, 09:11
In vaši občutki, pogledi...........so iskali dovolj veliko žlico, da bi oneta spravili s poti? V tolažbo, misliš, da se ženskam ne dogaja isto, ko moški poskenira neko brezveznico in reče, ne, nič ne reče, samo vzdihne.

hja....poba so drugi pobi začeli mal obgovarjat....baš zanimivo, da dobiš servirane detajle, ko jih nočeš.

jf11
07.12.2007, 09:23
punca odkrito kaže svoja načela- zabava,sex, denar:angel:

KissMe
07.12.2007, 12:57

In po čem sklepaš da hoče zabavo, sex in denar? A misliš da noben noče ničesar drugega???

La-di-da
07.12.2007, 18:41
moški, s katerim ima ženska vse.... tazga tud jst iščem.:approve:

Irina
07.12.2007, 23:35

In po čem sklepaš da hoče zabavo, sex in denar? A misliš da noben noče ničesar drugega???

Vsak druge ocenjuje po svojih merilih.

Irina
07.12.2007, 23:38
moški, s katerim ima ženska vse.... tazga tud jst iščem.:approve:

Kaj je za tebe vse........?

La-di-da
08.12.2007, 12:54
Itak, da ni noben popoln in da ti ne more eden vsega dat. Jst bi rada mela fanta ob katerem ne bom pogrešala nič takšnega, zaradi česar bi me vleklo h drugemu fantu. In za takšnega bi lahko rekla, da imam v njem vse (kar potrebujem/pričakujem od fanta).

KissMe
08.12.2007, 14:01
Vsak druge ocenjuje po svojih merilih.

:2thumbs: